Şimdi Ara

Neta 6400 HD (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
44
Favori
352.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türksat çifte fırsat kampanyasını almayı düşünüyorum. Teledünya için neta hd 8800 alınmasını öneriyorlar. Bende neta hd 6400 bulunmakta. Teledünya için bu cihazı kullanabilir miyim?

Bilgisi olan varsa sevinirim :) Netten özelliklerine baktığımda "Gömülü Arabirim (Smartkart) Opsiyonel" şekilde yazıyor. Tam olarak emin olamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrC61

Merhaba Arkadaşlar,

Türksat çifte fırsat kampanyasını almayı düşünüyorum. Teledünya için neta hd 8800 alınmasını öneriyorlar. Bende neta hd 6400 bulunmakta. Teledünya için bu cihazı kullanabilir miyim?

Bilgisi olan varsa sevinirim :) Netten özelliklerine baktığımda "Gömülü Arabirim (Smartkart) Opsiyonel" şekilde yazıyor. Tam olarak emin olamadım

evet neta 8800 kullanabılırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

neta hd 6400 olmaz mı hocam?
  • MrC61 kullanıcısına yanıt
    nasıl kullancan ikisi ayrı teknoloji biri kablolu tv diğeri uydu...fiber le adsl gibi ayrı dünyalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Ocak 2016; 14:59:04 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

neta hd 6400 olmaz mı hocam?

6400 uydu alıcıdır Teledünya için neta hd 8800 kullanmanız gerekıyor
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • NETA 6500 uydu alıcım var. Bi kaç gündür kendiliğinden kapanıyor. Böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu yoksa ben ayarlardan bi şey yapmış olabilir miyim acaba?
  • .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntnt41 -- 6 Şubat 2016; 14:07:26 >
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Uydu fabrika ayarlarına çevrildikten sonra turksat 4a uydusu ortalıktan kayboldu. Ne yaptıysam tekrar ekleyemedim. Forum üzerinden 2.5.34 yazılımını yükledim ama yine düzelmedi. Sadece bi kaç kanal eklendi yazılımı yükledikten sonra. Ne yapmam gerekiyor ? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
  • yine şu boot sorunu baş gösterdi. Bu 3. oluyor. Servise sorduğumda 40-50 Tl civarı tutar diyorlar bi de kargo var. Hayır tekrar etmeyeceğini bilsem yaptıracağım da o da kesin değil.

Bu kalitede önerebileceğiniz bir uydu alıcı var mı, internete bağlanabilen bi alet olsa hiç fena olmaz
  • ..UnReaL.. kullanıcısına yanıt
    hıremco zapper hd plus tavsıye ederım

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-P76558598
  • Neta HD6400 Uzaktan kumandanın alıcıya direkt tutmadan tepki vermediğini herkes bilir.
    Bu sıkıntıyı hafifletmek için bir kaç önerim var

1: Recevier ön panelini kolayca çıkarın. Panel ile cihaz arasındaki delikli bir karton plaka var, çıkarıp atın. Bu karton plaka alıcı ledin açısını daraltıyor.

2: Uzaktan kumandanın verici ledin önündeki koyu mika koruyucuyu çıkarın. Muadil kumandalarda mika yerine delik varsa kargaburun yardımıyla ledin etrafını kırıp genişletin.

Şimdi nasıl oldu, deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erxmen

Neta HD6400 Uzaktan kumandanın alıcıya direkt tutmadan tepki vermediğini herkes bilir.
    Bu sıkıntıyı hafifletmek için bir kaç önerim var

1: Recevier ön panelini kolayca çıkarın. Panel ile cihaz arasındaki delikli bir karton plaka var, çıkarıp atın. Bu karton plaka alıcı ledin açısını daraltıyor.

2: Uzaktan kumandanın verici ledin önündeki koyu mika koruyucuyu çıkarın. Muadil kumandalarda mika yerine delik varsa kargaburun yardımıyla ledin etrafını kırıp genişletin.

Şimdi nasıl oldu, deneyin.

Dostum. sinema odamda kullandıgım cihaz oturdugum koltugun arkasında kalıyor. ben ve eve gelen herkes alışkanlık olarak kumandayı boş duvara doğru tutuyoruz.
    şuana kadar algılamadıgı olmadı.. duvarda özel bir yansıtıcı yada ayna yok.
    cihazdan cihaza farkediyor olabilir.
  • Aynı fikirdeyim , Neta nın kumandası süperdir , heryerden alır . Direkt tutmadan almamaya ise pil zayıflayınca başlar .
  • aynen ben arasıra dalıp uyuklayıp elim kumandaya basıyor yanlışlıkla yandan işliyor kanal değişiyor diye şikayetçiyim fazla çekiyor :D yada aldığınız netada fabrikasyon bir hata vardı...
  • Arkadaşlar ben uydulardan Türksat'ı sildim. Kendi isimlendirdiğim bir Satellite uydu üzerinde otomatik arama yaparak 215 kanal buldum. Şifresiz 390 civarı kanal bulması lazım. Nasıl yapabilirim acaba. Fabrika reset deyince de olmadı.
  • leblebi82 L kullanıcısına yanıt
    turksat şebeke frekansını manuel girip taratın en temizi.....tgsk yazılımından en son listeyide alsanız olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

turksat şebeke frekansını manuel girip taratın en temizi.....tgsk yazılımından en son listeyide alsanız olur...

Dediğimi manuel aramayla yaptım hocam. Yazılım güncelleme mi yapsam acaba?

Fabrika reset yapmama rağmen uydu listesinde Türksat çıkmıyor şu anda.
  • Cihaz aniden kapandı görüntü yok ses yok panelde ışık yok, yandı mı acaba
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.