Şimdi Ara

Neta 6400 HD (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
43
Favori
352.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yarın kargolanıcaktır

http://www.sanalpazar.com/Neta-6400-Tkgs-Fullhd-Uydu-Alici__isp39069048
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

n11den 25 tl ındırım 197-25 : 172 tl

1--http://www.n11.com/kampanyalar/sevgililer-gunu?icid=200501_b_sevgililer-gunu
    2--http://www.n11.com/neta-6400-tkgs-fullhd-uydu-alici-P12946306

hdmi kablo kargo hedıyedır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 29 Ocak 2015; 11:44:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

neta fırmasının uretım yapacagı yok ne bıcım fırma anlamadım gıttı

cıhaz satmak ıstıyorlar ama satılan modelı uretmıyorlar

satılmayan modelı uretıp acaba daha fazla nasıl satarız dıye soruyorlar

bır acayip firma anlamadım gıttı

2 aydır cıhaz beklıyoruz 10 gun once stoklarda olucaktı adam uretmıyor

telefon acıyoruz uretınde satalım dıye telefonları acmıyorlar

niçinini soyleyim sti işlemci diğer işlemcilere gore olduça pahalı o yüzden kar marjı düşük madde in turkey piyasasına uyup çöp soba borusu ucuz işlemcilerle yüksek kar hedefi varda ondan, herhalde satşılar dibe vurunca yine üretime geçtiler el mecbur türkiyede adam gibi görüntü kalitesi kalite veren bir kaç cihazdan biri çünkü..halen eski tip işlemcili cihazlar ülkede şaka gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Ocak 2015; 17:43:04 >

• Birazdaha mı beklesem yoksa hepsiburadadan neta Mini hd300ü mü alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fytmaster55 -- 28 Ocak 2015; 20:34:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROM ROM ROM

Birazdaha mı beklesem yoksa hepsiburadadan neta Mini hd300ü mü alsam

burda olay neta değil işlemci o beğendiğin cihaz soba borusu işlemcili dandik sun plus işlemci burda sayfalardır cihazın hangi özelliği ovuluyor?? beklemene gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 28 Ocak 2015; 20:39:52 >
  • Fatih bey yeni üretimlerde kumanda çekimi ve tunnerle alakalı sinyal problemleri konularında bir iyileştirme yapılmış mı?Bir bilgi alabildiniz mi acaba?İlave bir farklılık yada iyileştirme mevcutmu?
  • dün 179 du ne ara 197 ye fırlattın?? tarihinin en yüksek rakamı ...akrabama aldırcaktım yattı....n11 le..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Ocak 2015; 13:09:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertaccaliskan

Fatih bey yeni üretimlerde kumanda çekimi ve tunnerle alakalı sinyal problemleri konularında bir iyileştirme yapılmış mı?Bir bilgi alabildiniz mi acaba?İlave bir farklılık yada iyileştirme mevcutmu?

kumanda çekimimi ? karşı kaldırımdan rahatlıkla cekıyor ;

sınyal sorunu herkeste yok bazı cıhazlarda cıkıyor bende anlamıyorum

ben sattıklarımı kontrol ederek verdıgım ıcın sınyal sorunu cıkmaz dıger ınternet sıtesı denemeden gonderıyor sanırım bazıları fabrıkadan gondertırıyor deneme sansları yok bunlarda sorun cıkar
  • quote:

quote:

Fatih bey yeni üretimlerde kumanda çekimi ve tunnerle alakalı sinyal problemleri konularında bir iyileştirme yapılmış mı?Bir bilgi alabildiniz mi acaba?İlave bir farklılık yada iyileştirme mevcutmu?

ben sattıklarımı kontrol ederek verdıgım ıcın sınyal sorunu cıkmaz dıger ınternet sıtesı denemeden gonderıyor sanırım bazıları fabrıkadan gondertırıyor deneme sansları yok bunlarda sorun cıkar

fatih senle 3 neta değişimi oldu hatırlarsan 3 ündedemi sinyal sorunu oldu :D cihazın tuneri hassas 5-10 yıllık epremiş ayarsız çok kalitesiz tesiatlarda gene epten sorunlu ben teyzemede aldım ondada yaptı lnb ve kablo değiştirdim düzeldi.....8 yıllık cihazlarında hiç bi sorun yoktu...ama cihaz f/p bu fiyata başka altarnetifi yok zaten çevreme bile tesisatından emin olan alsın diyorum yağmur dan bile ilk tepkiyi veren yine neta 3 cihaz çalışırken ilk neta topu dikiyor onu geçtim bazen fırtınalı havada bile sinyal etkileniyor resim takılarak geliyor diğer odadaki dahiliye bakıyorum hiç birşey yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Ocak 2015; 17:32:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

quote:

fatih senle 3 neta değişimi oldu hatırlarsan 3 ündedemi sinyal sorunu oldu :D cihazın tuneri hassas 5-10 yıllık epremiş ayarsız çok kalitesiz tesiatlarda gene epten sorunlu ben teyzemede aldım ondada yaptı lnb ve kablo değiştirdim düzeldi.....8 yıllık cihazlarında hiç bi sorun yoktu...ama cihaz f/p bu fiyata başka altarnetifi yok zaten çevreme bile tesisatından emin olan alsın diyorum yağmur dan bile ilk tepkiyi veren yine neta 3 cihaz çalışırken ilk neta topu dikiyor onu geçtim bazen fırtınalı havada bile sinyal etkileniyor resim takılarak geliyor diğer odadaki dahiliye bakıyorum hiç birşey yok..

Sinyal sorunu bende de var. Bazı kanalları seyredemiyorum mesela beyaz tv sürekli sinyal gidiyor ekran cızırdıyor bazen de bir kanalı seyredirken durup dururken sinyal gitti uyarısı çıkıyor .

Benim cihaz arızalandı , kapatıp açınca E230 tuner sorunu var diyor , birkaç kere kapatıp açınca düzeliyor . Receivırı yollayamıyorum yedek alet yok en az 1 hafta tv seyredemem diye.

Zaten ilk aldığımda cızırtıdan dolayı tamir görmüştü .

Ama verdiği net görüntüyü başka hiçbir receiverda görmedim , kanal değiştirme hızı keza.. Hala tavsiye ediyorum...

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    172 tl ayrıca 11 tl yenı uyelık ındırımı +AVANTAJIX VS eklenır gecerse denemek lazım 161 tlye gelır
  • erdem271 kullanıcısına yanıt
    ender olarak bendede yapıyor onu kanal %90 sinayallede gelse resim hafif kıpırdaşıp sorunlu sinyale düşüyor yada siyah ekrana atıyor bi ileri bi geri giderek olayı aşıyorum ama lnb değiştirdiğimden beri kanal full gitme olaylarım düzeldi, sharp lnbde benimde bir kaç kanal tam uyuzdu bugün kanalturk haberturk beyaz filan ama jamesson lnb taktıktan sonra nazar değimesin taş gibiler ucuz lnbde daha iyi sonuç aldım netada 70 tl lik lnbde %50-55 gelen kanal 35 tlikte %85 i buldu, bi yağmurda fırtınada hemen topu diktiği, ara sırada sorunlu sinyal veya siyah ekran olayı oluyor ama ender onada bağışıklık kazandık artık ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Ocak 2015; 1:21:21 >

• Dediğiniz gibi hava şartları biraz kötü olsun sinyal problemleri yaşanıyor.Ben şu anda neta 6400 kullanıyorum.2. bir cihaz ihtiyacımız var.Bu nedenle sordum acaba fabrikadan bir bilgi varmı, yeni üretimelerde bu tarz sıkıntılarla ilgili bir çalışma yapılmış mı.Bu konuda bilgisi olan yokmu acaba?
  • quote:

Dediğiniz gibi hava şartları biraz kötü olsun sinyal problemleri yaşanıyor.Ben şu anda neta 6400 kullanıyorum.2. bir cihaz ihtiyacımız var.Bu nedenle sordum acaba fabrikadan bir bilgi varmı, yeni üretimelerde bu tarz sıkıntılarla ilgili bir çalışma yapılmış mı.Bu konuda bilgisi olan yokmu acaba?

kötü hava şartlarında onu tüm alıcılar yapıyorda ozellikle şimşekli havalarda netanın farkı biraz tüyden nem kapması sanmıyorum bi değişiklik olduğunu....eğer bütçen varsa goldmaster 1060 a balkabilirsisn sti chipset tunerim taş gibi olsun diyosan..+ bi ton ek ozellik..
    http://www.hepsidijital.com/GoldMaster-HD-1060-PVR-HD-UYDU-ALCISI_320431.html#0
    zaten fiyatıda iyi seviyeye gelmiş daha geçenlerde 320 di aslında uydu reciverlarda genel anlamda bir düşüş var ,neta gene fırlıyor anlamadım gitti neta taş çatlasa 150 tl edicek bir cihaz cihaz tutunca fiyatı fırlattılar..zamanında 110 tl bile alan var forumda, ben 140 a aldım. netayla çok bi fark bile kalmamış fiyat olarak...içinde orj samsung tuner var....sti 7110..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Ocak 2015; 15:49:44 >

• Arkadaslar 2 yılı gectı garantısı de bıttı tabı neta 6400 kullanıyorum gecen hafta bı sorun oluştu cıhaz acılıyor boot yazısı gelıyor sonra kırmızı ışık yanıyor ve oylece kalıyor sorun ne olabılır yazılımsal ıse yazılım yuklesem duzelırmı ve yazılımı nereden bulabılırım lınk verebılırmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Arkadaslar 2 yılı gectı garantısı de bıttı tabı neta 6400 kullanıyorum gecen hafta bı sorun oluştu cıhaz acılıyor boot yazısı gelıyor sonra kırmızı ışık yanıyor ve oylece kalıyor sorun ne olabılır yazılımsal ıse yazılım yuklesem duzelırmı ve yazılımı nereden bulabılırım lınk verebılırmısınız?

o servislik olmuş cihaz açılmıyorsa yazılım yükleme ihtimalı yok zaten rs232 portuda yok oyüzden mecbur gondercen...
  • Anladım zaten buradakı servıs de aynı sekılde ıstanbula gondermem gerektıgını soyledı ama vazgectım çöp oldu cıhaz:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Anladım zaten buradakı servıs de aynı sekılde ıstanbula gondermem gerektıgını soyledı ama vazgectım çöp oldu cıhaz:(

ilk once gönder bir fiyat al bence ....pahalı çıkarsa yaptırmıycam dersin..
  • Evet onu yapıcam artık da buradakı servıs 50 den asagı olmaz dedı degmıcek bırde suan yedek de duran goldmaster sat1010 var onu taktım gereksız masraf olacak yaptırmıyacagım buyuk ıhtımal.
  • Abi ben bunun video incelemesini yapmıştım kaç sene oldu hala bi değişme yok :D

https://www.youtube.com/watch?v=-CkELmmL66Q
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.