Şimdi Ara

Neta 6400 HD (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.646
Cevap
43
Favori
352.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

neta 300 hd modelı tavsiye ederım

http://www.sanalpazar.com/Neta-300-Tkgs-Full-Hd-Uydu-Alicisi__isp33087824

http://www.n11.com/neta-300-full-hd-tkgs-uydu-alici-P33012595

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 14 Ekim 2014; 2:51:41 >
  • a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 25 Ekim 2014; 1:17:23 >
  • fatih bana laf sokuyorda yanlış anlıyor yada anlamak istemiyor 2013 ün başında cihazı kampanyayla 130 a veriyordu bi ara hafızası kuvvetli değil herhalde fatihin ben 140 a aldım 10 tl umursamadım. hd kanallar arttı, cihazım görüntü perfonmansı iyi, satışı iyi, belki fabrikada daha yüksek kar için satıcı arkadaşlara daha yüksek fiyattan veriyor herkes kar ını katlamak istiyor doların halide malum, yani fiyatının geçen senelere gore yuksek olmasının nedeni oldukça çok....
    + olarak cihazı nakit tek çakim almadım sıkışık olduğum için 9-10 taksite aldım! + 2012 de neta 6400 ü 100-130 tl arasına alan dolu insan vardı zaten daha fazla artmadan kapıyım dedim ozamanda fiyatı artma eğilimindeydi çünkü iyi hatırlıyorum ..2013 sonlarına doğru 155-160 bandına geçti!,179 tl yle fatih paradox yaşıyor herhalde biz kendisini suçlamıyoruz halen yanlış anlıyor! piyasası şu an bu yapacak birşey yok burası türkiye 80 lerde renkli yayınlar başlıyınca vhf antenlerin fiyatı %100-200 arttı doğal yani...almayanlar daha onceden düşüncekti onu..!! fatihin bir alakası yok! pahalı satıyonda demedim tekrar ediyorum..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Ekim 2014; 16:31:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

fatih 140 tl aldım senden gerekirse sanalpazar geçmişini koydurma bana yok 179 muş daha neler...kuzenimede 155 e aldım birkaç ay sonrası....yine senden aldırcakdım kredi kartı kullanmadığı için karaköy den aldı...sana pahalı satıyon demedik zaten şartlar! cihaz iyice rağbet gördü+hd kanallar arttı+dolar fırladı eee tr deki acı kapatlizm acıması pek yok!!!

# 6433423 NETA 6400 FULLHD UYDU ALICI +HDMİ KABLO HEDİYE

Ödeme satıcıya gönderilmiştir.

Siparişe ilişkin notlar

140,00 TL 1(1) 26/02/2013
    yeterlidir umarım..

bende zamanında 130 tlye almışım hatta o zaman 20 tl de indirim vardı 110 tlyye gelmişti uydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 14 Ekim 2014; 18:41:02 >

• cingibi kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

Hayirli olsun

saolasın çok memnun olarak kullandım bu zamana kadar yeni yazılımla tkgsye geçince cihaz gençleşiverdi
  • fatihin suçu yok aslında geçmişteki fiyatlarında şaşırması dışındahepsinde oyle zaten! burası türkiye denen bi olay var ya aynen o olay! herkes daha fazla kar peşinde fabrikasına kadar! tüm hd uydu alıcılarda üstüne bindirim var sadece netada değil ozellikle geçişlerden sonra! ülkenizi tanıyıp daha once alıcaktınız hd uydu, bu ülkenin piyasası böyle..hatta bir kaç yakın akrabam ve arkadaşıma geçişlerden sonra fırlar dedim onceden kaptılar..biraz uyanık olmak lazım bu konularda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Ekim 2014; 0:50:41 >
  • kerım yanı ben dısarıdan bırı olarak foruma gırsem bu yazıyı gorsem

sımdı bunun dedıgı gb fıyatlarımı yukselttıgımı soyluyorsun 4 fırma veya 44 fırma aynı fıyattayken ben neymısım be abı

yarın telefon acayım fıyatı 199 tl yapayım barı nasılsa fırsat duskunuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 15 Ekim 2014; 0:55:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

kerım yanı ben dısarıdan bırı olarak foruma gırsem bu yazıyı gorsem

sımdı bunun dedıgı gb fıyatlarımı yukselttıgımı soyluyorsun 4 fırma veya 44 fırma aynı fıyattayken ben neymısım be abı

yarın telefon acayım fıyatı 199 tl yapayım barı nasılsa fırsat duskunuyum

fatih yazıyı nasıl okudun yanlış anlamışsın cidden anlamadım! olayın senle alakası yok ne alaka olay arz talep! hd kanallar çoğaldı fiyatlar katlandı okadar basit... sadece fatih fiyatları yükseltiyor gibi cahilce bir cümle yazmam yani emin ol..uygun almak isteyenler geçişten once alıcaktı ama geçti bolu pazarı...:)
    +
    bazı arkadaşlar teknolojisi eskidi kaç yıllık cihaz ucuzlaması lazım diye birşey yazmış türkiyede halen 2010 dan kalan işlemci cihazlar üretilip satılıyor 4-5 yıl geriden takip takip ediyoruz adamlar sti nin kaçıncı segmentine atladı yurdışında hala bizde 71xx li seriler ali broadcom mstarda kısmen oyle...yada üst seviyeleri tr ye çok pahalıya geliyor 500-1000 tl civarında..teknoloji üretemeyen bir ülke olunca boyle oluyor neyazzıkki....ab de bu eski işlemcili cihazlar artık üretimden kalktı..bir cortexlilier yeni bizde oda çinde çok ucuza üretildiği için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Ekim 2014; 1:21:30 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 25 Ekim 2014; 1:18:57 >
  • losthold L kullanıcısına yanıt
    aşağı yukarı 3-5 kuruş fakedebilir yahu neresi uygun geliyorsa ordan al!!!! sanki boğazınıza sarılan var! ayrıca h.d ki havale fiyatı !!taksit kredi kartı fiyatı yine 179...ne dev fark var gözlerim doldu!...ayrıca internet sitelerinin yaptığı kampanyayı satıcıya ne yülküyorsunuz sanki n11 fatihin.. uygun almak istiyosanız geçişlerden once alıcaktınız o sizin kabahtiniz!! son dk bekleyip hd leri görellim öyle alırız derseniz burası türkiye böyle oluyor ..zamanında 130-150 arasına giden cihaz şimdi 180 işinize gelirse!! bir fatihi dövmedikleri kaldı! ayıp !...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Ekim 2014; 12:23:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

aşağı yukarı fakedebilir yahu neresi uygun geliyorsa oradan al sanki boğazınıza sarılan var! ayrıca h.d ki havale fiyatı taksit kredi kartı fiyatı yine 179...ne dev fark var gözlerim doldu...ayrıca internet sitelerinin yaptığı kampanyayı satıcıya ne yülküyorsunuz sanki n11 fatihin..

Kardeş benim fatihe yüklenmek gibi bir niyetim yok. Kızdığım tek nokta 220 tl ye satılması lazımda o bize herkesten ucuza satarak, 179 artı kargo ile vererek lütuf yapıyormuş gibi davranması. Sonra da yanlışında ısrar etmesi. N11 in yaptığı kampanyayı fatihe yükleyen yok. Asıl sorun fatihin fiyat indirimi yap dendiğinde bunun 220 tl ye satılması lazım ne indirimi mantığıyla yaklaşması . Sanki kendisinin en ucuz fiyatı veriyormuş ta bizde kıymetini bilmiyormuşuz gibi davranması.Geçenlerde n11 100/20 anında indirim verdi.Bir süre elektronikte de geçti.Bende kendisinden 20 tl de o yapsaydı dedim. yani benim gibi almayı düşünen birçok kişi 140 almış olacaktı. Ne n11 fatihin ne hepsiburada benim nede akakçe arkadaşın

Neyi dövecez alalalal. Tamam ya fatih 220 yapsın ondan alalım en ucuza aldık diyelim olsun bitsin. Ne destekçisi varmış adamın anlamadım ya.

Benim tek derim en ucuz yerden alabilmek ve kampnayasını denk getirdiğimde istediğim yerden alırım. Sırf bu fanlara inat olsun, millet kazıklanmasın diye daha uygun kampanyaları ara ara burdan paylaşacam
    Yazılanları okuyan fatih ile benim sorunumu anlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MedicuS_ -- 15 Ekim 2014; 12:32:36 >

Kimin sahte uyelik oldugu belli cakma ajan
    delikanki gb hesabinla girsene

• arakdaşlar siz anlamakta güçlük çekiyorsunuz geçişler oldu, hd kanallar arttı, dolar fırladı, fiyatlarda katlandı bukadar basit bu şikayetinizi gidin başbakana anlatın buraya değil satıcıların pek alakası yok ....daha once daha uygundu şimdide uygun alıcam diye bir kural yok özellikle bu ülkede!! ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Ekim 2014; 13:08:00 >
    Hehe Cevir kazi yanmasin

• quote:

Orijinalden alıntı: medicus07

quote:

Orijinalden alıntı: acıyok

Senin agir psikolojik sorunların oldugu kesin sana lustralda yetmez
    balyoz felan lazimm

Baksen ilaclar konusunda da bilgisi varmis. Isin garip yani bunu bur doktora söylemen garip oldu. Saglikci olacak kapadite de olmadigina gore LUSTRAL i kullandigin icin biliyor olsan gerek. Allah ıslah etsin. Gecmis olsun bu arada

Amin cumlenizi allah islah etsinki
    milletin ekmegiyle oynamayin
    islah edemiyorsa perisan etsin

Sen steteskopu boynuna takip elektronikci olmusun ya
    Bu ulkede herkes bilmediğini bilir zaten
    senin gb baba parasiyla dersaneye gidip
    Fakulte okuyup hayatinda eline scak su degmeyip milleti cahil goren
    cahillerden olmaktan iyidir

• acıyok kullanıcısına yanıt
    fatih 2 nicinden msj yazmana gerek yok kimsenin senin ekmeğenle oynadığı yok kendini küçültüyon tamam haklı olduğun taraf var haklıyken haksız durmuna düşme! isteyen alır isteyen almaz okadar basit!..burası satış forumu sitesi değil zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Ekim 2014; 14:08:25 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    haklısın benımde nazım sana gecıyor ıste ne yapalım
  • Fatih hocam.n11 de yazan ilaninizda yedek kumanda hediye demişsiniz ama öyle yazmıyor. Doğrusu nedir acaba. Birde HDMI Kablo zaten kutuda olmasi lazim. Siz bir tane daha mı HDMI Kablo veriyorsunuz hediye olarak.

• Tartışmaları okudum şaşırdım. O yüzden bu mesajı yazıyorum kimse gücenmesin.
    Dikkat: Internetten alışveriş yapanlar için ucuz alma metodu.

1. Neta 6400 tkgs siz modeli isteyenler 179 tl ye hepsiburada satıyor.
    2. Vay bu tkgs siz diyenler olacağından hemen yazayım. Eski yazıları okuyun tkgs siz eski model daha iyi diyenler vardi hatta tkgs siz arayanlar bile.
    3. Önce avantajix sitesine üye olun.
    4. Bu siteden sıcak fırsatlar bölümünden hepsi burada 100tl harcamaya üzerine 20tl hediye çeki veren arkadaşlardan 3/5 tl ye çek alın.
    5. Avantajix üzerinden hepsi buradaya girin.
    6. Hele de visa kartınız varsa neta 6400 modelini alın. Böyle alırsanız hesabınıza 30 tl çek yüklenecek n11 gibi.
    Böylece 179 tl +3 tl (cek parasi) - 20 tl - 5 tl (avantajix) size 157tl gibi kargo bedava olacak sekilde alırsınız. Kasımda da 30 tl çekiniz olur.
    Tüm almak isteyenlerin bilgisine sunarım.
    Not: 3/5 ay önce fatih beyden ben 1 tane almıştım.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.