Şimdi Ara

Neta 6400 HD (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.646
Cevap
43
Favori
352.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihmc

Dün itibariyle @fatihmc den 6400 sipariş ettim,ilgilendi sağolsun.Android,enigma2 cihazlardan sonra ilk kez kafam rahat bir şekilde uydu cihazı kullanacağımı düşünüyorum.Tavsiyem,TV ile çok zaman harcayamıyorsanız,bu tür işlerle uğraşmak istemiyorum diyorsanız sade bir uydu cihazı alıp,hızlı bir kanal geçişi ile yetinmeniz sizi gayet mutlu edecektir:)
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    USB var ama film oynatiyormu bilmiyorum ben PVR olarak kullanıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farda tv açılmıyor bende sinyal gücü iyi ama sadece cızırtı ve siyah ekran var. Neta 6400 kullanıyorum. Bu sorunun çözümü var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maycomb

Farda tv açılmıyor bende sinyal gücü iyi ama sadece cızırtı ve siyah ekran var. Neta 6400 kullanıyorum. Bu sorunun çözümü var mı?

selam yayın yok sanırım neta 6400 ve smart g4 ıle baktım ses var goruntu yok cıhaz ile ılgısı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 27 Ağustos 2014; 17:05:51 >
  • Favari kanallar ayarlı bir şekilde nasıl oluyor acaba ?
    Bendeki cihazda favori kanallar boş görünmekte.
  • quote:

tamam işte aras kargo ile fabrıkaya gonderın tunerın degıstırılmesını ısteyın
    sorun kalmasın

cihaz 21 ellerine ulaşmış hala sıra bekliyor.

Bir cihazın serviste bu kadar beklememesi lazım

bu duruma acil el atılması lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Maycomb

Farda tv açılmıyor bende sinyal gücü iyi ama sadece cızırtı ve siyah ekran var. Neta 6400 kullanıyorum. Bu sorunun çözümü var mı?

selam yayın yok sanırım neta 6400 ve smart g4 ıle baktım ses var goruntu yok cıhaz ile ılgısı yok

Flash bellekten film oynatır mı bu cihaz hocam? Oynatırsa hangi formatlar?

• fatih bey cihaz siparişi versek genelde iyi denilen 2.4.14 yazılımı yüklü gönderebilirmisiniz biss keylerde yükü olursa tadından yenmez :)
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    sadece kayıt ettıgını oynatır harıcı format desteklemez
  • ısım soyadınızı pm atarmısın baktırayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: crocoboy

fatih bey cihaz siparişi versek genelde iyi denilen 2.4.14 yazılımı yüklü gönderebilirmisiniz biss keylerde yükü olursa tadından yenmez :)

selam

elımde tkgssız surum olan cıhazdan 3 adet var

yarın gonderebılırım alırken mesaj yazın

http://www.sanalpazar.com/Neta-Hd-6400-Tkgs-full-Hd-Uydu-Alicisi__isp18808572

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 2 Eylül 2014; 14:25:10 >
  • quote:

ısım soyadınızı pm atarmısın baktırayım

sizden satın aldığım neta 6400 cihaz 2 ay içinde bozuldu bizzat kendim dudulluda fabrikasındaki yerlerine getirerek tamir ettirdim anakart değiştiler ellerinde parça olmadığından ve 15 gün temin olmayacağını söylediklerinden başka bir müşterinin tamir görmüş ana kartını taktılar aradan 7 ay geçti bu akşam maç izlerken cihaz birden kapandı ve arıza yaptı sadece kırmızı ışığı yanıyor başka bir tepki vermiyor bütün bağlantıları söktüm yine sadece kırmızı ışık yanıyor, bu kadar dandik bir cihaz üretmişler bir senesini doldurmadan ikinçi kez tamir yapılması gerekiyor. benim şuana kadar kullandığım uydu alıcıları bu kadar kısa zamanda değil hiç arıza yapmadı sadece 29 tlye satın aldığım adı sanı belli olmayan tv arkasına takılan uyduruk cihaz bile 2,5 sene kullandım arıza yapınca da kaldırıp attım onun yerine bu çihazı aldım ama hata yapmışım.

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=93469832

Bu konu hakkında ne söyleyeceksiniz?
    Şubat ayından beri evde yokum. Ocak 25 de eve döneceğim. Evdekiler bu işlerden anlamaz. Kuzene söyleyeceğim halledecek. Bunumu yapsın yoksa güncel Kanal listesini mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: myres

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=93469832

Bu konu hakkında ne söyleyeceksiniz?
    Şubat ayından beri evde yokum. Ocak 25 de eve döneceğim. Evdekiler bu işlerden anlamaz. Kuzene söyleyeceğim halledecek. Bunumu yapsın yoksa güncel Kanal listesini mi?

Dediğin gb kanal taramasida yapabilir

Haxir kanal listesi yukluyebilirler
    olmezde sag kalırsam liste yapicam

Aman ustad, Allah gecinden versin,Allah korusun.

• Şuan satılan 6400 tkgs sistemli olan ürünlermidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Comandante

Şuan satılan 6400 tkgs sistemli olan ürünlermidir ?

evet tkgs ozellıklıdır
    Şu usb takıp güncelleme işini yapabilirseniz güzel olur.

• fatih bey 2 yıldır kullanıgım neta hd 6400 ün kanal listesini yedeklemeden güncelleme yaptım.Şu an uydu yok uyarısı veriyor.Rica etsem kanal listesini yüklermisiniz?
  • kanal lıstesı 18ınden sonra yapılacak suan yapmanın bır esprısı yok

mevcut kanal lıstesı

https://www.facebook.com/groups/1390899591143460/1461585917408160/
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.