Şimdi Ara

Avea, Avrupa'nın en iyi mobil telefon operatörü seçildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
9.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Avea saygın ekonomi dergilerinden biri olan İngiltere merkezli World Finance Magazine tarafından, bu yıl dördüncüsü düzenlenen "World Finance Telekom Ödülleri"nde Avrupa'nın en iyi mobil servis sağlayıcısı seçildi. Köklü bir geçmişe sahip olan ve bugün 100 binden fazla okuyucusu ile dünyanın en prestjili ekonomi yayınlarından biri olan World Finance Magazine dergisi, ödül törenini 7 Kasım'da Londra Borsası'nda gerçekleştirecek.

Avea'nın bu başarısıyla ilgili olarak şirketin Kurumsal İletişim Direktörü Füsun Feridun, "Türkiye'nin en genç operatörü olarak, aldığımız bu ödülden dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Başarımızın arkasında, müşteriler ihtiyaçlarını baz alan hızlı ve yenilikçi çözümlerimizden aldığımız güç var. Avea, bugün geldiği noktada sadece bir telekomünikasyon veya bir iletişim markası değil, aynı zamanda bir teknoloji markasıdır. Müşteri beklentilerine uygun çözümlerle kendimizi sürekli geliştirmeye devam ederken; markamızı daha nice ödüllerle buluşturacağımıza inanıyoruz." dedi.

İkinci çeyrek itibariyle 12.2 milyon aboneye ve %19,9 pazar payına sahip olan Avea'nın, 199 ülkede 649 operatörle anlaşması bulunuyor. 

• hala çekmiyor
  • hangi kritere göre seçiliyor acaba?
  • kim ne derse desin turkcell
  • İstediği kadar 1. olsun. Kapsama alanı problemi oldukça bi halta yaramayacaktır.
  • Ben mi avea kullanmıyorum acaba çünkü evde bile çekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batis

hangi kritere göre seçiliyor acaba?

En b.ktan hizmet verene veriyorlar galiba UK Vadaofone T-Mobile gibi firmalar varken
  • bana bedava kalan dakikalarımı bile doğru dürüst gösteremeyen (mesaj atacaksın da 2 gün öncesine kadar olanını gösterecek, her konuşmadan sonra kalan şu kadar diye bilgi mesajı yollasana kardeşim!) )avea 1. seçilmiş! aferin seçenlere...
  • Evden bile çekmiyor
  • inandım
  • Türkiyede seçilmediği belli
  • Her yerden çekseydi bir de..
  • herkes aveadan nefret ediyor ama herkes avea kullanıyor o nasıl iş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

kim ne derse desin turkcell

bastim artiyi
  • evet odamda çekmeyip ama yerin 1 metre altında bodrumda çeken bir operatörü kutlamamak olmaz... :@
  • vodofone kullanırken hem 3g hemde konuşma sırasında direk şebeke gidiyordu ve bu saçmalık çok sık oluyordu..

avea ya taşıdıktan sonra bu sıkıntılar geçti..

kalite bakımından ;

.turkcell
    .avea
    .vodofone

f/p bakımından ;

.avea
    .turkcell
    .vodofone
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

vodofone kullanırken hem 3g hemde konuşma sırasında direk şebeke gidiyordu ve bu saçmalık çok sık oluyordu..

kalite bakımından ;

.turkcell
    .avea
    .vodofone

f/p bakımından ;

.avea
    .turkcell
    .vodofone

Çekimkalitesi olarak avrupadakı en iyi firma Vadofone ile t mobile Tanıdıkların tecrubeleri ile (TR vadofonedeğil UK Vadofone)Amerikada ise AT&T Diyolar
  • Hattım ve İnternetim AVEA, kalitesinden ve ucuzluğundan son derece memnunum.

Bknz: Avea Jet modem ile Warcraft dota bile oynayabilirim lagsız. Telefonuma da her ay 20 lira karşılığı 270DK her yöne yükleyebiliyorum ya da yeni çıkan avantajla ki en son onu yükledim balpaket 250. 250 dk her yöne 250 sms her yöne 250mb internet = 20 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: modernhuman00

quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

vodofone kullanırken hem 3g hemde konuşma sırasında direk şebeke gidiyordu ve bu saçmalık çok sık oluyordu..

kalite bakımından ;

.turkcell
    .avea
    .vodofone

f/p bakımından ;

.avea
    .turkcell
    .vodofone

Çekimkalitesi olarak avrupadakı en iyi firma Vadofone ile t mobile Tanıdıkların tecrubeleri ile (TR vadofonedeğil UK Vadofone)Amerikada ise AT&T Diyolar

ben Türkiye sınırları içindeki operatörlerin durumunu değerlendirmiştim..

Vadofone avrupada en iyisi olabilir ama Türkiye'de en kötüsü..

• kamera nerede?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.