Şimdi Ara

Blizzcon 2011: Diablo Filmi Yapılabilir Mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Blizzcon 2011'in 2. ve son günü bütün heyecanıyla başladı hatta şu anda sahnede Diablo III'ün ana hikayesi ve gelişmeler detaylandırılıyor.

Konuşma sırasında ilginç bir konuya değinildi. Chris Metzen oyunun hikayesini detaylandırırken aynen şu cümleleri kurdu; "Şu anda bir anons yapmıyorum, hayır kesinlikle yapmıyorum ama eğer Diablo'nun bir filmi, mini serisi ya da Game of Thrones gibi bir dizisi olsaydı, kesinlikle mükemmel olurdu ve biz bu hikayeyi gerçekten başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirdik. Eğer aranızda Hollywood'dan insanlar varsa, gelin konuşalım!"

Her ne kadar anons olmasa da, kapının her zaman açık olması bizi heyecanlandırmaya yetiyor.

• Warcraftı yaptınızda bu kaldı keşke yapsanız ama size akan paralar oldukça yeni bir iş yapacağınızı düşünmüyorum
  • Valla bir cgi movie yapsalar gerçekten güzel olur.Square final fantasy yapıp duruyor capcom da re filmi yaptı senin neyin eksik blizzard.
  • Keşke filmini yapsalarda izlesek.Hemde hikayeyi bilmeyenler anlar (benim gibi :D )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.