Şimdi Ara

Modern Warfare 3'ün Çıkış Videosu Karşınızda!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
8.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Koca bir sene boyunca FPS hayranlarının kafasını kurcalayan soru cevabını almaya artık çok yakın. Modern Warfare 3 mü, Battlefield 3 mü?

Çıkış tarihlerine az bir süre kala iki büyük rakibin çıkış videoları da yayınlanıyor. Dün Battlefield 3 film gibi bir videoyla karşımıza çıktı, Modern Warfare 3 ise şimdi bizi aksiyonun doruğuna çıkarıyor!

Yorum yaparak sizleri oyalamaya gerek yok. İşte sizleri Üçüncü Dünya Savaşı'na taşıyacak video, keyfini çıkarın!

• Aynı Mw2 :) Hikayesi Değişerek Sunulucak Sadece
  • İnsanı gaza getirmeyi çok iyi biliolar
  • çıkış videosu olarak bf3 1 adım önde gibi ama son sözü oyunlar çıktıktan sonra söyleyecez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OoguzZ92 -- 22 Ekim 2011; 19:32:21 >
  • 15 gün bile sabredecek halim kalmadı
  • aksiyon dolu bir oyun.. :)
  • BF3 ve MW3 ün çıkış videolarını karşılaştırınca dağlar gibi bi fark zaten gözüküyo.
  • BF3 ün çıkış videosu daha güzel
    Not:Eksi verenler gerçekler acıdır.
  • quote:

BF3 ve MW3 ün çıkış videolarını karşılaştırınca dağlar gibi bi fark zaten gözüküyo.

aynen öyle :)
  • Ya Mobile versiyondan giriyorumda video neden inmiyor?
  • Bayıldım çok güzel :D

Galiba Cptn.Price dan dayak yiyicegız :D 0.33
  • Heyacan artıyor..
  • Yok yok bu Call of Duty adam olmaz
  • Kesinlikle bf3 daha iyi
  • grafiklere yorum yapmak istemiyorum keza sonu gelmez bi tartışma öyleki bence gayet yeterli grafikler

serinin eksikleri silah sesleri ve vuruş hissiyatıdır bu oyunda saydığım iki şey düzeltilirse bf3 e çok iyi bi alternatif olabilir
  • battlefield 3 ezer desem daha etkiledi desem kimse katılmaz herhalde bana
  • Şüphesiz BF3 daha etkileyici.
  • oyunda okadar scripted sahne varki mouse ve klavyeyi bıraksan neredeyse kendisi oynayacak. grafiklerin ne kadar eski göründğünü gizlemek için sahneleri kısa kısa tutmuşlar :D . Yinede oynamaya değer :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

battlefield 3 ezer desem daha etkiledi desem kimse katılmaz herhalde bana

bunu söyleyen adam mactavish nickli düşünün yani
  • Bu ne la battlefield 3'e baksınlarda biraz örnek aslınlar senaryo nasıl olur diye :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.