- x
MARİNCAP (BALIK YAĞI) HAKKINDA BİLGİ?
50 Cevap62644 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

619 Mesaj
22 Ekim 2011; 13:22:08 

Beyler şu sıralar balık yağı kullanmayı düşünüyorum.Boyumda uzamamaya başladı iyicene.Yaklaşık 2 senede 5 cm felan uzadım o derece yani. Neyse Balık yağı kullanmayı düşünüyorum.Ama bazıları kilo aldırıyor bazıları aldırmıyor diyor. Korkuyorum yani.Şuan yaşım 16, Boyum 1.76(Bıyık çıktı sakal yok soranlar olursa cevabı veriyim şimdiden) ,kilom 83 ama kime sorsam 70 Kilo sanıyor anlamadım.83 diyorum ağızları açık kalıyor anlayamadım bi türlü.Göbekte yok. Neyse kilo almak istemiyorum.Sadece zihne ve kemik gelişimine faydalı olsun istiyorum. Şu sıralar mal gibiyim kafam hiç birşey almıyor bazı sorunlar yüzünden. Sınav haftası yaklaşıyor zaten ki hala kafam karmakarışık.Biraz düzelmekte istiyorum bu konuda.

15 TL'ti geçmeyecek(malum liseliyiz ) şekilde kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz bir balık yağı markası ve mg'sini söylerseniz sevinirim. Bide bir kutuda kaç adet balık yağı hapı oluyor.Günda kaç tane içmek lazım yararını görmek için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüzbaşı price -- 22 Ekim 2011; 19:40:39 >

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

258 Mesaj
22 Ekim 2011; 13:25:49 

mesajım bulunsun kalıtelı ve gunluk kullanıma uygun balık yağı arıyorum bende

902 Mesaj
22 Ekim 2011; 13:30:59 

10 tl mi ? Git bimden sıvıyağ al onu iç. 20-30 lirayı gözden çıkarıcaksın bir kere. 90-100 kapsül civarı olur ve çoğuda aynıdır omega3-6-9 içeren bir yağ alın farketmez. Kilo falanda yapmaz merak etme.

http://urun.gittigidiyo...QQidZZ45015341#aciklama bizim evde bu kullanılır genellikle..

LORD OF THE RINGS STORE

110 Mesaj
22 Ekim 2011; 13:33:39 

Maricap 500 mg al 13 lira gunde 2 tane.
Ben efa 1000 kullaniyorum oda 30 40 civari idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Ekim 2011; 13:36:38 

quote:

Orijinalden alıntı: yüzbaşı price

Beyler şu sıralar balık yağı kullanmayı düşünüyorum.Boyumda uzamamaya başladı iyicene.Yaklaşık 2 senede 5 cm felan uzadım o derece yani. Neyse Balık yağı kullanmayı düşünüyorum.Ama bazıları kilo aldırıyor bazıları aldırmıyor diyor. Korkuyorum yani.Şuan yaşım 16, Boyum 1.76(Bıyık çıktı sakal yok soranlar olursa cevabı veriyim şimdiden) ,kilom 83 ama kime sorsam 70 Kilo sanıyor anlamadım.83 diyorum ağızları açık kalıyor anlayamadım bi türlü.Göbekte yok. Neyse kilo almak istemiyorum.Sadece zihne ve kemik gelişimine faydalı olsun istiyorum. Şu sıralar mal gibiyim kafam hiç birşey almıyor bazı sorunlar yüzünden. Sınav haftası yaklaşıyor zaten ki hala kafam karmakarışık.Biraz düzelmekte istiyorum bu konuda.

10 TL'ti geçmeyecek(malum liseliyiz ) şekilde kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz bir balık yağı markası ve mg'sini söylerseniz sevinirim. Bide bir kutuda kaç adet balık yağı hapı oluyor.Günda kaç tane içmek lazım yararını görmek için?

3 ayda 15 cm uzadım problem ?

835 Mesaj
22 Ekim 2011; 13:36:42 

balık yagı unutkanlıga iyimidir acaba ? bilen varmı

sevdiğini elde edemiyorsan elde ettiğini sevmeye çalış.

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2011; 13:54:15 

ben nutriway kullaniyorum amway yapiyor abd mali bi kutusu 60-70 civari

619 Mesaj
22 Ekim 2011; 14:13:21 

up

619 Mesaj
22 Ekim 2011; 14:36:17 

Beyler başlığı değiştiriyorum Marincap'a baktım.Onun Hakkında bilgi istiyorum

915 Mesaj
22 Ekim 2011; 15:11:07 

2,5 yaşındaki kızıma veriyorum maricap. yerli firma olduğu için tercih ediyorum. omega 3 vs. açısından, eczacı ile birlikte baktığımız diğer markalar arasında fazla fark yoktu.

Notebook - Diz üstü
aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır...
lg E550, lenovo s10-3, 500 gb lg, 2690, crea ms2.

619 Mesaj
22 Ekim 2011; 19:41:21 

Reyizler niye bu kadar az cevap var? Bilgi istiyoruz yani burası forum sonuçta.

2505 Mesaj
22 Ekim 2011; 19:43:39 

Her sabah kullanıyorum, piskolojik olarak olabilir ama kendimi daha dinç hissediyorum, eskiden eve geldiğimde uyurdum, şimdi gayet dincim ve ders çalışabiliyorum.

Sabahları 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi, yemek sırasında Marincap, yemekten sonra İmuneks alıyorum.(Düzenli olarak) 62 kiloydum, şu an 66 kiloyum.

Iron Maiden can't be fought, Iron Maiden can't be sought

647 Mesaj
22 Ekim 2011; 20:23:40 

bende balığı fazla tüketmiyorum(tüketemiyorum) bundan alıyım o zaman. Muğladayım eczanede reçetesiz verirlermi?

İmza

İmza

674 Mesaj
22 Ekim 2011; 20:25:40 

mesajı buraya koyuyorum. gelicem.

bu hariç bütün genellemeler yanlıştır.

109 Mesaj
22 Ekim 2011; 20:27:59 

Mesaj şurda duruversin.

2505 Mesaj
22 Ekim 2011; 20:33:42 

Reçetesiz alınıyor, 15 TL civarı bir şey olması lazım.

Iron Maiden can't be fought, Iron Maiden can't be sought

246 Mesaj
22 Ekim 2011; 20:35:28 

quote:

15 TL'ti geçmeyecek(malum liseliyiz ) şekilde kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz bir balık yağı markası ve mg'sini söylerseniz sevinirim. Bide bir kutuda kaç adet balık yağı hapı oluyor.Günda kaç tane içmek lazım yararını görmek için?

Kardesim marincapi ben ilkokulda kullanmaya basladim.. ilkokulda gelisimim gecti millete gore dislerim filan sallanmiyordu bunu icneye basladim 1 hafta sonra 5 tane disim sllanmaya basladi gelisimim nornale dondu kesinlikle etkisi var...marinkapin ucuz olmasinin sebebi turk uretimi olmasi digerleri ithal o yuzden pahali oluyor

183 Mesaj
22 Ekim 2011; 20:37:36 

Marincap her eczanede var mıdır?

2006

246 Mesaj
22 Ekim 2011; 20:39:31 

quote:

Orijinalden alıntı: NuclearBlast

Marincap her eczanede var mıdır?

Var kardesim hepsinde

619 Mesaj
22 Ekim 2011; 20:40:27 

quote:

Orijinalden alıntı: S0N3R

Kardesim marincapi ben ilkokulda kullanmaya basladim.. ilkokulda gelisimim gecti millete gore dislerim filan sallanmiyordu bunu icneye basladim 1 hafta sonra 5 tane disim sllanmaya basladi gelisimim nornale dondu kesinlikle etkisi var...marinkapin ucuz olmasinin sebebi turk uretimi olmasi digerleri ithal o yuzden pahali oluyor

Boya felan etkisi oldumu? Özellikle Iq'nuzun yükseldiğini hissettiniz mi? Bide tadı berbatmış ve mideden dolayı ağız kokusu yapıyormuş doğru mu? Ha şöyle mesaj sayısı artsın işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüzbaşı price -- 22 Ekim 2011; 20:41:54 >

427 Mesaj
22 Ekim 2011; 20:43:54 

kilo aldırmıyor. doğrudan yağ yapıyor. ama kullanan başka bir arkadaşım da göbek yapmadı. spor yapıyorsan kullanabilirsin ama spor yapmıyorsan tavsiye etmem.

Mevlana Der Ki;

Herşey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vezgeçme!..
İŞTE ORASI KADERİNİN DEĞİŞECEĞİ 'NOKTADIR''.

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2011; 21:15:05 

Beyler bende unutkanlık, dikkat dağınıklığından dolayı anlayamama (özellikle son günlerde aşırı) ve zayıflık var. İşe yararmı bu?

Boy: 183 184
Kilo: 67

246 Mesaj
22 Ekim 2011; 21:27:37 

quote:

Boya felan etkisi oldumu? Özellikle Iq'nuzun yükseldiğini hissettiniz mi? Bide tadı berbatmış ve mideden dolayı ağız kokusu yapıyormuş doğru mu? Ha şöyle mesaj sayısı artsın işte.

bence etkisi oldu ailedeki en uzun kişi benim :) tadı problem olmuyor çünkü hap gibi yutuyosun.. arada böyle hıçkırır gibi oluşursan agzına balık tadı geliyor o kadar.. ben kesinlikle öneririm kilo flanda yaptıgı yok.. ayrıca ben hafızaya çok etikisi olduğuna inanıyorum ama kesin somut kanıtlar sunamam sana bu konuda bilim adamları hafızaya iyi geliyor diyo zaten... birde şu etkisi var balık yağı kullanmazken böyle çok uyuyorum ama balıkyağı kullanmaya başladıktan sonra uyku ve yorgunluk hali gidiyor psikolojik mi bimiyorum ama öyle... kesinlike öneririm balık yağını herkes kullansın

619 Mesaj
22 Ekim 2011; 21:38:27 

quote:

Orijinalden alıntı: S0N3R

bence etkisi oldu ailedeki en uzun kişi benim :) tadı problem olmuyor çünkü hap gibi yutuyosun.. arada böyle hıçkırır gibi oluşursan agzına balık tadı geliyor o kadar.. ben kesinlikle öneririm kilo flanda yaptıgı yok.. ayrıca ben hafızaya çok etikisi olduğuna inanıyorum ama kesin somut kanıtlar sunamam sana bu konuda bilim adamları hafızaya iyi geliyor diyo zaten... birde şu etkisi var balık yağı kullanmazken böyle çok uyuyorum ama balıkyağı kullanmaya başladıktan sonra uyku ve yorgunluk hali gidiyor psikolojik mi bimiyorum ama öyle... kesinlike öneririm balık yağını herkes kullansın

Reyiz zaten uyuma problem değil.Baykuş gibiyim. 2.30'da yatıyorum 7'de kalkıp okula gidiyorum. Ne bileyim birisi berbat bir tadı var felan diyorda sadece balık tadı mı? Balığı bende pek sevmem. Boyun kaç bu arada? Annenle babanın boyu kaç? Kullanmadan önceki boyun kaçtı kaç yaşında başladın ve şuan kaç yaşındasın? Ahiret soruları gibi oldu kusur bakma ama merak ediyorum. Boy takıntısı var bende en aşağı 1.85 olmalıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüzbaşı price -- 22 Ekim 2011; 21:46:45 >

110 Mesaj
24 Ekim 2011; 10:29:40 

Marincapi 11 yasimdan beri kullaniyorum. 13 yasinda 1.50 boyunda birisiydim. Ne hikmetse 15e geldigimde 1.75 oldum. 13 lira git al yani. 500 mg oldugu icin sabah yemek sirasinda 1 , aksam yemek sirasinda 1 almalisin. Gunde iki tane yutuyorsun iste.

Uzaklaştırılmış
24 Ekim 2011; 10:38:17 

degerli arkadaslar;

meslegimle ilgili bir konu oldugu icin yaziyorum..
marincap ve balya vasat bir balik yagidir.. zaten bu yuzden marincap special'i cikarip 29kusur tl'ye satiyorlar.. burada onemli olan balik yaginin saflik derecesidir.. ne kadar yuksek, o kadar iyi..

marka olarak size onerim new life olacaktir.. gelisme doneminde veya kronik kalp damar veya goz hastaliklarinda s-1200 tavsiye ediyoruz.. gunluk kullanimda efa daily 720 yeterli olur.. hem kaliteli urun, hem fiyati makul..

amway ve solgar markalarini dogrusu ben pek tutmuyorum.. amway'in nasil bir firma oldugunu basit arastirmalarla ogrenebilirsiniz.. solgarin da fransada bazi problemleri olmustu..

edit: bu arada balik yagi kilo aldirmaz, kalori acisindan zengin bir urun degildir.. agiz kokusuna da sebep olacak bilimsel bir dayanagi yok.. tek yapmaniz gereken kapsulu agzinizin icinde patlatmadan bi an once yutmak.. eger patlarsa gercekten hos olmayan bir tadi var.. ayrica balikcidan alip yediginiz baliklardan yeterli omega 3 elde edemezsiniz.. soguk denizlerde yetisen baliklar omega 3 acisindan cok zengin.. norvece tasinirim
derseniz ona diyecek yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemUsUs -- 24 Ekim 2011; 10:43:24 >

312 Mesaj
23 Kasım 2011; 23:04:13 

benimde annem almış marincap ben pek bi işe yaramaz diye baktığım için ara sıra öylesine 1kapsül atıyordum burdakileri okudum artık hergün okuldan gelince düzenli olarak 1 kapsül atıyorum :D İnşallah faydası olur..

7691 Mesaj
22 Mart 2012; 3:57:49 

Ben de günde 2-3 tablet marincap kullanıyorum. Bazen ara verdiğim de oluyor ama kullandığım zamanlarda kendimi dinç hissediyorum ve dikkatimi kolay toparlıyorum. Fiyatı da gitdide artıyor. 2 sene önce 10 liradan azdı. Geçen 60 tableti 13 küsüre aldım EPA %18, DHA %12 içeriyor. Ayrıca tabletler 500mg biraz az gibi sanki. mg başına maliyeti çok olmamak şartıyla başka alternatiflere de yönelebilirim.

179 Mesaj
22 Mart 2012; 4:11:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Ben de günde 2-3 tablet marincap kullanıyorum. Bazen ara verdiğim de oluyor ama kullandığım zamanlarda kendimi dinç hissediyorum ve dikkatimi kolay toparlıyorum. Fiyatı da gitdide artıyor. 2 sene önce 10 liradan azdı. Geçen 60 tableti 13 küsüre aldım EPA %18, DHA %12 içeriyor. Ayrıca tabletler 500mg biraz az gibi sanki. mg başına maliyeti çok olmamak şartıyla başka alternatiflere de yönelebilirim.

Ben 30 liraya aldım ama %75 lik olanınndan. Kahvaltıdan sonra atıyorum bi tane.Algılamada,okuduğumu anlamada eskisi kadar sıkıntı çekmiyorum.Ama gene de çok iyi sonuçlar göstermiyor.

6413 Mesaj
22 Mart 2012; 4:19:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Iron Maiden 

Her sabah kullanıyorum, piskolojik olarak olabilir ama kendimi daha dinç hissediyorum, eskiden eve geldiğimde uyurdum, şimdi gayet dincim ve ders çalışabiliyorum.

Sabahları 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi, yemek sırasında Marincap, yemekten sonra İmuneks alıyorum.(Düzenli olarak) 62 kiloydum, şu an 66 kiloyum.

düz duvara tırmanıyosundur artık söyle hangi otobüse biniyorsan da millet o otobüse binmesin.

ayrıca konu hakkında araştırma yapmıştım bi ara;
bu balık yağının esprisi; somon balıklarından geliyor. eskimoları inceliyolar nasıl hasta olmuyorlar, sağlıklılar falan. bakıyolar yedikleri tek somon balığı. onun da etken maddesi yağı. ancak bu her balıktaki yağ olmuyor işte. somon balığı yağı olması lazım. o da günlük alınması gereken miktarı 3000mg (yazıyla üç bin). yoksa 500 mg lık takarik marincap hiç yoktan iyidir ancak sağlam bi etki göstermez. diye okumuştum. yukarıda da arkadaş mesleği itibarı ile benzer şeyler söylemiş.

4467 Mesaj
22 Mart 2012; 5:05:10 

Bi tavsiye verinde bizde kullanalım. 2 ay sonra yaşımız 18, 4-5 sene önce kullanıyordum ama ne markayı hiç hatırlamıyorum. 1 ay falan kullanabildiim zaten, ta ki ağzımda patlayıncaya kadar.
Herkes ayrı telden çalmış. Hangi tavisyeye uysak bilemedim.

7691 Mesaj
22 Mart 2012; 8:06:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Betonaoturmaüsütürsün

Ben 30 liraya aldım ama %75 lik olanınndan. Kahvaltıdan sonra atıyorum bi tane.Algılamada,okuduğumu anlamada eskisi kadar sıkıntı çekmiyorum.Ama gene de çok iyi sonuçlar göstermiyor.

Günde bir tane yeterli gelmiyor olabilir. 3 e çıkarman lazım ama o zamam da maliyet çok artıyor.

7691 Mesaj
22 Mart 2012; 8:22:59 

quote:

Orijinalden alıntı:  
günlük alınması gereken miktarı 3000mg (yazıyla üç bin). yoksa 500 mg lık takarik marincap hiç yoktan iyidir ancak sağlam bi etki göstermez. diye okumuştum. yukarıda da arkadaş mesleği itibarı ile benzer şeyler söylemiş.

Ben de böyle düşündüğümden değiştirmek istiyorum ama marincap %75 omega 3 720mg 45 kapsülü 30 lira. Günde 3 tane alsam bir ayda 60 lira maliyet çıkıyor. ucuz marincapden 6 kapsül alsam ayda 40 lira yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 22 Mart 2012; 8:28:58 >

2208 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Ray Donovan
22 Mart 2012; 8:47:28 

abartmaya gerek yok. günde 1-2 tane yeterli

6413 Mesaj
22 Mart 2012; 11:16:32 

quote:

Ben de böyle düşündüğümden değiştirmek istiyorum ama marincap %75 omega 3 720mg 45 kapsülü 30 lira. Günde 3 tane alsam bir ayda 60 lira maliyet çıkıyor. ucuz marincapden 6 kapsül alsam ayda 40 lira yapıyor.

aktarlarda ya da alternatif ürünler satan yerlerde bulabilirsen tek kapsül 3 bin mg olanlar var. ben bursa da çarşıda görmüştüm, 40 liraydı.

7691 Mesaj
22 Mart 2012; 11:26:37 

quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

aktarlarda ya da alternatif ürünler satan yerlerde bulabilirsen tek kapsül 3 bin mg olanlar var. ben bursa da çarşıda görmüştüm, 40 liraydı.

Onlara güvenmiyorum

179 Mesaj
22 Mart 2012; 13:00:04 

quote:

Günde bir tane yeterli gelmiyor olabilir. 3 e çıkarman lazım ama o zamam da maliyet çok artıyor.

Olabilir. BBC belgeselinde, çocuklara 6 kapsül içiriyorlardı Ben 2 ye çıkarayım bari
Edit:Ha bir de şunu belirteyim.Ben günde 1 avuç fıstık yiyorum.Ayrıca koyu yeşil yapraklı sebzelerde falan da varmış omega3,roka,ıspanak,marul falan gibi.Ben bunları da gün içinde tüketiyorum.Belki bunlarında etkisi olmuş olabilir. Gene de ben 2 kapsülü geçmeyeyim. İştahım açıldı baya Geçen gün 1 tencere makarna yedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betonaoturmaüsütürsün -- 22 Mart 2012; 13:03:30 >

36 Mesaj
22 Mart 2012; 13:20:19 

Maprincap i herkes kullanabilir mi?

süt içersek veya bitki çayı felan sorun çikar mı?

312 Mesaj
22 Mart 2012; 15:06:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

Maprincap i herkes kullanabilir mi?

süt içersek veya bitki çayı felan sorun çikar mı?

dostum ben kullandım bir süre sonra doktora gitmiştim başka bir sebepten dolayı aklıma geldı sordum böyle böyle kullanıyorum diyerek bana dedi daha bu yasta bunları kullanmaya başlama haftada 1 kez olsun balık ye kat kat iyidir dedi bende artık kullanmıyorum bu arada sorunada cevap vereyim şahsen bende kullanırken bazen gece süt ile vs. kullanıyordum ancak bitki çayıyla felan kullanmadım ona birşey söyliyemem ama sütle felan birşey olmuyor.

36 Mesaj
22 Mart 2012; 15:30:52 

Hocam yaş 19
eskiden balya kullaniyordum.

marincap alsam 2 gunde bir kere alirim?

312 Mesaj
23 Mart 2012; 14:58:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

Hocam yaş 19
eskiden balya kullaniyordum.

marincap alsam 2 gunde bir kere alirim?

valla dostum olmaya olurda yani bunun bi şeyide yokki tam kimisi sabah akşam birer alıyor kimi günde 1tane sende 2günde 1 al birşey olmaz :D

1557 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Last Mogolo
23 Mart 2012; 15:11:30 

MARİNCAP balık yağı eba dha oranı çok düşüktür alacaksan carloson sea fish kullanmanı öneririm günde 1 adet boşuna kullanma günde 4 defa kullanırsan işe yarar

Ben insanlara umut dagitmiyorum ben diyorumki bu ükede herkes bir amerikali zenci gibi iri olmayi hak ediyor!! bakin kilo aldirmak benim isim..http://pspicin.blogspot.com.tr/

7691 Mesaj
23 Mart 2012; 15:25:25 

Eğer farkı hissettirecek kadar alırsak maddi anlamda bayağı yıpratıyor insanı. Her ay 30-40 lira buna mı verecez la Bir evde 2-3 tane kullanan olursa hepten gittin zaten

36 Mesaj
23 Mart 2012; 16:39:19 

Marincap balyadan iyi sanirim eczanede satılır mi?

173 Mesaj
18 Nisan 2012; 19:43:16 

evet benim kafa da bu aralar bi hoş oldu kafam hic bisey almiyo sinavlar berbatlasti ve bugun balik yagi aldim zihne ve bedene faydaliymis

bende marincap aldim eczaneci bu iyidir dedi kendiside kullanmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XthorX -- 18 Nisan 2012; 19:45:17 >

419 Mesaj
21 Nisan 2012; 23:21:43 

arkadaşlar bende almak istiyorum hem boy hem kilom artsın istiyorum.zihnede iyi geliyormuş hem.

173 Mesaj
11 Mayıs 2012; 19:25:27 

evet kardeş bendede çok unutkanlık vardıda bunu kullanmaya başladım unutkanlığa iyi geldi.Biraz kendime geldim artık günleri bile unutur hale gelmiştim:D

82 Mesaj
14 Mayıs 2012; 0:04:17 

arkadaşlar test edip onaylanmış balık yağı kullanın..fiyat konusundada cimrilik yapmayın.pm atarsanız yardımcı olurum..

Epimedyumlu Bitkisel macun || Yok böyle bişey
http://www.youtube.com/watch?v=TfjKD1fPPbE

1 Mesaj
28 Temmuz 2012; 6:37:09 

Yurt dışından gelen balık yağı kapsüllerinin çoğunda (belkide hepsinde) domuz jelatini kullanılıyor. Kullanacak arkadaşlar dikkat etsin. Marincap ise Türkiyede üretiliyor ve sitesinde yazdığına göre yapımında sığır jelatini kullanılıyor.

5898 Mesaj
28 Temmuz 2012; 9:16:37 

Marincap Türkiye de üretilen tek balık yağı.. Almanya da ödül almış.. Balığın karaciğerinden üretilmiyor yani ağır metaller içermiyormuş.. Marincap 500mg yerine, marincap plus alırsanız daha iyi olur fiyatı 34 lira sanırım. Özellikle damar yapısını korumak için çok faydalıdır.. Kanda fazla kolestrol ve triglesirid oranını da düşürmede etkisi varmış

4251 Mesaj
2 Aralık 2012; 19:56:41 

buda benim marincap special balık yağı kalite testim sakın normalini kullanmayın specilini kullanın!

Kendini iyi hissetmek arkadaşlarının arkanı kolladığını bilmek değil, senin onların arkasını kolladığını bilmendir.[G.S.E.]
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » MARİNCAP (BALIK YAĞI) HAKKINDA BİLGİ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.563