Şimdi Ara

Battlefield 3'ün Çıkış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
10.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         Oyun sektöründen şimdiden 60'dan fazla ödül toplayan Battlefield 3 önümüzdeki hafta çıkıyor. Yayınlanan çıkış videosunda pek fazla detayını öğrenemediğimiz ve fazla görme şansına erişemediğimiz tek kişilik senaryo bölümlerine yer verilmiş.

Teröristlerin video kaydı ile başlayan videonun tamamında senaryodan sahneler ve oynanış görüntüleri gösteriliyor. Orta Doğu'da yükselen tehdit karşısında Deniz Kuvvetleri'nden Çavuş "Black"in ne kadar uç noktaya gidebileceğine şahit olacağız.

Bolca aksiyonun peşinizi bırakmayacağı Battlefield 3 senaryosu için hazırlanan çıkış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan veya HD olarak buradan izleyebilirsiniz.

• Birileri BF senaryosu geride kalır , CoDdaki aksiyonu geçemez mi demişti ?
    Başlangıcıda süper olmuş trailerın ; "Shame , you come to our country to murder us, yet we are the terrorists"
    Aksiyon dorukta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 21 Ekim 2011; 16:35:58 >
  • Game Of The Yearrrrrr Battlefield 3.
  • Bu videoadan sonra hiç çekinmeden GOTY diyorum...
  • Senaryo ve Aksiyon Harika olmuş.Bu sefer DICE Sadece MP ağırlıklı bir oyun yerine SP ve MP yide Harika etmiş.
  • Klavyeden yazıyorum ( sandalyeden düştüm ) :S

OHAAAAAAAA !!!!
  • sana kurban olurum ben videoya bak bu oyun senaryodada geçmiş codu müthiş bir senaryo bekliyor şu ışıklandırmalara bak sana yav ne kadar gerçekçi o tımes meydanındakı ışıklar çatışmalar oeratın metro haritasındakı son base olan yerdeki kolonların arkasında adam bize bakıyor adamın suratı ne kadar gerçekçi

01:08 deki sahneye bakı adamın suratı ne kadar gerçekçi öle
  • Gerçekten heyecan verici.. Son birkaç zor gün !
  • Bu film ne zaman vizyona giriyordu?..:)
  • GÖZLERİME İNanamıyom !!!!!!
  • aşmış bunlar :)
  • COD : " BF nin senaryosu bizimkinin yanında karınca gibi kalır"...Bir vızıltı duydum sanki....

ALIN SİZE SENARYO , ALIN SİZE OYUN , ALIN SİZE BATTLEFIELD 3!!!
  • 2011 - 2012 yılının teknolojisini hakkıyla kullanıp gün ışığına çıkaran tek oyun TEBRİKLER DICE [CLAP CLAP CLAP]
  • yeter ama ya kandırmayın milleti bu bir oyun değil
  • Müziğin Yeter Be!!!
  • vay anasını
  • Bu müzigi her duydugunuzda sizin tüyleriniz de benimkiler gibe diken diken oluyor mu?
  • Bu Oyun Devrim Yaratacak Aksiyon Filmi Gibi İnanılmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bywant

Bu müzigi her duydugunuzda sizin tüyleriniz de benimkiler gibe diken diken oluyor mu?

olmazmı hiç efsane o
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.