Şimdi Ara

Battlefield 3 - Launch Trailer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
7.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Battlefield 3'ün çıkış videosu

• sana kurban olurum ben videoya bak bu oyun senaryodada geçmiş codu müthiş bir senaryo bekliyor şu ışıklandırmalara bak sana yav ne kadar gerçekçi o tımes meydanındakı ışıklar çatışmalar oeratın metro haritasındakı son base olan yerdeki kolonların arkasında adam bize bakıyor adamın suratı ne kadar gerçekçi

01:08 deki sahneye bakı adamın suratı ne kadar gerçekçi öle
  • @mertm14022

:D nasılda sevmisin oyunu gerçi sevilmiyicek gibi degil agzım açık kaldı videoda çık hadi artık !
  • magnifique !!
  • Vaay bee !! Bırak tüylerimi , heryerim kalktı izlerken :) Çok muhteşem görünüyor.
  • ya bu iki oyunu karşılaştırmayı bırakın ikiside muhteşem ama battlefield 3 grafiksel yönden ve ses açısından kalbimi çalmış durumda ama ghost ında o üstüne gaz dökülüp yakılmasından nasıl kurtulduğu da merak ediyorum . herneyse dediğim gibi karşılaştırmayın oyunu beğendiyseniz satın alın destek çıkında devamı dahada etkiliyici bi şekilde gelsin.
  • her iki oyunda harika olucaktır ama bf3 kalbimi çaldı gerçekten bu nasıl bir video bu nasıl bir film
  • bu oyun alınmaz mı bee
  • TeK kelimeyle harika...
  • şu bulmaya çalıştıkları adam yenilmez 3 filmindeki mark ivanir değil mi yaa?
  • ülkemize bizi öldürmek için geldiniz ve terörist olanlar biz miyiz?
    diyo başta süeper aksiyon ya
  • süperrrrrr!!!!!!!!!!!
  • Bunu oynamayada sıkı sistem ister naber. Önce Pc nizi konfigre edin pamuk eller cebe.
  • bu oyunu oynamak için sistem lazım abi, bütün ayarlar low da ne anladım bu işten..
  • i7 2600k ve GTX460 akar :)
  • harika video sabırsızlıkla bekliyorum..
  • aksiyona son 4 gün
  • seni geliştirici ve yapımcını yaratan allahına kurban olurum ben....
  • bu oyundan sebep 4200 tl harcadım msi gt683 ssd modeli.kim demiş battlefield 3 50 tl 100 tl.bu oyun bana nelere mal oldu.ama değer.bad company 2 de süperdi ztn.codcularıntek tesellisi grafik motorunun düşük olup 20.yüzyıldan kalma ekran kartlarıyla oynayabilmeleridir heralde.: =)
  • Sanki oyun değilde gerçeğin ta kendisi gibi...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.