GSMobile : 5 GB 19 TL, 8 GB 29 TL
59 Cevap10644 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Ekim 2011; 15:26:43 

0

GSMobile Modem ve 5 GB İnternet Sadece 19 TL!

Galatasaray’a özel tasarlanmış GSMobile Modemler ile dizüstü bilgisayarınızdan internete ve e-postalarınıza hareket halindeyken bile ulaşabilir, telefonunuzu meşgul etmeden kablosuz, kolay ve hızlı bir şekilde her yerden internete bağlanabilirsiniz.

İnternet Paketlerine 12 ay abone olan herkese:

Galatasaray renklerinde GSMobile Modem,
Galatasaray’ın attığı her gol için 100 MB mobil internet,
12 ay boyunca TTNET WiFi HEDİYE !

İnternet Paketleri:
5 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 19 TL
8 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 29 TL

Detaylar:

- GSMobile modem kampanyasından belirlenen tarifelere 12 ay taahhüt verilerek faydalanılabilinir.
- Kampanya boyunca 5GB internet ve mobil modem paketi fiyatı aylık 19TL, 8GB internet ve mobil modem paketi fiyatı aylık 29TL olacaktır.
- Kampanya 14 Ekim 2011- 31 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
- Taahhhüt bitiminde 5GB internet paketi aylık 29TL ile, 8GB internet paketi aylık 39TL ile devam eder. Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir. Paket aşımlarında MB başına KDV ve ÖİV dahil 0,05 TL olarak ücretlendirilir. Paket dahilinde sağlanan veri kullanım hakları sadece yurtiçi için geçerlidir.
- Kampanya kapsamında taraftarlara ayda 10 saat TTNET WiFi kullanımı hediye edilecektir. - Taahhüt bitiminden önce hattın iptal edilmesi durumunda, hattın iptalinden sonraki ilk faturaya faydalanılan toplam indirim tutarı ve kalan cihaz bedeli toplamı yansıtılır.
- Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
- Veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 199 TL olacaktır.
- 34 TL’lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 13,2 TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücreti 12 ay taksitli olacak şekilde, aylık 1,1 TL’lik Telsiz Kullanım Ücreti ise abonelik süresince taraftar tarafından karşılanacaktır.
- Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Uzaklaştırılmış
21 Ekim 2011; 15:30:18 

5 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 19 TL

8 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 29 TL

Galatasaray’ın attığı her gol için 100 MB mobil internet

Guest
21 Ekim 2011; 16:06:26 

Bunu avea'dan mı yoksa store'dan mı alacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4055 Mesaj
21 Ekim 2011; 16:36:03 

Ben gsmobile a geçmeyi düşünüyorum, dakika-sms-internet hepsi birarada olan tarife mevcutmudur acaba?

1742 Mesaj
21 Ekim 2011; 17:17:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Ben gsmobile a geçmeyi düşünüyorum, dakika-sms-internet hepsi birarada olan tarife mevcutmudur acaba?

benim bildiğim kadarıyla yok

GalataSaray - BostonCeltics
Guest
21 Ekim 2011; 17:24:00 

quote:

Numaranı taşırsan aylık 20 tl yüklemene karşılık 100 dakka hediye gelir. elinde kalan 20 tl ile her yöne 2 dakka 20 kuruş'tan konuşabilir ve bunun bir kısmıyla internet tarifesi satın alabilirsin.

4466 Mesaj
21 Ekim 2011; 18:25:14 

quote:

Eğer başka operatörden geçiyorsan bu tarife var : http://www.avea.com.tr/...etler.aveali.19lukpaket

3725 Mesaj
21 Ekim 2011; 21:47:01 

- Veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 199 TL olacaktır.

Turkcell ve Vodafone gibi firmalar faturaya en fazla 99 TL yansıtırken Avea böyle bir fatura çıkartıyor karşınıza. İşte Avea'nın kalitesizliği... Ucuz fiyatla kendi yanına müşteri çekmeye çalışıyor, ya da takım sevdanızla. Amacı size hizmet etmek değil. Amacı daha çok bilinçsiz müşteri + Daha çok para.

İnanın bu hizmeti alsanız kotayı geçmeniz hiç de zor olmayacak.

Université Hacettepe
Département de Langue et de Litterature Françaises

1128 Mesaj
21 Ekim 2011; 22:07:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Turkcell ve Vodafone gibi firmalar faturaya en fazla 99 TL yansıtırken Avea böyle bir fatura çıkartıyor karşınıza. İşte Avea'nın kalitesizliği... Ucuz fiyatla kendi yanına müşteri çekmeye çalışıyor, ya da takım sevdanızla. Amacı size hizmet etmek değil. Amacı daha çok bilinçsiz müşteri + Daha çok para.

Turkcell'de falan mı çalışıyorsun hocam

Şu an Vınn kullanıyorum,hiç memnun değilim,eğer ki sadece eğitim-iş amacıyla kullanılıyorsa gayet de yetiyor.Tabi ki Torrent takılmayacağız 3G ile

Fenerbahçe'nin de var mı kampanyası?Varsa ondan alayım yoksa alırız GS'ninkini de bağış olsun benden

adam gibi adam fabio bilica

4055 Mesaj
21 Ekim 2011; 22:07:34 

aveadan gececegim. Tesekkurler

Uzaklaştırılmış
21 Ekim 2011; 22:46:24 

Galatasaray'ın attığı her gole 100 mb hediye vardı Galatasaray gol atamadı

Ben bugün aldım kullanmaya başladım. Kamu VINN 4gb de vardı 5 gb de GSMobile'den aldım. İzlenimlerimi aktarırım.

Şöyle güzel bir yanı var ilk ay hatta kalan data miktarı bir sonraki aya devrediyor

3725 Mesaj
21 Ekim 2011; 22:51:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

Turkcell'de falan mı çalışıyorsun hocam

Şu an Vınn kullanıyorum,hiç memnun değilim,eğer ki sadece eğitim-iş amacıyla kullanılıyorsa gayet de yetiyor.Tabi ki Torrent takılmayacağız 3G ile

Fenerbahçe'nin de var mı kampanyası?Varsa ondan alayım yoksa alırız GS'ninkini de bağış olsun benden

Yok ancak şu 199 TL ibaresi beni çok rahatsız etti, bilinçsiz müşteriden para koparma çabası olarak düşürüyorum bu olayı. Yıllardır taraftarlık duygularımız kullanılarak her türlü şirket üzerimizden kâr ediyor. Buna GSStore, Fenerium gibi şirketlerde dahil. 10 lira maliyeti olmayan formaya 100 TL vermek gibi. Şu maç formalarını 50 TL yap yine itirazım olmaz da bu nedir yahu? Tamam takımın kasasına para girmesi gerekiyor da bir şeyi 10 katına satmak profesyonel bir kulübe yakışır bir şey mi? Türkiye'de yaşıyoruz, insanların gelir düzeyi ortada. Ne yazık ki ülkemizde zengin çok zengin, fakir çok fakir. Sonra durumu olmayan bir baba oğluna korsan forma alsa laf edilir, nasıl taraftar bu denilir. Ama zorlukları görmüş bir insan olarak halkımızın hiç düşünülmemesi, tüm hizmetlerin para odaklı olması içimi acıtıyor.

Université Hacettepe
Département de Langue et de Litterature Françaises

4466 Mesaj
21 Ekim 2011; 23:07:04 

quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

Galatasaray'ın attığı her gole 100 mb hediye vardı Galatasaray gol atamadı

Ben bugün aldım kullanmaya başladım. Kamu VINN 4gb de vardı 5 gb de GSMobile'den aldım. İzlenimlerimi aktarırım.

Şöyle güzel bir yanı var ilk ay hatta kalan data miktarı bir sonraki aya devrediyor

Cidden devrediyor mu ?

Uzaklaştırılmış
21 Ekim 2011; 23:13:30 

Avea bayiine bunu siz de teyit ettirin lütfen. Bayii bana kullanmayan data miktarları devrediliyor dedi, sonra taahhütte bulmaya çalıştı fakat bulamadı. Orda şu yazıyı gördük: "Kullanılmayan data miktarı ilk ay devredilir" Orda ki bayan bu kelimeden farklı ben farklı yorum çıkardık. O sadece bu abone olduğum ay devredeceğini , ben ise ekim ayının datası kasım ayına devredebilir, aralık ayına devredilemez. Yani bir ay devredilir diye yorumladım.

Bu önemli bir detay siz de teyit ettirin lütfen. Fakat bilgisiz bayiiye değil mümkünse sizde okuyun imza attığınız taahhüt şartlarını.

4466 Mesaj
21 Ekim 2011; 23:29:24 

quote:

Avea bayiine bunu siz de teyit ettirin lütfen. Bayii bana kullanmayan data miktarları devrediliyor dedi, sonra taahhütte bulmaya çalıştı fakat bulamadı. Orda şu yazıyı gördük: "Kullanılmayan data miktarı ilk ay devredilir" Orda ki bayan bu kelimeden farklı ben farklı yorum çıkardık. O sadece bu abone olduğum ay devredeceğini , ben ise ekim ayının datası kasım ayına devredebilir, aralık ayına devredilemez. Yani bir ay devredilir diye yorumladım.

Bu önemli bir detay siz de teyit ettirin lütfen. Fakat bilgisiz bayiiye değil mümkünse sizde okuyun imza attığınız taahhüt şartlarını.

O zaman şöyle olacak :

Mesela Ocak ayında aboneliğim başladı ve 5 GB kotam var. Ben 2 GB kullanmışım kaldı 3 GB. Şubat ayında 5 GB yeni kotam + 3 GB önceki aydan devredilen bonus gibi yüklenecek. İlk başta 3 GB olan kotadan gitmeye başlayacak, eğer 3 GB kotadan 1 GB kaldı ise yani bonusların yine 2 GB olanını kullandıysam 1 GB heba olacak ve Mart ayına 5 GB devretmiş olacak.

Sanırım böyle olması gerekiyor. Yoksa Ocak'tan Şubat'a aktarırken problem olmaz ama Şubat'tan Mart'a aktarırken problem olur. Çünkü önceki ay'dan devredilen kota tekrar devredilmeyecek.

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2011; 0:00:59 

quote:

Bunun için modem programında gerekli ayarları yapabilirsin. Senin belirlediğin bir miktara yada yüzde olarak belirlediğin bir miktara yaklaştığında program seni uyarıyor

1128 Mesaj
22 Ekim 2011; 0:15:12 

quote:

Yok ancak şu 199 TL ibaresi beni çok rahatsız etti, bilinçsiz müşteriden para koparma çabası olarak düşürüyorum bu olayı. Yıllardır taraftarlık duygularımız kullanılarak her türlü şirket üzerimizden kâr ediyor. Buna GSStore, Fenerium gibi şirketlerde dahil. 10 lira maliyeti olmayan formaya 100 TL vermek gibi. Şu maç formalarını 50 TL yap yine itirazım olmaz da bu nedir yahu? Tamam takımın kasasına para girmesi gerekiyor da bir şeyi 10 katına satmak profesyonel bir kulübe yakışır bir şey mi? Türkiye'de yaşıyoruz, insanların gelir düzeyi ortada. Ne yazık ki ülkemizde zengin çok zengin, fakir çok fakir. Sonra durumu olmayan bir baba oğluna korsan forma alsa laf edilir, nasıl taraftar bu denilir. Ama zorlukları görmüş bir insan olarak halkımızın hiç düşünülmemesi, tüm hizmetlerin para odaklı olması içimi acıtıyor.

Bu açıdan çok haklısınız...

adam gibi adam fabio bilica

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2011; 0:24:12 

Fiyatlar süper ya. Fenerbahçe için olanı varsa düşünebilirim.

Turkcell'de 4 GB'a taahhütlü 39 TL ödüyordum. 8 GB 29 TL gerçekten iyi. 4 yetmiyordu çünkü. 6 falan ideal 8 çok kral olur. Araştıralım.

60 Mesaj

[5 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

22 Ekim 2011; 0:37:54 

quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Fiyatlar süper ya. Fenerbahçe için olanı varsa düşünebilirim.

Turkcell'de 4 GB'a taahhütlü 39 TL ödüyordum. 8 GB 29 TL gerçekten iyi. 4 yetmiyordu çünkü. 6 falan ideal 8 çok kral olur. Araştıralım.

Hocam al birtane Iste nazlanma

Origin: Goeki1905
Guest
22 Ekim 2011; 1:54:37 

quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Bu gün bilboardda gördüm, her takımın var.

2348 Mesaj
22 Ekim 2011; 4:28:17 

quote:

Hocam formanın gelişi 60 TL olması lazım.( Parçalı'dan bahsediyorum) Yani formanın tanesini Nike'tan 60 TL'ye alıyoruz. Üstüne 30 ekleyip satıyoruz. Ancak Store'un ürünü olan tişörtlerde , kazaklarda söylediklerinize katılıyorum. Pazarda 20 lira etmeyecek bir poları indirimli olarak 65 TL'ye aldım geçen sene , indirimsiz fiyatı 120 TL.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Guest
22 Ekim 2011; 6:54:08 

Bu modemden kesin alıcam galiba. taahhüt'ü okuyan arkadaşlara sorum olacak, 199 tl haricinde ucu açık ifade var mı? çünkü avea ucuz bişey yapınca hep biyerlerden bi şeyler araya karıştırıp eskisinden pahalıya mal oluyor.

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2011; 12:40:50 

quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Ahaha üstüne fenerbahçeli defter kaplaması yaparım.

1971 Mesaj
22 Ekim 2011; 13:25:30 

''Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir. ''bu kısmı anlayamadım ???

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2011; 14:04:59 

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

''Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir. ''bu kısmı anlayamadım ???

84 tl olan modem parası 12 ayda 7şer tl olarak fatura kapsamında alınıyor. Yani modem parası ödediğiniz faturaya dahil. Ekstra ücret olayı yok modem parası olarak.

1971 Mesaj
22 Ekim 2011; 14:20:36 

quote:

84 tl olan modem parası 12 ayda 7şer tl olarak fatura kapsamında alınıyor. Yani modem parası ödediğiniz faturaya dahil. Ekstra ücret olayı yok modem parası olarak.

5gb + modem = 19 tl deniyor.. 7 tl bunun içindemi yoksa 19+7=26 tl mi ödenicek aylık ?

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2011; 14:28:23 

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

5gb + modem = 19 tl deniyor.. 7 tl bunun içindemi yoksa 19+7=26 tl mi ödenicek aylık ?

19+ 5tl (hat açılış+telsiz vergi vs.) = 24 tl ödeyeceksiniz.

1762 Mesaj
22 Ekim 2011; 22:56:39 

bende vodafone mobil internet kullanıyordum hiç memnun değildim namussuzdan

Bir ihtimal daha var.

1762 Mesaj
24 Ekim 2011; 20:52:32 

beyler modemsiz alınabiliyor mu bu ? 8 gb modemsiz alsam 22 tl mi vereceğim ?

Bir ihtimal daha var.

Uzaklaştırılmış
24 Ekim 2011; 23:25:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

beyler modemsiz alınabiliyor mu bu ? 8 gb modemsiz alsam 22 tl mi vereceğim ?

modemsiz alabilirsin ama fiyat değişmez. 19 tl içinde modem dahil zaten. yada 29tl diyeyim.
Guest
26 Ekim 2011; 16:51:54 

herkes muhabbetini yapmış da alan yok mu hiç? ankara'da 3-4 gündür avea gördüğüm yere soruyorum ama henüz elimize ulaşmadı diyorlar. bi de bu gün sordum vergiler dahil ayda 24 tl'ymiş fiyatı.

1762 Mesaj
26 Ekim 2011; 17:00:48 

Aynen bende sordum 5 TL ötv vergisi varmış fiyatın üzerine ve mesela 8 gblık aldınız bu aydan 3 gb arttı bir sonraki ay 11 gb oluyormuş.11 gb'ın 7 sini kullandınız mesela sonraki aya 9 gb oluyormuş eklene eklene gitmiyormuş.Yine de teyit ettirin

Bir ihtimal daha var.

Uzaklaştırılmış
26 Ekim 2011; 23:09:07 

Ben aldım kullanıyorum.
Guest
27 Ekim 2011; 22:32:28 

quote:

Ben aldım kullanıyorum.

Hayırlı olsun renktaş. istanbul'dan mı aldın? ankara'da bulamadım.

Uzaklaştırılmış
27 Ekim 2011; 22:35:25 

Hayır Kırşehir.
Guest
28 Ekim 2011; 0:38:36 

Kirsehir'de var ankara'da yok?!!

Uzaklaştırılmış
28 Ekim 2011; 8:32:08 

Ana bayiileri dolaşın derim.

110 Mesaj
30 Ekim 2011; 13:40:53 

kullanan arkadaşlar verilen modemler mf627 mi 190 modelimi? ona göre bende almayı düşünüyorumda

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2011; 19:47:17 

mf 190 7.2 mpbs destekliyor

bugün takımın attığı 2 goller 200 mb daha gelmiş durumda

1762 Mesaj
31 Ekim 2011; 17:04:01 

Aldım 200 mb'ım da geldi

0

Bir ihtimal daha var.

11772 Mesaj
17 Kasım 2011; 15:22:00 

quote:

Aldım 200 mb'ım da geldi

0

şundan bi ben alamadım hayırlı olsun

58 Mesaj
28 Aralık 2011; 12:22:40 

Arkadaşlar bende 5gb olanı dün akşam aldım ama daha takıp kullanmadım. Paketin hatta tanımlanması kesinleşsin diye bekliyorum. Zaten msj gelicek filan dediler ama gelen bişey olmadı henüz. Bu modemi gprs e nasıl kapatırım. Sadece 3g den bağlanması için.

872 Mesaj
28 Aralık 2011; 14:44:31 

500 dakka heryöne 1000 sms heryöne 1 gb internet 19 tl. avea genç tarife.gs mobile diğerlerine göre ucuz olabilir ama benim paket sanırım şuan en iyisi. 5 tl fazla olsa aynı tarife gsmobile alırdım.ama illaki gömecekler.

Fotoğraflarım Flickr

58 Mesaj
4 Ocak 2012; 16:46:09 

Gs Mobile Modem de yasaklı sitelere giriş yapmak için ne yapmamız gerekir?

4466 Mesaj
4 Ocak 2012; 17:20:08 

quote:

Orijinalden alıntı: AnthemSY

Gs Mobile Modem de yasaklı sitelere giriş yapmak için ne yapmamız gerekir?

VPN çözüm olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Turkcell VINN ile VPN üzerinden deneyerek her siteye girebilmiştim.

1762 Mesaj
4 Ocak 2012; 17:22:01 

Dün attigimiz 4 gol sayesinde 400 mb geldi kebap

Bir ihtimal daha var.

4466 Mesaj
4 Ocak 2012; 17:28:45 

quote:

Dün attigimiz 4 gol sayesinde 400 mb geldi kebap

Digiturkwebtv'de maçı SD izleyince tüm maç 900 MB falan götürüyor. GS maşallah 2 maçta 1 maçın kotayı amorti ediyor.

25 Mesaj
20 Ocak 2012; 20:26:49 

arkdaşlar bende bi gsmobile modem aldım ama bana gs logolu değilde avea jet verdiler bir de bu takım gol atınca 100 mb internet için yapmamız gerekn nedir ?

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2012; 20:31:19 

kendi gelir hiç bişey yapmana gerek yok. maçtan en geç 1 gün sonra. zaten mesaj gelecektir. bu arada bana modemin içinde geeln yazılımı kopyalayıp atabilir misiniz?

25 Mesaj
20 Ocak 2012; 20:37:39 

benimkide mf 190 ama gs logo lu değil avea jet.ama taahhütnamede zte mf627 yazıyor.farkı var mı ikisi arasında istersen yine göndermeye çalışayım.

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2012; 20:46:44 

yazılımda sorunlar yaşıyorum. zipleyip bir siteye atarsan indirebilirim.

1762 Mesaj
20 Ocak 2012; 20:49:24 

Nasıl bir sorun yaşıyorrsun ?

Bir ihtimal daha var.

1409 Mesaj
20 Ocak 2012; 20:52:26 

Beyler devam ediyor mu bu kampanya? 31 Aralık son diyor ama?

Uzaklaştırılmış
21 Ocak 2012; 13:08:04 

quote:

Orijinalden alıntı: uarslan1984

benimkide mf 190 ama gs logo lu değil avea jet.ama taahhütnamede zte mf627 yazıyor.farkı var mı ikisi arasında istersen yine göndermeye çalışayım.

gönder hadi gardaş

Uzaklaştırılmış
21 Ocak 2012; 13:10:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

Beyler devam ediyor mu bu kampanya? 31 Aralık son diyor ama?

devam ediyor koşşş laaaaaaaaaaannnnnn

1409 Mesaj
21 Ocak 2012; 18:16:24