Şimdi Ara

AC: Revelations'ta Tanışma Faslı (Oynanış Videosu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         Ubisoft'un bu seneki en iddialı yapımlarından biri olan Assassin's Creed: Revelations'tan ufak bir oynanış videosu daha ortaya çıktı. Videoda Ezio Auditore'nin İstanbul'a gelişi ve oyunun karakterlerinden biri olan Yusuf Tazim ile tanışmasına tanık oluyoruz.

Ezio, İstanbul'ın boğaz manzarasından etkilendikten sonra tüccar olduğunu düşündüğüm seyahat arkadaşından ayrılarak şehre ayak basıyor ve Yusuf'un "Hoş geldin kardeşim!" demesiyle irkiliyor...

İstanbul'da doğup büyüyen ve Osmanlı suikastçılarının akıl hocası olan Yusuf ile Ezio'nun tanışma sahnesini aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• O Kadar alt yazı dıyoruz ama ipleyen yok ben birşey anlamadım bu videodan oyunçeviri i bekleyeceğiz...
  • Alt yazı olsa çok çok iyi olurdu,bir de Türkçe bir söz söyleyip bir anda İngilizce'ye geçmesi garip olmuş.
  • Hoşgeldin Kardeşim :D türkçe Olmuş Orası daha çok Türkçe ses görme umuduyla
  • ii güzel türkçe olmuşda adamın ses tonu değişiyo bee türkçede ayrı ingilizcede ayrıı off :(
  • bayildimmmmm ! :D
  • Hoşgeldin kardeşim denilen yerde konuşan adam Türk değil önündeki kağıda bakıp okumuş. Bi turiste söyletseniz aynen böyle söyler.
  • yusuf tazim da istanbul hahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Hoşgeldin kardeşim denilen yerde konuşan adam Türk değil önündeki kağıda bakıp okumuş. Bi turiste söyletseniz aynen böyle söyler.

bence türk veya türkçeyi ana dili gibi konuşabilen bir adam çünkü normal söylemiş bence
  • Gemide konuştuğu kişi tüccar değil,Süleyman.
  • Süper olmus..
  • "Tüccar olduğunu düşündüğüm yol arkadaşı" Şehzade Süleyman olmasın o :)
  • alt yazı diyorsunuz adamların binbir türlü işi var ne yani daha geç koysunlar da alt yazılı mı koysunlar yoksa hemen koysunlar sonra alt yazıya geçirsinler mi bir karar verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I3uRocKSiyoN -- 21 Ekim 2011; 17:34:39 >
  • hoşgoldin kardeşim sen ezio auditiore de la la la
    hayır lan bak böyle söylicen auditiore
    ha tamam anladım bende yusuf :D
  • bu ne ya her sis duman içinde
  • ezio auditore daan dala:) firenze diyemiyo:)
  • 1.5 hafta önce veya daha eski assasins creed 1092 ve assasins creed turkey bunu tr altyazılı olarak yayınladı dipnot:o tüccar deyil süleyman
  • Ezio'nun iiistanbul diyişide bi garip geldi bana
  • leonardo hiç ortalarda yok bide senaryoda ilk bölüm ne zaman yayınlanır
  • senaryo bölümünden ilk bölüm ne zaman yayımlanır?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.