Şimdi Ara

Battlefield 3'ün İlk 10 Dakikası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
8.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Battlefield 3 için artık çok kısa bir süre kaldı. Multiplayer videosu ile ağzımızı sulandıran oyunda bu modlar dışında tabi ki hikaye modunda da zaman geçireceğiz. İşte oyunun hikaye moduna ait yeni bir video bugün ortaya çıktı.

Oyunu şimdiden oynama fırsatını bulan bir oyun sever, PS3 sürümünü oynadığı Battlefield 3'ün yaklaşık ilk 10 dakikasını videoya çekmiş. Kamera çekimi olarak karşımıza çıkan bu videoda oyunun sunumlarının da başarılı bir işleyişe sahip olduğunu görüyoruz. Oyunun ilk dakikalarından Spoiler, yani keyif bozucu içerik uyarısını da yapalım.

Oyunun ilk 10 dakikasına baktığımızda hikayenin manhattan köprüsünde, yani New York'ta başladığını görüyoruz. Kaçarak bir köprüden tren üzerine atlayan karakterimiz bileğindeki kelepçelerle de dikkat çekiyor. Daha sonrasında ise bir dizi aksiyon yaşıyor ve kendimizi hikaye detaylarını öğrenirken buluyoruz. Oyunun ilk 10 dakikasını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• müthiş
  • Şaheser
  • çok iyi ...
  • Daha ne olsun ..zaten bu 10 dakkanın hemen artında full aksiyon var...
    bence oyunun SP'si idda edilenin aksine gayet tatmin edici olucak...
  • İnanılmaz.......Her oyun bakımından bu yıl çok sert geçecek he :))
  • BF3 , SP'de birşey yapamaz diyenleri görelim ...
    Aksiyon filmi gibi
  • Aksiyon Filminden Bir Farkı Yok DICE İyi Bir iş Başarmış Senaryo modunda oyun Akar....
  • Iraq - Kurdistan kısmı hariç müthiş bir oyun.
  • İzlemedim ama yorumlardan single'ının güzel olduğu anlaşılıyor. Şimdiye kadar hiçbir BF oyununu oynamadım çünkü bana hitap etmiyor. Ben FPS'yi Campaign modunda seviyorum. MP'ci değilim. İlk defa bir BF oyunu oynamış olacam BF3'ün SP modu sayesinde. Ayrıca Kürdistan o bölge için kullanılıyor diye biliyorum, Mezopotamya gibi lafta yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulu Çor Kağan -- 21 Ekim 2011; 12:35:41 >
  • 7:15'de ıraq kürdüstan diyor bu itoğluit.
  • Biz susalım BF3 konuşsun!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Iraq - Kurdistan kısmı hariç müthiş bir oyun.

ne alaka laa

oyun gerçekten güzel bende ps3 kullanıcısıyım ama bu videoyu çeken oyunu nasıl oynama şansı bulmuş anlamış değilim oyun korsanı çıkmıştı bir ara amerikada çıkmış olabilir kırık ps3 korsan yüklemiştir online oynayamaz o zaman versiyon yükseltene kadar
  • Biri battlefield 3'ün senaryo modu kötümü olacak dedi ??
  • Heyecan verici bekleyiş sürüyor ama sonuna geldik artık :)

Yalnız o can sıkıcı detay gözden kaçmayacak kadar büyük sorun..
  • CoD fanboyları ağlayabilirsiniz, işaret geldi.
  • senaryo güzel olucak gibi

grafikler de ps3 e göre güzel dice dediğin arkasında duruyor gibi gerçekten
  • quote:

senaryo güzel olucak gibi

grafikler de ps3 e göre güzel dice dediğin arkasında duruyor gibi gerçekten

valla yaa ben ps3 de kötü olacak diye korkmuştum şimdi videoda araçtan iniyorlarya 2. bölüm başı o sahne bayagı gerçekçi tankın zırhına bakın nazıl gerçekçi parlıyor asvalt falan çok gerçekçi :D
  • Sorgu odasındaki o karakter diyaloglardaki animasyonla birlikte duyguyu müthiş verdi :O

Ayrıca o hummer içindeki askerlerin aralarındaki şakalaşmalar ve ifadeler çok iyiydi anlaşılan BF3 yılın multiplayer'i olmakla birlikte Singleplayer'ede gözdikmiş ve başını almış gidiyor :D
  • Müthiş gözüküyor:)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.