Şimdi Ara

N-Desk 09 Katlanabilir Soğutuculu Laptop Masası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
21.715
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N-Desk 09 Katlanabilir Soğutuculu Laptop Masası 78 TL Yerine 39 TL! Tüm Türkiye'ye Kargo ile!

Ürün Özellikleri

Mouse ve bardak platformuna sahip, yüksek kalite plastikten imal edilmiş notebook/netbook masası.
    Ayakları metal dolgulu plastik malzemedir.
    Yüzeyi parlak ve pürüzsüzdür.
    Notebook'dan USB üzerinden güç alan soğutucu fanı mevcuttur.
    Yüksekliği kademeli olarak ayarlanabilir.
    USB bağlantı kablosu ürün ile birlikte gelir.

ŞEHİRFIRSATI.COM N-Desk 09 Katlanabilir Soğutuculu Laptop Masası

• arkadaslar bu ürünü kullanan var mı aranızda ? memnun musunuz?

Bu ve benzeri notebook masalarindan birini almayi düşünüyorum ancak ne kadar verimli kullanabileceğim konusunda düşüncelerim var.

Kullananlar tecrübelerini paylaşabilirler mi ?
  • Bacak boyunuz uzun değil ve kalıplı bir yapınız yoksa çok sıkıntı yaşamazsınız ablama aldım bundan o gayet memnun.
  • arkadaslar sogutması nasıl. guclumu . bugun almayı dusunuyorumda ozellıklerı guzel ancak sogutması sıstemı hakkında yorumyok blen varmı nasıl ?
  • üst modellerdeki gibi bir verim bekleme ama bilgisayarda rahatlama sağlıyor. 40 liraya alıyorsan al derim. Beğenmezsen yolla bana:) bilmeyende beni satıştan sorumlu zanneder:)
  • Çok kuvvetli bir fan gücü yok ama yine de iyi. Keşke tabanı metal olsaydı, o zaman pasif soğutma da yapabilirdi. Ben masaüstünde sabit olarak kullanıyorum ama iş bilgisayarı olduğu için oyun vs. yok, bana yetiyor.
  • bu ürünle ilgilenenler için yazıyorum. bu ürünün bir orijinali bir de sahtesi var. orijinalini Türkiye distribütörü Ado Bilişim Ltd, onların dağıtıcıları olan hepsiburada.com, hizlial.com, pratikev.com, kacmazbunlar.com, aynigunkargo.com ve gittigidiyor'da sadece biz (hakanasrav nickiyle) satıyoruz. Sahtesini ise gittigidiyor'da 3-4 satıcı yine N-Desk adıyla satıyor. Bazen bu ürün fırsat sitelerinde de satılıyor ama alttaki satıcısı aynigunkargo.com ya da ado bilişim değilse bilin ki o ürün sahtedir. zaten fırsat sitelerinde alt satıcının kim olduğu açıkça yazılı. oradan kontrol edebilirsiniz. şu ana kadar promoskop, sehirfirsati, yakala.co, bombastik sitelerinde satılan ürün orijinal, diğer sitelerde satılanlar sahtedir.

bu ürün gittigidiyor'da genelde bizim tarafımızdan günün fırsatına çıkıyor ama geçenlerde başka bir satıcı tarafından çıkıldı. daha önce bizden bu laptop masasını alan müşterilerimizden bazıları bu satıcıdan da aynı ürün zannederek almışlar ancak aynı olmadığını, çok daha kalitesiz malzemeden yapıldığını görünce bizle temasa geçerek kalitenin neden düştüğünü sordular. biz de incelemek için bir ürün alıp baktığımızda ürünün fake olduğunu gördük. daha incelerken bacakları tutan mandal elimizde kaldı. hemen iki masayı yan yana fotoğraflayarak aradaki farkın görsel ispatını isteyenler için hazırlık yaptık. elimizde ayrıca fabrikadan gelen ürün patenti de var. bu patent, bu tasarımda bu patent sahibinin dışında kimsenin üretim yapıp satamayacağını kanuni olarak sabitliyor. bilgilerin bir kısmını gittigidiyor ile paylaştık ve fake ürünün satıcısının sattığı diğer yerlerle de paylaşıp uyarıda bulunacağız. patent sahibi üretici firmaya yasal işlemler için bilgi verildi. zaten başka ülkelerde de benzer şeyler yaşanmış ve her defasında da davayı kazanarak maddi manevi tazminat almışlar.

isteyen olursa sahte ile orijinalini yan yana gösteren fotoğrafı gönderebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanasrav -- 28 Ekim 2011; 5:46:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanasrav

bu ürünle ilgilenenler için yazıyorum. bu ürünün bir orijinali bir de sahtesi var. orijinalini Türkiye distribütörü Ado Bilişim Ltd, onların dağıtıcıları olan hepsiburada.com, hizlial.com, pratikev.com, kacmazbunlar.com, aynigunkargo.com ve gittigidiyor'da sadece biz (hakanasrav nickiyle) satıyoruz. Sahtesini ise gittigidiyor'da 3-4 satıcı yine N-Desk adıyla satıyor. Bazen bu ürün fırsat sitelerinde de satılıyor ama alttaki satıcısı aynigunkargo.com ya da ado bilişim değilse bilin ki o ürün sahtedir. zaten fırsat sitelerinde alt satıcının kim olduğu açıkça yazılı. oradan kontrol edebilirsiniz. şu ana kadar promoskop, sehirfirsati, yakala.co, bombastik sitelerinde satılan ürün orijinal, diğer sitelerde satılanlar sahtedir.

bu ürün gittigidiyor'da genelde bizim tarafımızdan günün fırsatına çıkıyor ama geçenlerde başka bir satıcı tarafından çıkıldı. daha önce bizden bu laptop masasını alan müşterilerimizden bazıları bu satıcıdan da aynı ürün zannederek almışlar ancak aynı olmadığını, çok daha kalitesiz malzemeden yapıldığını görünce bizle temasa geçerek kalitenin neden düştüğünü sordular. biz de incelemek için bir ürün alıp baktığımızda ürünün fake olduğunu gördük. daha incelerken bacakları tutan mandal elimizde kaldı. hemen iki masayı yan yana fotoğraflayarak aradaki farkın görsel ispatını isteyenler için hazırlık yaptık. elimizde ayrıca fabrikadan gelen ürün patenti de var. bu patent, bu tasarımda bu patent sahibinin dışında kimsenin üretim yapıp satamayacağını kanuni olarak sabitliyor. bilgilerin bir kısmını gittigidiyor ile paylaştık ve fake ürünün satıcısının sattığı diğer yerlerle de paylaşıp uyarıda bulunacağız. patent sahibi üretici firmaya yasal işlemler için bilgi verildi. zaten başka ülkelerde de benzer şeyler yaşanmış ve her defasında da davayı kazanarak maddi manevi tazminat almışlar.

isteyen olursa sahte ile orijinalini yan yana gösteren fotoğrafı gönderebilirim..

Açıklama için teşekkürler...

• Bu kadar açıklamadan sonra fotoğrafını koymamak olmaz.
  • fotografları bekliyoruz...
  • bir türlü buraya yükleyemedim ama aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. eğer hayırsever biri oradaki 2 fotoğrafı alıp buraya yükleyebilirse çok makbule geçer:

http://www.aynigunkargo.com/store/ProductDetails.aspx?productid=85295&ttype=Documents#pt

üstteki fotoğrafta sağdaki, alttakindekinde ise soldaki taklit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanasrav -- 28 Ekim 2011; 21:50:54 >
  • Fırsat bitmiş, fotografa gerek yok artık :)
  • quote:

bir türlü buraya yükleyemedim ama aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. eğer hayırsever biri oradaki 2 fotoğrafı alıp buraya yükleyebilirse çok makbule geçer:

http://www.aynigunkargo.com/store/ProductDetails.aspx?productid=85295&ttype=Documents#pt

Üzerine yazdım, hata yok herhalde. (Üzerine tıklayın)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

bir türlü buraya yükleyemedim ama aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. eğer hayırsever biri oradaki 2 fotoğrafı alıp buraya yükleyebilirse çok makbule geçer:

Üzerine yazdım, hata yok herhalde. (Üzerine tıklayın)

elinize sağlık, bu şekilde doğru

• Fırsatçılık yapıyor demeyin ama benim FEZA Laptop Masası bunlara çok iyi bir alternatiftir. Bunlar gibi küçük sehpa değil gayet kullanışlı masadır. Ürünün fiyatına 78 diyor, 39 a düştü diyor, bu nasıl bir kar marjıdır anlamıyorum. Ben ucu ucuna 75TL ye ortalama fiyat ile satabiliyorum, 18 ds olan kargom 11.21TL tutuyor, birde site kesintileri oluyor.
    Benim ürün tamamen yerli üretimdir, buradaki DH forum arkadaşlarımında katkısıyla geliştirildi, Patentli olduğu için sahtesi falanda olamaz, zaten benden başka kimse satmıyor. Herhangi bir yere toptan satmıyorum, araya ikinci bir tüccar girerse fiyat uçuyor. Satış linki aşağıda. Ürünüm ile DH forumda çeşitli başlıklar altında tartışmalarada ulaşabilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/Laptop-Sehpasi-Katlanabilir-Cok-Amacli.-Laptop-Masasi__isp1490538

• quote:

Orijinalden alıntı: okuzucu

Fırsatçılık yapıyor demeyin ama benim FEZA Laptop Masası bunlara çok iyi bir alternatiftir. Bunlar gibi küçük sehpa değil gayet kullanışlı masadır. Ürünün fiyatına 78 diyor, 39 a düştü diyor, bu nasıl bir kar marjıdır anlamıyorum. Ben ucu ucuna 75TL ye ortalama fiyat ile satabiliyorum, 18 ds olan kargom 11.21TL tutuyor, birde site kesintileri oluyor.
    Benim ürün tamamen yerli üretimdir, buradaki DH forum arkadaşlarımında katkısıyla geliştirildi, Patentli olduğu için sahtesi falanda olamaz, zaten benden başka kimse satmıyor. Herhangi bir yere toptan satmıyorum, araya ikinci bir tüccar girerse fiyat uçuyor. Satış linki aşağıda. Ürünüm ile DH forumda çeşitli başlıklar altında tartışmalarada ulaşabilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/Laptop-Sehpasi-Katlanabilir-Cok-Amacli.-Laptop-Masasi__isp1490538

öncelikle sizi üretiminizden dolayı kutluyor ve başarılar diliyorum. umarım çok başarılı olur ve ihracat da yaparsınız. güzel bir ürününüz var.

bizim ürünümüzün kullanım şekli sizinkiyle aynı değil. ürünümüzü detaylı inceleyebilirseniz farkı göreceksiniz. sizin ürününüze sahip olan bir kullanıcı, bizim ürünümüze de sahip olmak isteyebilir ek olarak. ya da tam tersi de olabilir. bizim ürünümüz soğutuculu ve masa üstü de kullanılabilir tiptir. dar mekanlarda, hatta araba içinde dahi kullanabilirsiniz.

fiyatın neden bu kadar uygun olduğu konusuna gelince. bizim ürünümüz dünyanın her yerine ayda 100 binlerce ürün gönderen bir fabrikada üretiliyor. bu nedenle fiyatı soğutucusu da olmasına rağmen uygun. 78 TL'den 39 TL'ye nasıl inildiği ise tamamen kampanya kaynaklıdır. bu ürünün asıl ederi 78 TL'dir. bu fiyatın içinde reklam giderleri, dağıtıcı firmanın marjı ve masrafları ve banka komisyon oranları vardır. 39 TL ise ürünün kampanyalı, karsız, hatta zararına fiyatıdır. firmalar zaman zaman nakit sıkıntılarını gidermek amacıyla böyle kampanyalar yaparlar. ileride belki siz de yaparsınız.

ürününüzü tanıtmanızı anlıyorum ancak bunu başka ürünleri yermeden, ürünün satıcılarını aşırı kar etmekle suçlamadan yaparsanız daha şık olur diye düşünüyorum.

size başarılar diliyorum

• quote:

Fırsatçılık yapıyor demeyin ama benim FEZA Laptop Masası bunlara çok iyi bir alternatiftir. Bunlar gibi küçük sehpa değil gayet kullanışlı masadır. Ürünün fiyatına 78 diyor, 39 a düştü diyor, bu nasıl bir kar marjıdır anlamıyorum. Ben ucu ucuna 75TL ye ortalama fiyat ile satabiliyorum, 18 ds olan kargom 11.21TL tutuyor, birde site kesintileri oluyor.

Seri üretim yapınca yani binlerce aynı üründen yapınca maliyet çok düşük oluyor. Ürün maliyeti üzerine reklam..vs gibi giderler ekleniyor. Sizin kargo maliyetiniz de çok yüksek, büyük firmalar çok daha iyi şartlara anlaşıyorlar kargo firmaları ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTRiX

quote:

Seri üretim yapınca yani binlerce aynı üründen yapınca maliyet çok düşük oluyor. Ürün maliyeti üzerine reklam..vs gibi giderler ekleniyor. Sizin kargo maliyetiniz de çok yüksek, büyük firmalar çok daha iyi şartlara anlaşıyorlar kargo firmaları ile.

evet. kargo ücretinin düşük çıkması için ürünün mümkün olduğunca demonte vaziyette az yer kaplayacak şekilde tasarlanması lazım. kargo firmalarıyla da iyi pazarlık etmeniz lazım. gönderi adediniz artınca size daha iyi fiyatlar vereceklerdir zaten

• quote:

Hocam masa güzelde hafif eğimli şekilde bu masada laptop kullanımında mouse yere düşmez mi? Çünkü görebildiğim kadarıyla engelleyici set yok alt kısmında. Sadece sol tarafta bir parça var o da sanırım laptop düşmesin diyemi?

• quote:

quote:

öncelikle sizi üretiminizden dolayı kutluyor ve başarılar diliyorum. umarım çok başarılı olur ve ihracat da yaparsınız. güzel bir ürününüz var.

bizim ürünümüzün kullanım şekli sizinkiyle aynı değil. ürünümüzü detaylı inceleyebilirseniz farkı göreceksiniz. sizin ürününüze sahip olan bir kullanıcı, bizim ürünümüze de sahip olmak isteyebilir ek olarak. ya da tam tersi de olabilir. bizim ürünümüz soğutuculu ve masa üstü de kullanılabilir tiptir. dar mekanlarda, hatta araba içinde dahi kullanabilirsiniz.

fiyatın neden bu kadar uygun olduğu konusuna gelince. bizim ürünümüz dünyanın her yerine ayda 100 binlerce ürün gönderen bir fabrikada üretiliyor. bu nedenle fiyatı soğutucusu da olmasına rağmen uygun. 78 TL'den 39 TL'ye nasıl inildiği ise tamamen kampanya kaynaklıdır. bu ürünün asıl ederi 78 TL'dir. bu fiyatın içinde reklam giderleri, dağıtıcı firmanın marjı ve masrafları ve banka komisyon oranları vardır. 39 TL ise ürünün kampanyalı, karsız, hatta zararına fiyatıdır. firmalar zaman zaman nakit sıkıntılarını gidermek amacıyla böyle kampanyalar yaparlar. ileride belki siz de yaparsınız.

ürününüzü tanıtmanızı anlıyorum ancak bunu başka ürünleri yermeden, ürünün satıcılarını aşırı kar etmekle suçlamadan yaparsanız daha şık olur diye düşünüyorum.

size başarılar diliyorum

Nazik yorumunuz için teşekkür ederim, haklısınız birbirinden farklı ürünlerimiz var. Sizin yada başka kimsenin ürününü yermedim, sadece alternatif olarak sundum. Hatam varsa özür dilerim.
    Sadece sizin ürününüze özel olarak değilde bu TV ürünü diye satılan ürünlerin farklı yerlerde çok çok farklı fiyatlara satılmasını, bazen gerçekten çok ucuza satılmasını anlamıyordum, aydınlattığınız için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.