Şimdi Ara

--- Yeni Samsung S5610K --- (*****) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
974
Cevap
9
Favori
248.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsiburada.com sitesinden indirimli alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkastan

hepsiburada.com sitesinden indirimli alabilirsiniz.

Hepsi burada.com'dan alan var mı kısa sürede kargo diyor?
  • arkadşlar ben teli bgn aldım ama sanırım kullanılmş,aldgnzda telde msjlarda şablon var mı? mzk olarakta bir tek şarkı var bnde,şarkı ve şablonlar silinmiş bnce kullanlmş siz aldgnda nasıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNIGFB

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkastan

hepsiburada.com sitesinden indirimli alabilirsiniz.

Hepsi burada.com'dan alan var mı kısa sürede kargo diyor?

Ben hepsiburada.com dan aldım hızlı geldi. Şuan eşim kullanıyor telefondan memnunum.
  • ben de hb den aldım,arada bir reset yapıyor,mesakları açıp kaparken ve bir kişiyi aradıktan sonrada
    gönderiliyor diye bir yazı çıkıp 3/5 sn devam ediyor.
    onun dışında harika bir telefon diyebilirim.
  • yaw telefonu bugün aldım ama içinden data kablosu çıkmadı.. nerden bulacağız buna data kablosunu?
  • Bu cihaza uygun bir kılıf öneriniz var mı ? Ya da şöyle sorayım, yaklaşık aynı ebatlardaki başka modelin kılıfı var mı ?
  • Sonunda gözümü kapayıp Carrefourdan aaldım bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuye

Sonunda gözümü kapayıp Carrefourdan aaldım bugün.

hayırlı olsun data kablosu çıktı mı kutudan?
  • Bu telefonu 3 aydır kulllanıyorum ilk aldığımda youtube da videoları açmıyordu şimdi ise açıyor bu fiyata iyi telefon hiç sorun çıkartmadı
  • Kutusundan data kablosu çıkmıyor arkadaşlar, bilginize.

Resetleme sorunu yaşayan arkadaşlara da bir sorum olacak. Bu sorun için ne yaptınız. Servise verdiniz mi, servisten sonra düzelme oldu mu. Son durum nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egé

Kutusundan data kablosu çıkmıyor arkadaşlar, bilginize.

Resetleme sorunu yaşayan arkadaşlara da bir sorum olacak. Bu sorun için ne yaptınız. Servise verdiniz mi, servisten sonra düzelme oldu mu. Son durum nedir.

pin kodunu kaldırdım resetleyince pin ekranında takılmaması için. artık farketmiyorum bile.
  • bu telefonda otomatik arama yok mu arkadaşlar.
  • Data kablosu kutu içeriğinde yok. Carrefourdan aldım ben C5 garantili. Telefonu sorunsuz kullanıyorum. Kapanma ya da arama sonrası "gönderiliyor" mesajıyla kesinlikle karşılaşmıyorum. 3 aydır alsam mı almasam mı sorun çıkarmı diye düşünüp duruyorum ama endişelerim boşa çıktı. Telefonunda sorun yaşayan arkadaşlara telefonu fabrika ayarlarına getirip gsm şirketlerinin ayarlarını (sim kartı ilk takınca gelen "ayarlar yüklensin mi mesajına evet yanıtı verilmeli mutlaka") tekrar yüklemelerini tavsiye ediyorum.
  • Gayet kullanışli ve hoş bir cihaz..batarya olayı cok iyi..kutuda data kablosu yok..olsum..heryerden temin edilir..
    Kolay kolay sorun cikaracagini da sanmiyorum.
    Tavsiye de ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkadaslar.almayı düşünüyorum ama tek aklıma takılan navigasyon varmı veya yükleniyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdügeşt

slm arkadaslar.almayı düşünüyorum ama tek aklıma takılan navigasyon varmı veya yükleniyormu

O kadar gelişmiş bir telefon değil.
  • Yaklaşık 2 aylık kullanımdan sonra benim telefonda nihayet reset atmaya başladı. Bende yok, ne güzel diyordum ama maalesef aynı sıkıntıyı bende yaşamaya başladım. Benim telefon karşıdan bana çağrı geldiğinde çağrıyı cevaplamak için yes tuşuna bastığım anda resetliyor. Önce tıırrrttttt diye bir ses duyuluyor sonra ses kesiliyor. Telefona baktığımda yeniden açılmakta olduğunu görüyorum. Bazı günler hiç yapmıyor bazende günde 2 defa yapıyor. Servise gönderdim bakalım sonuç ne olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egé

Yaklaşık 2 aylık kullanımdan sonra benim telefonda nihayet reset atmaya başladı. Bende yok, ne güzel diyordum ama maalesef aynı sıkıntıyı bende yaşamaya başladım. Benim telefon karşıdan bana çağrı geldiğinde çağrıyı cevaplamak için yes tuşuna bastığım anda resetliyor. Önce tıırrrttttt diye bir ses duyuluyor sonra ses kesiliyor. Telefona baktığımda yeniden açılmakta olduğunu görüyorum. Bazı günler hiç yapmıyor bazende günde 2 defa yapıyor. Servise gönderdim bakalım sonuç ne olacak..

Offf offff kurt düşürdün yine içime..
  • Arkadaşlar bu telefonda reset kaçınılmaz son galiba. Bir olur, iki olur herkes bu kadar şanssız olamaz. Şöyle 6-7 ay yada 1 yıl sorunsuz kullanan yok mu şu mereti? Acaba 216TL.'ye C3303 mü alsam onun da kamerasında flaş yok ve 1.3MP ama en azından onlarca yorumda bir tek donma, kasma, reset vs. sorun okumadım. Telefonun en hayırlısı maraza çıkarmayanıdır derler, sizce ne yapayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.