Şimdi Ara

--- Yeni Samsung S5610K --- (*****) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
974
Cevap
9
Favori
248.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: izmirkuzey

on numara telefon bence dokunmatık vardı su an copte dokunmatıge hayır

+1000
  • s5610 2u birkaç gündür kullanıyorum.Esas yapmak istediğim , bu telefonu MODEM olarak kullanmak ve de Netbook ile e-net'e bağlanmak . Bu konuda bilgisi olan var mı ? SAMSUNG'a telefonu aldığım ilk günlerde sorduğumda ''..kablo ile bağlayın laptop'a yeterlidir..'' cevabı almıştım . Ama yeterli değilmiş.Gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersites

s5610 2u birkaç gündür kullanıyorum.Esas yapmak istediğim , bu telefonu MODEM olarak kullanmak ve de Netbook ile e-net'e bağlanmak . Bu konuda bilgisi olan var mı ? SAMSUNG'a telefonu aldığım ilk günlerde sorduğumda ''..kablo ile bağlayın laptop'a yeterlidir..'' cevabı almıştım . Ama yeterli değilmiş.Gördüm.

O özellik bu telefonda yok diye biliyorum ben. Bence aldığınız yere iade edin, sonuçta yanlış bilgi vererek sizi yanıltmışlar.
  • Telefonunu yeni alıpta kapanma sorununu hâlâ yaşayan var mı acaba? Yeni arkadaşların değerlendirmelerini bekliyorum.
  • Benimki arada resetliyor.
  • Siz daha öncede sorununuzu belirtmiştiniz. Ben bu telefonu çok beğeniyorum ve dokunmatik telefonlardan ve işletim sistemlerinden soğuduğum için bu telefonu almak istiyorum fakat şu kapanma olayı canımı sıkıyor. Alırım şimdi benim de başıma gelir bundan da soğurum. Bu aralar peynir ekmek gibi satılıyor bu telefon. Son günlerde bu telefondan alanlarda da bu kapanma sorunu devam ediyor mu acaba? Bu kapanma sorunu bazı gsm operatörlerinde mi oluyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuye

Siz daha öncede sorununuzu belirtmiştiniz. Ben bu telefonu çok beğeniyorum ve dokunmatik telefonlardan ve işletim sistemlerinden soğuduğum için bu telefonu almak istiyorum fakat şu kapanma olayı canımı sıkıyor. Alırım şimdi benim de başıma gelir bundan da soğurum. Bu aralar peynir ekmek gibi satılıyor bu telefon. Son günlerde bu telefondan alanlarda da bu kapanma sorunu devam ediyor mu acaba? Bu kapanma sorunu bazı gsm operatörlerinde mi oluyor ki?

Hocam ilk sayfada arkadaşlar bilgi vermiş aslında
    @mdurgunsu
    @QEXEC

Öncelikle genele bir yazayım.Telefonun 3G sini kapatınca şarjı 11 gün boyunca hiç kapatmadan dayandı.Günde 5-10Dk görüşme yaptım.
    Batarya bitince tam dolana kadar şarj etmezseniz batarya çabuk bitiyor.Mümkünse telefonu kapatıp şarja takın ve tam dolana kadar bekleyin.

Şimdi gelelim reset problemine.İlk sayfadaki, niklerini ukarıda yazdığım arkadaşlardan @mdurgunsu nun dediğine göre vodafone kullanıyormuş ve 2g şebekesinden 3g ye geçerken reset atıyormuş telefon.Bende vodafone kullanıyorum ve telefonu aldıktan 1 hafta sonra bir arkadaşla konuşurken tel resetlendi.Yine aradım arkadaşı yine resetlendi.3. görüşmede bir şey olmadı.Ama bu problemi gidermem lazımdı.Bende @mdurgunsu ve @QEXEC nikli arkadaşların yaptığı gibi 3G yi kapattım.O günden beri reset problemi yaşamadım.

Problem vodafone dan mı kaynaklanıyor emin değilim ama dediğim gibi 3G kapanınca problem kalmadı.3G sizin için çok kritik ise @mdurgunsu nikli arkadaşla görüşün bence.Kendisi turkcelle geçip deneyeceğini söylemiş ilk mesajlarında.

• Arkadaşlar benim hattım Turkcell..3G de açık hiçbir kapanma olayı olmadı nerden baksanız 1 aydır kullanıyorum telefonu
  • Bende yaklaşık 20 gündür avea hattı ile kullanıyorum, herhangi bir sorun olmadı gayet memnunum..

Şarjıda gece 12-08 arası kapalı olmak üzere 13-14 gün gidiyor..
  • teli modem olarak kullanma sadece USB ile oluyor arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhotoTech

quote:

Orijinalden alıntı: xuye

Siz daha öncede sorununuzu belirtmiştiniz. Ben bu telefonu çok beğeniyorum ve dokunmatik telefonlardan ve işletim sistemlerinden soğuduğum için bu telefonu almak istiyorum fakat şu kapanma olayı canımı sıkıyor. Alırım şimdi benim de başıma gelir bundan da soğurum. Bu aralar peynir ekmek gibi satılıyor bu telefon. Son günlerde bu telefondan alanlarda da bu kapanma sorunu devam ediyor mu acaba? Bu kapanma sorunu bazı gsm operatörlerinde mi oluyor ki?

Hocam ilk sayfada arkadaşlar bilgi vermiş aslında
    @mdurgunsu
    @QEXEC

Öncelikle genele bir yazayım.Telefonun 3G sini kapatınca şarjı 11 gün boyunca hiç kapatmadan dayandı.Günde 5-10Dk görüşme yaptım.
    Batarya bitince tam dolana kadar şarj etmezseniz batarya çabuk bitiyor.Mümkünse telefonu kapatıp şarja takın ve tam dolana kadar bekleyin.

Şimdi gelelim reset problemine.İlk sayfadaki, niklerini ukarıda yazdığım arkadaşlardan @mdurgunsu nun dediğine göre vodafone kullanıyormuş ve 2g şebekesinden 3g ye geçerken reset atıyormuş telefon.Bende vodafone kullanıyorum ve telefonu aldıktan 1 hafta sonra bir arkadaşla konuşurken tel resetlendi.Yine aradım arkadaşı yine resetlendi.3. görüşmede bir şey olmadı.Ama bu problemi gidermem lazımdı.Bende @mdurgunsu ve @QEXEC nikli arkadaşların yaptığı gibi 3G yi kapattım.O günden beri reset problemi yaşamadım.

Problem vodafone dan mı kaynaklanıyor emin değilim ama dediğim gibi 3G kapanınca problem kalmadı.3G sizin için çok kritik ise @mdurgunsu nikli arkadaşla görüşün bence.Kendisi turkcelle geçip deneyeceğini söylemiş ilk mesajlarında.

Ancak @Whisper911 telefonun 3G'sini kapattığı halde yani sadece GSM seçili haldeyken bile kapanma sorunu yaşadığını belirtmiş. Teknolojik aletlerden daha önce benzer şekilde dili yanmış biri olarak çok beğendiğim bu telefonu almaya cesaret edemiyorum.

• doğrudur hocam.Dikkat etmemişim ona ben.Sadece kendi deneyimimi söyliyim ben o zaman.Yaklaşık 1 ay oldu 1 defa reset oldu.Şebeki seçtikten sonra (yaklaşık 16 gündür) hiç bir problem yaşamadım.Anlatılanlara göre bir risk var gibi duruyor.Sonuçta 3G yi kapatınca geçse bile o da ayrı bir saçmalık Allahtan benim ihtiyacım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhotoTech -- 27 Haziran 2012; 22:24:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhotoTech

doğrudur hocam.Dikkat etmemişim ona ben.Sadece kendi deneyimimi söyliyim ben o zaman.Yaklaşık 1 ay oldu 1 defa reset oldu.Şebeki seçtikten sonra (yaklaşık 16 gündür) hiç bir problem yaşamadım.Anlatılanlara göre bir risk var gibi duruyor.Sonuçta 3G yi kapatınca geçse bile o da ayrı bir saçmalık Allahtan benim ihtiyacım yok.

Benim de ihtiyacım yok. Senin telefon gibi 3G kapalı sorun yaratmayacağını bilsem hemen bugün alacağım.
  • Bendeki reset probleminin 3g ile alakası yok ben hep edge'de kullanıyorum, 1-2 günde 1 kere reset atıyor, şifre ekranında kalmaması için pini kaldırdım artık hiç hissetmiyorum bile
  • telefonu yeni aldım. bir defa kendi kendine kapandı . neden olduğunu anlayamadım. diğer yönlerden güzel bir telefon.

3g yi de bir türlü kapatamadım.nasıl kapatılabiliyor.ayarlarını bulamadım.
    kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliak81.81

telefonu yeni aldım. bir defa kendi kendine kapandı . neden olduğunu anlayamadım. diğer yönlerden güzel bir telefon.

kolay gelsin

Ayarlar / Şebeke / Şebeke Modu

Burada Otomatik, GSM ve UMTS olarak 3 ayrı seçenek var. GSM i seçerek Kaydet derseniz 3G kapanmış olur..
  • Benim anlamadığım.Burada yazılanlara bakınca , reset işlemi telefonun bir özelliği gibi olmuş Bu Samsung test mühendisleri kahve molasındayen mi piyasaya sürülmüş.

Telefondan memnunum ama birazcık huylu bir adam olsam saydırırdım samsunga.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

Orijinalden alıntı: aliak81.81

telefonu yeni aldım. bir defa kendi kendine kapandı . neden olduğunu anlayamadım. diğer yönlerden güzel bir telefon.

kolay gelsin

Ayarlar / Şebeke / Şebeke Modu

Burada Otomatik, GSM ve UMTS olarak 3 ayrı seçenek var. GSM i seçerek Kaydet derseniz 3G kapanmış olur..

teşekkür ederim.
  • kullanımı ve görüntüsü için benden gören 2-3 kişi daha alacak.bu kapanma sorunu nu bu gün öğrendim.inşallah almamışlardır. yada alınca bunu niye demedin demezler . :))))
  • Bu telefonu bende hediye amacıyla almıştım. Tasarımı ve fiyatına göre sunduklarıyla oldukça mantıklı bir cihaz. Henüz şikayetini duymadım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.