Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
943.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim piranha quattro model navigasyon cihazım var p 369 ile başlıyor seri nosu .benim sorunum şöyle; navigasyon cihazı sesli komutlar bazen çalışmıyor özellikle sıcak havalarda ve gündüz gece sorunsuz çalışıyor ayrıca ekran geç tepki veriyor neden olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim.kolay gelsin
  • benim piranha quattro model navigasyon cihazım var p 369 ile başlıyor seri nosu .benim sorunum şöyle; navigasyon cihazı sesli komutlar bazen çalışmıyor özellikle sıcak havalarda ve gündüz gece sorunsuz çalışıyor ayrıca ekran geç tepki veriyor neden olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim.kolay gelsin

• Merhaba,

Piranha Pathfinder marka navigasyon cihazım açıldığında ekranda Piranha yazısında kalıyor ilerlemiyor. Bilgisayara bağladığımda ise USB aygıtı tanıyamadı mesajı alıyorum.
  • Merhaba..Ben Aristo Tab 9.7" tablet almayı düşünüyorum fakat 16 gb ın bana yeteceğini düşünmüyorum..aldıktan sonra 32 gb micro sd kart takınca hafıza 48 gb mı olacak.? sabit disk ile bellek arasında ki fark nedir daha önce hiç tablet almadım yardımcı olursanız sevinirim.. alınca ilk işim 10 gb olan ders videoları mı atmak olacak o yüzden..
  • yi çalışmalar,Piranha Locator navigasyonum var,çok memnundum fakat son zamanlarda uyduya çok geç bağlanıyor.Fabrika ayarlarına da döndürdüm,resetledim de ,gps de resetledim.Bir türlü bağlanmak bilmiyor. Hiç düşme,çarpma filan da olmadı. Buna yeni yazılım filan var mı acaba? Lütfen yardım...
  • slm ben dincer elimde piranha escalade 4.3 var seri no: gt903a02990 bu cihaza ait rom rica edebilirmiyim. saygılarımla dincer senyuz dincer_senyuz@hotmail.com
  • yeni haritaları nasıl temin edebilirim linki veya ulaşabileceğim birileri vvar mıdır.
  • müşteri hizmetlerini arıyorum bekleyen müşteriler arasındaki sıranız 14 diyor tahmini bekleme süresi 30 dk ve 0800 bi numara nezaman ararsam arıyım sürekli 14 kişi hatta bunasıl bir hizmettir böyle
  • Rıdvan bey merhaba,

Çocuğum için aşağıdaki özelliklerde bir adet portatif dvd player alacağım.

Soru 1- Bu üründe anti şok var deniyor ,fakat bazı satıcılarda yok deniyor hangisi doğru?
    soru 2- Bu ürünün tv özelliği dvb-c tuner özelliği varmıdır?
    soru 3-Kutu içinde oyun konsolu var mı? ve araç içi askı aparatı var mı?

Bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımı sunar ,iyi çalışmalar dilerim.

PIRANHA MEDIAMONSTER Q TYPE TV'Lİ PORTATIF DVD PLAYER (teknoloji market internet sitesinden alıntıdır.)

• Taşınabilir 7 inç TFT 16:9 ekranlı DVD-DivX oynatıcı
    • Televizyon özelliği (Tuner li)
    • 270 derece dönebilen ekran
    • Desteklediği formatlar CD, CD-R, CD-RW, DVD, DivX, DVD-R, MP3, JPEG
    • PAL/ NTSC/ MULTI TV sistemi
    • USB girişli
    • SD/MMC/MS Kart okuyuculu
    • DC giriş Jakı 12V (araç içi şarj aleti )
    • AC giriş 110V~240V (adaptör)
    • TV extra anten giriş özelliği
    • Türkçe menü
    • Dâhili stereo ses özelliği
    • Anti darbe özelliği
    • Multi Zone DVD okuyabilme
    • Çok fonksiyonlu uzaktan kumanda
    • Türkçe altyazı desteği
    • 32 Dil destekli altyazı
    • Çocuk kilidi
    • Dahili Li-polimer pil
    • Araç başlığı deri askısı ile keyifli seyir imkânı
    • Araç şarj aleti ile arabada uzun süreli kullanım imkânı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYDİNY -- 29 Temmuz 2013; 13:19:29 >

• destek bitmiş heralde.

arkdaşlar bilen varsa yardımcı olabilir mi.
    bu piranha nın kendi internet sitesinde kendisinin tavsiye ettiği 3g modem olan k3773 usb modemi gittim aldım.
    (bende 1 adet 3g modem olduğu halde)
    zannettim ki kendileri tavsiye ettiklerine göre takınca hemen çalışacak ama ne yaptıysam tablet modemi görmedi.
    görmeyecekse niye tavsiye ediyorsun burasıda saçma bir durum zaten.

ve aynı şekilde bu k3773 modem ve busniess tab 7 sahibi bir çok insanın aynı durumda olduğunu da araştırmalarımda gördüm.

bir tavsiyeniz varmı?
  • selamlar.

arkadaşlar usb diski taktık .. ama bir çok videomu açamadım . seyredemedim.

"piranha business tab 7" buna codec player felan yükleniyor mu ?

videolarda ( özellikle usb den izleyeceğim flimlerde ) sorun yaşamamam için ne yapmam gerekiyor.
  • destek yalan olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

destek yalan olmuş

aynen
    Allah bilir piranha nın içinde neler dönüyodur. heralde piranha destek maaşını alamadı bu ay. yada bıktı adam artık hergün fazla mesai yapmaktan herkesde bir sorun stres
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3ah

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

destek yalan olmuş

aynen
    Allah bilir piranha nın içinde neler dönüyodur. heralde piranha destek maaşını alamadı bu ay. yada bıktı adam artık hergün fazla mesai yapmaktan herkesde bir sorun stres

telefonla da destek alamıyorsunki 30 dk bekletmeye kalkıyor telefonda, en iyisi ürün almamak bidaha, bende arkadaş kurbanı oldum aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: o3ah

destek bitmiş heralde.

arkdaşlar bilen varsa yardımcı olabilir mi.
    bu piranha nın kendi internet sitesinde kendisinin tavsiye ettiği 3g modem olan k3773 usb modemi gittim aldım.
    (bende 1 adet 3g modem olduğu halde)
    zannettim ki kendileri tavsiye ettiklerine göre takınca hemen çalışacak ama ne yaptıysam tablet modemi görmedi.
    görmeyecekse niye tavsiye ediyorsun burasıda saçma bir durum zaten.

ve aynı şekilde bu k3773 modem ve busniess tab 7 sahibi bir çok insanın aynı durumda olduğunu da araştırmalarımda gördüm.

bir tavsiyeniz varmı?

herşeyi bikenara bıraktımda merak ettim kusura bakmayın navigasyon firmasından neden gidipte tablet aldınız, üstelik dahada yeni girdiler tablet sektörüne
  • doğru piranha dan tablet alarak bizde yaptık bir enayilik. ama eğri oturalım doğru konuşalım 170tl ye de bu özelliklerde tablet yok. 3g modemi tanımaması dışında hiçbir problemle karşılaşmadım (alalı 1 hafta oldu). karşılaşır mıyım bilmiyorum. ama işin gerçeği Abd de 350 dolara satılan bir cihaza Türkiye de ben 1000tl maaşımla gidip 1750tl veremedim. ki Abd de ki 350 dolara cihazı alan adamın alım gücü en az 1250 dolar.
    yani koyun ülkemde (yanlış anlamayın apple - ipad alanlara birşey demiyorum.param yetse artık ben de alırım isterse 3000tl olsun). 1 kilo domates 1tl iken siz 1750 kilo domates yetiştirip avrupaya satıyorsunuz ve karşılığında 1 ipad veya 1 galaxy alıyorsunuz.alıyoruz. domateslerin kötüsünüde (avrupanın rusyanın gümrükten döndürdüğünü) alıp kendi halkına pazarda satıyorsun.
    işin gerçeği eylül ayında bazı bağlantılarımı kullanarak kanada ya taşınmaya karar verdim. şurda kalmış 2 ay. tableti alma sebebimse sadece kitap okumaktı. ama baktım usb girişi var. modem destekliyor. dedim hadi bi de 3g modem alıyım internete girerim. ama sonuç bu konuda hayal kırıklığı oldu tabi.
    ama bu minicik şey benim moralimi veya sizin moralinizi bozmasın. burası Türkiye. azla mutlu olmayı bileceksin. ki biz mahkumuz herşeyin ucuzundan çakmasından edinmeye. yiyecekteeen telefona, arabadaaan motora, evden okula. hastanedeeen güvenlik güçlerine. herşeyimiz yetersiz. standartımız düşük. ve yükseltmek için hiçbirşey yapmıyoruz. gözünü açanda kaçıyor zaten arkasına bakmadan avrupaya abd ye norveçe kanadaya. hatta rusyaya suudi arabistana katara.daha ne diyimki.

• iyi günler dilerim.
    NT den 2 adet tablet aldıım ancak ikiside bozuldu.
    birinin ekran kilidi bloke oldu gmail hesabını hatırlamıyoruz.
    ötekinin şarj yeri bozuldu ve daha ilginç bişey söyleyeyim ikisininde şarjı bozuldu.

şimdi sorunuma cevap vermenizi ümit ederek sorunumu bir başka arkadaş da yazmış ancak pm ile cevaplamışsınız. yardımcı oolursanız sevinirim

Bende ne kadar driver yüklemeye çalışsam olmuyor sürücü yazılımı imzalamayı kapatıyorum ama olmuyor ne yapmalıyım

Cihazım:piranha bussines tab 7.0
    seri:p440
    sorun:ekran kilidini çok girdim gmail hesabımın şifresini hatırlmaıyorum
  • zafer715 kullanıcısına yanıt
    Yüklersin hocam sorun olmaz.
  • Piranha courge cihazımda encore ile aynı yaklaşık. film yada klibi donmadan oynatmam için çevireceğim format nasıl olmalı? mp4 15 fps denedim donuyo, avi 15 fps denedim donuyo, total converter kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.