Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SmiLeToLife

quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

2 hafta önce Kliksa.com dan Piranha business tab 7 GPS aldım ve şuan dokunmatiği hiç çalışmıyor ekran kilidinde bekliyor dokunmatik hiç tepki vermiyor sizce napmam gerek yazılımsal halledilebiliyorsa yapayım olmuysa garantiye göndericem

durduk yere bozulması garip, düşürdünüz mü tableti hiç? rom yüklemeye falan çalıştıysanız o zamanda olabilir. livesuit ile format atın dokunmatik ekran hala tepki vermiyorsa garantiye gitmesi gerekir diye düşünüyorum .

Düşme Filanda Olmadı zaten Aldığımda Donmalar Oluyordu Reset Tuşundan Reset atıyordum düzeliyordu son 1 haftadırda dokunkatik çalışmıyoru reset atıyordum düzeliyordu sonuncusunda resette fayda etmedi livesuit ile sitesinde verilen romumu yükleyeyim ?

• pro tab 7" icin destek sitesinde verilen android 4.1 rom`u android 4.0.4... 4.1 degil...

sitedekihttp://disk.yandex.com.tr/public/?hash=aPWtss4a/1Eia3ZHCXaT/kJbntZrj9OG2ehxD8Mj5P0%3D bu adrese yuklenmis rom`u android 4.1 diye yuklemeye kalkmayin, bir onceki sayfada da gordugunuz gibi bu rom 4.1 falan degil, indirip baktim, 4.0.4... Bosuna vaktinizi harcamayin, Ridvan Bey acaba neden 4.1 yerine bunu yuklediniz ?

Gerci cevap veren olmayacak o ayri konu :)

Bu arada su anda yuklu olan ROM zaten rootlanmis, gayet de guzel calisiyor ama keske 4.1 yazan ROM gercekten 4.1 olsaydi.

neyse....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 22 Mart 2013; 0:56:30 >

• quote:

quote:

quote:

2 hafta önce Kliksa.com dan Piranha business tab 7 GPS aldım ve şuan dokunmatiği hiç çalışmıyor ekran kilidinde bekliyor dokunmatik hiç tepki vermiyor sizce napmam gerek yazılımsal halledilebiliyorsa yapayım olmuysa garantiye göndericem

durduk yere bozulması garip, düşürdünüz mü tableti hiç? rom yüklemeye falan çalıştıysanız o zamanda olabilir. livesuit ile format atın dokunmatik ekran hala tepki vermiyorsa garantiye gitmesi gerekir diye düşünüyorum .

Düşme Filanda Olmadı zaten Aldığımda Donmalar Oluyordu Reset Tuşundan Reset atıyordum düzeliyordu son 1 haftadırda dokunkatik çalışmıyoru reset atıyordum düzeliyordu sonuncusunda resette fayda etmedi livesuit ile sitesinde verilen romumu yükleyeyim ?

evet sitede verilen orjinal rom u yüklemeniz gerekiyor ( zip halde indiriliyor, inşallah çıkarırken CRC hatası vermez, çünkü bir çok kişi aynı sorundan muzdarip). tabletinizin driver ları bilgisyarınız da yüklü olması gerekiyor bir kaç tane yolu var:

1. Tabletiniz kapalı konumda iken home tuşuna 15 sn basılı tutarak tabletiniz usb kablo ile otamatik olarak yükleyecektir. Eğer yüklemezse;
    2. İndirdiğiniz Livesuit programının dosyalarında USB driver dosyası var aygıt yöneticisinden sürücü güncelleştir diyerek o dosyayı gösterirseniz yükleyecektir. Yine yükleyemezseniz;
    3. Google USB Driver yüklemeyi deneyin ( SDK Manager aracılığıyla) bu da olmazsa;
    4.http://www.youtube.com/watch?v=If8xkiqpr24 ( Benim paylaşımım olan video da anlattığım şekilde yükleyebilirsiniz)
    ['' SnapPea_2.36.0.2485_newuser'' programını yüklemeden önce tabletinizi bilgisayara usb kablosu aracılığı ile bağlayın ve hata ayıklama modu açık olsun sonra bilgisayarınıza SnapPea_2.36.0.2485_newuser programı yükleyin ve bekleyin program otomatik olarak tabletinizi tanıyacak ve driver ını yükleyecektir.]
    Snappea programını indirmek için tıklayın : Snappea

En basiti 4. yöntem ilk 3 yöntem de sorun çıkıyor çoğu kez yüklenmiyor nedense, kolay gelsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hkogce

Merhaba, yeni PİRANHA ARİSTO 7" tablet siparişi verdim. Yarın elimde olocak.. Tableti kızım kullanacağı için inanılmaz tedirginin. Ancak bir türlü bir standlı kılıf ve ekran koruyucu bulamadım. Nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Acil PİRANHA ARİSTO TAB 7" için * Ekran koruyucu ve * standlı Kılıf veya Silikon Kılıf..

gittigidiyor a bakın orada mutlaka vardır. en kolay bulanan tablet kılıfı 7 inc.

Gittigidiyorda baktım. Ancak PİRANHA ARİSTO TAB 7 yeni piyasaya çıkan tablet olduğundan, orjinal standlı deri kılıf yok. Bende normal PİRANHA nın diğer 7 inçlik tablet kılıflarında aldım..

• Rıdvan bey upload ettiginiz harita dosyamı indirdim.(piranha evoque navigasyon)pc ye bagladıgımda Naviextras Toolbox navigasyonumu görmüyor.ayarlardan usb seçenegindeki yıgın depolama ve ms active sync yi denedim.ikisindede denedim ama Naviextras Toolbox programı navigasyonumu görmuyor.harita dosyalarımıda bu yuzden guncelleyemiyorum.harita dosyalarım silinmeden önce göruyordu sıkıntı yapmamıştı.bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
  • arkadaşlar encore 7 inc cihazımın tus ısıkları gitti fabrıka ayarlarına donme dahil herşeyi yaptım ama bir türlü eski haline gelmedi lütfen yardım edin nasıl yapabileceğimi bilen arkadaşlar pm yolu ile bana bildirir ise cok memnun kalacağım tşk ederim şimdiden herkese sayın Rıdvan Bey e de sorunumu ilettim ama bi cevap alamadım malesef :(
  • Arkadaşlar Business tab 10.1 tablet kullanan biri benle iletişime geçebilirmi acaba soracağım bir kaç soru var.Acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: sryrl

quote:

Orijinalden alıntı: sryrl

öncelikle sayfadaki bütün mesajları okudum inceledim hepsiyle tek tek ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. benim problemim 15 gün önce piranha no traffic m type navigasyon cihazı aldım fakat trafik bilgilerine bir türlü ulaşamıyorum harita ekranının üst sol köşesinde trafik levhası seklinin üzerindeki renk sürekli kırmızı (usb kablosu takılıykende aynı) sitenizde izlediğim videolarda ise yeşil olduğunu gördüm. sitenizdeki tmc ayarları videosundaki ayarları aynen girdim fakat 104 olması gereken alıcı ayarlarına girdiğimde frekansın 97.5 olduğu görünüyor frekansı 104.0 a getiriyorum ayarlayıcı alınamıyor yazısı değişmiyor ayarlardan çıkıp tekrar girdiğimde alıcı frekansının tekrar 97.5 e geldiği görünüyor umarım anlatabilmişimdir problemim için yardımcı olursanız sevinirim.

öncelikle sayfadaki bütün mesajları okudum inceledim hepsiyle tek tek ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. benim problemim 15 gün önce piranha no traffic m type navigasyon cihazı aldım fakat trafik bilgilerine bir türlü ulaşamıyorum harita ekranının üst sol köşesinde trafik levhası seklinin üzerindeki renk sürekli kırmızı (usb kablosu takılıykende aynı) sitenizde izlediğim videolarda ise yeşil olduğunu gördüm. sitenizdeki tmc ayarları videosundaki ayarları aynen girdim fakat 104 olması gereken alıcı ayarlarına girdiğimde frekansın 97.5 olduğu görünüyor frekansı 104.0 a getiriyorum ayarlayıcı alınamıyor yazısı değişmiyor ayarlardan çıkıp tekrar girdiğimde alıcı frekansının tekrar 97.5 e geldiği görünüyor umarım anlatabilmişimdir problemim için yardımcı olursanız sevinirim.

Sayın sryrl,

İlginiz için biz teşşekür ederiz. Şu an sitemizde yer alan harita güncelleme programını ve güncelleme kılavuzunu indirin. Harita güncellemesi yaptıktan sonra tekrar deneyin sorununuz muhtemelen çözülecektir. Sorun devam ederse bana bildirin harita dosyalarını indirebileceğiniz link size ileteyim.

KOlay gelsin.

rıdvan bey sitenizden harita güncellemesini indirirken kod 5 hatası veriyor başka yapabileceğim bir şey varmı

• Merhabalar ;
    Breva modeli navigasyon cihazım var acaba yolda giderken poi işaretinin isim bilgisininde yazdığı bir ayar var mı örneğin hastane var + işareti var ama isminin yazmasını istiyorum :)
  • Rıdvan beyin dikkatine lütfen acil

Piranha diablo cihazım var gps menüsüne tıkladıgımda ınıt api yazıyor girmıyor.siteden rom u yukledım bi sonuc alamadım sanırım haritalar silindi.bu konuda yardımcı olursanız çünkü devamlı il değiştirdiğim için çok lazım oluyor.haritayı siz bana gonderdiğiniz takdirde ben rom u tekrar yukleyıp sizin gonderdıgınız haritayı nereye yuklemem gerekıyor detaylı bilgi verirseniz sevinirim.iyi çalısmlar.

Cihazın modeli: DİABLO
    Seri no:ulaşmam zor su anda servisede gonderdıgımde yazmıyordum umarım bu şekilde yardımcı olabılırsınız :(
    Seri Id: 5434583048485f30
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyclone1289

Arkadaşlar Business tab 10.1 tablet kullanan biri benle iletişime geçebilirmi acaba soracağım bir kaç soru var.Acil

ben kullanıyorum, sorularınızı yanıtlayabilirim
  • Merhaba arkadaşlar sizlere söylemek istediğim ve burda bulunan ve soruları vevap bile veremeyen RIDVAN EMİROĞLU TAAA KENDİSİ ARKADAŞLAR KISACASI VATAN BİLGİSAYARDAN ALDIĞIM PİRHANA BUSUNESS TAB 7 CİHAZIMA DAHA DOĞRUSU 200 TL LİK BİR MAKİNA MEYER OYUN CANAVARIYMIŞ YALAN BERBAT MAKİNA BUNU EMİN OLUN BEN BUNDAN DAHA UCUZ MAKİNA ALDIM CALIŞTIRMADIĞI OYUN YOK GELELİM KONUYA PİRHANAYA ARADIM TAM 45 DAKİKADA BAĞLANDIM ARADIĞIMDA KARŞIMA BAYAN CIKTI BEN DEDİMKİ MAKINAM GOOGLE PLAY UYUNLARI GÖRMÜYOR DEDİM BANA DEDİKİ BAYAN YAZILIM (JİL BİN ) OLDUĞU İCİN GÖRMÜYOR DEDİ VE BENDE NE YAPMAM GEREKİYOR DEDİM SACMALIĞA BAKIN BANA DİYORKİ SİZE YÖNLENDİRDİĞİMİZ ADRESLERDEN İNDİREBİLİRSİNİZ DEDİ BENDE GÜLDÜM BÖYLE SACMALIK OLAMAZ DEDİM BEN TELEFONUMDA VE DİYER TABLETLERİMDE BU SORUNU YAŞAMIYORUM DEDİM VE BANA YAZILIMI SİTEMİZ ÜZERİNDEN BİR ÖNCEKİ VERSİYONA YÜKLEMENİZ GEREKİYOR DEDİ BENDE SORUN CÖZÜLECEKSE İNDİREYİM VE YÜKLEYEYİM DEDİM DEFALARCA TELEFONUMA VE ANDROİD İŞLETİM SİSTEMLİ BAŞKA TABLETLERİMDE YAZILIM YÜKLEME TECRÜBELERİM VARSA DAHİ BENDE BİR ELEKTRONİK SERVİS TEKNİSYENİYİM BUNUDA HATIRLATAYIM BU ARADA VE YÜKLEDİM NALET OLSUN YÜKLEMEZ OLAYDIM MAKİNA ACILMADI VE TEKRAR 4.1.1 YAZILMI YÜKLEDİM MAKİNAM CALIŞTI AMA MAKİNAYI HER DEFASINDA İLK ACILIŞTA PROĞRAMLARI TEKRAR KURMAYA BAŞLADI VE KENDİ HAFIZASINI GÖRMEZ OLDU BENDE ALDIĞIM YERE VERDİM PİRHANA YETKİLİ SERVİSE GÖNDERMİŞLER VATAN BİLGİSAYARA VERMEDEN ÖNCE İYİKİDE MAKİNANIN RESİMLERİNİ CEKTİM VE MAKİNA DAHA 30 GÜNLÜK BİLE DEĞİL MAKİNADA CİZİK DAĞİ YOK NERDEYSE SIFIR MAKİNA SERVİSE GİTMİŞ VE YAPILMIŞ NE YAZSALARDA İYİ KULLANICI HATASI YAZILIMI YÜKLEDİK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ADINA ÜCRETSİZ YAPMIŞLAR VE BİRDE MAKİNAYI GARANTİ DIŞI YAZMIŞLAR ZATEN ÇOKTA UMRUMDAYDI VE MAKİNA BANA GELDİ ÇİZİK DAHİ OLMAYAN MAKİNA KÖŞELERİNDE TORNAVİDA YADA NEYLE AÇMAYA CALIŞTIYSALAR CİHAZ KIRILMIŞ CATLATMIŞLAR YAZIKLAR OLSUN BUNUDA SÖYLEYEYİM SİZ SİZ OLUN PİRHANA ÜRÜNÜ ALMAYIN NALET EDERSİNİZ BUNU UNUTMAYIN KALİTELİ ÜRÜN ALMAYA CABA GÖSTERİN ARTI PARADANDA KACINMAYIN UCUZ ETİN SUYU YAVAN OLUR UNUTMAYIN SAYGILAR RIDVAN BEYEDE BURDAN BU MESAJI OKUSUN OKUSUN OKUSUN

• Merhaba arkadaşlar sizlere söylemek istediğim ve burda bulunan ve soruları vevap bile veremeyen RIDVAN EMİROĞLU TAAA KENDİSİ ARKADAŞLAR KISACASI VATAN BİLGİSAYARDAN ALDIĞIM PİRHANA BUSUNESS TAB 7 CİHAZIMA DAHA DOĞRUSU 200 TL LİK BİR MAKİNA MEYER OYUN CANAVARIYMIŞ YALAN BERBAT MAKİNA BUNU EMİN OLUN BEN BUNDAN DAHA UCUZ MAKİNA ALDIM CALIŞTIRMADIĞI OYUN YOK GELELİM KONUYA PİRHANAYA ARADIM TAM 45 DAKİKADA BAĞLANDIM ARADIĞIMDA KARŞIMA BAYAN CIKTI BEN DEDİMKİ MAKINAM GOOGLE PLAY UYUNLARI GÖRMÜYOR DEDİM BANA DEDİKİ BAYAN YAZILIM (JİL BİN ) OLDUĞU İCİN GÖRMÜYOR DEDİ VE BENDE NE YAPMAM GEREKİYOR DEDİM SACMALIĞA BAKIN BANA DİYORKİ SİZE YÖNLENDİRDİĞİMİZ ADRESLERDEN İNDİREBİLİRSİNİZ DEDİ BENDE GÜLDÜM BÖYLE SACMALIK OLAMAZ DEDİM BEN TELEFONUMDA VE DİYER TABLETLERİMDE BU SORUNU YAŞAMIYORUM DEDİM VE BANA YAZILIMI SİTEMİZ ÜZERİNDEN BİR ÖNCEKİ VERSİYONA YÜKLEMENİZ GEREKİYOR DEDİ BENDE SORUN CÖZÜLECEKSE İNDİREYİM VE YÜKLEYEYİM DEDİM DEFALARCA TELEFONUMA VE ANDROİD İŞLETİM SİSTEMLİ BAŞKA TABLETLERİMDE YAZILIM YÜKLEME TECRÜBELERİM VARSA DAHİ BENDE BİR ELEKTRONİK SERVİS TEKNİSYENİYİM BUNUDA HATIRLATAYIM BU ARADA VE YÜKLEDİM NALET OLSUN YÜKLEMEZ OLAYDIM MAKİNA ACILMADI VE TEKRAR 4.1.1 YAZILMI YÜKLEDİM MAKİNAM CALIŞTI AMA MAKİNAYI HER DEFASINDA İLK ACILIŞTA PROĞRAMLARI TEKRAR KURMAYA BAŞLADI VE KENDİ HAFIZASINI GÖRMEZ OLDU BENDE ALDIĞIM YERE VERDİM PİRHANA YETKİLİ SERVİSE GÖNDERMİŞLER VATAN BİLGİSAYARA VERMEDEN ÖNCE İYİKİDE MAKİNANIN RESİMLERİNİ CEKTİM VE MAKİNA DAHA 30 GÜNLÜK BİLE DEĞİL MAKİNADA CİZİK DAĞİ YOK NERDEYSE SIFIR MAKİNA SERVİSE GİTMİŞ VE YAPILMIŞ NE YAZSALARDA İYİ KULLANICI HATASI YAZILIMI YÜKLEDİK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ADINA ÜCRETSİZ YAPMIŞLAR VE BİRDE MAKİNAYI GARANTİ DIŞI YAZMIŞLAR ZATEN ÇOKTA UMRUMDAYDI VE MAKİNA BANA GELDİ ÇİZİK DAHİ OLMAYAN MAKİNA KÖŞELERİNDE TORNAVİDA YADA NEYLE AÇMAYA CALIŞTIYSALAR CİHAZ KIRILMIŞ CATLATMIŞLAR YAZIKLAR OLSUN BUNUDA SÖYLEYEYİM SİZ SİZ OLUN PİRHANA ÜRÜNÜ ALMAYIN NALET EDERSİNİZ BUNU UNUTMAYIN KALİTELİ ÜRÜN ALMAYA CABA GÖSTERİN ARTI PARADANDA KACINMAYIN UCUZ ETİN SUYU YAVAN OLUR UNUTMAYIN SAYGILAR RIDVAN BEYEDE BURDAN BU MESAJI OKUSUN OKUSUN OKUSUN

• sayın piranha yetkilisi
    navigasyonum falan yok.piranha busnes tabletim var.2 3 ay önce ekranı çatladı.servise göndereyim dedim bir türlü gönderemedim.kargodaki görevli gönderi kodu istıyor diyor.ben siteyi inceledim ama öyle bi numara verildigini göremedim.çagı merkezinizi aradım dakkalarca bekledikten sonra her seferinde tel yüzüme kapandı.hakkatten fitil oldum.şimdi gönderirken öyle bi numara veriliyormu.ve gönderim yaparken kargo nasıl bi yol izlemeli.kargo ücreti servise gönderirken bizemi ait..ayrıca ekran çatlaması garantı kapsamına girermi.girmezse bana ne kadara patlar.lütfen cevaplarsanız sevinirim
  • ve ayrıca tabletin ekranı çatlayınca dokunmatık ekranı hiç bir şekilde tepki vermedi.çatladıgı içinmi acaba.başına böyle bi iş gelen varsa yardımcı olun lütfen
  • Arkadaşlar Piranha Business Tab 10.1 satıyorum 2. el olarak. Cihaz 3 aylıktır. Tek bir çizik dahi yok.Garantisi devam ediyor.Almak isteyen arkadaşlar irtibata geçerse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyclone1289 -- 25 Mart 2013; 22:05:20 >
  • arkadaşlar kesinlikle pirhana ürünleri satın almayın size tavsiyem
  • business tab 9' olanını almıştım , yazık oldu parama..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • piranham tab 2 9 inç.Ekran atlayıp duruyor .yukardan aşağıya sürekli tekrarlıyor.
  • Hayırlı çalışmalar Rıdvan Bey;

Piranha Quattro marka navigasyon cihazıma, Piranha sitesinde verilen ve tarif edilen şekliyle rom yüklemesi yaptım. Navigasyon dosyasını tekrar yükledim. Hatta naviexras programı ile de güncellemeleri alabilmekteyim. Fakat cihazım bir türlü uydu bağlantısını bulmuyor.
    Bazı sitelerde bu problemin sys.txt dökümanından da kaynaklanabileceğini okudum. Acaba bu doğru mu? Eğer öyleyse rica etsem o dökümanda ne yazması gerektiğini bildirir misiniz? Veya navigasyon dosyasında bir bozukluk mu oldu ki cihaz uyduyu görmüyor?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Piranha Quattro

p35015563

4c483130303932353034303135353636

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimhakki -- 26 Mart 2013; 12:13:43 >
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.