Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben dün piranha falcon R type bir fm trasmitter aldım ama şarkı atmak için usb kablosundan bilgisayara bağladığım zaman cihazı tanımıyor. Sitenizde de R type için herhangi bir driver bulamamadım.Bilgisayarım Win7 64Bit.
    Acaba sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?
    Teşekkürler,
  • Piranha Yetkilisi; Cumartesi günü Ankarada yaklaşık 120 km. yol yaptım. İzlenimlerimi paylaşmak istiyorum. Gezi boyunca 10 civarında hız kamerası, sabit radar vs. gördüm. Program bir kere bile uyarı vermedi(Güya; programda var demiştiniz), Ankarada birçok yolda Şehir içi hız sınırı yaklaşık 2 yıl önce 70km. ye çıkmıştı, program hala 50 km. gösretiyor(Güya yılda enaz 4 güncelleme yapılıyormuş, nereyi güncellediklerini anlamadım), Adres bulmada ; ilk çıkış noktasında bir rota çiziyor, alternatif rota yok, yani yanlış yola saptınız ve 10-15km. gittiniz, buradan yeni rota cizmek yerine sizi ilk rotaya uymaya mecbur ediyor.Dödürüp duruyor, Bakım nedeni ile kapalı yollara sokmağa çalışıyor, neredeyse hiç güncelleme yapılmamış, Herkes gibi para ödeyip bu programı aldım. Ankarada bu halde olan programın diğer illerde nasıl olduğunu tahmin bile edemiyorum. Siz yine de bu program çalışıyor diyorsanız , sanırım hiç navigasyon kullanmadınız . Bu programı kendiniz hiç kullandınız mı? Siz müşteri olsanız buna para ödermisiniz, yanlışlıkla bu programı ücret ödeyip alsaydınız sonra ödediğiniz parayı alan ve bunca hatayı çözmek için hiç çaba sarf etmeyen firmaya ne derdiniz? Dürüst iseniz bu sorularıma cevap istiyorum.

• Pranha'nın 50 TL'lik oto teyplerinden birini aldım, daha bikaç gündür kullanırken, on/off tuşuna bir bastım içine göçtü, arabamın özelliğinden dolayı teybi takmak için ön göğsü söktüm, geri çıkartmakla uğraşmak istemiyorum, teybi herhangi bir tuşa basarak açabiliyorum da kapatmak için illa o tuşu istiyor, servis olarak sizin bildiğiniz, teybin kapanmasını sağlayan başka bir tuşu var mı? (kumanda harici)
  • Selam;

Piranha Cougar marka cihazım için, gönderdiğiniz linkteki (http://yadi.sk/d/Hfb168FFbWNi) hız kameraları dosyasını indirerek, gerekli talimatları uyguladım ve cihazıma yükledim.

KML dosyasını google earth uzantılı açtığım zaman, ankara'da kullandığım güzergahlarda yüzlerce uyarı bilgisi girilmiş olmasına rağmen çoğu yerde ikaz etmiyor.. (Cihaz üzerinde ayarlar da tam olarak yapıldı.) nedeni ne olabilir??

iyi çalışmalar
  • pıranha breva model navıgasyonum acılıyor kullanılıyor ama pcye bagladıgımda ıcınde hıc klasor gorunmuyor pıranha extra ıle tanıtmaya calısıyorum ama aygıt bulunamadı dıyor neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick071

Selam;

Piranha Cougar marka cihazım için, gönderdiğiniz linkteki (http://yadi.sk/d/Hfb168FFbWNi) hız kameraları dosyasını indirerek, gerekli talimatları uyguladım ve cihazıma yükledim.

KML dosyasını google earth uzantılı açtığım zaman, ankara'da kullandığım güzergahlarda yüzlerce uyarı bilgisi girilmiş olmasına rağmen çoğu yerde ikaz etmiyor.. (Cihaz üzerinde ayarlar da tam olarak yapıldı.) nedeni ne olabilir??

iyi çalışmalar

Ben Ankarada aylardır deniyorum, çalıştığını görmedim. Hatta cumartesi yaklaşık 120 km. yol yaptım şehiriçinde, 10 dan fazla bildiğim noktayı test ettim, 1 tane de bile uyarı vermedi, defalarca piranhaya ilettim, çözüm yerine bahane uyduruyorlar, adamlar ürünü satana kadar herşeyi yapıyor, daha sonra vatandaş ne yaparsa yapsın diyorlar. Güya 30-40 gün önce harita yazılım şirketine bu konu bildirilmiş, firma Ankarada deneyip cevap verecekmiş, nasıl firma ise 40 gündür deneme yapıp cevap vermedi. Piranha alırsan böyleymiş demekki.

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick071

Selam;

iyi çalışmalar

Sayın maverick071,

Aşağıdaki dosyayı indirip dosyaları rardan çıkarın;

http://yadi.sk/d/xuW64l7X0KBg9

1. Hafıza kartınızı bilgisayarınızın kart okuyucusuna takın,

2. Hafıza kartında yer alan Piranha klasörüne girin,

3. alerts_db klasörüne girin bu klasör boş ise indirmiş olduğunuz alerts.218 dosyasını bu klasöre kopyalayın, alerts_db klasmründe dosya varsa her hangi bir işlem yapmadan klasörden çıkın,

4. Rardan çıkardığınız Piranha.kml dosyasını speedcams klasörü içerisine kopyalayın,

5. Hafıza kartınızı çıkarıp cihaza takın,

6. Navigasyon menüsüne girin,

7. Menü/BenimPiranham/VeriAlGönder e tıklayın,

8. Güvenlik Kamerası İçe Aktar a tıklayın,

9. Piranha.kml dosyasına tıklayıp yüklemenin tamamlanmasını bekleyin,

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01

pıranha breva model navıgasyonum acılıyor kullanılıyor ama pcye bagladıgımda ıcınde hıc klasor gorunmuyor pıranha extra ıle tanıtmaya calısıyorum ama aygıt bulunamadı dıyor neden acaba

Sayın bu_rock01,

Breva modeli cihazlarımızda iki ayrı harita yazılımı kullanılmıştır;

1. Piranha navigasyon yazılımı; Harita güncellemesi için Piranha Extra programını kullanmanız gerekmektedir. P 392 seri numarasıyla başlayan cihazlar.

2. İgo harita yazılımı; Harita güncellemesi için Naviextras toolbox programını kullanmanız gerekmektedir. P 303, P 326, P 334, P 350, P 364, P 369, P 382, P 387 seri numarasıyla başlayan cihazlar.

Çıkarılabilir disk olarak görünen bölümde harita dosyalarını göremiyorsanız dosyalarınız gizli seçeneği ile gizlenmiş olabilir. Bazı virüslü dosyalar yada txt dosyaları çıkarılabilir dikte yer alan dosyları otomatik olarak gizli ye alabilir.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piranha Destek -- 22 Ekim 2012; 11:11:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burakcav

quote:

Orijinalden alıntı: burakcav

Piranha Yetkilisi,

Ailem Piranha Pulsar navigasyon cihazi almis, calistiramadiklarini soyleyip bana verdiler. Aleti acip navigasyon sekmesine geldigimde dunya etrafinda donen sari nokta animasyonunda takili kaliyor. AHritalar bir turlu gelmiyor. Acik havaya cikip 15 dakka uydu ile iletisim kurmasini denedim, nafile.

Belki haritalar silinmistir diye dusunerek pulsar extra programini yukledim. Bu sefer de "aygit bulunamadi" hatasi aliyorum. PC cihazi depolama aygiti olarak gorebiliyor ama pulsar extra cihazi bir turlu algilayamiyor. Sorun nedir, lutfen yardimci olun.

Sayin piranha destek yetkilisi,

2 hafta once gonderdigim soruya hala cevap alamadim. Yardimci olursaniz memnun olacagim.

Sayın burakcav,

Navigasyon menüsüne girebiliyor musunuz? Navigasyon menüsüne girebiliyorsanız; navigasyon menüsünden menü/benimpiranham/ayarlar/sistem bölümüne girip Varsayılan Ayarlara Geri Dön seçeneğini tıklayın. Bu işlemden sonra açık alanda uydu sinyali almasını bekleyin ilk uydu bağlantı süresi 3 ila 9 dk arasında değişmektedir. Navigasyon menüsüne giremiyorsanız cihazın harita dosyaları silinmiştir; bu durumda cihazı teknik servise göndermeniz gerekmektedir.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: alifatih

Pranha'nın 50 TL'lik oto teyplerinden birini aldım, daha bikaç gündür kullanırken, on/off tuşuna bir bastım içine göçtü, arabamın özelliğinden dolayı teybi takmak için ön göğsü söktüm, geri çıkartmakla uğraşmak istemiyorum, teybi herhangi bir tuşa basarak açabiliyorum da kapatmak için illa o tuşu istiyor, servis olarak sizin bildiğiniz, teybin kapanmasını sağlayan başka bir tuşu var mı? (kumanda harici)

Sayın alifatih,

Cihazın tek power tuşu bulunmaktadır, cihaz yarım kızaklı ve soketli olduğundan dolayı kutu içerinde çıkan sökme aparatlarıyla cihazı kolayca sökebilirsiniz.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erinchan

Merhaba Piranha Destek,
    Ben dün piranha falcon R type bir fm trasmitter aldım ama şarkı atmak için usb kablosundan bilgisayara bağladığım zaman cihazı tanımıyor. Sitenizde de R type için herhangi bir driver bulamamadım.Bilgisayarım Win7 64Bit.
    Acaba sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?
    Teşekkürler,

Sayın erinchan,

Bu tür sorunlar için,

1. Cihazın usb kablosunu bilgisayarınızın arka tarafında yer alan usb girişlerine takın,

2. Yukarıdaki işlemden sonra sorun devam ederse farklı bir usb kablosu kulanın,

3. 1 ve 2. işlemden sonra sorun devam ederse; Yazılımsal sorun olabilir; flash kart üzerinde cihaz aracılığıyla yazılım atıldığından cihazı teknik servise göndermeniz gerekir.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

pıranha breva model navıgasyonum acılıyor kullanılıyor ama pcye bagladıgımda ıcınde hıc klasor gorunmuyor pıranha extra ıle tanıtmaya calısıyorum ama aygıt bulunamadı dıyor neden acaba

Sayın bu_rock01,

1. Piranha navigasyon yazılımı; Harita güncellemesi için Piranha Extra programını kullanmanız gerekmektedir. P 392 seri numarasıyla başlayan cihazlar.

2. İgo harita yazılımı; Harita güncellemesi için Naviextras toolbox programını kullanmanız gerekmektedir. P 303, P 326, P 334, P 350, P 364, P 369, P 382, P 387 seri numarasıyla başlayan cihazlar.

Çıkarılabilir disk olarak görünen bölümde harita dosyalarını göremiyorsanız dosyalarınız gizli seçeneği ile gizlenmiş olabilir. Bazı virüslü dosyalar yada txt dosyaları çıkarılabilir dikte yer alan dosyları otomatik olarak gizli ye alabilir.

Kolay gelsin.

gızlı klasorlerı goster secenegınıde sectım ama hıc bırsey gorunmuyor acaba bana cıhaz gelırkenkı ıcınde olan dosyalrı paylasmanız mumkunmu

• quote:

quote:

quote:

Sayın bu_rock01,

Kolay gelsin.

gızlı klasorlerı goster secenegınıde sectım ama hıc bırsey gorunmuyor acaba bana cıhaz gelırkenkı ıcınde olan dosyalrı paylasmanız mumkunmu

Sayın bu_rock01,

Navigasyon (harita) menüsünde girebiliyorsanız harita dosyalarınız yüklüdür, navigasyon (harita) menüsüne giremiyorsanız;

1. Cihazın modelini,

2. Cihazın arka kısmında P... ile başlayan seri numarasını,

3. Cihazın ayarlar/sistem bölümünde yer alan ID serial numarasını Pm den bana iletmeniz gerekmektedir.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piranha Destek -- 22 Ekim 2012; 13:58:24 >

• MERHABALAR BENİM PİRANHA LEON 5.0 ATLAS III 400MHZ BİR CİHAZIM VAR BUNUN PROGRAMI SİLİNDİ BEN BUNU TEKRAR KART YARDIMIYLA YÜKLEMEK İSTİORUM MAİL ADRSİME PROGRAMI ATABİLİRMİSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER İYİ ÇALIŞÖALAR DİLERİM..

CİHAZIN KODU:GT100002543

BAYRAM İÇİN YOLA ÇIKICAM ACİL DÖNERSENİZ DUACINIZ OLURUM..
  • merhaba,
    piranha infiniti navigasyon cihazım var. bilgisayar baglantı kablosunu kaybettim. elektronik magazalarından bir kac kabloya baktım ama pcye baglanamadı. orjinali icin nasıl siparıs verebilirim? yada muadil bir kablo icin hangi özelliklere bakmam lazım? bilgi verebilirseniz cok sevinirim.
    tesekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABALAR BENİM PİRANHA LEON 5.0 ATLAS III 400MHZ BİR CİHAZIM VAR BUNUN PROGRAMI SİLİNDİ BEN BUNU TEKRAR KART YARDIMIYLA YÜKLEMEK İSTİORUM MAİL ADRSİME PROGRAMI ATABİLİRMİSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM..

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtcobin

MERHABALAR BENİM PİRANHA LEON 5.0 ATLAS III 400MHZ BİR CİHAZIM VAR BUNUN PROGRAMI SİLİNDİ BEN BUNU TEKRAR KART YARDIMIYLA YÜKLEMEK İSTİORUM MAİL ADRSİME PROGRAMI ATABİLİRMİSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER İYİ ÇALIŞÖALAR DİLERİM..

BAYRAM İÇİN YOLA ÇIKICAM ACİL DÖNERSENİZ DUACINIZ OLURUM..

Sayın kurtcobin,

Cihazın ana menüsünden sistem/sistem bilgisi bölümüne girin Id serial numarasını Pm den bana iletin. Harita dosyalarınızı indirebileceğiniz link en kısa sürede tarafınıza iletilecektir.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazsobasi

merhaba,
    piranha infiniti navigasyon cihazım var. bilgisayar baglantı kablosunu kaybettim. elektronik magazalarından bir kac kabloya baktım ama pcye baglanamadı. orjinali icin nasıl siparıs verebilirim? yada muadil bir kablo icin hangi özelliklere bakmam lazım? bilgi verebilirseniz cok sevinirim.
    tesekkürler

Sayın gazsobasi,

Samsung usb kabloları cihazlarımızda sorunsuz çalışmaktadır. Usb kabloyu test etmeden önce. Cİhazın ayarlar/usb bölümüne girip yıgın depolama olarak seçili olduğuna emin olun. musteri.hizmetleri@piranha.com.tr adresinden usb kablo siparişi verebilirsiniz.

Kolay gelsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alifatih

Pranha'nın 50 TL'lik oto teyplerinden birini aldım, daha bikaç gündür kullanırken, on/off tuşuna bir bastım içine göçtü, arabamın özelliğinden dolayı teybi takmak için ön göğsü söktüm, geri çıkartmakla uğraşmak istemiyorum, teybi herhangi bir tuşa basarak açabiliyorum da kapatmak için illa o tuşu istiyor, servis olarak sizin bildiğiniz, teybin kapanmasını sağlayan başka bir tuşu var mı? (kumanda harici)

Sayın alifatih,

Cihazın tek power tuşu bulunmaktadır, cihaz yarım kızaklı ve soketli olduğundan dolayı kutu içerinde çıkan sökme aparatlarıyla cihazı kolayca sökebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Sökme aparatı ile teybin sökülmesi kesinlikle mümkün değil, içeriden kendi ellerimle vidaladım

• Piranha pathfinder navigasyon cihazım var cihaz çalışıyor fakat navigasyon çalışmıyor navigasyon sekmesine tıkladığımda ekrana hiç bir şey gelmiyor çözümü nedir sanki cihazda navigasyon dosyaları yokmuş gibi
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.