Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
943.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Chevrolet Kalos araç kullanıyorum. Kendi teybi çıkartılmış ve yerine farklı bir yuva ve çıkartılabilir/takılabilir başlıklı oto teyp takılmış. Rastgele bir fotoğrafla örneklemek isterim, aşağıdaki fotoğraf gibi düşünün.

Şimdi ben Piranha Charger E Type USB/SD Mp3 çalarlı bir oto teyp almak istiyorum. Aşağıdaki cihaz,

USB çalması, Aux özelliği olması benim için CD çaları olmasından daha önemli bu nedenle mevcut teybi değiştirmek istiyorum. Mevcut teybin ön panelini çıkartıp yerine direk bu yeni ön paneli takabilir miyim?

yuvaların birbirine uymama gibi bir durumu oluyor mu bu cihazların?

Son olarak Piranhanın bu cihazı yuvasıyla birlikte mi geliyor yoksa sadece çıkarılabilir ön paneli mi geliyor, benim araştırmalarıma göre sadece ön panel geliyor...

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim,

Kolaylıklar dilerim....

• Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Piranha Ice Tab 9" Android 4.2.2 'ye CVM yuklerken yanlis partition sectigimden dolayi alet power on yapmiyor. Tamamen siyah ekran ve hicbir tepki yok. Power + Volume Up, Power + Volume Down, Reset tusuna basili tutma, Volume Down+Reset hepsini denedim ama maalesef.

Durumun garanti disinda bir konu oldugunu biliyorum ancak bu alete BIOS reset /hard reset yaptirabilmenin bir yolu varsa ogrenebilirsem minnettar kalirim.

Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcoms -- 20 Temmuz 2014; 18:58:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde "PIRANHA GALILEO P39203580" model navigation var.http://piranha.com.tr sitesinden harita güncelleme programı olan (PIRANHA EXTRA) kurdum. Cihazimı PC ma usb ile bağladım ve USB MODU seçtim aldığım hata şu şekilde.

Yardimci olursanız sevinirim.
  • Mrb Piranha destek.
    Benim 2007 model opel astra h arabam var buna Piranha cougar 7.0 Inc alsam uyumlu mu veya sizin onereceginiz bir model var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savassaygili -- 19 Temmuz 2014; 23:32:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir sorum daha var eger astra h ile uymlu ise çerçeviyede sizden temin edebiliyormuyuz
  • Merhaba ben piranha encore almayı düşünüyordum fakat videolarda takılma sorunu varmış 10 fps ile görüntüleme yapıyormuş böylece almaktan vazgeçtim.
    Piranha cougar'da da bu takılma sorunu var mı, o da 10 fps ile mi video oynatımı yapıyor?
  • Trooper navigasyon cihazımın son güncelleme zamanı Temmuz/2013 versiyon TUR_NT v2.21-2013.06. aradan bir sene geçti hala bir güncelleme yok. İlgili harita firması bir sene içerisinde defalarca güncelleme yayınlasa bile hala bize bir güncelleme gelmedi. nedenini sorduğumuz zaman Piranha extra programına harita güncellemeleri uyumsuzmuş, böyle bir bahane olur mu kardeşim sizin işiniz ne orda.

ömür boyu güncelleme diye satıyorsunuz fakat hikaye okuyorsunuz, bahanelerle iş olmaz verdiğiniz sözü tutamıyorsanız toplatın cihazları satmayın bu şekilde reklamlarla. Cihazın garantisi bir ay sonra bitiyor güncelleme yayınlamayacaksanız iade alın benim cihazı sonuçta ürün için vaadedilen imkanları sağlayamıyorsunuz, bir çözüm bulun lütfen. Sosyal medyada kara gündem mi yapalım markanızla ilgili illa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postalcioglu -- 22 Temmuz 2014; 3:54:02 >
  • selamlar arkadaşlar benim sorunum şu..pıranha viper navigasyon cihazı aldım.açılışını yaptım.çalıştıdım fakat bulunduğum bölgede sokak isimleri sokak numaraları ile 2011 senesinin sonunda değiştirildi.benim cihazımdaki harita tarihi temmuz 2013 ama ben eski sokak isimlerini görüyorum. ve chazımı yeni almama rağmen şimdi kullanamıyorum.bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.saygılar..
  • bende piranha business ııı tan zeus white 10.1 tablet var geçnelerde film izlerken birden dondu bunu arada yapıyordu kapatıp tekrar açmaya çalıştığımda android yazısında kalmaya başla bir kaç defa denedim sonuç aynı oldu internetten araştırdım yazılımsal bir sorun olduğunu söylediler bende piranhanın sitesindeki rom yükleme işlemlerini yapmaya çalıştım dediklerini aynen uyguladım ama bunu sonucunda tablet hiç açılmamaya başladı şarja taktığımda kırmızı ışık yanıyor pc ye bağladığımda aygıt yöneticisinde tableti tanıyor ama tekrar rom atmama izin vermiyor açılmıyor tablet bazıları tabletin içini açmamı söyledi ama buna pek güvenmedim yardımlarınızı bekliyorum garantisi mevcut ama rom attığım için garanti dışı kaldığını söylediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

pro tab 7" tablet (p412 seri) almıştık aylar önce, wi-fi acaip yavaş, sürekli bağlantı kopuyor rezil bir durum, çocuğa aldık şöyle ağız tadıyla kullanamadı...biz sanıyorduk ki evdeki modemden kaynaklıdır ama değilmiş...

marketin birinin 139 liraya sattığı hi-level diye bir cihaz var, aynı ortamda çalıştırdık ve acaip hızlı, takılma, kopma, vs. hiçbir olumsuzluk yok ve indirmesi de süper hızlı...yani problem bizim piranhadaymış...

nasıl iştir anlamadım, adı sanı belirsiz cihaz fişek gibi çalışıyor bizim piranha kaplumbağadan beter, adamı verem ediyor...

geçen sene yazmıştım bu mesajı, dün akşam tableti pert ettim...

http://forum.donanimhaber.com/m_94960828/f_//tm.htm#94960828

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 21 Temmuz 2014; 19:18:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1Rain

Merhaba ben piranha encore almayı düşünüyordum fakat videolarda takılma sorunu varmış 10 fps ile görüntüleme yapıyormuş böylece almaktan vazgeçtim.
    Piranha cougar'da da bu takılma sorunu var mı, o da 10 fps ile mi video oynatımı yapıyor?

sakın alayım deme arkadaşım. ben de piranha cougar var. video gösterimi berbat. donma ve kesik kesik izliyebiliyorsunuz görüntüleri. videoları mutlaka convert etmeniz yani dönüştürmeniz gerekiyor. bir sürü sıkıntı. sonuç hayal kırıklığı. yetkililere bir sürü mesaj attım dönüş ve çözüm yok. benden söylemesi. video gösterimi dışında çok güzel bir cihaz. navigazyonu, radyosu, geri görüş kamerası, blutoot'u, direksiyon kumanda kontrolü vs. vs. çok güzel ama dediğim gibi video olayı flash bellek üzerinden tam bir rezalet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurikaraobali -- 21 Temmuz 2014; 23:40:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onurikaraobali

quote:

Merhaba ben piranha encore almayı düşünüyordum fakat videolarda takılma sorunu varmış 10 fps ile görüntüleme yapıyormuş böylece almaktan vazgeçtim.

sakın alayım deme arkadaşım. ben de piranha cougar var. video gösterimi berbat. donma ve kesik kesik izliyebiliyorsunuz görüntüleri. buna rağmen videoları mutlaka convert etmeniz yani dönüştürmeniz gerekiyor. bir sürü sıkıntı. sonuç hayal kırıklığı. yetkililere bir sürü mesaj attım dönüş ve çözüm yok. benden söylemesi.

videoların kesik kesik izlenme olayına çözümü şu şekilde buldum. video dosyalarını flash bellekten izliyorsan kesik kesik izlemenin önüne geçemiyorsunuz. ancak hafıza kartına atarak izlediğinizde bu sorun olmuyor. şu değerleri girerek convert ettim. video formatı: avi, video codec: xvid, video bitrate: 768, fps: 25, video boyutu 480x272, kalite: normal. bu değerlerde hafıza kartından normal olarak izleyebildim. sizlerde tecrübelerinizi ve başarılı sonuçlarınızı burada paylaşırsanız sorunlarımıza en kısa sürede çözüm bulmuş oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurikaraobali -- 21 Temmuz 2014; 13:24:39 >

• Merhabalar,

Dün diablo gps'im GPS butonuna tepki vermemeye başladı. Öncesinde veya sonrasında bilgisayara takılı değildi, durup dururken oldu yani. Daha önce yedek fln almamıştım. Ne yapmalıyım?
  • Merhaba Rıdvan Bey, Piranha Zen telefonda telefon belleğinden ayrı olarak dahili bellek kısmı var 1 gb kadar. Burası kısa sürede dolduğundan depolama alanı yetersiz uyarısı veriyor. Telefon belleğinde 4 gb boş yer varken bellek sıkıntısı yaşıyorum bunun çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

sakın alayım deme arkadaşım. ben de piranha cougar var. video gösterimi berbat. donma ve kesik kesik izliyebiliyorsunuz görüntüleri. buna rağmen videoları mutlaka convert etmeniz yani dönüştürmeniz gerekiyor. bir sürü sıkıntı. sonuç hayal kırıklığı. yetkililere bir sürü mesaj attım dönüş ve çözüm yok. benden söylemesi.

videoların kesik kesik izlenme olayına çözümü şu şekilde buldum. video dosyalarını flash bellekten izliyorsan kesik kesik izlemenin önüne geçemiyorsunuz. ancak hafıza kartına atarak izlediğinizde bu sorun olmuyor. şu değerleri girerek convert ettim. video formatı: avi, video codec: xvid, video bitrate: 768, fps: 25, video boyutu 480x272, kalite: normal. bu değerlerde hafıza kartından normal olarak izleyebildim. sizlerde tecrübelerinizi ve başarılı sonuçlarınızı burada paylaşırsanız sorunlarımıza en kısa sürede çözüm bulmuş oluruz.

piranha cougar cihazında hafıza kartına video dosyalarını atarak kesik kesik izlemenin önüne geçiliyor. ancak bu durumda başka sorunlar ortaya çıkıyor. öncelikle navigazyon olayı yok. çünkü video dosyalarının bulunduğu hafıza kartına navi dosyalarını yüklediğinizde navigazyon açılıyor fakat harita açılmıyor boş bir ekran çıkıyor. çözümünü henüz bulamadım. orijinal programın bulunduğu hafıza kartını çıkarıp video dosyalarının bulunduğu kartı takıyorum. ihtiyaç durumunda navigazyonun bulunduğu hafıza kartını takıyorum. tabii bu durumda hem navigazyonu hem de videoyu birlikte izleme şansı olayı ortadan kalkıyor. tak çıkar yapmak durumundasınız. diğer sıkıntı ise video izlerken cihazı kapatmak durumunda kaldığınızda ( aracı stop etmek, geri görüş kamerasını çalıştırmak vs.) cihaz tekrar açıldığında izlediğiniz görüntü donuyor veya ses çıkmıyor. videoyu kapatıp yeniden açmanız gerekiyor. bununda çözümünü bulamadım. bilen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

• Arkadaşlar V11 güncellemesinde sadece dokunmatik hasasiyeti artırıldı, diğer sorunlar için tekrar güncelleme yayınlanacaktır.

ZEN ve Grande için Stock yazılım dosyalarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

SP_Flash_Tool_exe_v3.1344.0.212:http://yadi.sk/d/p4L2COGALiAQY

ZEN Stock (Orjinal) Rom:http://yadi.sk/d/yttrR95nMGZHP

Grande Stock (Orjinal) Rom:http://yadi.sk/d/b-coQSPSMGZVy

Yazılım (ROM) yükleme videosunuhttps://www.youtube.com/watch?v=7zF94vRnbnA adresinden izleyebilirsiniz.

Yakın zamanda test ettiğim sorunsuz custom rom dosyalarınıda videolu anlatım olarak hazırlayıp buradan linklerini sizinle paylaşacağım. Custom rom yükleyip sonradan tekrar stock roma geçiş yapabilirsiniz. Piranha olarak custom rom kullanmayı müşterilerimize kısıtlamıyoruz (custom rom kullanımı garantiyi etkilemez). Şu an yıllık izinde olduğumdan dolayı forumla pek ilgilenemiyorum.

• Merhaba, EVOQUE WHİTE model navigasyon a güncelleme yaparken Errno22 invalid argument Hatası alıyorum programı silip yeniden yükledim ama sorun çözülmüyor nasıl güncelleme yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zomboy

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: Zomboy

Merhabalar,
    Ben Piranha Business III Tab 10.1 kullanıcısıyım fakat bir sorunum var.
    Kısaca şöyle anlatayım, tabletimle internete bağlanamıyorum.

1- Wi-Fi ile modeme bağlanmaya denedim, şifreyi falan doğru bir şekilde girdim ve sağ alt köşede bağlandığını belirten gösterge çıktı. Fakat internete girmeye çalıştığımda bağlanmadı. (Girmeye çalıştığım uygulamalar: Google, Facebook, Google Play)

2- Birinci şekilde internete bağlanamadığım için telefonumu modem olarak kullanıp internete bağlanmaya çalıştım. Yine şifreyi falan doğru bir şekilde girdim ve sağ alt köşede bağlandığını belirten gösterge çıktı. Fakat internete girmeye çalıştığımda yine bağlanmadı.

Çözüm önerilerinizi detaylı olarak ve en kısa zamanda bekliyorum, her şey için şimdiden teşekkürler.

Sayın Zomboy,

Öncelikle farklı bir Wi-Fi ağda cihazı tekrar deneyin. Modeminizin şifreleme türünü wpa2 olarak ayarlayınız. Wi-Fi internet bağlantısı sağlandığında bağlantı göstergesi maviye dönecektir.

Aynı Wi-Fi ağındayken modemin dibindeyken çekiyor fakat biraz uzaklaştıktan sonra çekim gücü iki çizgiye iniyor ve bağlandı olarak gözükmeye devam ediyor fakat internete bağlanamıyorum.

Sorun bu zamana kadar hiç çözülmedi, çözülmeyecek gibi de gözüküyor.
    Ayrıca son zamanlarda tablet çok fazla donma, kasma olayı gerçekleştiriyor.
    Wi-fi hakkında düzgün ve işe yarar bir öneriniz varsa bekliyorum.

• Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    cirrus model navigasyon aldım kullanıyorum adres arattıgım zaman çogunlukla bulamıyor bazı adresleri bulabiliyor adres konusunda sorun yaşıyorum acil yardım istiyorum sitenizde güncellemeye baktım 2012 görünüyor cihazdan memnun değilim iade edeceğim
  • piranha nitro gps navigasyon cihazım var ama artık şarj tutmuyor bataryasını nasıl temin edebilirim. tşk.ler
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.