Şimdi Ara

Jameson Full HD modeller, sorular, sorunlar. (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
6
Favori
73.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrmanken

nerde 125 tl arkadaşım

Jameson'un kendi sitesinde:
    http://www.jameson.com.tr/sanalmarketim/

3003 veya 3004 ürünü sepete ekle, satın al'a tıklayınca altta 60 TL indirim kodu veriyor, 125 e alınıyor.
  • CİHAZ : jameson 3003 scf3d249 1203OF no lu ekim 2011 yazılımlı.

Kanallar arası geçişi çok kafaya takmazsanız( zap kolik değilseniz) , SD-HD görüntü olarak bayağı iyi performanslı . Sorunum , bu cihazda Cryptoworks şifreleme sistemine dahil astra 19.2 austriasat W OD0510 ID li kanalları bir türlü açamıyorum(örneğin 10921/22000 sport digital kanalı ).
    softcam deki keyler kesinlikle güncel. diğer uydu cihazlarımda da aynı lnb aynı çanak aynı diseq kullanılıyor ve aynı ID ve aynı keyler var ve kanal açık, bu cihazda ise bu kanallara gelince sürekli kart takın diye uyarı çıkıyor ,açılmıyor. Diğer emulu ( ORF paketi ) ve biss li kanallarda ise sorun yok hepsini açıyor. Cihazın bu austriasat paketi ile ilgili bir derdi var da henüz çözemedim :)

Yazılımla ilgili bir sorun mudur ?

Sebebi hakkında bir fikri olan var mı ?
  • Arkadaşlar Merhaba;
    Philips 32PFL3158H/12 Led tv aldım ve mevcut Topfield TF-5200CI model receiverimi scart ile tv ye bağladım. TV ayarları ile çok uğraşmama rağmen SD yayınları hiç beğenmedim. Şimdi yeni HD receiver almak istiyorum, sizce JS-3003 veya Next YE-18000HDCX alsam SD yayın kalitesi mevcut Topfield den iyi olacak mı? Hangisini tercih etmeliyim veya öneriniz nedir

Cevap verirseniz karar vermeme çok yardımcı olacaksınız, teşekkür ederim.
  • 3003 .un sd yayin kalitesi cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim, en uygun fiyatla nereden satın alabilirim. Birde Sunny 14100 var SD yayın kalitesi olarak nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozozhan

Teşekkür ederim, en uygun fiyatla nereden satın alabilirim. Birde Sunny 14100 var SD yayın kalitesi olarak nasıldır?

Piyasada var 99 tl sunyde iyi amaonda modul yok iistanbuldaysan karakoye bak

• İstanbul da değilim malesef. Bahsettiğim gibi SD yayınları şuan yaşadığım gibi sorun yaratmasın yeterli olacaktır. Bir çok marka var çok yüksek paralar da vermek istemiyorum. Görüntü kalitesi SD olarak ön planda.
  • Ben kulaniyorum dsmartla dedigim gibi sd ve hd kalitesi cok iyi fazla masrafa gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Ben kulaniyorum dsmartla dedigim gibi sd ve hd kalitesi cok iyi fazla masrafa gerek yok

Hocam bende dsmart modül üyesiyim fakat animal planet hd nba tv hd gibi kanalların bulunduğu 12130 frekansından kanal eklemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tasud0

quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Ben kulaniyorum dsmartla dedigim gibi sd ve hd kalitesi cok iyi fazla masrafa gerek yok

Hocam bende dsmart modül üyesiyim fakat animal planet hd nba tv hd gibi kanalların bulunduğu 12130 frekansından kanal eklemiyor

Bende var elle ekleyin

• js2015 almıştım ilk aldığım airties 2315 wifi olmadı ben de aliexpress'ten Comfast CF-WU720N adlı ürünü aldım kargo dahil 4.61 dolar.20 günde elime geçti belki süre daha azdır posta kutusunu kontrol etmemiştim.Neyse bir oda uzaktan bir tık altta gösteriyor ama iyi çekiyor youtube sorun yok iptv için kanal yüklemek lazım galiba ccam bir kaç kanalı açıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocknRoll@ -- 3 Ağustos 2013; 18:56:32 >
  • arkadaşlar js 3003 ve 3004 modellerine gömülü server desteği devam ediyor mu?

bugün gittiğim satıcı js2015 modeline devam ettiğini söyledi ama kendi sitelerinde js3004 modeli alsam serverla izleyebilir miyim kanalları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denver3

CİHAZ : jameson 3003 scf3d249 1203OF no lu ekim 2011 yazılımlı.

Kanallar arası geçişi çok kafaya takmazsanız( zap kolik değilseniz) , SD-HD görüntü olarak bayağı iyi performanslı . Sorunum , bu cihazda Cryptoworks şifreleme sistemine dahil astra 19.2 austriasat W OD0510 ID li kanalları bir türlü açamıyorum(örneğin 10921/22000 sport digital kanalı ).
    softcam deki keyler kesinlikle güncel. diğer uydu cihazlarımda da aynı lnb aynı çanak aynı diseq kullanılıyor ve aynı ID ve aynı keyler var ve kanal açık, bu cihazda ise bu kanallara gelince sürekli kart takın diye uyarı çıkıyor ,açılmıyor. Diğer emulu ( ORF paketi ) ve biss li kanallarda ise sorun yok hepsini açıyor. Cihazın bu austriasat paketi ile ilgili bir derdi var da henüz çözemedim :)

Yazılımla ilgili bir sorun mudur ?

Sebebi hakkında bir fikri olan var mı ?

bugün js2015 aldım, aynı sorun bende de var

next cihazıyla geçen seneden beri astrada açık olan kanallar bu cihazda açılmıyor

daha kötüsü js2015 e softcam dosyası yüklenemiyor, bu cihazla f/p olarak iyi ama yazılım desteği sıfır

• jameson js-3001 var elşmde arkadaşlar star tv ve show tvyi tam ekran göstermiyor ? nedenini biliyor musunuz ?
  • f/p bir cihaz bakınıyorum arkadaşlar bir bilen(bilenler) den yardım rica ediyorum.

jameson 3003(125 lira civarında) ve silvermax 12800(150 lira civarında) arasındayım kasaları aynı gibi geldi , bu ikisinden hangisi? neden? alıntılarsanız sevinirim.
  • herkese merhaba.
    js 3001 hd almayi dusunuyorum.suan hepsi buradada 70 tl.
    kullanan arkadaslar goruslerini belirtebilirlerse sevinirim...bu paraya alinacak bir cihaz midir...
    simdiden Teşekkürler. ..

• camokan kullanıcısına yanıt
    kasaları aynı olabilir ama donanımları farklıdır.3003'te zoran işlemci, 12800de ise ali işlemci vardır.jameson da kanal geçiş hızı ağır deniliyor,eğer sorun değilse görüntü kalitesi açısından o tavsiye ediliyor.ben olsam yine de jameson alırım,dandik ali chipsetli cihaz almaktansa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnc.ali

herkese merhaba.
    js 3001 hd almayi dusunuyorum.suan hepsi buradada 70 tl.
    kullanan arkadaslar goruslerini belirtebilirlerse sevinirim...bu paraya alinacak bir cihaz midir...
    simdiden Teşekkürler. ..

bilgi verebilecek arkadas varsa cok memnun olurum...

• gnc.ali G kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_57974621/tm.htm bu linkte bir arkadaş incelemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-CRYPT

kasaları aynı olabilir ama donanımları farklıdır.3003'te zoran işlemci, 12800de ise ali işlemci vardır.jameson da kanal geçiş hızı ağır deniliyor,eğer sorun değilse görüntü kalitesi açısından o tavsiye ediliyor.ben olsam yine de jameson alırım,dandik ali chipsetli cihaz almaktansa.

geri dönüş biraz uzun oldu tavsiye için teşekkürler

bende js-3004 model cihaz aldım bir kaç gün merkezi sistemden dolayı beni biraz uğraştırdı ama ocak 2013 yazılımı yükledim şimdilik sorun yok sd görüntüler çok iyi (51" plazma var) gömülü server var ama henüz kullanmadım zamanım yok. kanal geçişleri çok yavaş değil benim için önemli de değil. toplu kanal kaydırma çok işime yaradı. tavsiye edebileceğim bir cihaz. kendi siteleri üzerinden 125 liraya aldım.

teknik destekleri iyihttp://www.fullhduydu.net/ sitesi üzerinden bir çok konuda videolu anlatımları ve yazılımları var.

ayrıcahttp://www.fullhduydu.net/downloads/Yazilimlar/Uydu_Sistemleri/HD/JS-3003/ sitesi üzerinden diğer yazılımlara ulaşmanız mümkün.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.