Şimdi Ara

Cooler Master'dan oyunculara yönelik mekanik klavye: CM Storm Quick Fire Rapid

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Geliştirdiği kasa, güç kaynağı ve soğutucu gibi bilgisayar bileşenleriyle oldukça yakından tanıdığımız Cooler Master firması, oyuncuları hedef almaya devam ediyor. Cooler Master, CM Storm Quick Fire Rapid olarak isimlendirdiği mekanik klavyesinin üzerindeki örtüleri kaldırdı.

355 mm uzunluğunda, 135 mm genişliğinde, 35 mm kalınlığında ve 940 gram ağırlığında tasarlanan mekanik klavyede Cooler Master, kauçuk kaplamadan yana tercihini kullanmış. 1000 Hz / 1 ms tepki süresine ve anti ghosting özelliğine sahip olan mekanik klavyede, multimedya tuşlarının bulunduğunu, USB kablosunun çıkarılabildiğini ve oyun modunda Windows tuşunun devre dışı kaldığını belirtelim.

Cooler Master'ın, CM Storm Quick Fire Rapid'i, kasım ayından itibaren 79.99$ perakende satış fiyatıyla teknoloji meraklılarıyla buluşturması bekleniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    CM Storm Quick Fire Rapid

• tamam güzel üründe arkadaşım 1 kilo biz bununla kavgaya gitmeyeceğiz ki
  • bileklik yokki... sevmedim.
  • Mekanik klavye sapasağlam ve sade tasarıma sahip ben sevdim. Ancak Türkçe desteği yok bunun
  • Tasarımın sadeliği gerçekten çok şık ama bilekliksiz oluşu oyuncu için hiç de kullanışlı gelmedi bana.
  • Hocam sadelik açısından güzel ama birçok markanın Türkiyede hem aydınlatmalı hemde Türkçe mekanik oyuncu klavyesi var ve satılıyor ne zamandır Razerda var TTe sportsta var ( Razerda türkçeydide sanırım TTe sportstaki ing idi ama hepsi alttan aydınlatmalı)
  • Numpad yok ?
  • Oyuncu klavye olduğu için numpade çok ihtiyaç yok.
  • Aksine fps dışındaki oyunların çoğunda numpad de lazım oluyor. Tam istediğim gibi bir klavye ama numepad yok, bu tipde numepad'i olan mekanik klavye arıyorum bulamadım yurtiçinde bir türlü.
  • cooler master mekanik klavye işini gerçekten hakkını vererek yapıyor. türkiye pazarı ile biraz daha ilgilenirseler, bir çok oyuncu kazanabilirler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.