Şimdi Ara

PS Vita 22 Şubat'ta Avrupa pazarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sony'nin taşınabilir konsol pazarında liderliği ele geçirmek amacıyla hazırladığı yeni nesil oyun konsolu PS Vita modelinin çıkış tarihleri netleşmeye başlıyor.

5 inçlik dokunmatik OLED ekran, ön ve arka dokunmatik paneller, WiFi, 3G, dual analog kol, çift kamera, 4 çekirdekli ARM Cortex-A9 işlemci, 512 MB RAM özelliklerine sahip PS Vita ile oyuncular birbirleri arasında sohbet ederken, Facebook, Foursquare, Skype ve Twitter gibi sosyal ağlarda skorlarını paylaşabiliyor, iletişim kurabiliyor.

PS Vita modelini ilk olarak Japon oyunseverler satın alacak. Aralık ayında Japonya'da piyasaya sürülecek model isteğe bağlı 3G/WiFi versiyonuyla satılacak. 22 Şubat'ta ise ABD, Kanada, Latin Amerika ve Avrupa pazarında boy gösterecek. 

ABD pazarı için 3G versiyonunu AT&T operatörü 249$'dan satarken WiFi versiyonu ise 299$'dan alıcı bulacak. 

• Fiyatlar gayet iyi aslında ama burada ne olur kdv ötv falan hiç bi fikrim yok heralde baya bi tuzlu girecektir diye düşünüyorum. Birde böyle bir cihaz için 512mb ram sanki biraz kısa ömürlü olmuş gibi. çıktığında 2 sene sonra ne yapıcaklar onu merak ediyorum zaten baya bi zaman aralıklarında bir çıkıyor. şuan akıllı telefonlarda bile 1 gb ram var geçen gün 2gb görmüştüm yeni çıkacak bir modelde. bu cihaza 512 biraz az gözüküyor.
  • 3G versiyonu, wifi olandan daha mı ucuz olacak? İlginç!
  • quote:

Orijinalden alıntı: merich

3G versiyonu, wifi olandan daha mı ucuz olacak? İlginç!

Haberde hata var. 3g olan 299 wifi 249 dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

Orijinalden alıntı: merich3G versiyonu, wifi olandan daha mı ucuz olacak? İlginç!

Kontrat ile satılan daha ucuz olması lazım değil mi?
  • komedi 4 çekirdekli işlemci kulan 512MB RAM KOY
  • quote:

Orijinalden alıntı: teddybear01

komedi 4 çekirdekli işlemci kulan 512MB RAM KOY

PS3'de 256MB RAM olduğunu bilmiyorsun sanırsam? Şu oyun konsollarını telefonlarla kıyaslamayı ne zaman bırakacaksınız çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teddybear01

komedi 4 çekirdekli işlemci kulan 512MB RAM KOY

Aynı anda 1 oyun oynayacağına göre 512Mb ram yeterli. Android değil ki bu 2 misli ram tüketsin!
  • iyi gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_66

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: merich3G versiyonu, wifi olandan daha mı ucuz olacak? İlginç!

haberde hata var evet ama sizin yazdığınızda da hata var. 3g versiyonunda sadece 3g bulunurken wifi versiyonunda hem 3g hemde wifi bağlantı var. bu yüzden wifi versiyonunun fiyatı fazla
  • wifi daha önemli.
  • Arkadaşım akıl var mantık var
    299$ 3G&WiFi
    249$ WiFi
  • Şu konsollarla bilgisayar ve akıllı telefonları kıyaslayanlara sesleniyorum, ps3 ve xbox'a bakın onlarında ram'ları düşüktür ve gayette güzel bir şekilde çalışıyor demekki yetiyor boşuna yazıp çizmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: can_66

quote:

quote:

haberde hata var evet ama sizin yazdığınızda da hata var. 3g versiyonunda sadece 3g bulunurken wifi versiyonunda hem 3g hemde wifi bağlantı var. bu yüzden wifi versiyonunun fiyatı fazla

hayır hata sende
    tek 3g li model yok
    wifi-3g ve sadece wifi'li versiyonu var.

• Yıl 2012 hala konsolların sisteminin nasıl çalıştığından bir haber şu kadar RAM az değil mi diye yorum yapanlar var.
  • heyecanla ve 4 gözle bekliyorum kesin alıcam türkiyeye girdiğinde
    ama bi sorum olcak sizce yurt dışından mı almak mantıklı yoksa türkiyeden mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.