Şimdi Ara

HAKKARİDE 24 ŞEHİT 22 YARALI (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.897
Cevap
2
Favori
62.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RiverStyx

Şunu unutmayın bu hükümeti başımıza seçenler elinde şehit kanını taşıyor siz de en az o teröristler kadar suçlusunuz bunu sakın ama sakın unutmayın şerefsiz insanlar sizi.

Daha 2-3 sayfa arkada yazdım nasıl bi insansın sen, onları yazarken hiçmi vicdanın sızlamıyo senin, şehit kanı destekleyenlerin elindeymiş ulan utan utan, o şehit olanlar içinde akp liside var chpliside mhpliside kürdüde var belki, ailseide akp li olanda var, senin o çocukca düşüncenle adam kendi oğlunu kendi öldürdü öylemi bedduda ediyosnuz küfür ediyosunuz lafınızın nereye gittiğini bilin! büyü biraz büyü, hükümete laf at kimene ama insanların görüşlerinden dolayı oy attığı partilerden dolayı a sı b si farketmez, böyle iğrenç ithamlarda bulunma, adamsan erkeksen yüzüne karşı söylersin bunları!!!

böyle ne olduğu belli olmayan adamlar hala forumda barıynıyo adam ülkenin yarısına hakaret ediyo yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertu.aa

Kimse kusura bakmasın ama biz bir gecede 24 tane şehit veriyor isek herkesten önce bunun sorumluları o birliğin basındaki komutanlardır. Askerliğini şırnakta yapan vede termal kameranın basında görev yapan birisi olarak şu kadarını söyliyeyim o saldırıyı yapanlar bütün termal kameralar insansız hava araçları tarafından tespit edilmiş ancak birilerinin emri ile DOKUNULMAMIŞTIR. Çok gördük gece yarısı henüz açılmamıs üst bölgelerine katırlarla mayın getirip döşeyen pkk lı itleri. Üstlerimizede gösterdik raporda verdik ama bize denilen ''köylüdür onlar korucudur siz oralara bakmayın baska yerleri gözetleyin''. Bizim ülkemizin gerçeği bu kim ne derse desin.

Haberlerde mayın patlamalarıyla ölen askerlerimizi görüyoruz ya inanın o mayın patlamaların çoğu bizim askerlerimizin bilgisizliğinden cahilliğinden meydana geliyor. Mayın aramaya çıkan asker mayın kulaklığının altına mp3 çaların kulaklıgını takıp mayın aramaya müzik dinleyerek çıkarsa biz mayın patlamalarından daha çookkk şehit veririz.

Allah şehilerimize rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun. İnş bu olayda ihmali olan önlem almayan asker siyaset adamı polis kim varsa cezasız kalmaz ve şehitlerimiz intikamı misliyle alınır.

Söylediklerin gerçekten çok acı
  • quote:

Orijinalden alıntı: minderbob

quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

abi anlamadigim bombali bir saldiri degilde eger bu 24 kisi nasil oluyor?

hadi dyelim pusuya dustuler 10 kisi vvuruldu kalan 14 kisi nasil cahilce oluyor?
    tamam bunlar egitimsiz dediniz hadi saklanamadimi yere yatamadimi basinda hic komutan yokmu bunlarin?

gercekten cok uzucu ama aklimi kurcaliyor bu olumler nasil oluyor diye

Bilgisayarda Call of oynamaya benzemiyor bu işler AsosyalBilgisayar...

ben burda iyiki olmusler demiyorum ordaki askerlerin basinda kimse yokmu bahceye oynasinlar diyemi saliyorlar hicmi egitimleri yok
    aklimin almadigi bu?
    tamam pusuya dustuler sagli sollu abi kus degilsin kedi degilsin aklin var yat saklan bisey yap
    capraza tutuldular 5i oldu diyelim kalanlar baktimi olem oldu onlarda

yani hicmi egitim vermeden hicmi bisey gostermeden yolluyolar onlari?
    sucu askere atmiyorum onlarin basindakilere atiyorum ama dusunmedende duramiyorum
  • israilin parmağı var bu işte onların teröristlerini aldık ülkeye ondan böyle oldu istihbarat sağlamışlardır pkkya kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEHMET__KOSOVALI

quote:

Orijinalden alıntı: gastly06

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

quote:

Orijinalden alıntı: MEHMET__KOSOVALI

SÖZDE 15 TERÖRİST ÖLDÜRÜLMÜŞ ARKADAŞLAR

HAKKARİDE 24 ŞEHİT 22 YARALI

Guluyorum bu haberlere

Terör bitti diyene kadar gülerim ben bu haberlere. ee 15 şrfsiz gebermiş sonra

Öldürülen şerefsizlerin leşlerini paylaşsınlar medyayla madem öyle Öldürmeniz için illa şehit vermemiz mi lazım lan

Açılım olduğu için paylaşmazlar...
  • 15 piç oğlu piç öldürülmüş,

kuzey ırağa yerleşme ihtimalimiz varmış,inşallah az zaiyatla yerleşiriz.
  • Meclisin dansözleri. Kardeşlerine rahmet diliyorlarmış. Sizin gibi kanı bozukların kardeşi olsa olsa dağdaki hain olur, almayın o lağım kokulu ağzınıza şehitlerin güzel adını bile..

http://siyaset.milliyet.com.tr/bdp-den-hain-saldiri-icin-ilk-aciklama/siyaset/siyasetdetay/19.10.2011/1452602/default.htm

-"ONURLU BİR BARIŞ İÇİN SEFERBERLİK DAVETİ"-

Anaların bu acıyı hak etmediği belirterek devlet, hükümet, parlamento, siyasi partiler, sivil toplum örgütleri herkesi çatışmaların, akan kanın durdurulması, Türkiye’nin onurlu bir barış sürecine evrilmesi için seferber olmaya davet eden açıklama şöyle denildi: "Acıları daha fazla arttırmadan durdurmanın tek yolu, sorunları diyalogla, uzlaşıyla çözmenin zeminini güçlendirmektir. Yitirdiğimiz her canımız bizleri daha fazla savaş yanlısı değil, her şeye rağmen ve inatla daha fazla barış yanlısı yapmalıdır. Yaşanan bu derin acının gerçekten son olması için, Hükümeti de Meclisi de el ele vererek sorunun bütünlüklü ve köklü olarak çözümü için birlikte çalışmaya çağırıyoruz. Bir kez daha, yaşamını yitiren bütün kardeşlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz."
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

15 piç oğlu piç öldürülmüş,

inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Win River Win

Şu nato dan ayrılmadığımız sürece bu terörü bitiremeyiz

güneydoğuyu israile ve ermenilere bırakıp istanbuluda yunanlara yani rumlara verirsen belki biter terör haa birde en önemlisi ufak bir sorun daha var müslüman olman ondanda vazgeçmen lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaform81

bıçak kemiğe dayandı
     HAKKARİDE 24 ŞEHİT 22 YARALI

bunların bişi yapacağı yok ....

ordan çilleri ayıracaksın , kadın tüm erkeklerden daha iş bitirci çıktı ... onun dönemiyle 1000 lerce terorist öldürdük kamplara baskınlar yaptık , o dönemde halk teroristten değil askerden çekinirdi nitekim aponun yakalanmasına kadar gitti o süreç
  • quote:

Orijinalden alıntı: elchelo16

quote:

Orijinalden alıntı: sound_of_silence!

quote:

Orijinalden alıntı: elchelo16

Örgütü dağda gezen birkaç çapulcu olarak görürsen yanlış yaparsın.Yurtiçinde ve Avrupa'nın 10-15 ülkesinde örgütlenmiş bir yapıyı birkaç çapulcudan ibaret görürseniz sorun asıl orda başlar.Bu örgütü besleyenlerin kim olduğunu sanıyorsunuz ?
    Dağdakileri bitirdin 1 yıl sonra birdaha türemeyecekleri ne malum sonucta arkalarında bir oluşum var destek var.

Ya arkadaşım neyin peşindesin sen arkasında birileri var diye kökten verelim ülkeyi kurtulalım o zaman avrupanın 10-15 ülkesinde olmasının bi önemi yok adamlar senin canını yakıyor burda sanane avrupada kaç kişi olduklarından kimi desteklerini aldıgından sen bişey yapmadıkça geri çekileceklermi sanıyosun nasıl bi zihniyet bu

Bir şeyin peşinde olduğum yok bazı şeyleri görün kuru laf kalabalığıyla iş yürütülmez.
    Sana bişey yapılmasın diye bahsetmiyorum örgütün gücünden.Örgüt gücünü nerden alıyor bu gücü hangi yollarla Türkiye ye sokuyorsa bu yollar kapanmalı öncelikle diyorum. Bu yolların kapanması demek düzlükteki sınırın yaratılması ve sınırda etkin kontrol yapılması ile olur.

O kuru laf kalabalıgını her şehit haberinde hükümet yapıyor burdakiler değil.Bahsettigin sınırdaki etkin kontrol sınır genişlemesi devletin değil hükümetin kararıyla olucak birşey.Herkesin sıkıntısı bu kuru laf olayı zaten niye hiçbir şey yapılmıyor sorun burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

15 piç oğlu piç öldürülmüş,

İnandınmı sende öldürüldüğüne ?
  • Başbakanlık'ta terör zirvesi
    İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu saldırıyı değerlendirmek üzere biraraya geldi.

Başbakan, Bakanlar Kurulunu terör zirvesi için topladı.Adalet Bakanı da Başbakanlık'taki zirveye katıldı. Öte yandan MİT Müsteşarı Hakan Fidan da toplantıya katılmak üzere Başbakanlık'a geldi.

zahmet etmişler hiç geregi yoktu klasik pkk mehmetciği katleder pesinden kandil denen daha uçalkar bomba yagdırır ama terorist öldürmek için diyil türk halkının gazını almak için ..
    sonra unutulur gider.

bu adamlar başbakanlıkta neyin toplantısını yaparlar hala çözemedim ....................................
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

http://video.mynet.com/habervideo/Sehit-ustegmenin-annesi-habere-dayanamadi/1348522.swf

Allahım :( hüngür hüngr ağlıyorum.

allah kahretsin ya.
  • Habertürk deki spiker güzel konuşuyor.Diyorki öldürülen pkk lıların silahı fransız malı botları alman malı ve telsizleri ise israil malı.Arkaları sağlam yani
  • quote:

http://video.mynet.com/habervideo/Sehit-ustegmenin-annesi-habere-dayanamadi/1348522.swf

Bizleri ağlatan bu hükümetin Allah belasını versin.
  • quote:

niye paylaştın şunu ya ben de ağlıyorum şuan.Bi de hakkaride komando arkadaşım var.Haber alamadım daha korkuyorum
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.