Şimdi Ara

Torchlight 2 Bu Kış Piyasaya Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Torchlight 2'nin ne zaman piyasaya çıkacağı PC oyuncuları arasında merak konusu. En azından Diablo 3 çıkmadan önce Torchlight 2'yi oynamak istiyorlar. Bu istekleri de gerçekleşecek gibi görünüyor; çünkü oyun yakında piyasaya çıkacak.

Runic Games yetkilileri eğer "geliştirici ekipten birileri ölmezse oyun bu kış piyasaya çıkacak" sözleriyle oyunun çıkış tarihine esprili bir şekilde yaklaştılar. Bu yaklaşım esprili bir şekilde olsa da yine de bundan oyunun kış mevsiminde piyasaya çıkmasının kesinliğini anlıyoruz.

Torchlight 2'nin fiyatının 20 dolar olacağını da hatırlatalım. İlk olarak PC için çıkacak oyunun konsol sürümleri de düşünülüyor. Ne de olsa ilk oyun Xbox 360'ta oldukça iyi bir satış rakamına ulaştı.

• Çıksın da mis gibi oynayalım şu oyunu arkadaş.
  • Oh be sonunda açıklandı.
  • Nasıl bir oyun bu ?
  • diablo'dan daha fazla beklediğim bir oyun.
  • kış derken aralık ocak şubat kış diye biliyorum ben :D diabloda 2012 başı aynı tarihlerde çıkarırlarsa ellerinde patlayabilir gibi duruyo
  • Süper bir oyundu. Diablo 2 yi silip bu oyunu kurmuştum. (Diablo 2'yi silmemin sebebi , grafikleri yaşını çok belli ediyordu)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.