Age of empires 3 oynayan varmı varsa bir baksın lütfen
29 Cevap16383 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2357 Mesaj
12 Ocak 2006; 21:22:54 

ouna başladığımda direk ingizilzleri veriyo bana osmanlı yı nerden seçicem benmi yanlış yerden başlatıyorum acaba oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 12 Ocak 2006 22:13:39 >

buda benim site arkadaşlar bakmak istermisiniz
EPOX 9NDA3j + amd 3000+64bit venice[1800 mhz@2005mhz) ASus 9550 128bit vga 120 seagate baracuda NCQ 512*2 twinmoss

385 Mesaj
13 Ocak 2006; 5:51:19 

ilk açıldığında single player skirmish seçeneği ve ordanda senin seçimin kimle oynıyyacaksan onu seçersin zaten 4 devlet var osmanlı portekiz ingiliz birde rus ama isimini hatırlamıyorum campaing e gelince sen gevursun ve sana saldıran osmanlı birliklerini savuşturuyosun sonra osmanlının hakimiyetine son vermek için amansız bir savaşa başalmış oluyosun onun için campaing i hiç oynamadım adamlar bizi bize koyuyor onun için single player oyna bance ama sn bilirsin

|TQ|övrenci

7136 Mesaj
13 Ocak 2006; 7:17:14 

arkadaşlar bu oyun için eksiksiz tr yama yama varmı ?

Grafik Tasarımcı

385 Mesaj
13 Ocak 2006; 8:24:40 

google da bi arat bulursan haber ver de bizde indirelim

|TQ|övrenci

2357 Mesaj
13 Ocak 2006; 18:47:59 

quote:

Orjinalden alıntı: övrenci

ilk açıldığında single player skirmish seçeneği ve ordanda senin seçimin kimle oynıyyacaksan onu seçersin zaten 4 devlet var osmanlı portekiz ingiliz birde rus ama isimini hatırlamıyorum campaing e gelince sen gevursun ve sana saldıran osmanlı birliklerini savuşturuyosun sonra osmanlının hakimiyetine son vermek için amansız bir savaşa başalmış oluyosun onun için campaing i hiç oynamadım adamlar bizi bize koyuyor onun için single player oyna bance ama sn bilirsin

kardeş saolasın ben zaten bu oyunu osmanlı ile oynamak için aldım

EPOX 9NDA3j + amd 3000+64bit venice[1800 mhz@2005mhz) ASus 9550 128bit vga 120 seagate baracuda NCQ 512*2 twinmoss

3033 Mesaj
13 Ocak 2006; 19:23:02 

Hocam geçen günleri bende kurdum oynicam. Oynadım Harbi Türk ü Türk e kırdırıyolar oynayın takılın maksat zaman geçsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenkab -- 13 Ocak 2006 20:35:43 >

NOTHING IS TRUE, EVERYTHING IS PERMITTED...

385 Mesaj
14 Ocak 2006; 6:18:56 

http://www.yamaarsivi.c..._detail.asp?yama_id=578
buradan türkçe yamasını indirebilirsiniz

|TQ|övrenci

2357 Mesaj
15 Ocak 2006; 16:07:23 

quote:

Orjinalden alıntı: övrenci

http://www.yamaarsivi.c..._detail.asp?yama_id=578
buradan türkçe yamasını indirebilirsiniz

hocam saol bu çok iii oldu

1787 Mesaj
15 Ocak 2006; 16:32:48 

Yeni şehir yapmayı seç bakalım.Belki o zaman Osmanlıları alabilirsin.

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Mustafa Kemal Atatürk

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

215 Mesaj
15 Ocak 2006; 17:17:32 

skirmish te turk olabiliosun campaign te ne verirse

870 Mesaj
15 Ocak 2006; 18:34:03 

artık skirmish de olmassa ya google dan yada hakia dan bakarsın aga ama ordada olcağını pek sanmıyorum aslı bu.

35 Mesaj
16 Ocak 2006; 10:31:12 

quote:

Orjinalden alıntı: guvenkab

Hocam geçen günleri bende kurdum oynicam. Oynadım Harbi Türk ü Türk e kırdırıyolar oynayın takılın maksat zaman geçsin.

aynene abi hem orda osmanlının ne kadar güçlü olduğunu anlıyoruz 2 saat osmanlıyla savaştım.Ama yenemedim o ayrı konu

1665 Mesaj
16 Ocak 2006; 10:53:12 

quote:

Orjinalden alıntı: salih705

aynene abi hem orda osmanlının ne kadar güçlü olduğunu anlıyoruz 2 saat osmanlıyla savaştım.Ama yenemedim o ayrı konu

Osamanlılar harika yaaaaaaa

Top gücü mükemmel o yetiyor zaten

..::ѕαкℓαηмα gєçмιşтєη, çıкış уσк вυ ¢єнєηηєм∂єη::..

106 Mesaj
16 Ocak 2006; 15:34:53 

ya oyun durdu devam etmiyo,play pause dugmesi ne ola ki? herseye bastım nerdeyse,bide idle villager dugmesini bulamıyroum,bostaki adamı direk nasıl bulcaz

7 Mesaj
27 Ocak 2006; 18:08:31 

arkadaşlar açık açık yazarsanız osmanlıyı nasıl alacağımızı daha iyi olur çünkü TARİHİN ALTIN HARFLERİ OSMANLIDAN BAŞKA BİŞİ YAZMAZ DÜNYAYA HÜKMEDİODUK TABİ

arkadaş demiş 2 saat uğraştım yenemedim dğoaldır 100 uğraşsanda yenememen lazım :D

+ kayıtlı oyunu açınca game paused diyor onu açmak için dakikalarca googleden aradım bilmeyenleriniz varsa söleyeyim
klavyenizin üst tuşlarında (pause break) tuşu olacak pauseyle break yazısının altında uzun bi çizgi var o tuşa basarsanız düzelir saygılar

Evanescence

7 Mesaj
27 Ocak 2006; 18:11:33 

+++++++
boşta duran işçiyi seçmek için yukarıda solda bi küçük insan var ona basacaksınız bildiğim kadarıyla

orduyu numaralandırmak için ctrl+ bir numara

bunları biliyor olabilirz ama bilmeyenlerde elbet vardır héhé

Evanescence

1111 Mesaj
27 Ocak 2006; 18:30:01 

Yaw koloni değilde direk ülkenin kendisini yönetseydik keşke ben pek sevmedim bu oyunu yaa.

SHOGUN

4032 Mesaj
27 Ocak 2006; 18:39:17 

quote:

Orjinalden alıntı: hakank

ya oyun durdu devam etmiyo,play pause dugmesi ne ola ki? herseye bastım nerdeyse,bide idle villager dugmesini bulamıyroum,bostaki adamı direk nasıl bulcaz

arkadaş boş işçi için nokta(.) tuşuna basman yeterli

7 Mesaj
27 Ocak 2006; 18:45:07 

saol . he tşk ler ya Allah rızası için Osmanlıyı nasıl alacaz

Osmanlılar oyunun başında sanki kötüymüş, işgalciymiş gibi gösterilmiş bence. Hatta oyun içinde geçen bir cümlede "I am Scothish, and you are Turkey dog!" (Ben İskoç’um sen ise Türk köpeğisin!) dendiğini duydumve çok sinirlendim. böyle sevdiğim bir oyunda bu lafların geçmesi beni üzdü :(/alıntı)

sizinle paylaşmak istedim

osmanlıyı almayı söleyin yeter benim için yaaa:'(

Evanescence

7 Mesaj
27 Ocak 2006; 18:52:15 

Single Player moduna giriş yapmak istediğimizde dört adet alt seçenek ile karşılaşıyoruz. Campaign, Skirmish, Custom Senario ve Saved Games. Campaign modu gerçekte oyunun tek kişilik olarak oynanılacak esas olan ve hikayeye dayalı bölümü. Bu seçenek üzerinden gittiğimizde, üç adet ana temadan oluşan uzun hikayeyi oynuyoruz. İlk bölüm, Osmanlılar (Ottomans) tarafından istila edilmekte olan Malta’nın şövalyesi St. John’un hikayesini konu alıyor. Oyunun bu ilk bölümlerinde Türkler’in savaşçı ve zalim görünen tavrı sakın moralinizi bozmasın. İlk bölümlerde görevler gereği fazlasıyla Türk Bayrağı taşıyan bina yok ediyoruz, ancak ilerleyen bölümlerde aslında gerçek düşmanımızın Türkler olmadığını hatta bizi büyük bir ihanetten koruyanlar olduklarını anlıyor ve artık Türkler ile omuz omuza dövüşüyoruz. Diğer bölümlerde sırasıyla Kızılderililerin, daha sonra da Fransızların hikayesini oynamaya devam ediyoruz.

hehe bide bunu okuyun bu da alıntı

buda osmanlı taktiğimiş

Ekteki dosya (1)

Evanescence

7 Mesaj
27 Ocak 2006; 18:56:45 

IRKLAR:

İspanyollar, hem yer birliklerinde hem de atlı birliklerde oldukça güçlü askeri birimlere sahipler. Ana şehirlerindeki üretim ekonomik yönden onları hep önde tutuyor. İspanyolların askeri birimleri genelde daha ucuz.

İngilizler'in göçmenlere çabuk kucak açması en güçlü ekonomilerden birine sahip olmalarına neden oluyor. Musketeer (Silahşor) ve Hussar (Süvari) birimleri İngilizlerin en büyük gücünü oluşturuyor. İngilizler teknolojik olarak ve denizcilik alanında ön plandalar.

Frasızlar'ın ekonomisi yavaş gelişiyor, fakat savaş konusunda gayet güçlüler. Fransızlar ani saldırılar yapabilecek kapasitede değiller, ancak atlı birlikleri olan Cuirassier’ler oyunun en güçlülerinden. Ayrıca Fransızlar Amerikan yerlileri ile oldukça yakınlar.

Portekizliler, oyuna iki adet merkez bina ile başladıklarından en hızlı büyüyen topluluklar. Spyglass (dürbün) özelliği ile düşmanların yerlerini kolayca bulabiliyorlar. Sahip oldukları birimler kendi sınıflarında güçlü sayılırlar, fakat Dragoons ismi verilen atlı birlikler özellikle güçlüler.

Hollandalılar, sınırlı sayıda işçi ve para ile başlıyorlar. Ekonomik olarak dezavantajlı başlamalarını banka yaparak ve para üreterek gideriyorlar. Hollandalıların ekonomisi kendi kendini düzeltip idare ederken defansif olarak da binaları oldukça güçlü.

Almanlar da tıpkı Hollandalılar gibi sınırlı sayıda işçi ile başlıyorlar ve ekonomileri yavaş ilerliyor. Ancak köylü vagonları ve atlı birlikler hazır olarak geliyor. Ayrıca ana şehirlerinden paralı asker de çıkarabiliyorlar.

Ruslar, fazladan kaynak ile oyuna başlıyorlar, ancak daha az sayıda işçileri oluyor. Ruslar aynı zamanda hızlı bir biçimde saldırı yapmaya odaklanmış durumdalar. Birimleri zayıf olmasına rağmen hızlılar ve sayıca üstün olduklarında gayet başarılı savaşlar çıkarıyorlar.

Osmanlılar’ın işçileri otomatik olarak şehre geliyor. Cami inşa ederek ve araştırmalar yaparak halkının üretimini düzenli yapmasını sağlıyorlar. Hem Avrupa hem de Asya’da topraklarının olması neticesinde askeri birimleri de çeşitlilik sağlıyor.

(alıntı)

hehe fazla konuştum bugün bi osmanlıyı nasıl acağımızı bulsam :P

Evanescence

7 Mesaj
27 Ocak 2006; 19:05:19 

arkadşlar buldum yeni bir vatan oluşturacaksınız ordan osmanlıyı seçeceksiniz hehe ben buldum bunu

Evanescence

289 Mesaj
28 Ocak 2006; 14:13:10 

nasıl yaptın be bi açsana

33 Mesaj
14 Temmuz 2009; 11:58:56 

Beyler benimde bi sorunum var oyunda herkes savaş üssü kurabiliyor(Military base) ben kuramıyorm.Hani büyük bi yapı var ya o onu nasıl kurucaz ne zamandr oynuyorm bulmadm şu sorunu bilen varsa bi yardımcı olsun

25 Mesaj
28 Ağustos 2012; 20:42:05 

arkadaslar 5 . seviye ye nasıl geçildigini biliyormusunz normalde sipahi flan olması gerekiyor ama cıkartamıyorum

109 Mesaj
24 Eylül 2012; 21:29:30 

quote:

Orijinalden alıntı: grandtheft

arkadaşlar açık açık yazarsanız osmanlıyı nasıl alacağımızı daha iyi olur çünkü TARİHİN ALTIN HARFLERİ OSMANLIDAN BAŞKA BİŞİ YAZMAZ DÜNYAYA HÜKMEDİODUK TABİ

arkadaş demiş 2 saat uğraştım yenemedim dğoaldır 100 uğraşsanda yenememen lazım :D

+ kayıtlı oyunu açınca game paused diyor onu açmak için dakikalarca googleden aradım bilmeyenleriniz varsa söleyeyim
klavyenizin üst tuşlarında (pause break) tuşu olacak pauseyle break yazısının altında uzun bi çizgi var o tuşa basarsanız düzelir saygılar

Teşekkürler arkadaşım .

13 Mesaj
28 Aralık 2012; 20:53:00 

quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

arkadaşlar bu oyun için eksiksiz tr yama yama varmı ?

arkadaşım var ama %90 tr yama var netten arştır bul

Dnzgrsy

1923 Mesaj
28 Aralık 2012; 21:10:25 

nice hort

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

7136 Mesaj
29 Aralık 2012; 13:11:47 

Soruyu 2006 da sordum, 8 yıl sonra cevabı aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Grafik Tasarımcı

878 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
3 ayda 7 cm
29 Aralık 2012; 13:35:28 

quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

Soruyu 2006 da sordum, 8 yıl sonra cevabı aldım.

http://www.youtube.com/watch?v=juqyzgnbspY&feature=share Dikkat bağımlılık yapabilir
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » Age of empires 3 oynayan varmı varsa bir baksın lütfen
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391