Şimdi Ara

AC: Revelations - İstanbul'un Sırları (Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
12.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ubisoft'un İstanbul'u nasıl modellediğini Türkçe altyazılı olarak izleyin.

• teşekkurler
  • Yabancıların Türkiye ile ilgili olumlu görüşlerini duyunca çok mutlu oluyorum.
  • Video harika, çok güzel hazırlamışlar
  • adamlar bizden daha cok bilgiye sahipler
  • Alt yazı için teşekkürler.Fakat hala FIFA 12 nin incelemesi gelmedi :(
  • Kısaca oyun çok güzel olacak.
  • O müziği koydukları için baya mutlu oldum.
    "IT'S ISTANBUL, NOT CONSTANTINOPLE" bitchez
  • İnş bundan sonra türkiye yi daha cok oyunlarda görürüz

Hep amerikada geçen oyunlar baydı.
  • ilk 3 oyunu oynamak için çok mu geç
  • adamlar bizden daha cok bilgiye sahipler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Yabancıların Türkiye ile ilgili olumlu görüşlerini duyunca çok mutlu oluyorum.

Kım olmaz ki ?
  • Sanal turist dedigine göre istanbulu çok ayrintili bir sekilde oyuna yansittilar diye düsünüyorum keske birde di ldosylarini verseydi oyunceviri ekibi bakardi zaten....
    alt yazi için tesekkürler......
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRBatuHanTR

ilk 3 oyunu oynamak için çok mu geç

Dostum geç değil ama...ac,ac2 ve acb şimid başlasan oyun pc'ye çıkana kadar anca bitirirsin...Ama her gün oynamak şartı ile...ac2 çok uzundu bütün detaylarına kadar oyandım 1.5 ay sürdü...acb ise oda uzundu ama onda da görevleri %100synch yapıcam diye oda 1.5 ay sürdü ...

Ama yan görevler hariç direk anakonu için oynarsan kasım ortasına kadar bitirirsin herhalde..benim düşüncem bide nasıl oynadığına bağlı..

• Allah Allah ;
    "Ben Darby McDevitt Assassin's Creed Revelations'ın baş yazarıyım" sanki oranın komutanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnduriLXx -- 18 Ekim 2011; 19:29:05 >
  • Ah be birde oyunda türkçe alt yazı desteği olsaydı yeminle bandrolü alacaktım fakat yinede oyun kendi topraklarımızda geçtiği için resmi yerlerden değilde ya spotculardan yada yurt dışından getirtmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prophecies

quote:

Orijinalden alıntı: TRBatuHanTR

ilk 3 oyunu oynamak için çok mu geç

Dostum geç değil ama...ac,ac2 ve acb şimid başlasan oyun pc'ye çıkana kadar anca bitirirsin...Ama her gün oynamak şartı ile...ac2 çok uzundu bütün detaylarına kadar oyandım 1.5 ay sürdü...acb ise oda uzundu ama onda da görevleri %100synch yapıcam diye oda 1.5 ay sürdü ...

Ama yan görevler hariç direk anakonu için oynarsan kasım ortasına kadar bitirirsin herhalde..benim düşüncem bide nasıl oynadığına bağlı..

zümre haftası var

• Arkadaşlar ben bu gıcıkların neden bu oyunu türkçe yapmadıklarını buldum.Biz sanıyoruz ki bu firmalar bize önem vermiyorlar ama bence onlar oyunların hangi ülkede ne kadar satıldığına bakıyorlar ve ona göre dil çıkartıyorlar. Mesela PS3 ülkemizde çok yaygın her internet kafede PS3 var ve bu yüzden sony yaptığı her oyunda türkçe dil yapıyor.Daha sonra PES var ki ne kadar kötü olduğu bir gerçek olsada türkiyede FİFA dan daha çok tutuluyor.İnternet kafelerde olsun heryerde daha sık pes oynandığını görürüz.Bu yüzden konami de anladı oyunun türkler tarafından ilgi çektiğini koydu türkçe dil desteğini.Bu ubiş in oyunlarınında Türkçe olması için orjinal almalıyız bence ama bu gıcık UBİŞ o kadar pahalıya satarsa poh orjinal alırım ben. Kazıkçı firma resmen.Ne pc ile iyi geçiniyor nede bizle iyi geçiniyor.
  • Şarkı güzelmiş. Video da güzel, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnduriLXx

Allah Allah ;
    "Ben Darby McDevitt Assassin's Creed Revelations'ın baş yazarıyım" sanki oranın komutanı

-e komutanı olum
    -olabilir abicim önce insan olucak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.