Şimdi Ara

Kasıkta Beze.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
37.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi son 1 aydır fark ettiğim kasığım da 4 adet (sağ da ve solda ikişer tane en büyüğü küçük bir fasulye tanesi büyüklüğünde) beze fark ettim.Oynuyor ve bastırınca pek acı filan olmuyor.Daha önce koltuk altlarımda vardı ikişer tane doktora gittim ve korkulacak bir şey değil reaktif enfeksiyona bağlı bezeler dedi ve ilaç verdi ilaçları kullandım ve yakın zamandır kayıp gibi bezeler (koltuk altlarımda ki) şimdi kasıkta da fark edince kuşku oldu.

Not.Ayaklarımı gerip dip dibe getirince biraz acı oluyor.Cildim yağlı olduğu için Roaccutane tedavisi görüyorum 8-9 ay oldu yakında tedavim bitiyor.

Sizce bu bezeler nedir,acılayla ilgisi var mıdır ? Kafaya takmamalı mıyım yoksa ciddiye alınacak bir durum var mı?

Saygılar..

• Arkadaşlar yok mu hiç bilgili bir üye,doktor vs.??
  • Aynısı bendede olmuştu. Lenf benzlerim iltahaplanmış doktor öyle söyledi. Antibiyotik hap verdi sonra geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Aynısı bendede olmuştu. Lenf benzlerim iltahaplanmış doktor öyle söyledi. Antibiyotik hap verdi sonra geçti.

Sağolun hocam peki sizin bezeleriniz tam olarak neredeydi ve hafif de olsa acı var mıydı sıkınca kasık bölgenizi filan?

Benim ki tam şu inguinal diye gösterilen bölgenin biraz üstünde adonisin biraz altında ortada bir bölgede..
     Kasıkta Beze.
  • Hocam tamda aynı yerde olmuştu. Ağrı vardı tabiki bazen otururken bazende yürürken. Hatta ben varikosel falan mı oldum diye korkmuştum baya bir.
  • Yaşın kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Yaşın kaç?

95 ocak doğumluyum yani 16-17
  • quote:

Hocam tamda aynı yerde olmuştu. Ağrı vardı tabiki bazen otururken bazende yürürken. Hatta ben varikosel falan mı oldum diye korkmuştum baya bir.

Sağolun hocam bende kasık fıtığı diye korktum annemde sonunda sorduğum sorulardan sinirlenip git doktora ağrı varsa fıtık da olabilir diye patlayınca üç buçuk atmaya başladım.Hastalıktan olmasa da stresten giderim bu halde herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Dre.

quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Yaşın kaç?

95 ocak doğumluyum yani 16-17

Yaşın daha küçük olsaydı ergenlik diyecektim de ( aynı beze olayı benim vucüdumun başka yerinde oluşmuştu ). Doktora görün derim
  • Aynen büyük ihtimalle iltihaplanmıştır. Bir kaç antibiyotiklik işi var gönlünü ferah tut. Ama yinede bir doktora görünmelisin elbette.
  • quote:

Aynen büyük ihtimalle iltihaplanmıştır. Bir kaç antibiyotiklik işi var gönlünü ferah tut. Ama yinede bir doktora görünmelisin elbette.

Sağolasın hocam yarın sabahtan gideceğim,her türlü yorum ve yardımınız için minnettarım.
  • Eyvallah Geçmiş olsun.
  • Göründüm hocam doktora ama sanki hiç birşey yokmuş gibi ciddiye almadı.Onlar vücudun savunma mekanizması olur filan dedi.Elle kontrol etti sonra kan tahlili yaptırdım normalmiş bir şey yok dedi.Sizce doktor önemsememiş olabilr mi gözden kaçan herhangi bir hastalık,rahatsızlık filan yoksa takmamalı mıyım?
  • Arkadaşlar hort yapmam gerekecek konuyu, bir kaç gündür oturduğumda sol kasığımda etim sıkışmış gibi acı oluyordu,şimdi duştan sonra fark ettim küçük bir beze var orada.Elleyince falan bariz bir acı yok yani,büyüklüğü bezelye kadar. Acayip kıllandım bu durumdan.Geçen hafta bademcik iltihabı ile uğraştım,7 adet CLIN 600mg ampul antibiyotik iğne oldum daha yeni iyileştim. Acaba antibiyotiklerin bir yan etkisimidir yoksa bademcik iltihaplanmasının bir devam etkisimidir? Hastalık nedeniyle spora 2 hafta ara verdim bu şişlik nedeniyle spora tekrar ara mı vermek zorunda kalıcam ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.