Şimdi Ara

Wolfteam Hileleri Nasıl Yapılır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
17.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wolfteam oyununun bir çok hilesi var.Ve şuan da bir çok kişi bu hilelerden bazılarını yapıyor.Eski işleme göre:

İlk olarak apl.001
    apf.001
    ACDC.dat

Dosyalarını Wolfteam' ın kurulu olduğu klasörden çıkarıyorduk.Ve hilemizi yapıyorduk.

Fakat Wolfteam kurucuları oyunda bir güncelleme yaptı.Bu güncelleme sayesinde artık oyunun içinden herhangi bir dosya çıkarıldığı zaman hata alıyoruz.Oyun açılmıyor.Bu dosyaları çıkarmadan yaptığımız zamanda hesabımız bir kaç günlüğüne yasaklanıyordu(Ban yiyordu).

Fakat hala hile kullanabilenler var.Bugün denesem ban yemeden nasıl hile yapabilirim??

Yardımcı olursanız sevinirim.

The Byonfire

E-P@sta= onuraktas_20@hotmail.com

• Hileyi nasıl yapabilirim(ban yemeden)??
  • Hile yapmadan birşeyleri başarmayı denesen?
  • nasıl?
  • Hile ego tatminidir bana göre. Hilesiz daha keyifli oyunlar.
  • aslında doğru. oyunu hile yapmadan oynarsan daha keyifli olur.mesala 20 bölümlük yarışı bir türlü bitiremiyorsan hız hilesi yaptığında al.oyun bitti.sen daha keyfini çıkaramadan bitti. hile yappmamak bencede daha iyi aslındaaa
  • Hile Yapmadan Oynamak Daha Güzel Geliyor...Benim Hilesiz 7 Ayda Yaptığım Acemi Teğmen Rütbesini Arkadaş Duvar Hilesi Kullanarak 2 Ayda Yaptı Ve Hiç Zevkine Varamadı Rütbe Yaptıda Noldu..

Hİle Kullananlara
  • haklısınız ama diğer hile yapanlar oyuna girince zevk felan kalmıyorki insanda 1 adım at hemen vuruyorlar.
  • Wolfteam oynanmaz Point Blank oyna kurtlarla ne işin var çocuk musun ?
  • PB OYNA PANPA :)
  • Arkadaşlar Bana %100 Çalışan Wolfteam Baseden Vurma Hilesi Lazımda Bıldıgınız Varmı Acıl Lazım Lutfennnnnnnnnnnnn:((((( :( :( :(

• Wolfteam programsız hile siteye gitmek için

http://bc.vc/h8zjPYs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s6.dosya.tc
    wolfteamhack.exe dosyas�n� indir - download
    https://s6.dosya.tc/server18/iqladq/wolfteamhack.exe.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.