Şimdi Ara

Altın Yatırımı Yapmak isteyenler için Fırsatlar... (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.325
Cevap
61
Favori
128.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sanırım aynı kullanıcı koduyla 2. kez yapılan alışverişte bonus gelmiyor.
    Ya yeni bir kullanıcı açıp tekrar elinizdeki farklı bonus kk ile işlem yapacaksınız ya da 1 kez alıp kalacaksınız.
  • Arkadaşlar yanlışım varsa düzeltin; 1000 liralık altına 100 TL bonus geri veriyor. Ama piyasada şuan 1 gram altın 85 TL civarında. GG'deki satıcılar en az 95 TL den altının gramını atıyorlar. 1000 TL de 150 TL civarında fark var.

100 TL bonus alsak bile 50 TL eksideyiz. Benim hesaplayamadığım bir şey mi var acaba :)

Bu GG' den altın almanın avantajı nedir sizler için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabde

gittigidiyor dan 7 adet küçük altını 1029 tl den aldım.
    100 tl bonus tan puan geldi.
    Böylelikle 929 TL ye gelmiş oldu.

Bu da şu demek oluyor, 147 den almış olduğum çeyreği, 132,75 TL ye sahiplendim.

Evelsi gün sipariş verdim bugün geldi, gittim kuyumcuya 145 TL den bozdurdum.
    Böylelikle 85 TL kadar bir kar marjı ortaya çıktı.

145 liradan nasıl bozdurdunuz.. O kadar yüksek değil şu an çeyrek fiyatı.. Üstelik o ilandakiler eski tarihli olmalı.. Net bilgi verirseniz sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: celikhalit8

quote:

145 liradan nasıl bozdurdunuz.. O kadar yüksek değil şu an çeyrek fiyatı.. Üstelik o ilandakiler eski tarihli olmalı.. Net bilgi verirseniz sevinirim..

o fiyata bozduramaz kuyumcuyum.su an 133 tlden alıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

quote:

Orijinalden alıntı: celikhalit8

quote:

o fiyata bozduramaz kuyumcuyum.su an 133 tlden alıyoruz

Fiyatlar inio cikiyor. Ben de en fazla 135tl veren gordum son gunlerde. Siradan vatandas Dh sicak firsatlar ahalisindenim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün Ankara Hoşdere Caddesi'nde bir kuyumcuyu aradım eski yeni farketmez hepsini 140 tl.den alırım dedi..Buyrun güncel fiyat..

• quote:

birde şöyle birşey var.
    kredi kartı borcunuz varsa şayet, ilgili siteden alın alın 1000 tl lik altın, yapın 6 taksit, altınınız 900 e gelmiş olsun, sonrasında
    kuyumcuya gidip bozdurun ve kredi kartınızın borcunu ödeyin.
    hiçbir banka 1000 tl yi size 950 tl karşılığında satmaz.
    siz bu işlem ile hem al sat tan 50 tl kazanmış olursunuz hemde 1000 tl lik diğer bir borcunuzu kapatarak bunu 6 ay vadelendirmiş olursunuz.

Rica etsem biraz daha bilgi verebilirmisiniz hocam?
  • arkadaşlar gittigidiyor hangi satıcılardan alıyorsunuz, link verebilir misiniz... çeyrek altın diye arattım, eski tarihli çeyreğe 164 lira falan diyorlar...
  • McMannes kullanıcısına yanıt
    Ben Harem altından aldım,bir de Nadir Gold'u tavsiye ediyorlar.Harem altında yedili eski çeyrek 1029 liraydı en son..

edit:http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/7li-eski-ceyrek-altin-ucretsiz-kargo-harem-95548124

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dranov -- 6 Ekim 2013; 15:08:20 >
  • Linkteki ürün gitmiş..
  • yok ki bonus kartımız, maximum ile 50gr alacağım, var mı tavsiye? kart borcu çevirmem lazım biraz.

• takip..!
  • Arkadaşlar yanlışım varsa düzeltin; 1000 liralık altına 100 TL bonus geri veriyor. Ama piyasada şuan 1 gram altın 85 TL civarında. GG'deki satıcılar en az 95 TL den altının gramını atıyorlar. 1000 TL de 150 TL civarında fark var.

100 TL bonus alsak bile 50 TL eksideyiz. Benim hesaplayamadığım bir şey mi var acaba :)

Bu GG' den altın almanın avantajı nedir sizler için ?
  • awakado kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyorda harem altın diye aratın 12 gr altın 1080 lira gramı 90 liraya geliyor.100 tl bonus düşünce gramı 81,66 ya düşüyor.Sizce uygun değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZİkriTalan

yok ki bonus kartımız, maximum ile 50gr alacağım, var mı tavsiye? kart borcu çevirmem lazım biraz.

Altında sadece bonus mu geçiyor

• dranov kullanıcısına yanıt
    Kacirma aga resmen kar yapiyorsun

• bu ürün 12 gram > 1069 TL. sanırım en mantıklısı bu şimdilik.

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/10-1-1-12-gram-iar-gram-altin-ucretsiz-kargo-95602982
  • arkadaşlar bu satıcılar % 10 kesilerek bu paraları alıyorlar.

anlamadığım adam 1062-106,2 komisyon / 7 =136,5 den çeyrek satmış oluyor. (alış fiyatından daha ucuza)

bu nasıl bi mantık yardımcı olabilecek varmı acaba ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemix

arkadaşlar bu satıcılar % 10 kesilerek bu paraları alıyorlar.

anlamadığım adam 1062-106,2 komisyon / 7 =136,5 den çeyrek satmış oluyor. (alış fiyatından daha ucuza)

bu nasıl bi mantık yardımcı olabilecek varmı acaba ? :D

hocam muhtemelen bu satıcılar gittigidiyorla anlasmalı ve oran %10dan daha düşük
  • öle düşünmüştüm ama genede çok mantıklı gelmiyor.

birde bu bankalara kanıp altın hesapları açtığımız sürece altın fiyatlarını aşağıya çektiğinizi unutmayın...

aldığım hayali gram altın ,banka stokta altını tutmuyor.piyasaya geri veriyor.bir nevi kaydi para gibi kaydi altın yaratıyor.buda bi süre sonra altının değerini dahada aşağıya çekecektir.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.