Şimdi Ara

Skylanders: Spyro's Adventure ile Spyro figürleri oyuna dahil edilebiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Skylanders: Spyro's Adventure ile Spyro figürleri oyuna dahil edilebiliyor

Hollywood filmlerini aratmayacak bütçelere sahip video oyunları segmenti zaman zaman tüketicinin ilgisini çekecek farklı stratejilere de ev sahipliği yapıyor.

Video oyunları segmentinde başarılı bir grafik izleyen Activision özellikle genç ve çocuk oyunculara yönelik olarak hazırladığı Skylanders: Spyro's Adventure yapımının tanıtımını yaptı. 

Activision tarafından ilk gerçek çapraz platform oyunu olarak adlandırılan yapımın kutusu içerisinde bir portal cihazı ve oyundaki kahramanların 3 adet aksiyon figürü bulunuyor. 70$ fiyat etiketine sahip kutu Wii, Xbox 360, PS3, Nintendo 3DS ve iOS platformlarına hitap ediyor.

Aksiyon figürleri bir RFID etiketine sahip. Bu sayede oyunla ilgili verileri taşıyabiliyorlar. Portal cihazı da oyun cihazınıza bağlanarak oyun ile etkileşiminizi sağlıyor. 

Portal cihazına okuttuğunuz figürünüz oyuna dahil oluyor ve oynamaya başlıyorsunuz. Oyun seviyeniz ve başarılarınız yine RFID etiketi ile figürünüz üzerine kaydediliyor. Oyunu aşmada sıkıntı yaşayan arkadaşlarınız seviye ilerlemiş figürünüzü kendi portalına okutarak sizin kaldığınız yerden de devam edebiliyor. Ekstra figür isteyenler ise 8$ daha ödeyerek sahip olabiliyor.

Activision bu pazarlama yönteminin ileride daha büyük yatırım alanları oluşturacağına inanıyor.

• teşekkürler
  • El insaf ya. 219 lira Wii paketi.
  • D&R da denemiştim. Arkadaşla oynarken baya keyif aldık. 2 tane oyuncak vardı platforma koymak için. Diğerleri kutuydadı. Ama ben kutudakileride platforma koydum, çıkarmaya gerek kalmadan bir çok karakterle oynadım. Hatta yanımdaki d&r dan eleman, kutudan oluyormuymuş dedi

Daha çok, çocuklar için bir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 30 Kasım 2011; 20:21:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

D&R da denemiştim. Arkadaşla oynarken baya keyif aldık. 2 tane oyuncak vardı platforma koymak için. Diğerleri kutuydadı. Ama ben kutudakileride platforma koydum, çıkarmaya gerek kalmadan bir çok karakterle oynadım. Hatta yanımdaki d&r dan eleman, kutudan oluyormuymuş dedi

Daha çok, çocuklar için bir oyun

Kutudanda oluyormuymuş denerim ben de :)

• ben oyunu aldım ama ben oyunun aksyon figürlerini bulamıyom lütfen figürlerin nerde satıldığını söyleyebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gumball

ben oyunu aldım ama ben oyunun aksyon figürlerini bulamıyom lütfen figürlerin nerde satıldığını söyleyebilirmisiniz

D&Rda mediamarktlarda bulabilirsiniz teknosalarda bimekste de var
  • deniyen arkadaşlar baya zevk almış gibi gözüküyor dr yolu gözüktü gene bakalım nasıl bir seymiş
  • Wii için bu oyuna sahip olup da satmak isteyen olursa talibim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.