Şimdi Ara

mozilla ile gmail'e giremiyorum !!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    mozilla ile gmaile giremiyorum. advanced-web-tools.cc diye bir siteye bağlanılmaya çalışılıyor ve gmail açılmıyor. ekran görüntüsünü ekliyorum. bilgisayara virüs mü bulaştı acaba? diğer tarayıcılarda sorun yok ama mozilla'da bahsettiğim siteye bağlanmaya çalışıyor nedense hiç anlayamadım. moziillayı çok defa kaldırdım, appdata'dan da mozillaya ait tüm verileri sildim, yeniden kurdum ama sorun devam ediyor. bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.

• simdi sana söyleceğim / Başlat > denetim masası > program ekle veya kaldır >firefox'u kaldır.
    Sonra firefox u chorome dan yiine yükle çalışmassa yeni bir çözüm bulmaya çalışırız arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warwors

simdi sana söyleceğim / Başlat > denetim masası > program ekle veya kaldır >firefox'u kaldır.
    Sonra firefox u chorome dan yiine yükle çalışmassa yeni bir çözüm bulmaya çalışırız arkadaşım.

hocam walla sizde bir keramet var.
    bu dediğinizi on defa yapmıştım zaten. siz deyince ulen dedim bir daha yapıyım. giriyor şimdi. allah allah okuyup üfledin mi ordan ne yaptın?
    eywallah sağolasın :D.
  • kardeşim sen ne zaman istersen yardım da :D vallaha bende şaşırdım 10 kez yaptın olmadı ben dedim oldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warwors

kardeşim sen ne zaman istersen yardım da :D vallaha bende şaşırdım 10 kez yaptın olmadı ben dedim oldu :D

hocam erken konuşmuşum be :(. sorun devam ediyor.. başlangıçta girmişti ama şimdi yok girmiyor. aynı siteye bağlanmaya çalışıyor.
  • şimdi birde şöyle bir uyarı çıktı. ben yedim galiba virüsü hadi hayırlısı. şifreyi filan kaptırırsak pıştık.

• Antivirüs ile bi tarama yaptırın ccleaner kurun onunlada bi temizlik yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Antivirüs ile bi tarama yaptırın ccleaner kurun onunlada bi temizlik yapın

virüs taraması ve cleaner ile tarama yaptırdım ama sorun devam ediyor malesef. yardım..!
  • ilerde bu sorunla karşılaşan birisi olursa diye, nasıl üstesinden geldiğimi yazayım.

AppData\Local içinde mozilla klasörünü silmek yetmiyordu. o sebepten bu klasör içindeki herşeyi seçerek silmeye çalıştım. bazı dosyalar silinemiyor diye uyarı çıktı. o uyarıları atla diyerek geçitim ve silinebilecek herşeyi sildim. bu şekilde sorun ortadan kalktı.
  • cookies.sqlite

Bilgisayarı yeniden başlatın açılırken F8 tuşu ile Bilgisayarınızı AĞ DESTEĞİ İLE GÜVENLİ KİP te açın bu dosyayı c: sürücüsünde aratın bulun ve silin (cookies.sqlite).
    Muhtemelen 2 tane bulacaktır kaç tane bulursa bulsun bu isimdeki dosyaların hepsini silin ve gmailinize girebildiğinizi kontrol edin. Girebiliyorsanız normal mod da açabilirsiniz.

Kolay gelsin.
  • arkadaşlar sorunun çözümü:

menü
    seçenekler
    gizlilik
    "çerezleri tek tek kaldırabilirsiniz" tıklayın
    tümünü kaldır
    bu kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.