Şimdi Ara

PHILIPS 9 SERISI KULLANICILARI [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.674
Cevap
13
Favori
156.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albani

quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

quote:

Orijinalden alıntı: albani

önce malı ele alıp inceleyelim,sonra bakarız gerisine

Phil de ayrıca her 9x iyi değildir(geçmişten böyle biliyoruz) kısaca her gördüğünüz sakallıyı babanız sanmayın

Phil de 9x lar genel olarak iyidir ama hepsi iyi değildir! dolayısıyla bu yeni gelen de çıksın ve özellikle yabancı bazı kullanıcılar yorum yazsın o zaman durum anlaşılır ben EISA ile
    Test Siteleri v.s yerleri sallar geçerim,sakın bunlara göre yola çıkmayın aksi hal de yol da kalırsınız sizi uyarayım

2010/2011 dan sonra kalite düştü(her anlam da) sorunlar daha fazla arttı v.s bunlar "tüm markalar" için aynen geçerlidir! bu "eski nesil panelleri" bir şekil de bazı atraksiyonlar ilave ederek
    satmak istiyorlar,aslın da 7 ana üretici de toptan aynı zaman da OLED panellere geçmelidir,"eski nesil" eskidir yaw,biz yenisine bakalım++

Üstad anladığım kadarıyla bahsi geçen model ile alakalı yorumunuz negatif pek tavsiye etmiyorsunuz :)

Dostum daha Bismillah panel yeni çıktı,hele bir kaç ay geçsin sonra bakarız(bahsettiğin 9x lar ise)

Benim tahminim iyi olacağı yönün de,aksini şimdilik düşünmek istemiyorum,zaten orta da adam gibi panel kalmamışken bari bu iyi olsun değilmi

İnşallah philips yeni modellerinde şu alakasız alabildiğine gerçek ve doğallıktan uzak canlı renk ve gerçek üstü parlaklıklardan vaz geçmiştir.

• Merhabalar,

4 ay önce çoğu sitenin 3800 tl yazıp sorduktan sonra yanlış yazılmış deyip 6000 tl yaptıkları tv bugün teknosa da 3500 tl + 350 tl hediye çeki var, Hepsiburada 3500 tl.

Bu philips hep aynı şekilde yüksek fiyattan ürün çıkartıp en hızlı fiyatı düşen marka.

http://www.teknosa.com/urunler/110015273/philips-55pfs810912-ambilight-dvb-tt2css2-fhd-3d-a#product-features

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-55pfs8109-55-800hz-wi-fi-dort-cekirdekli-android-smart-3d-led-tv-2-gozluk-ambilight-teknolojisi/productDetails.aspx?productId=evph55pfs8109&categoryId=163192&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=pc&utm_content=cpc&utm_term=kategori-genel&wt_pc=akakce.cpc.kategori-genel.cpc&v=1.61.8

• 9 serisi babadır. her zaman öyle oldu. üst serilerde sony, panasonic ve philipsten başka ne kaldı,
  • Merhaba
    Yardımcı olursanız sevinirim sizce bu model mi Philips 65PUS9109 (65PUS9109/12) yoksa LG 65UB950V
    Buarada Philips 10 Bin TL:) LG 6 bin TL :)
    Yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim
  • Dostum, PHIL için okadar paraya hiçmi hiç değmez zira ben çok takip ettim 2014 modellerini ve en sonunda kızdım gittim 55FHD8109 aldım bir ay evvel kısacası PHIL TR de tüketicileri ile alay ediyor 4K diye lanse adiyorlar oysa 15000 den başlayan ilk fiyatlı 65PUS 9109 LG nin yanında 5000 etmez bana göre Cihazda HEVC Kodek desteği yok yani sen bunu kurduğunda şu anda yayında olan TRT4K 60FPS yayını izleyemeyeceksin ikincisi USB3 girişi olmadığı için UHD Media playerden 4K 60FPS izleyemeyeceksin sonuç hüsran yani insanları kandırmak.
  • akkaynak Dostum çok teşekkür ederim
    Peki LG bu modeli 65UB950V için ne dersin almalımıyım
    epeydir araştırıyorum çok ta araştırınca işin içinden çıkılmıyor:)
  • Arkadaşlar Philips 65PUS9809 teşhir ürünü 8.000? Ps4 kullanıcısıyım. İnput lag değerleri nasıl bir bilgi var mı? Alayım mı bu ürünü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quanch -- 20 Mayıs 2015; 16:50:31 >
  • 55pus9109 modelini önerir misiniz arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55PUS 9109 için güncel fikirlerinizi ben de merak ediyorum.

smart, televizyonu yavaşlatıyor mu?
    usbden 4k film izlenemiyor mu?
  • selamlar,

55pus9109 aldım. ancak android 4.2.2 olduğu için birçok program yüklenemiyor.

bir güncelleme gelecek mi, bilgisi olan var?
  • serinkan S kullanıcısına yanıt
    hocam bir bilgim yok acak, tv de bu tarz programlar pek iyi olmuyor, film izle zevkini çıkart.
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    aslında televizyon panel olarak güzel ancak bayaa sorunlu. kendi kendine açılıp kapanmalar, subwoofer ses sorunları
  • mikselina M kullanıcısına yanıt
    malesef usb den izleyemezsin.bilgisayarında hdmı 2.0 çıkışın varsa anca ordan bağlayıp izleybilirsin ..
  • serinkan S kullanıcısına yanıt
    televizyonu sorunsuz kulanmak istiyorsan gereksiz programları kaldır ve elinden geldiğince hiç bişey yükleme.Hafızası 1,6 gb bu yüzden donma takılma sorunların çok olur.ram mide sürekli boş tutmanlazım :):
  • chizyo kullanıcısına yanıt
    Açılıp kapanmalar otomatik güncemelerden dolayı olabilir.
  • TV'mi kablolu olarak ağa bağladım herşey buray kadar sorunsuz tamam. Ama Telefonumdaki Philips uygulumaları TV'mi görmüyor? Bu konu hakkında nilgisi olan birisi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phılıps 46'' 9705 h 1600 tl teşhir olarak buldum tv temiz durumda bu tv kullanan fikir verebilecek kimse varmı burda beni 3.5 sene idare edermi evde phil 6581 4k modeli var ama siyahlardan ve başka problemlerden dolayı memnun degilim tv den .
  • guneyone kullanıcısına yanıt
    Aynı tv den yaklaşık 4-5 yıldır kullanıyoruz, şimdiki tv ler yanından bile geçmiyor. Gerçek 200 hz ve 10 bit panele sahip. Siyah konusunda mükemmel sonsuz kontratsa sahip. Eğer sorunu yoksa ve 4K önemli değilse o fiyata bedava almış olursunuz. Bende bu tv nin yanına 4K bakıyorum ama denemelerimde bu kaliteyi göremediğim için vazgeçiyorum. Biz salonda iki tv yanyana izliyoruz, bazen her ikiside açık oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten suan evde 4k tv var kullanıyorum baktıgım tv temiz gibi duruyor kronık bir kusuru varmı tam olarak nesine bakmam lazım ölü pıksel falan görmedim kozmetik olarak temiz duruyor ikilemdeyim fiyatta çok uygun geldi..birde banding varmı sizin tvde...
  • 46pfl9705 in yerini tutacak yeni tv lerden hangilerini önerirsiniz arkadaşlar? Halen severek kullanıyoruz da 4K büyük ekran düşünüyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.