Şimdi Ara

PHILIPS 9 SERISI KULLANICILARI [ANA KONU] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.674
Cevap
13
Favori
156.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tv ye yeni bir güncelleme gelmedi. bundan sonra da gelir mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

tv ye yeni bir güncelleme gelmedi. bundan sonra da gelir mi acaba ?

En son 3 ay önce philips tv forum'da birine gelecek ama zamanı belli olmaz denmiş... Bana gelmeyecek gibi geliyor artık. Belli de olmaz tabii.
  • Beyler Selam. Ben yaklaşık 3 yıldır 46-9705 kullanıyorum. Geçen gün birazda 3D seyredeyim dedim ve hepsiburada.com dan bir transmitter ve 2 adet pta508 aktif gözlük aldım. Transmitterle gelen USB den güncellemeyi yaptım, kurulumu yaptım, teledünya 3d yayınını açtım ,gerekli ayarlamayı yaptım ,gözlükleri taktım fekat 3D yok. Transmitterde mavi ışık yanıyor, fakat forumda okuduğum kadarıyla gözlüğün kararması gerekiyormuş. Benim gözlüklerde bir kararma olmadı,servisi aradım gözlüklerle ışığa bakınca göz kırpması gibi bişeylerin olması gerektiğini söyledi. Ancak oda olmuyor. Bugün pilleri değiştireceğim bakalım bir şey değişecekmi. Bu arada sizin tavsiye edeceğiniz bir şey olursa çok faydası olur. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pompafl

Beyler Selam. Ben yaklaşık 3 yıldır 46-9705 kullanıyorum. Geçen gün birazda 3D seyredeyim dedim ve hepsiburada.com dan bir transmitter ve 2 adet pta508 aktif gözlük aldım. Transmitterle gelen USB den güncellemeyi yaptım, kurulumu yaptım, teledünya 3d yayınını açtım ,gerekli ayarlamayı yaptım ,gözlükleri taktım fekat 3D yok. Transmitterde mavi ışık yanıyor, fakat forumda okuduğum kadarıyla gözlüğün kararması gerekiyormuş. Benim gözlüklerde bir kararma olmadı,servisi aradım gözlüklerle ışığa bakınca göz kırpması gibi bişeylerin olması gerektiğini söyledi. Ancak oda olmuyor. Bugün pilleri değiştireceğim bakalım bir şey değişecekmi. Bu arada sizin tavsiye edeceğiniz bir şey olursa çok faydası olur. Şimdiden teşekkürler.

Normalde yayında yanyana iki tane aynı görüntünün olması lazım.Kumandadan adjust tuşuna basıp 3D menüsünden yanyana olanı seçtiğinizde ekranda çift olan görüntü birleşir ve hafif bulanık bir görüntü oluşur.Gözlük modeline göre 3D sinyalini algıladığından otomatik çalışır yada üzerinden on/off tuşu varsa oradan çalıştırılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum gerekli ayarlamayı yaptım derken onu kastetmiştim aslında. Yani söylediğini yaptım. Bu akşam gözlükleri alıp bi elektronik markete gidicem . bakalım sorun gözlüktemi yoksa pillermi bitti .Gözlükte sorun yoksa oradanda servise giderim artık çünkü transmitterde yayın esnasında mavi ışık yanıyor yani onda sorun olduğunu zannetmem.
  • bugün gözlüklerle teknosaya gittim ve Gözlüklerin benim televizyonla uyumlu olmadığını anladık. Baçka bir philips modeliyle çalıştı gözlükler. Şimdi gözlükleri iade edip PTA02 kit alıcam onunda teknosalarda açılmayanı yok galia. Bi kaç şube gezdim hepsi açılmıştı hatta birini flash belleği yoktu. şimdi philips servislerden yeni bi tane sipariş edicem.
  • Beyler Philipsten Şuan alınabilecek en iyi ve uygun fiyatlı 46" yada 47" modeli hangisidir ?
  • quote:

bugün gözlüklerle teknosaya gittim ve Gözlüklerin benim televizyonla uyumlu olmadığını anladık. Baçka bir philips modeliyle çalıştı gözlükler. Şimdi gözlükleri iade edip PTA02 kit alıcam onunda teknosalarda açılmayanı yok galia. Bi kaç şube gezdim hepsi açılmıştı hatta birini flash belleği yoktu. şimdi philips servislerden yeni bi tane sipariş edicem.

Pta507 veya pta517 modellerinden alabilirsiniz hocam. Biz pta507 ile sorunsuz kullanıyoruz.
  • Arkadaslar Philips 60PFL9607S gorusleriniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

quote:

bugün gözlüklerle teknosaya gittim ve Gözlüklerin benim televizyonla uyumlu olmadığını anladık. Baçka bir philips modeliyle çalıştı gözlükler. Şimdi gözlükleri iade edip PTA02 kit alıcam onunda teknosalarda açılmayanı yok galia. Bi kaç şube gezdim hepsi açılmıştı hatta birini flash belleği yoktu. şimdi philips servislerden yeni bi tane sipariş edicem.

Pta507 veya pta517 modellerinden alabilirsiniz hocam. Biz pta507 ile sorunsuz kullanıyoruz.

Alıntıları Göster
    xxxxxxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pompafl -- 17 Mart 2013; 23:10:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

quote:

PTA02 de 2 gözlük var ve 2 tane daha alıcam. Servisten onlarıda isticem kitle beraber.507 olsun o zaman . Teşekkürler cevap için.

• Beyler bişey sorayım. Bizim televizyonlar(46PFL9705) 2D yi 3D ye çevirmiyor. Bunu yazılımla aşmanın bir yolu varmı? Geçen gün 3D gözlükleri denemek için teknosaya gittiğimde oradaki görevli televizyon yayınını 2D den 3D ye çevirerek kontrol etmişti gözlükleri. Bende denedim ve philips televizyonun(modeli galia 5 serisi idi) çevirme performansını çok beğendim. Bizde bunu yazılımla başarabilirsek harika olur.
  • 15 binden 9 tl ye düşüyor hafta sonu indirimi falan 60PFL9607S için fiyat iyimi acaba aslında bende 46pfl9705 kullanıcısıyım ama klasik yeni her zaman dürtüyor benim için yinede 9000 tl bile çok para :( özelliklerindende şimdi al kullan çok bişi farketmiyecek bir tek daha büyük seyredecekmişiz gibi geliyor
  • quote:

Beyler bişey sorayım. Bizim televizyonlar(46PFL9705) 2D yi 3D ye çevirmiyor. Bunu yazılımla aşmanın bir yolu varmı? Geçen gün 3D gözlükleri denemek için teknosaya gittiğimde oradaki görevli televizyon yayınını 2D den 3D ye çevirerek kontrol etmişti gözlükleri. Bende denedim ve philips televizyonun(modeli galia 5 serisi idi) çevirme performansını çok beğendim. Bizde bunu yazılımla başarabilirsek harika olur.

Yazılımla gelecek veya olacak bir özellik değil.Bende 8605 modeli için 3d sağ-sol ayarı için mail atmıştım, donanımsal olduğu yönünde cevap gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manolpan -- 25 Mart 2013; 9:31:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PHILIPS 60PFL9607S/12 DVB-S AMB 3D LED LUX FHD LCD TV

ben de sizin yazdıklarınızı okuyup buna karar verdim
    iyi yapmış mıyım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALARABAY

PHILIPS 60PFL9607S/12 DVB-S AMB 3D LED LUX FHD LCD TV

60PFL9607 asla 9000TL'lik bir TV değildir. Onun yerine Panasonic 65VT50 alın. Film için çok daha iyidir. Vatan'da 8500TL'ye satılıyordu en son.
  • Bence 9 serisi her zaman iyidir zevk meselesi . Şu modeller en iyi tv ler.
    Vt50 sony950 phil9707- 9607 en son samsunğ 8000 bana göre panasonic 1 sırada gelir ama plazma kullanmak benim işime gelmez led olanlardan da sony ve philips kalıyor benim için ikisi arasında da renk sunumunu beğendiğim için philips alırım bu 3 tv nin de fiyatı pahalı kalitesi de o kadar yüksek plazma almayacaksanız geriye sony ve philips kalır 3d philips te çok iyi değildir smart iyi değildir menüler çok iyi değildir ama ses görüntü ve diğer özellikler çok iyidir buradan sonra tercih size kalıyor sony daha komple ve çok iyi bir tv ama ben renk paketinden ekranın önündeki month eye fılter, siyah başarısından ve full led olmasından ve ışık sızması gibi problemlerin olmamasından dolayı philips 9707 alırdım sanırım 3d ve smart kullanan biri değilim çünkü .

• quote:

nihayet gecikmeli olarak geldi..
    muhteşem bişey,2d-3d dönüştürme harika,kırmızı-mavi gözlüklerle izlediğimiz kadar etki veriyor
    3d performansını söylememe gerek bile yok

iphone ile uyumunu yaptım, remote özelliği çok işe yarar

özellikle hd kanallarda görüntü kalitesi insanı kendinden alıyo gerçekten
  • quote:

quote:

nihayet gecikmeli olarak geldi..
    muhteşem bişey,2d-3d dönüştürme harika,kırmızı-mavi gözlüklerle izlediğimiz kadar etki veriyor
    3d performansını söylememe gerek bile yok

iphone ile uyumunu yaptım, remote özelliği çok işe yarar

özellikle hd kanallarda görüntü kalitesi insanı kendinden alıyo gerçekten

Resim paylasir misiniz?

• resim ekleme konusunda yardımcı olabilir misiniz,beceremedim:(
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.