Şimdi Ara

Samsung Galaxy S serisi 30 milyondan fazla sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Samsung yaptığı açıklama ile Galaxy S serisi telefon satışlarının 30 milyonu geçtiğini duyurdu. Galaxy S ile 20 milyondan, Galaxy S II ile de 10 milyondan fazla satan Samsung bu sayede önemli bir başarıya imza atmış oldu. Serinin güncel modeli olan Galaxy S II, tüm zamanların en hızlı satan Samsung telefonu olmayı başarırken, güçlü donanımı ve ince tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi ve Gadget Award 2011 ve Mobile Choice and Consumer Award 2011 gibi çeşitli ödülleri kazanmayı başardı.

Yüksek performans segmenti için yeni nesil telefon hazırlıklarını sürdüren Samsung, 19 Ekim'de Hong Kong'da yapacağı özel bir etkinlik ile  Android 4.0 işletim sistemli Galaxy Nexus modelini, muhtemelen Şubat ayında da yepyeni özelliklere sahip Galaxy S III'ü duyurmayı planlıyor.

• yiğidi öldür hakkını yeme.Büyük başarı.
  • her sabah üniversiteye giderken otobüste iphone görüyorum birinin elinde ama galaxy s2 1 kez gördüm daha nasıl bu kadar satış yaptı bilmem ch@t bile daha fazla var insanlarda :)
  • Samsung Galaxy S niye bu kadar sattığını incelesinler bence......Bidaha öle teelfon yapıcaklar mı 4.65 inclerden bahsediliyo
  • begenmedikleri sgs1 20 milyonmu vuhuu:D
  • Samsung'a yakışır.

Hem Galaxy SII hemde Galaxy Tab 10.1 kullanıyorum inanılmaz menunum
    Samsung bu işi kıvırdı
  • şu an yeni bir telefon alacak olsam, yine galaxy s2 alırdım, iphone4 hayranı ve zamanında alamamış biri olduğum halde, galaxy s2 nin yanında, ülkemizde büyük ihtimal açık ara daha pahalıya satılacak olan iphone4s alasım gelmiyor, iphone çok geri kaldı teknolojik olarak, galaxy s2, açık ara önde görünüyor, led flash, flash siteler, radyo, bir samsung tv gibi ayırt etmeden 1080p mkv oynatımı ve tam ideal büyüklükteki S-amoled+ ekranı bırak, sen git iphone4s al, hiç aklıma yatmıyor, iphone4s deki hemen herşey zaten galaxy s2 de var. İsterdim ki, bir tane galaxy s2, bir tane de iphone4s olsun, çeşitlilik açısından.
    Dikkat edin, iphone şu an nokia nın hatalarını yapıyor. "en iyisini ben bilirim, siz yanlızca kullanıcısınız, haddinizi bilin" tavırlarının sonuçlarını hepimiz gördük. Hatta büyük ihtimal nokia nın samsung, htc ya da büyük olasılıkla microsoft a satılışına şahit olacaz iki üç sene içerisinde. Pazarın 2/3 sine sahip olmak fayda getirmiyor, sonuçları ağır oluyor firma açısından bu tarz tavırların.

• Ciddi rakam androidli telefon için..

Rekabet olması iyi de oluyor bir bakıma.
  • Son iki çeyrekteki (6 Ay) iPhone satışlarının yaklaşın 42 milyon olacağı düşünülünce 2 senede satılan toplam Galaxy S ve SII sayısının 30 milyona ulaşmış olması bana pek de etkileyici gelmedi. :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

her sabah üniversiteye giderken otobüste iphone görüyorum birinin elinde ama galaxy s2 1 kez gördüm daha nasıl bu kadar satış yaptı bilmem ch@t bile daha fazla var insanlarda :)

mobil platformu senin çevrendeki insanlar oluşturuyordu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asaltek

şu an yeni bir telefon alacak olsam, yine galaxy s2 alırdım, iphone4 hayranı ve zamanında alamamış biri olduğum halde, galaxy s2 nin yanında, ülkemizde büyük ihtimal açık ara daha pahalıya satılacak olan iphone4s alasım gelmiyor, iphone çok geri kaldı teknolojik olarak, galaxy s2, açık ara önde görünüyor, led flash, flash siteler, radyo, bir samsung tv gibi ayırt etmeden 1080p mkv oynatımı ve tam ideal büyüklükteki S-amoled+ ekranı bırak, sen git iphone4s al, hiç aklıma yatmıyor, iphone4s deki hemen herşey zaten galaxy s2 de var. İsterdim ki, bir tane galaxy s2, bir tane de iphone4s olsun, çeşitlilik açısından. Dikkat edin, iphone şu an nokia nın hatalarını yapıyor. en iyisini ben bilirim, siz yanlızca kullanıcısınız, haddinizi bilin tavırlarının sonuçlarını hepimiz gördük. Hatta büyük ihtimal nokia nın samsung, htc ya da büyük olasılıkla microsoft a satılışına şahit olacaz iki üç sene içerisinde. Pazarın 2/3 sine sahip olmak fayda getirmiyor, sonuçları ağır oluyor firma açısından bu tarz tavırların.

aynen katılıyorum sana...

• bide şu tasarımına el atsa artık.20 milyon sattasarım berbat.galaxy S 2 10 milyon sattı tasarım berbat.bütün haber siteleri telefonun gücüne tam puan veriyor.tek eksi tarafı tasarımdan çakıyor.

galaxy s 3 te tasarıma önem verirse daha çok satar. . .xperia arc gibi bir tasarım tuttursa tadından yenmez: )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Son iki çeyrekteki (6 Ay) iPhone satışlarının yaklaşın 42 milyon olacağı düşünülünce 2 senede satılan toplam Galaxy S ve SII sayısının 30 milyona ulaşmış olması bana pek de etkileyici gelmedi. :p

Sadece galaxy S ve SII modellerinden bahsetmiş. sen tüm iphonelar ile kıyaslamışsın. gerçi iphonun da satılabilecek başka modeli yok ya.. neyse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoomBringér

quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Son iki çeyrekteki (6 Ay) iPhone satışlarının yaklaşın 42 milyon olacağı düşünülünce 2 senede satılan toplam Galaxy S ve SII sayısının 30 milyona ulaşmış olması bana pek de etkileyici gelmedi. :p

Sadece galaxy S ve SII modellerinden bahsetmiş. sen tüm iphonelar ile kıyaslamışsın. gerçi iphonun da satılabilecek başka modeli yok ya.. neyse :)

Son 6 ayda iPhone 3GS ve iPhone 4 den başka model mi üretmiş Apple?
  • Bunlar alıştırma arkadaşlar... Esas Patlama SGS3 ile gelecek. SGS2'mi kolay kolay değiştirmem ama başına bişey gelirse tek alıcam telefon yine sgs2 yada sgs3 olacaktır.
  • samsung garip bir tavır içerisinde. kullanıcısını elinde tutabiliyor. özellikle ben heryerde herkezin elinde bir samsung görmeye başladım şu son sıralar. nokia yok neredeyse iphone sa arada bir. ama samsung talan ediyor piyasayı. iphone ve nokianında ocağına incir ağacı dikeceği aşikardır. iphoneda maddi anlamda çok güç var ama samsung global piyasada şirketi en pahalı olan şirket. samsung kasada biriktirmiyor paraları. üretime döküyor yeni iş alanları iş sahaları yeni kıtalara erişmeyi hedefliyor. apple gibi kendini zengin göstermeye gayret gösteren iki üç çapulcuya telefon üretmiyor. tebrikler samsung
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver021

samsung garip bir tavır içerisinde. kullanıcısını elinde tutabiliyor. özellikle ben heryerde herkezin elinde bir samsung görmeye başladım şu son sıralar. nokia yok neredeyse iphone sa arada bir. ama samsung talan ediyor piyasayı. iphone ve nokianında ocağına incir ağacı dikeceği aşikardır. iphoneda maddi anlamda çok güç var ama samsung global piyasada şirketi en pahalı olan şirket. samsung kasada biriktirmiyor paraları. üretime döküyor yeni iş alanları iş sahaları yeni kıtalara erişmeyi hedefliyor. apple gibi kendini zengin göstermeye gayret gösteren iki üç çapulcuya telefon üretmiyor. tebrikler samsung

+1
  • Her ne kadar markayı sevmesemde. Sonuç ta yaptığı işler ortada. Ürünlerin satmak için çok iyi pazarlama yontemi kullanıyor. Ve bunu da başardığı içinde tebrikler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver021

samsung garip bir tavır içerisinde. kullanıcısını elinde tutabiliyor. özellikle ben heryerde herkezin elinde bir samsung görmeye başladım şu son sıralar. nokia yok neredeyse iphone sa arada bir. ama samsung talan ediyor piyasayı. iphone ve nokianında ocağına incir ağacı dikeceği aşikardır. iphoneda maddi anlamda çok güç var ama samsung global piyasada şirketi en pahalı olan şirket. samsung kasada biriktirmiyor paraları. üretime döküyor yeni iş alanları iş sahaları yeni kıtalara erişmeyi hedefliyor. apple gibi kendini zengin göstermeye gayret gösteren iki üç çapulcuya telefon üretmiyor. tebrikler samsung

Apple'in ocağına biri incir ağacı dikecekse bu kesinlikle Samsung değildir. Olsa olsa Google olur. Ancak bu bile çok çok zor. iPhone gibi oturmuş bir markayı hem de bu kadar kendisine bağlı müşterisi varken batırmak çok ütopik bir düşünce. Zira her yeni çıkan apple ürünü hep bir rekorla geliyor. Hiç daha eski modelinden az satan bir Apple modeli görülmedi uzun zamandır.

Ancak Samsung Mobile asıl kendi başının çaresine baksın bence. Zira Google "Sana bundan sonra Android yok kardeşim" derse Samsung'un B planı nedir merak ediyorum. Bada ile bu rakamlara tekrar ulaşabilir mi? Bu da oldukça ütopik bir hayal olurdu sanırım. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 17 Ekim 2011; 15:37:47 >

• Yüzlerce android li marka ve modele rağmen tek marka olarak 30 milyon satış rakamı MÜTHIŞ MÜTHIŞ MÜTHIŞ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.