Şimdi Ara

iPhone 4S Yurtdışı Stok Durumu: ABD'de online unlocked satis basladi!!! (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.237
Cevap
4
Favori
44.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın sitesinden satın alınca telefonu taksit yapılıyo mu acaba çok acil birazdan almayı düşünüyorum ??
  • taksit sadece biz turklere ozel diye biliyorum:)
  • Arkadaşlar ben ayın sonunda arkadaşa alırsın dedim forumdaki yazıları okuyunca rezervasyon gibi durumlar olduğundan biraz önlemini alayım dedim..Telefonu ordan arkadaşım alacak..
    1)Benim şimdi almam için rezervasyon mı yapmam gerekir?New jersey'den alınacak telefon..
    2)Alırken tax refund mu demem gerekiyor ya da ne demek lazım daha uygun fiyat için..
    3)Aldıktan sonra burada aktif durumları mı var bir de?microcard olayları okudum

bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum..
  • Arkadaşlar Honkongta durum nedir? En ucuz fiyat honkongtamı ?

Bİlen yada bilge verebilecek olan var mı?
  • Dun rezervasyonumu yaptim iki Tane 16lik Beyaz. Suanda Covent garden apple storedayim. Vaz gecip iPad alasim var. 40 dk sonra telefonlar elimde olacak. Yarn bi tane daha Almak icin rezervasyon yapacagim inshallah sorun cikmaz
  • Yaw bi ben yakalayamadım şu sipariş olayını sanırım :( peki elden hiç vermiyolar mı covent garden da? ( 16g )
  • 2 hafa sabredin türkiyeye geliyo resmi olarak :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: natulus

Arkadaşlar ben ayın sonunda arkadaşa alırsın dedim forumdaki yazıları okuyunca rezervasyon gibi durumlar olduğundan biraz önlemini alayım dedim..Telefonu ordan arkadaşım alacak..
    1)Benim şimdi almam için rezervasyon mı yapmam gerekir?New jersey'den alınacak telefon..
    2)Alırken tax refund mu demem gerekiyor ya da ne demek lazım daha uygun fiyat için..

1)Evet bir gece once pusuya yatıp oranı saati ile 21 de rez. yapacaksin.

2)Tax refund diye birsey yok. İndirim de yok.

3)evet mikro simkart kullanılacak. Evde kendin de yapabilirsin aktivasyon işini.

Şimdiden bol şanslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gradient

quote:

Arkadaşlar ben ayın sonunda arkadaşa alırsın dedim forumdaki yazıları okuyunca rezervasyon gibi durumlar olduğundan biraz önlemini alayım dedim..Telefonu ordan arkadaşım alacak..

1)Evet bir gece once pusuya yatıp oranı saati ile 21 de rez. yapacaksin.

2)Tax refund diye birsey yok. İndirim de yok.

3)evet mikro simkart kullanılacak. Evde kendin de yapabilirsin aktivasyon işini.

Şimdiden bol şanslar.

teşekkür ederim cevabın için..
    Tax refund yok mu peki new jerseydeki arkadaşa ne söylemem gerek bunu söyler misiniz?Oturduğu yerin yakınlarında bir mall da apple store varmış..
    Rezervayon yapacaksam apple sayfasına gidiyorum bulamadım ben..Bana linki gönderrebilir misiniz arkadaşa göndereceğim de..
    teşekkürler şimdiden..

• quote:

Rezervayon yapacaksam apple sayfasına gidiyorum bulamadım ben..Bana linki gönderrebilir misiniz arkadaşa göndereceğim de..
    teşekkürler şimdiden..

konunun ilk mesajını okumayı denedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

quote:

teşekkürler şimdiden..

girmiştim ama sürekli unavaible yazıyordu ama P.M saati görmemişim. pardon..
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler şimdiden..

girmiştim ama sürekli unavaible yazıyordu ama P.M saati görmemişim. pardon..

rezervasyon yaptıracağın eyaletin Türkiye ile arasındaki saat farkına bakıp ona göre o saatte rezervasyon yaptırmaya çalışman lazım.

• Evet saat tam dokuzda gireceksin. 2-3 dakikada bitiyor zaten.
    Bu konuyu açan arkadasa da çok teşekkürler. Sayesinde 4S alabildim.
  • Oranın saati ile dokuzda...
  • quote:

Evet saat tam dokuzda gireceksin. 2-3 dakikada bitiyor zaten.

alabildiysen ne mutlu bana ;) güle güle kullan dostum..

buranın saatiyle dokuz ama ABD'deki bazı eyaletlerle saat farklarımız değişebiliyor. ona dikkat etmekte fayda var ;)
  • quote:

quote:

Evet saat tam dokuzda gireceksin. 2-3 dakikada bitiyor zaten.

alabildiysen ne mutlu bana ;) güle güle kullan dostum..

buranın saatiyle dokuz ama ABD'deki bazı eyaletlerle saat farklarımız değişebiliyor. ona dikkat etmekte fayda var ;)

Oranın derken o eyaletin saatini kastetmiştim. Yanlış anlaşılma icin özür.
    Ornegin Chicago'da saat 9 iken Atlantada henüz 8. Hangi sehrin Applestore'undan alınacaksa o sehirde saat dokuz iken girmek gerekiyor.
  • Arkadaşlar bu telefonu alacağım da amerikadaki arkadaşla bu prosedüre yabancıyız lütfen sorduğum sorulara net ve ksin bilgiler verirsenin çok memnun olurum..
    1)Arkadaşım amerikadan apple'ın sitesinden telefonu alacak telefonun fiyatı+tax bize 700 dolara mal oluyor.Bu tax'ı nasıl geri alırız ya da muaf oluruz?
    2)Arkadaşım telefonu kendi üzerine mi alması gerek çünkü kayıt işlemi sırasında fatura ile pasaport ismi tutması için yoksa telefon geldikten sonra bir turkcell bayisine gidip onun pasaportuyla bu işlemi yapmamız gerekiyor..
    3)Arkadaşım yurtdışından gelirken kayıt işlemi havalanı girişte mi pasaporta işleniyor yoksa turkcell bayilerinde mi bunu yapmak gerekiyor ya da telefonu hiç göstermeden direk turkcell bayisinden kayıt işlemi yapılabiliyor mu?
    teşekkürler cevaplarınız için şimdiden..
  • akşam 9 mu sabah 9 mu :s
  • Of arkadaş bir alamadım şu telefonu.
  • bende alamadım heyecan yaptım :S
    rezerve ettirdikten sonra 1 gün sonra alınıyomuş sanırım telefon saat veriyolar mı şu saatte alınabilir diye ?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.