Balgam sökmek için ne yapmam lazım?
8 Cevap17574 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1211 Mesaj
16 Ekim 2011; 17:07:04 

Arkadaşlar sigarayı baya bi azalttım ancak boğazımın ve bronşlarımın çok dolu olduğunu hissediyorum.
Hala hiç balgam atamıyorum... Ne yapılabilir?
Doktora gittiğimde NAC600 falan veriyor. Ama bende hiçbir işe yaramadı. Ciğerleri bronşları rahatlatmak, o doluluk hissinden kurtulmak istiyorum. Tavsiyelerinizi merak ediyorum.

Yıldızlar ates böceği sanılmaktan korkmazlar !

„€ Vincent Lord €„ 

1889 Mesaj
17 Ekim 2011; 12:33:47 

Keçiboynuzu pekmezi. (Harnup)

Günde birkaç kaşık al. Kısa zaman sonra balgamı atmaya başlarsın. Yalnız çıkacak olan balgamada kendini hazırla. Gerçek balgam neymiş görürsün.

1211 Mesaj
17 Ekim 2011; 12:40:24 

ilginç.... Daha önce birkaç sefer yemiştim. Ama çok bir etkisini görmemiştim. Düzenli mı almak lazım acaba?

„€ Vincent Lord €„ 

213 Mesaj
17 Ekim 2011; 14:23:18 

Asist biraz işe yarıyor onundışında ılık içicekler ve yüzükoyun yatıp birinizin sırtınıza avuç içi ile vurması da dr önermişti.kendi denediğim ise ağızdan nefesinizi sonuna kadar vermeye çalışın hırıltı oluşunca öksürün

Hayat devam eder.Acı,ekşi,tatlı,tuzlu.Sen inadına gül.Düşsede kafana uçak motoru..

1889 Mesaj
17 Ekim 2011; 14:43:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Lord

ilginç.... Daha önce birkaç sefer yemiştim. Ama çok bir etkisini görmemiştim. Düzenli mı almak lazım acaba?

Saati saatine almak gibi bir düzene gerek yok, hergün bikaç kaşık için. Çorba kaşığıyla.

1211 Mesaj
17 Ekim 2011; 20:37:31 

deneyelim bakalım. Ama sanki böyle bitkisel birşeyler olmalı... Aldın mı zırt diye temizleyecek...

„€ Vincent Lord €„ 

213 Mesaj
18 Ekim 2011; 12:31:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Lord

deneyelim bakalım. Ama sanki böyle bitkisel birşeyler olmalı... Aldın mı zırt diye temizleyecek...

dediğn gibi etkili bir çözüm bulursan haber edersen sevinirim.

Hayat devam eder.Acı,ekşi,tatlı,tuzlu.Sen inadına gül.Düşsede kafana uçak motoru..

128 Mesaj
20 Ekim 2011; 20:09:08 

meyan kökü akciğerleri temizler. aktarlarda bulabilirsiniz. kaynamış suya atılıp çayı yapılır. mide rahatsızlığımı meyan kökü ile iyileştirdim. ama unutmayın herhangi bir rahatsızlığınız varsa kullanmadan önce doktora danışmak en iyisi. bir de bitkileri 3 haftadan daha uzun süre düzenli kullanmamak lazım.

"meyan kökü, akciğer ve karaciğer hastalıklarını tedavi ederi. Bileşimindeki etken maddeler, bu iki organı 2 ayda temizlemekte ve hayat kurtarmaktadır.Akciğer ve karaciğerin diğer sorunları yanında bu iki organdaki kanserlerin tedavisinde en güçlü ilaçlardan daha etkili olduğu görülmüştür.Meyan’ın pektoral (göğüse ait) ve yumuşatıcı,acı dindirici etkileri vardır. İyi bilinen ve yaygın olarak kullanılan bu ilaç, genellikle öksürükler ve göğüs hastalıkları için tüketilmekle beraber özellikle de en çok bronşitler için kullanılır. Yaygın olarak öksürük ve ağrı kesici olarak kullanılan meyan kökünün karışımındaki neredeyse tüm maddelerin her biri bir ilaçtır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gülşenn -- 20 Ekim 2011; 20:12:20 >

1211 Mesaj
20 Ekim 2011; 20:57:27 

teşekkür ederim. Gerçekten merak ettim. Hafta sonu deneyeceğim keçiboynuzu pekmezi ile beraber :)
Arkadaşlar uçmayayım sonra enerjiden :))

„€ Vincent Lord €„ 
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » Balgam sökmek için ne yapmam lazım?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422