Şimdi Ara

Colorware, yeni iPhone 4S'inizi istediğiniz renge boyuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
8.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Colorware, yeni iPhone 4S'inizi istediğiniz renge boyuyor

Pek çok farklı segmentteki elektronik cihazların belirli parçalarını boyayarak aksesuar alanında ilginç işlere imza atan Colorware tasarım stüdyosu şimdi de iPhone 4S modelini isteğinize göre renklendiriyor.

Modelin arka kapak, kenar çerçeve, SIM kart yuvası, Home tuşu ve kulaklıkları isteğinize göre farklı veya aynı renklerde boyanarak bambaşka bir görünüm elde etmesi sağlanıyor. Ürünün ön paneli asıl rengini yansıtması açısından boyanmıyor.

Aynı zamanda çevrimiçi perakende mağazası olarak da çalışan Colorware isterseniz ürünü istediğiniz renklere boyanmış olarak garantili ve faturalı olarak satıyor veya sadece göndereceğiniz cihazınızı da boyayabiliyor.

Sıfır ürün almak isterseniz 16GB iPhone 4S modeli 1500$, 64GB iPhone 4S modeli 1700$ fiyatıyla boyanmış olarak 4-6 hafta arasında tüm dünyaya gönderilebiliyor. Kendi ürününüzü kargoyla yollayarak boyatmak isterseniz 250$ karşılığında sadece ABD sınırları içerisinde 3 haftada işleminiz tamamlanıyor.

Ayrıca tüm Apple ürünleri, oyun konsolları, HD televizyonlar, Beats kulaklıklar ve Apple aksesuarları Colorware üzerinden boyanarak satın alınabiliyor.

• Gavur yapıyor valla.
  • Güzel duruyor : )
  • 250 dolar çok pahalı ve gereksiz geldi bana bunun yerine renkli stikerlar daha ucuz ve değiştirilebilir bir seçenek olucaktır.
  • Fiyati kalite hissi uyandiriyor insanda ama o paraya 2 tane 4S aliniyor, pahali geldi yaptiklari is bana. Ama guzel fikir tabi.
  • fiyatı iki katına çıkarken; telefonun güzel tasarımı da berbat bir hala geliyor. Bu işi ancak aklından zoru olanlar yapar.
  • Düz boyama değilde desen yapabilseler daha güzel olur sanki
  • Ne tür boya kullandıklarını ve boyama tekniklerini merak ettim ??
  • şike var fb li yapmıslar
  • Bordo Mavi yaptım ama yükleyemiyorum sanırım

Edit : Yüklemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pEgaTR -- 16 Ekim 2011; 16:21:17 >
  • pahalı olmasından yakınanlar ayfonun neyi ucuzki pahalı diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

şike var fb li yapmıslar

Sırf Fenerlilerin inadına bile alınır
  • Size de yapıştırma gibi gelmedi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

pahalı olmasından yakınanlar ayfonun neyi ucuzki pahalı diyorsunuz?

Adamlar iPhone u kendileri sifirdan mi uretiyorlar? Hazir olan birseyi dizayn ediyorlar. 649$ a satilan 4S e 1500$ demisler! Pahali gelmedi mi sizede ? römercan arkadasin dedigi gibi cok kaliteli sticker lar var, cok makul fiyatlara! 3M Di-Noc sticker aldim gecen sene agustosta, hala uzerinde! Deforme de olmadi, kalkmadi da! Ne kadara aldim peki? 2$ a !!!
  • bizim burdaki badanacıya götür 10 kat daha iyisini yapar zımpara bile yapar
  • 5 lira + biraz el becerisi
  • göreceli kavramlar üzerinde net konuşmak yanlış olur ama kişisel görüşüm çok çirkin göründükleri yönünde..
  • Fiyat abartılı!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helsinki Vampire

Gavur yapıyor valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

pahalı olmasından yakınanlar ayfonun neyi ucuzki pahalı diyorsunuz?

Kendi ucuz yetmezmi .
    Ötv,kdv,.....
    ile katlanan fiyat apple ın suçu olmasa gerek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.