Şimdi Ara

===>>SE Xperia™ Arc S ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.732
Cevap
37
Favori
261.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • film formatlarına takılmayın arkadaslar android markette istediginiz film formatını oynatabilen playerlar mevcut rock player gibi

samsung galaxy s 2 elbette arc a göre daha iyi bir seçim ama touchwiz ara yuzu hosuma gitmiyor timespace cok basarılı bir arayuz tasarım olarak ta baktıgınız zaman x10i de multi touch yoktu ilk cıktıgında ekranı 256k idi ama suan icin piyasada ikinci el olarak baktıgınız zaman galaxy s 700 den gidiyorsa x10i lerr 600 den gidiyor fiyat bazında ucurum diyebilicegimiz düşüş yok yani geçmişe yönelik baktıgımızda tasarım iyi ise ürün albenisini kaybetmiyor kolay kolay

Daha önce x10i galaxy s motorola milestone kullandım ve ara yuz olarak en guzeli sonyericson un arayüzü
    tasarım olarak en iyisi yine sony
    performans olarakta muti touch ve 16m ekran arc a eklendigine gore sony bir onceki serideki acıklarını kapatmıs
    camerası iyi demissiniz ama sonynin kamerasıda xmor ve galaxy s 2 den aşagı kalır yanı yok
    ön kamera ile eğer skype gibi goruntulu konusma programlarını kullanıyorsanız galaxy s2 alın kullanmıyorsanız galaxy s2 de alsanız işinize yaramıyor olması

bu arada yanlış anlaşılmasın galaxy s2 yi kötülemiyorum.performans olarak sınıfının en iyi telefonu galaxy s2 ama telefon da tasarımda önemli s2 uzerinden araba gecmis iphone gibi .

• quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

1500-1600 liraya Sensation yada SGS 2 alıp daha mantıklı bir iş yapsan olmaz mı?Yada xperia Arc alıp 1.4 Ghz'e OC etsen?

Ben SG2 almaya karar verdim.Arc alıpda avi formatlı videoları izlemek için programlarla, düşük remle uğraşamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

quote:

1500-1600 liraya Sensation yada SGS 2 alıp daha mantıklı bir iş yapsan olmaz mı?Yada xperia Arc alıp 1.4 Ghz'e OC etsen?

Ben SG2 almaya karar verdim.Arc alıpda avi formatlı videoları izlemek için programlarla, düşük remle uğraşamam

Xperia ARC S'e o kadar para vermek "BANA GÖRE" pek akıllıca bir davranış olmayacaktır zaten.1500 lira o telefona verilmez Bazı arkadaşlarda bu telefonla SGS2'yi karşılaştırmaya çalışıyor hala kulvarları bile farklı bu telefonların.SGS2 bir kaç gömlek üstte Xperia Arc S'ten

• quote:

quote:

quote:

Xperia ARC S'e o kadar para vermek "BANA GÖRE" pek akıllıca bir davranış olmayacaktır zaten.1500 lira o telefona verilmez Bazı arkadaşlarda bu telefonla SGS2'yi karşılaştırmaya çalışıyor hala kulvarları bile farklı bu telefonların.SGS2 bir kaç gömlek üstte Xperia Arc S'ten

Pazartesi günü alıyorum kardeş SG2...
    Akşam üzeri Arc ile karşılaştırdım ekranı daha parlak daha kaliteli, video playeri daha gelişmiş ve kamerasında belli bir fark var renklede ve canlılıkta.En doğru kararı yaptığıma inanıyorum.N8i sattım n8de programsız avi dvix xvid filmleri izliyordum ama arc da program indirip uğraşamam, direk sg2 de karar kıldım.SG2 bana güven verdi kalite olarak gerçekten.Ve performans olarak sg2 daha yenilikçi bir cihaz.arc serisi her zaman performans olarak daha geride olacak, sg2 kadar yenilikçi olamayacak kardeş.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Akşam üzeri Arc ile karşılaştırdım ekranı daha parlak daha kaliteli, video playeri daha gelişmiş ve kamerasında belli bir fark var renklede ve canlılıkta.En doğru kararı yaptığıma inanıyorum.N8i sattım n8de programsız avi dvix xvid filmleri izliyordum ama arc da program indirip uğraşamam, direk sg2 de karar kıldım.SG2 bana güven verdi kalite olarak gerçekten.Ve performans olarak sg2 daha yenilikçi bir cihaz.arc serisi her zaman performans olarak daha geride olacak, sg2 kadar yenilikçi olamayacak kardeş.

1.300'e Arc'ta iyi telefon aslında.Fakat Xperia ARC S parasını haketmiyor Hayırlı olsun bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: TUNGAT

quote:

Orijinalden alıntı: u7110

valla hocam önce ancak güzel güzel resimlerim

:)Resimler aynı zaten :D ... Sen mw600'de isim çıkıyormu ona baksan,çok makbule geçecek inan. :) Hadi bakalım bu akşam haberini alırız inşallah :) Hayırlı olsun kardeşim.

kötü haber
    mw600 de isim ve trackler yine yok
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1.300'e Arc'ta iyi telefon aslında.Fakat Xperia ARC S parasını haketmiyor Hayırlı olsun bu arada

1300 vereceksem tam verim almalıyım bence kardeş.900tl lik optimus bile gelişmiş video playeri ile bana güzel geliyor.
    Ve arcın tasarım dışında kasada çatlama problemi kullanıcıların çoğunda görülüyor ve plastik malzemesi öyle ki her türlü kiri çok çabuk gösteriyor.
    performans benim için önemli.sg2 arcs den de üstün ve yenilikçi olduğuna göre sg2 bnm için en hayırlısı olacaktır.

• Konu başlığı XPERİA ARC S bekleyenler gelsin demişiz...Gelmişsiniz ARC yerine bilmem ne alın/alınmalı diyorsunuz...Bu nasıl iştir yahu... Biz samsung SG2 mi ARC'mı diye sormadık ki! ... Kaldı ki , başından beri söylediğim ve birçok ARC kullanıcısının söylediği şey birinci aşamada hız performans vs. değil ki... Biz öncelikle tasarım diyoruz,bende daha önce HTC Vs. performans daha iyi dedim ama tasarım için ARC tercih edeceğimi söyledim... Lütfen arkadaşlar , konu içeriğini çarpıtmayın...
  • quote:

quote:

quote:

valla hocam önce ancak güzel güzel resimlerim

:)Resimler aynı zaten :D ... Sen mw600'de isim çıkıyormu ona baksan,çok makbule geçecek inan. :) Hadi bakalım bu akşam haberini alırız inşallah :) Hayırlı olsun kardeşim.

kötü haber
    mw600 de isim ve trackler yine yok

Hadi ya...Senin o arkadaştan yanlış bilgi geldi demek ki... Peki pocket foruma bende baktım. HTC'de bazı modellerde çıkıyor galiba,öyle yazmışlar o forumda! Telefonun hayırlı olsun bu arada.

• quote:

Konu başlığı XPERİA ARC S bekleyenler gelsin demişiz...Gelmişsiniz ARC yerine bilmem ne alın/alınmalı diyorsunuz...Bu nasıl iştir yahu... Biz samsung SG2 mi ARC'mı diye sormadık ki! ... Kaldı ki , başından beri söylediğim ve birçok ARC kullanıcısının söylediği şey birinci aşamada hız performans vs. değil ki... Biz öncelikle tasarım diyoruz,bende daha önce HTC Vs. performans daha iyi dedim ama tasarım için ARC tercih edeceğimi söyledim... Lütfen arkadaşlar , konu içeriğini çarpıtmayın...

Tasarım olarak ARC uzun bir dönem boyunca eskimeyecek.Çünkü tasarımı gerçekten şahane.Buna bence eleştiri bile yapılamaz.Keşke çok kaliteli bir malzeme kullanılsaydı çatlayan plastik yerine.Mesela xperia neo malzeme konusunda çok güven veren bir cihaz.

• quote:

Konu başlığı XPERİA ARC S bekleyenler gelsin demişiz...Gelmişsiniz ARC yerine bilmem ne alın/alınmalı diyorsunuz...Bu nasıl iştir yahu... Biz samsung SG2 mi ARC'mı diye sormadık ki! ... Kaldı ki , başından beri söylediğim ve birçok ARC kullanıcısının söylediği şey birinci aşamada hız performans vs. değil ki... Biz öncelikle tasarım diyoruz,bende daha önce HTC Vs. performans daha iyi dedim ama tasarım için ARC tercih edeceğimi söyledim... Lütfen arkadaşlar , konu içeriğini çarpıtmayın...

Sanane kardeşim?!Seni alakadar eder mi?Belkide ARC S almak isteyen birisi buraya araştırıyor ve alternatifleri görmek istiyor?Bu senin canını neden sıkıyor ki?Ben sadece 1.500 lirayı o telefona vermenin akıl karı bir iş olmadığını belirttim.1.500 liraya kat kat performanslı ve kaliteli HTC Sensation dururken yada Hepsinden performanslı SGS 2 dururken bunu almak "BANA GÖRE" akıl karı değil.Ondan sonra "Resetleniyor,kasası çatlıyor" gibi sorunlarla boğuşup duruyorsunuz.Konu içeriğini kimse çarpıtmıyor burası bir forum ve herkes fikirlerini açıklamakta serbest,sizin bunu engelleme gibi bir lüksünüz yok.
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Sony-Ericsson-Xperia-Arc-kullanicilari-catlama-problemleriyle-mi-karsi-karsiya.htm

Bende Xperia ARC alıcaktım bu tür sorunlar baş gösterince vazgeçip Galaxy S 2 aldım.1.500 liraya sorunlu telefon almak istemem açıkçası.Neyse iyi geceler,bazılarına gerçekleri söyleyince hoşlarına gitmiyor.

• quote:

quote:

Sanane kardeşim?!Seni alakadar eder mi?Belkide ARC S almak isteyen birisi buraya araştırıyor ve alternatifleri görmek istiyor?Bu senin canını neden sıkıyor ki?Ben sadece 1.500 lirayı o telefona vermenin akıl karı bir iş olmadığını belirttim.1.500 liraya kat kat performanslı ve kaliteli HTC Sensation dururken yada Hepsinden performanslı SGS 2 dururken bunu almak "BANA GÖRE" akıl karı değil.Ondan sonra "Resetleniyor,kasası çatlıyor" gibi sorunlarla boğuşup duruyorsunuz.Konu içeriğini kimse çarpıtmıyor burası bir forum ve herkes fikirlerini açıklamakta serbest,sizin bunu engelleme gibi bir lüksünüz yok.
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Sony-Ericsson-Xperia-Arc-kullanicilari-catlama-problemleriyle-mi-karsi-karsiya.htm

Bende Xperia ARC alıcaktım bu tür sorunlar baş gösterince vazgeçip Galaxy S 2 aldım.1.500 liraya sorunlu telefon almak istemem açıkçası.Neyse iyi geceler,bazılarına gerçekleri söyleyince hoşlarına gitmiyor.

Senin bu telefondan yana bir yaran var sanırım.Kardeşim biz burada hangi telefonu tavsiye edersiniz yada HTC mi ARC mı gibi birşey dedik mi? ARC S bekleyenler dedik. ARC S Bekleyenler telefonun özelliklerini zaten bilen insanlar ve birçoğu ARC almak üzereyken S bekleyenler benim gibi... Dolayısı ile artılarını eksilerini tartışma çaşlığı değil bu...Başlığa bak,oku başlığı oku... ARC S almak isteyenler,düşünenler,arc s ile htc yada samsung arasında kalanlar gibi birşey yazıyormu??? Hayır...ARC S bekleyenler diyor... Gelmişsin Htc samsung bilmem deyip başlığı kirletiyorsun,sonra da yağ gibi üste çıkmaya çalışıyorsun... Tekrar söylüyorum,senin o çok değerli fikirlerini öğrenmek isteseydim/isteseydik , ayrı bir başlıkta bunu sorardık.Anladın mı güzel kardeşim.Hadi başlığı kirletme.Biz ARC S bekliyoruz burada...

Ayrıca iyi okusaydın eğer , bir yaptığın hatayı ikinci defa tekrarlayıp bu yorumu yazmazdın... Çatlama sorunu olduğunu hepimiz biliyoruz zaten... Zaten bunu konuşuyoruz...Sen gel , ARC kötü sg2 alın de... Diğeri gelsin HTC daha iyi,öteki gelsin iphone alın,diğeri gelsin N8 desin...Bu tercih meselesidir.Bunu artık anlasanız!

Eğer aklı başında bir insan isen,başlığa ve konu içeriğine bakıp,senin yorumların ile konunun nereye gittiğini anlarsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARCadaS -- 6 Kasım 2011; 0:06:34 >

• quote:

quote:

quote:

Senin bu telefondan yana bir yaran var sanırım.Kardeşim biz burada hangi telefonu tavsiye edersiniz yada HTC mi ARC mı gibi birşey dedik mi? ARC S bekleyenler dedik. ARC S Bekleyenler telefonun özelliklerini zaten bilen insanlar ve birçoğu ARC almak üzereyken S bekleyenler benim gibi... Dolayısı ile artılarını eksilerini tartışma çaşlığı değil bu...Başlığa bak,oku başlığı oku... ARC S almak isteyenler,düşünenler,arc s ile htc yada samsung arasında kalanlar gibi birşey yazıyormu??? Hayır...ARC S bekleyenler diyor... Gelmişsin Htc samsung bilmem deyip başlığı kirletiyorsun,sonra da yağ gibi üste çıkmaya çalışıyorsun... Tekrar söylüyorum,senin o çok değerli fikirlerini öğrenmek isteseydim/isteseydik , ayrı bir başlıkta bunu sorardık.Anladın mı güzel kardeşim.Hadi başlığı kirletme.Biz ARC S bekliyoruz burada...

Ayrıca iyi okusaydın eğer , bir yaptığın hatayı ikinci defa tekrarlayıp bu yorumu yazmazdın... Çatlama sorunu olduğunu hepimiz biliyoruz zaten... Zaten bunu konuşuyoruz...Sen gel , ARC kötü sg2 alın de... Diğeri gelsin HTC daha iyi,öteki gelsin iphone alın,diğeri gelsin N8 desin...Bu tercih meselesidir.Bunu artık anlasanız!

Eğer aklı başında bir insan isen,başlığa ve konu içeriğine bakıp,senin yorumların ile konunun nereye gittiğini anlarsın...

Hadi o zaman,mesajlarımı şikayet et bakalım forum kurallarına aykırı bir durum var mı?

Düşünce,fikir özgürlüğü denen birşey var.Ben bu telefonun 1.500 lira haketmediğini söyledim sadece.Daha sonra bazı arkadaşlar alıntı yapıp yorum yazdılar bende cevap verdim.Seni rahatsız eden buysa forumlara girmemen lazım.Forumların genel amacı tartışmak,fikir öne sürmek,bilgi almaktan ibarettir.Bende fikrimi ortaya sürdüm.Eğer fikirlerimde sana uymayan bir nokta varsa okuma yada yorum yapma.Kimsenin fikri seni ilgilendirmez.Xperia ARC S bekleyenler kulubü yazıyor başlıkta.Bende 1.500 lira olacağını duydum geldim yorum yaptım,"bakalım başkalarının düşünceleri ne?" diye.Bu seni enterese etmez!
    Sadece fikrimi sundum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 6 Kasım 2011; 0:22:42 >

• arkdaşlar ilgilinen olrusa ankarada kumrularda yurt dışı
    açılmamış kutu kayıtsız 999TL e ye arc S satıorlar...
    ama ne kadr güvenlilir tartışılır ^^
  • Bu bilgi video konusunda programlamı uğraşıcam diyen arkadasım için video açarken programı bir sefer varsayılan yaptıgınız zaman zaten hep o programla acılıcaktır galerideki videolarınız . once programı acayım sonra filmi seceyim olayı yerine varsayılan atayıp sorunsuz sekilde istediginiz video yu acarsınız.
    ayrıca programlamı uğraşıcam diye bir cümle kullandıktan sonra madem para veriyorum tam verimi almalıyım cümleniz için tmm haklısınız para veriyorsunuz paranızın hakkını almak istiyorsunuz ama akıllı telefon alıp programlamı uğraşıcam diye bir cümle kuruyorsunuz bu telefonların özelliği zaten çeşitli programlar yuklenerek farklı özellikler elde edebilmeleri değil mi ? arc ın fabrika cıkısında dvix oynatamayıp marketten indirdiginiz program sayesinde bunu yapabilmesi gibi.
    android işletim sistemli telefonların özelliklerini firmaların size sundukları ile sınırlı tutmanız büyük hata .

ustelik arc işlemci ve gpu bazında galaxy s ayarında bir telefon s2 ile performans karsılastırması yapmak yanlış olur.
    tasarım olarak arc herzaman dikkatleri uzerine toplayan bi model iken galaxy s2 nin inceliginin haricinde bir özelligi yok tasarımda cok cok geride samsung
    sony kendi tasarımını yansıtırken urunlerine samsung hala iphone benzeri tasarımını korumaya calısıyor.

söylediğim gibi Benim tercihim arc s ten yana gerek tasarım gerek timespace arayuzu gerek kamerası olarak cok daha cazip fiyat konusun da gidipte 1500 tl vericek degilim arıyan insan için her zaman uygun fırsatlr cıkıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonyhawk -- 6 Kasım 2011; 0:25:30 >

• quote:

Hadi o zaman,mesajlarımı şikayet et bakalım forum kurallarına aykırı bir durum var mı?

Düşünce,fikir özgürlüğü denen birşey var.Ben bu telefonun 1.500 lira haketmediğini söyledim sadece.Daha sonra bazı arkadaşlar alıntı yapıp yorum yazdılar bende cevap verdim.Seni rahatsız eden buysa forumlara girmemen lazım.Forumların genel amacı tartışmak,fikir öne sürmek,bilgi almaktan ibarettir.Bende fikrimi ortaya sürdüm.Eğer fikirlerimde sana uymayan bir nokta varsa okuma yada yorum yapma.Kimsenin fikri seni ilgilendirmez.Xperia ARC S bekleyenler kulubü yazıyor başlıkta.Bende 1.500 lira olacağını duydum geldim yorum yaptım,"bakalım başkalarının düşünceleri ne?" diye.Bu seni enterese etmez!
    Sadece fikrimi sundum.

Anlatamadım sanırım... O soruyu bende sordum bu forumda,ARC konusunda fikirler aldım,artıları-eksileri vs... ARC Almaya karar verdim tam alacakken,S modeli duyuruldu... Önceki modelde çatlak sorunu da olduğu için , S modelinde bu hatalarını düzelteceklerinide düşünerek , S beklemeye karar verdim... Benim gibi birçok insan var S modeli bekleyen... Bende bu başlığı açtım... İçimizde hem bu modeli bekleyelim , hemde "ARC"'a göre artılarını eksilerini tekrar gözden geçirelim istedim... Yani ürünü kendi içerisinde analiz edeceğimiz bir başlık bu... Senin dediğin cevapları isteseydim , başlık ; ARC'mı HTC'mi SG2' mi gibi birşey olurdu... Ki , bu başlıktan çok var... Sonyericcson bölümüne baktığımızda saatte bir biri gelip , tavsiye istiyor... Oysa bizim açtığımız ve şu anda yazdığımız bu başlık tavsiye başlığı değil... Bunu anlatmaya çalışıyorum... Umarım bu defa anlatabilmişimdir...

Diğer konu ise bu başlıkta ben dahil kimse ARC'ın X telefonlardan daha iyi performanslı olduğunu falan söylemedi...Aksine,önceki yorumlarımda HTC evo 3D ' ye baktığımı , özelliklerinin ve sağlamlığının harika olduğunu , ancak yinede tasarım ve görünüş olarak ARC'ın beni cezbettiğini , özelliklerinin ise en iyi değil ama en iyilerden olduğunu yazmıştım... Yani özellikleri gayet iyi benim açımdan yeterli,görünüş, o süper zaten...Bu yüzden ARC diyorum ben ve ARC alanlar...

Anlatabildim mi?Şu anda %100 ARC S alacağımda belli değil...Eğer ki bu telefon ile X bir telefon daha arasında kalırsam , bununla ilgili bir başlık açıp , sizlerden fikirler talep edebilirim...Ama bu başlıkta değil.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yaw boş ver hocam arkadaş aynı şeyi tekrarlayıp duruyor
  • quote:

yaw boş ver hocam arkadaş aynı şeyi tekrarlayıp duruyor

ARC S nasıl üstad,yorumların nelerdir?
  • valla daha kurcalayamadım biraz narin bir yapısı var evet,htc desire hd ye göre çok hızlı geldi bana uygulamalar hızlı çalışıyor youtube takılmasız,pil ömrü gayet iyi htc ye göre hatta çok iyi,tasarım zaten mükemmel
    paketten deri kılıfı çıktı ayrıca türkçe seçenekler arasında var hazır,
    ama işte bu sene dördüncü akıllı telefonum heralde bunuda satıcam çünkü araçtayken çok zor kullanımı büyük ve dokunmatik olmasından dolayı
  • quote:

valla daha kurcalayamadım biraz narin bir yapısı var evet,htc desire hd ye göre çok hızlı geldi bana uygulamalar hızlı çalışıyor youtube takılmasız,pil ömrü gayet iyi htc ye göre hatta çok iyi,tasarım zaten mükemmel
    paketten deri kılıfı çıktı ayrıca türkçe seçenekler arasında var hazır,
    ama işte bu sene dördüncü akıllı telefonum heralde bunuda satıcam çünkü araçtayken çok zor kullanımı büyük ve dokunmatik olmasından dolayı

Htc desire 1Ghz'miş... Demek ki hız farkı oluyor gerçekten.Diğer yorumlarını da bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.