Şimdi Ara

===>>SE Xperia™ Arc S ANA KONU (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.732
Cevap
37
Favori
261.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Braunschweig
    Hangi ülkeden aldınız acaba japonyadan mı?Avrupadan mı?Amerikadan mı? Japonyada fiyatları nedir acaba bende ordan getirtebilirim veya almanyada ucuzsa ordanda alabilirim.

amazon.com dan aldım hocam, amerikadan. ben 380 dolara aldım ama dün bi arkadaş için baktık
    en ucuzu 410 dolardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

quote:

Hangi ülkeden aldınız acaba japonyadan mı?Avrupadan mı?Amerikadan mı? Japonyada fiyatları nedir acaba bende ordan getirtebilirim veya almanyada ucuzsa ordanda alabilirim.

amazon.com dan aldım hocam, amerikadan. ben 380 dolara aldım ama dün bi arkadaş için baktık
    en ucuzu 410 dolardı

fiyat çok iyimiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

quote:

en ucuzu 410 dolardı

en ucuzu 365 dolar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zehirli

arkadaslar konuşma esnasında ses kayıt yapabilen program kullanan var mı ?
    Birde http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-arc-s-sifir-kayitli-garantili-magazadan-12-taksit-imkani-70909682/detay?source=promotion_topl burada satılan telefon alınır mı?
    Ne gibi riskleri var?

arkadaşlar bir cevap lütfen..

• quote:

quote:

Birde http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-arc-s-sifir-kayitli-garantili-magazadan-12-taksit-imkani-70909682/detay?source=promotion_topl burada satılan telefon alınır mı?
    Ne gibi riskleri var?

Dostum telefon yurt dışı. kendi imei ile mi yapılmış yoksa eski bir telefona mı adepte etmişler? pasaport kaydı yapılmış deniyor da iki yıl geçmeden o pasaporta başka bir telefon kayıt edilirse sen ne olacan? riski burda diye düşünüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: AHZ

quote:

quote:

Ne gibi riskleri var?

Dostum telefon yurt dışı. kendi imei ile mi yapılmış yoksa eski bir telefona mı adepte etmişler? pasaport kaydı yapılmış deniyor da iki yıl geçmeden o pasaporta başka bir telefon kayıt edilirse sen ne olacan? riski burda diye düşünüyorum...

pasaport sahibi olan kimse 2 yılda bir olmak şartı ile bir telefonu kaydedebilir.pasaport la kayıt edilen telefon bir daha kapanmaz.fake imei atılmışsa imei si kopyalanan telefon sim kart takilmadigi sürece sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vebo -- 26 Ocak 2012; 15:16:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vebo

quote:

quote:

quote:

Ne gibi riskleri var?

pasaport sahibi olan kimse 2 yılda bir olmak şartı ile bir telefonu kaydedebilir.pasaport la kayıt edilen telefon bir daha kapanmaz.faks ömrü atılmışsa imei si kopyalanan telefon sim kart takilmadigi sürece sorun olmaz.

Kim diyor onu? Simdi ben yurt disina ciktim bir telefon aldım geldim. Sonra tekrar çıktım telefonum arızalandı-kırdım vs. ve yenisini aldım. Ülkeme döndüğüm zaman (iki takvim yılı içerisinde) en son aldığım telefonu kullanamayacak mıyım? (bir uyarı bilgisi gelir şu tarihe süreniz var falan filan) ancak uyarıyı dikkate almaz ve ben işleme devam eder isem. Bir önceki imei otomatik olarak sistemden düşer. sistemden sonra BTK ya giden bütün evraklar incelendiği gibi senin son aldığın cihazın evraklarını inceleme sonucunda bir usulsüzlük yok ise onaylanır ve kayıt devam eder. Aksi durumda usule uygun değil ise son aldığın cihazın imei numarasına göre iletişime kapar.

• bir başka pasaporta tekrar kayıt ettirirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vebo

quote:

quote:

quote:

Ne gibi riskleri var?

pasaport sahibi olan kimse 2 yılda bir olmak şartı ile bir telefonu kaydedebilir.pasaport la kayıt edilen telefon bir daha kapanmaz.faks ömrü atılmışsa imei si kopyalanan telefon sim kart takilmadigi sürece sorun olmaz.

Kim diyor onu? Simdi ben yurt disina ciktim bir telefon aldım geldim. Sonra tekrar çıktım telefonum arızalandı-kırdım vs. ve yenisini aldım. Ülkeme döndüğüm zaman (iki takvim yılı içerisinde) en son aldığım telefonu kullanamayacak mıyım? (bir uyarı bilgisi gelir şu tarihe süreniz var falan filan) ancak uyarıyı dikkate almaz ve ben işleme devam eder isem. Bir önceki imei otomatik olarak sistemden düşer. sistemden sonra BTK ya giden bütün evraklar incelendiği gibi senin son aldığın cihazın evraklarını inceleme sonucunda bir usulsüzlük yok ise onaylanır ve kayıt devam eder. Aksi durumda usule uygun değil ise son aldığın cihazın imei numarasına göre iletişime kapar.

şimdi biraz araştırma yaptım.telefonu türkiye ye döndükten sonra kayıt için bir ay süreniz var.bir ay sonra pasaport geçersiz oluyor.ayrıca bir telefon kayıt hakkı var.yurtdisina tekrar çıkar ve yeni cihaz alırsanız başka bir pasaport bulmanız gerekiyor.kendi pasaportunuza kayıt olmuyor.

• Demek ki adamın telefonuna bir şey olsa geldiğinde türkiyeden telefon almak zorunda kalacak saçmalık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ARCadaS

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonu-aksesuarlari/invisible-phone-guard-sony-ericsson-xperia-neo-gorunmez-cizilmez-full-body-kilif_02.021.9382.0220.htm

Arkadaşlar , şu kılıf yanılmıyorsam telefonu kenarları dahil olmak üzere kaplıyor...Yani diğerleri gibi ön ve arka yüzünü değil... Acaba bunun ARC için varmıdır böyle bir kılıf,sizler ne dersiniz.

Benim verdiğim linkte aynı ürün arc s için full body yazıyor. Hızlıal.com da da mevcut. ancak gittigidiyorda daha ucuz :)

Peki bu bahsedilen şey telefonu komple sarıyor mu kenarları dahil! Bilen yada kullanan varmı içimizde... Parası önemli değil.

Benim verdiğim linkteki resimde,telefonun kenarlarına kadar saran bir görüntü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARCadaS -- 26 Ocak 2012; 19:21:43 >

• Düşündüm de , söylediğim gibi değil o body kit kılıflar...Arka kapağı çıkarmak istediğimizde çıkaramayız bu kılıflar öyle tak-çıkar kılıf değil ki! Bence şu silikon kılıfların biraz daha ince olanını yapsalar ve biraz daha sıkı olsa daha iyi olurmuş... Şimdikilerde çok kalın gerçekten.Ben yine rubber ile kullanacağım mecburen.Belki farklı şeyler çıkar ilerde.
  • quote:

Düşündüm de , söylediğim gibi değil o body kit kılıflar...Arka kapağı çıkarmak istediğimizde çıkaramayız bu kılıflar öyle tak-çıkar kılıf değil ki! Bence şu silikon kılıfların biraz daha ince olanını yapsalar ve biraz daha sıkı olsa daha iyi olurmuş... Şimdikilerde çok kalın gerçekten.Ben yine rubber ile kullanacağım mecburen.Belki farklı şeyler çıkar ilerde.

full body koruma stickerları yapıştırıldıgı zaman arka kapak açılabiliyor. mantık latex kıvamında dayanıklı malzemenin ploter yardımı ile 4-5 parça halinde kesilmiş olarak geliyor. (arka kapak 1, on yuzey 1, yanlar 2, Ön alt ve kulaklık kısmı içince 1'er parçadan olusuyor) geliyor. parçaları ayrı ayrı telefona uyguluyorsun. Bu ara bu full body korumalar düşme gibi durumlarda çizilmeyi önler ama ezik oluşturacak düşmelerden asla korumaz.

buradaki amaç telefonun tasarımını hiçbir şekilde kapatmadan çizilme ve aşınmalara karşı korumak... Eğer bunun üzerine birde silikon veya sert malzemeden kılıf alırsan ilk aldıgın günkü halini çok uzun süre korur... bir kaç örnek...

http://www.ebay.com/itm/Jnt-White-Non-Breakable-Ultra-Thin-Shell-Back-Case-Sony-Xperia-X12-Arc-S-HD-/110750626557?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5889215972981199052

veya

http://www.ebay.com/itm/Sony-Ericsson-Xperia-X12-White-Mixed-Soft-Gel-TPU-Back-Cover-Case-ZVSA124-/290579756747?_trksid=p5197.m185&_trkparms=algo%3DSIC.NPJS%26itu%3DI%252BUA%26otn%3D12%26pmod%3D110750626557%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5889217307373727100

veya

http://www.ebay.com/itm/Flip-Leather-Case-Sony-Ericsson-Xperia-Arc-X12-White-/230623239858?pt=PDA_Accessories&hash=item35b2375eb2

veya

http://www.ebay.com/itm/White-Glitter-Soft-Case-Cover-2-Free-LCD-Film-Sony-Ericsson-Xperia-X12-Arc-/320787221427?pt=PDA_Accessories&hash=item4ab0688bb3

...

• quote:

Orijinalden alıntı: emresamsung

quote:

Düşündüm de , söylediğim gibi değil o body kit kılıflar...Arka kapağı çıkarmak istediğimizde çıkaramayız bu kılıflar öyle tak-çıkar kılıf değil ki! Bence şu silikon kılıfların biraz daha ince olanını yapsalar ve biraz daha sıkı olsa daha iyi olurmuş... Şimdikilerde çok kalın gerçekten.Ben yine rubber ile kullanacağım mecburen.Belki farklı şeyler çıkar ilerde.

full body koruma stickerları yapıştırıldıgı zaman arka kapak açılabiliyor. mantık latex kıvamında dayanıklı malzemenin ploter yardımı ile 4-5 parça halinde kesilmiş olarak geliyor. (arka kapak 1, on yuzey 1, yanlar 2, Ön alt ve kulaklık kısmı içince 1'er parçadan olusuyor) geliyor. parçaları ayrı ayrı telefona uyguluyorsun. Bu ara bu full body korumalar düşme gibi durumlarda çizilmeyi önler ama ezik oluşturacak düşmelerden asla korumaz.

buradaki amaç telefonun tasarımını hiçbir şekilde kapatmadan çizilme ve aşınmalara karşı korumak... Eğer bunun üzerine birde silikon veya sert malzemeden kılıf alırsan ilk aldıgın günkü halini çok uzun süre korur... bir kaç örnek...

http://www.ebay.com/itm/Jnt-White-Non-Breakable-Ultra-Thin-Shell-Back-Case-Sony-Xperia-X12-Arc-S-HD-/110750626557?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5889215972981199052

veya

http://www.ebay.com/itm/Sony-Ericsson-Xperia-X12-White-Mixed-Soft-Gel-TPU-Back-Cover-Case-ZVSA124-/290579756747?_trksid=p5197.m185&_trkparms=algo%3DSIC.NPJS%26itu%3DI%252BUA%26otn%3D12%26pmod%3D110750626557%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5889217307373727100

veya

http://www.ebay.com/itm/Flip-Leather-Case-Sony-Ericsson-Xperia-Arc-X12-White-/230623239858?pt=PDA_Accessories&hash=item35b2375eb2

veya

http://www.ebay.com/itm/White-Glitter-Soft-Case-Cover-2-Free-LCD-Film-Sony-Ericsson-Xperia-X12-Arc-/320787221427?pt=PDA_Accessories&hash=item4ab0688bb3

...

Evet evet.Ben kendime cevabımı vermiştim.Yani body kit'lerin çepeçevre sarmasının mümkün olmadığını... O tarz birşey olsa güzel olurdu.Mesela aşağıdaki ürünün benzerinden kullanıyorum ama kalitesiz birşey belli... Hem köşesi çatladı hemde simsiyah oldu.Bu türde ve daha kaliteli birşey bulursam alacağım tekrar...Birde o ürün tamamen şeffaf olsaymış mükemmel olurmuş. Hemen 10-15 tane yedekli alırdım. :) Bilgiler için sağol.

Edit: BEN O RESİMLER İÇİNDE ŞEFFAF'mı GÖRDÜM BANAMI ÖYLE GELDİ !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARCadaS -- 26 Ocak 2012; 22:36:05 >

• evet şeffafda var ben bir beyaz bir şeffaf siparişi verdim salı gunu ortalama 2-2,5 hafta sonra elimde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresamsung

evet şeffafda var ben bir beyaz bir şeffaf siparişi verdim salı gunu ortalama 2-2,5 hafta sonra elimde :)

Acaba sabit bir mağaza yada bir dükkandan bulabilirmiyim bu ürünü,bir araştıracağım.
  • Sizlere eski bir GOLD Bilgisayar çalışanı olarak yazıyorum. Amacım benim gibi deneyimleri olanların burada alışveriş yapanları doğru bir şekilde aydınlatmalarının önünü açmak. Hizlial.com'da bildiginiz gibi GOLD bünyesinde bir sirket. Ben de GOLD sirketin satış tarafında 9-10 ay kadar calistim. Size birebir gozlerimle gorduklerimi, duydukalarımı, yasadıklarımı yazacagim.

Ben Elhamdülillah Müslümanım ve bu grupta da çoğunluk namazında niyazında müslümanlardan oluşur. Ancak biliyorsunuz ki herşey kişinin vicdanındadır. Vicdanı güçlü, nefsini iyilikle besleyenler gerçekten müslümandırlar, gerisi korku, çıkar ve görüntüde müslüman olurlar. Ben vicdan sahibi biri olarak nefsime yenik düşmeyerek bu müslüman kisvesinde her türlü dolandırıcılığı yapan, bu dünyadaki nefislerine yenik düşmüş gruptan istifa etmeye mecbur kaldım. Aşağıda size madde madde anlatacaklarımdan dolayı bence her bilinçli müslüman veya olmayan birey, emeğinin değerini doğru yere harcamayı amaçlayan herkes en azından arkasında dönenleri gözlerimle görüp, kulaklarımla duyduğum bu gruptan uzak durur.

1) Hızlıal, GOLD Bilgisayar bine yakın çalışanına her ay SSK matrahı kadar maaşın üstünü elden nakit vermekte ve Devletten yılda milyonlarca lira Gelir Vergisi kaçırmaktadır. İnsanlar maaş ödeme gününde bir odanın kapısında kuyruklar oluşturup maaş ve prim zarflarını nakit olarak alıp, alırken de hemen işten çıkarılsa hiç bir hakkını alamayacağı ibranemesini imzalamaktadır.

2) Herkesin SSK si en düşük miktardan yatmaktadır.

3) Yetkili mercilerler yakın ilişkilerde olan bir yer olarak yıllardır süren bu uygulamadan bir şekilde korunmaktadır.

4) Tüm internet mecrasına bakan bir ekiplerinin olduğunu geçen gün halen çalışmakta olan bir arkadaşımdan öğrendim. Yani senin benim gibi normal üye gibi davranıp, hızlıalı, goldu olumsuz durumlarda koruyan kollayan mesajlar yazan bir ekip. Biri bir eleştiri yapsa hemen girip, yok ben alışveriş yaptım süper bir yer, kimse mağdur olmuyor, diğer şirketler kotu en iyisi bunlar bla.. bla.. diye yazan onlarca hesaplari varmis ... Birbirleri arasinda paslasip manipulasyon yapiyorlarmis. Kimbilir bu foruma da ucreti karsiliginda kidemli adam almis olabilirler. Bu yazima mudahele etmezler umarim. Ben silmeyecegim cunku.

5) Çok ciddi kar marjlarıyla urun temin etmektedirler. bu kar marjının kurdukları şirketler vasitasiyla piyasa fiyatı oluşacak şekilde organize etmektedirler. Ornegin piyasadaki telefonlardan bazilari bu gruba 3 te bir fiyatına ulasmaktadir. Nasıl yapıyorlar bilemiyorum ama isin arkasinda kalitesiz uretim, uretim fazlasi veya yerli montaj organizasyonlarının oldugunu duymustum. bu grup elektronik, donanım disinda parfum, saat de getirmektedir. Ornegin herkesin begendigi piyasa fiyati en dusuk 200 TL olan bir saat buraya max. 40 TL ye gelmektedir. Gerisini siz dusunun.

6) Calisanlarin cogu en dusuk maasla calistirilmak uzere alindigi icin yetersizdir. bu da satis sonrasi hizmetlerde cokca belli olmaktadir.

7) Satis sonrasi destek, musteri hizmetleri maliyet olarak goruldugu icin cuzi derecede ekiple yonetilmektedir. Zaten interneti dolasirsaniz sikayetlerin cogunun nedeni budur.

İyi bir müslüman olmayı amaçlayan biri olarak ben vazifemi yaptım, umarım bize diğer şirketlerde de benzeri deneyimleri olan arkadaşlar bilgilerini yazarlar.

Bir kez daha belirteyim ki, hizlial veya Gold'u öven mesajlarin cogu ucretli kadrodan cikmaktadir.

Bir de buradan biraz ucuza mal aldim diye sevinenlerin acaba yuzde kaci ilk 3 ay - 6 ay icerisinde elindeki ürünü servise vermek zorunda kaliyordur.
    Ucuz etin yahnisi sozu burada gercek anlamini buluyor olmasin.

Hayırlı günler,

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet_1982

Sizlere eski bir GOLD Bilgisayar çalışanı olarak yazıyorum. Amacım benim gibi deneyimleri olanların burada alışveriş yapanları doğru bir şekilde aydınlatmalarının önünü açmak. Hizlial.com'da bildiginiz gibi GOLD bünyesinde bir sirket. Ben de GOLD sirketin satış tarafında 9-10 ay kadar calistim. Size birebir gozlerimle gorduklerimi, duydukalarımı, yasadıklarımı yazacagim.

Ben Elhamdülillah Müslümanım ve bu grupta da çoğunluk namazında niyazında müslümanlardan oluşur. Ancak biliyorsunuz ki herşey kişinin vicdanındadır. Vicdanı güçlü, nefsini iyilikle besleyenler gerçekten müslümandırlar, gerisi korku, çıkar ve görüntüde müslüman olurlar. Ben vicdan sahibi biri olarak nefsime yenik düşmeyerek bu müslüman kisvesinde her türlü dolandırıcılığı yapan, bu dünyadaki nefislerine yenik düşmüş gruptan istifa etmeye mecbur kaldım. Aşağıda size madde madde anlatacaklarımdan dolayı bence her bilinçli müslüman veya olmayan birey, emeğinin değerini doğru yere harcamayı amaçlayan herkes en azından arkasında dönenleri gözlerimle görüp, kulaklarımla duyduğum bu gruptan uzak durur.

1) Hızlıal, GOLD Bilgisayar bine yakın çalışanına her ay SSK matrahı kadar maaşın üstünü elden nakit vermekte ve Devletten yılda milyonlarca lira Gelir Vergisi kaçırmaktadır. İnsanlar maaş ödeme gününde bir odanın kapısında kuyruklar oluşturup maaş ve prim zarflarını nakit olarak alıp, alırken de hemen işten çıkarılsa hiç bir hakkını alamayacağı ibranemesini imzalamaktadır.

2) Herkesin SSK si en düşük miktardan yatmaktadır.

3) Yetkili mercilerler yakın ilişkilerde olan bir yer olarak yıllardır süren bu uygulamadan bir şekilde korunmaktadır.

4) Tüm internet mecrasına bakan bir ekiplerinin olduğunu geçen gün halen çalışmakta olan bir arkadaşımdan öğrendim. Yani senin benim gibi normal üye gibi davranıp, hızlıalı, goldu olumsuz durumlarda koruyan kollayan mesajlar yazan bir ekip. Biri bir eleştiri yapsa hemen girip, yok ben alışveriş yaptım süper bir yer, kimse mağdur olmuyor, diğer şirketler kotu en iyisi bunlar bla.. bla.. diye yazan onlarca hesaplari varmis ... Birbirleri arasinda paslasip manipulasyon yapiyorlarmis. Kimbilir bu foruma da ucreti karsiliginda kidemli adam almis olabilirler. Bu yazima mudahele etmezler umarim. Ben silmeyecegim cunku.

5) Çok ciddi kar marjlarıyla urun temin etmektedirler. bu kar marjının kurdukları şirketler vasitasiyla piyasa fiyatı oluşacak şekilde organize etmektedirler. Ornegin piyasadaki telefonlardan bazilari bu gruba 3 te bir fiyatına ulasmaktadir. Nasıl yapıyorlar bilemiyorum ama isin arkasinda kalitesiz uretim, uretim fazlasi veya yerli montaj organizasyonlarının oldugunu duymustum. bu grup elektronik, donanım disinda parfum, saat de getirmektedir. Ornegin herkesin begendigi piyasa fiyati en dusuk 200 TL olan bir saat buraya max. 40 TL ye gelmektedir. Gerisini siz dusunun.

6) Calisanlarin cogu en dusuk maasla calistirilmak uzere alindigi icin yetersizdir. bu da satis sonrasi hizmetlerde cokca belli olmaktadir.

7) Satis sonrasi destek, musteri hizmetleri maliyet olarak goruldugu icin cuzi derecede ekiple yonetilmektedir. Zaten interneti dolasirsaniz sikayetlerin cogunun nedeni budur.

İyi bir müslüman olmayı amaçlayan biri olarak ben vazifemi yaptım, umarım bize diğer şirketlerde de benzeri deneyimleri olan arkadaşlar bilgilerini yazarlar.

Bir kez daha belirteyim ki, hizlial veya Gold'u öven mesajlarin cogu ucretli kadrodan cikmaktadir.

Bir de buradan biraz ucuza mal aldim diye sevinenlerin acaba yuzde kaci ilk 3 ay - 6 ay icerisinde elindeki ürünü servise vermek zorunda kaliyordur.
    Ucuz etin yahnisi sozu burada gercek anlamini buluyor olmasin.

Hayırlı günler,

Aha burayada aynı mesajı yollamıs :D

Arkadasım senın amacın hepten bellı oldu.Suphe kalmadı artık.

Senın baskalarını bu fırmaya karsı yorumlar ıcın bır ekıp olusturulmus ve burada onları desteklıyen mesaj yazan kısıler var dıyerekten bır nevı kendı yaptıgın seyı burada sucluluk psıkolojısı ıle oto savunma mekanızması ıle onceden dıle getırıyorsun.Allah akıl fıkır versın

• http://forum.donanimhaber.com/m_57031553/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57036518

http://forum.donanimhaber.com/m_53688300/mpage_14/f_/key_//tm.htm#57036236

http://forum.donanimhaber.com/m_34424752/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57019282

Bır uyelık acıp bu bu fırmayı destekleyen yorumlar yazmaya yonelık calısan bır ekıp var dıyıp bu fırmayı kotuleyen bır ekıpte oldugunu bellı etme barı.

Bır mesaj yazıp 3 sıteden laptop onerek bır kısıye bıle o sıtelerden bırı hızlıal.com oldugu ıcın oraya yonlendırme oldugun ıcın bu mesajı yazdım demek ne kadar
    akla mantıga sıgıyor acaba?

Bende senın buartnıyetlı mesajına karsılık bu mesajı yazdıgın topıklere bu artnıyetını bellı etmek ıcın aynı nesajı yazmak zorunda kalacagım.

• beyler iyi akşamlar... bişey sorcam komik ama acemilik işte :D ... telefonda fotoğraflar çekiyorum ama 2sorunum var.Bunlardan ilki telefonun denklanşörüne bastığımda foto çekmiyor sadece dokunmatik olarak çekebiliyorum bunu nasıl ayırlıycam? İkinci sorunum zoom yapamıyorum :/
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.