Şimdi Ara

===>>SE Xperia™ Arc S ANA KONU (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.731
Cevap
37
Favori
261.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginç bir sorunum var. 3G'deyken Whatsapp çalışmıyor, ama internet çalışıyor, sitelere falan giriyor. WiFi'de sıkıntı yok Whatsapp çalışıyor. Avea internet ayarlarını da yaptım. Ki zaten internete giriyor Whatsapp iletilmiyor.

APN'ler bölümünde Avea Internet mi seçili olmalıydı wap mı? wap seçili bende, avea internet seçince internet gidiyor. Onun ayarlarını mı yapamadım ki.
  • Arkadaşlar sesli mesaj özelliği var mı normalde klavyenin kenarında mikrofon olması lazım ama bende yok şu an 2.3.6 kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 4.1 ya da 4.2 root yapabiliyormuyuz telefona bilen var mı performans artışı oluyor mu ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi praja -- 3 Kasım 2013; 5:11:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

İlginç bir sorunum var. 3G'deyken Whatsapp çalışmıyor, ama internet çalışıyor, sitelere falan giriyor. WiFi'de sıkıntı yok Whatsapp çalışıyor. Avea internet ayarlarını da yaptım. Ki zaten internete giriyor Whatsapp iletilmiyor.

APN'ler bölümünde Avea Internet mi seçili olmalıydı wap mı? wap seçili bende, avea internet seçince internet gidiyor. Onun ayarlarını mı yapamadım ki.

Telefon internet ayarlarını sıfırlayıp yeniden yapılandiriniz. (whatsapp ın kendisinde sorun olmuş olabilir)

• Sony jelly bean vermesede bu teli firmware ile destekleyecegini söyledi en azından rami optimize edebilir yada bi kac özellik ekleyebilirdi. Haberi olan var mi bu konulardan'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetdemirbay -- 9 Kasım 2013; 1:00:33 >
  • Arkadaşlar hayalimdeki telefon henüz piyasaya tahminen 2015'te çıkacağı ve şuan akıllı telefonum olmadığı için xperia tx almaya karar verdim lakin telefon hakkında ne doğru düzgün bir başlık ne de bir inceleme bulabildim. Eğer bu telefonu kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Niyetim çok fazla para ödemeden ileride de zor günlerin telefonu olarak kullanacağım için pilinin değişmesi önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Arkadaşlar hayalimdeki telefon henüz piyasaya tahminen 2015'te çıkacağı ve şuan akıllı telefonum olmadığı için xperia tx almaya karar verdim lakin telefon hakkında ne doğru düzgün bir başlık ne de bir inceleme bulabildim. Eğer bu telefonu kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Niyetim çok fazla para ödemeden ileride de zor günlerin telefonu olarak kullanacağım için pilinin değişmesi önemli.

o zaman xperia x1 f mini geliyor bugünlerde çıkar onu al.xperia tx arc s in büyük babası gibi bir şey .ayrıca ara model bir telefon ve arka planda kalan xperia s xperia ion kaderleri aynı alırsan z modelinden vazgeçme..ayrıca z mini çıkacak demiştim bataryası çıkarılabilen tipten bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorelDraw04 -- 11 Kasım 2013; 21:53:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: assault79

quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Arkadaşlar hayalimdeki telefon henüz piyasaya tahminen 2015'te çıkacağı ve şuan akıllı telefonum olmadığı için xperia tx almaya karar verdim lakin telefon hakkında ne doğru düzgün bir başlık ne de bir inceleme bulabildim. Eğer bu telefonu kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Niyetim çok fazla para ödemeden ileride de zor günlerin telefonu olarak kullanacağım için pilinin değişmesi önemli.

o zaman xperia x1 f mini geliyor bugünlerde çıkar onu al.xperia tx arc s in büyük babası gibi bir şey .ayrıca ara model bir telefon ve arka planda kalan xperia s xperia ion kaderleri aynı alırsan z modelinden vazgeçme..ayrıca z mini çıkacak demiştim bataryası çıkarılabilen tipten bilgin olsun.

Çok sağolun. Şuan piyasada olan ve olması muhtemel modeller ilgimi çekmediği için o kadar para yatırmak istemiyorum. Sanırım z1 mini modelinden bahsediyorsunuz değil mi?

• Evet

• Evet

• ölmüş buralar ne oldu kullanan yok mu telefonu :D
  • telefon içs

sürümününde herhangi bir sorun çıkarıyor mu?

• Arkadaşlar Arc s kullanıcısıyım. telefonda yanlışlıkla dosya yöneticisinden bi şey sildim. Sonra farkettim ki o gunden sonra kımı kaydetsem telefon rehberine eklemiyor. Yok bellekden içe aktar sımden içe aktar felan herseyı denedım sım rehberını yuklemıyor telefıon.Vcard dosyasını mı sıldim acaba. Kişileri aktar derken kişi listesini gösteriyor ama telefona aktarmıyor ya. Hiç bişey anlamadım. Fabrıka ayarlarına mı çevirsem telefonu ??
  • ;Birde arkadaşlar telefonu fabrıka ayarlarına döndürürsem, uygulamalar dışında neler silinir. Video ,müzik,fotolar gidermi ??
  • zingfth kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına döndürdüğünde format at/biçimlendir gibi bir seçenek var. Onu seçmezsen SD karta dokunmaz. Resim video müziklerin gitmez.

ICS'de sorun olmuyor. Performans olarak da sıkıntı yaşamıyorum hatta facebook gibi bazı uygulamarı devre dışı bırakıp ram i boşaltınca eskisinden iyi performans aldım.

Sadece bir iki ufak eksiklik var ICS'de arayanın resmini tam ekran değil ufak göstermesi gibi.

• quote:

Fabrika ayarlarına döndürdüğünde format at/biçimlendir gibi bir seçenek var. Onu seçmezsen SD karta dokunmaz. Resim video müziklerin gitmez.

ICS'de sorun olmuyor. Performans olarak da sıkıntı yaşamıyorum hatta facebook gibi bazı uygulamarı devre dışı bırakıp ram i boşaltınca eskisinden iyi performans aldım.

Sadece bir iki ufak eksiklik var ICS'de arayanın resmini tam ekran değil ufak göstermesi gibi.

bilgi için teşekkürler . ics sürümüne gecmemi tavsiye eder misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: balık61

quote:

bilgi için teşekkürler . ics sürümüne gecmemi tavsiye eder misin?

Ben tavsiye etmem. Kullandım geri gb ye döndüm. GB optimizasyon olarak bana daha iyi geldi. Yine de eski sayfalara bi göz gezdir öyle karar ver.

• En iyisi root atıp gereksiz uygulamaları silip, facebooku kaldırmak. Bu şekilde 2.3 ile akıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

En iyisi root atıp gereksiz uygulamaları silip, facebooku kaldırmak. Bu şekilde 2.3 ile akıyorum.

ics sürümünü denedin mi, performansı nasıl

• Şu anki halinden memnun değilsen geçmeni öneririm. Zira ICS'de telefonla gelen uygulamaları silemiyorsun ama devre dışı bırakabiliyorsun. Silmiş kadar oluyor ve performansı artırıyor.

Facebook çok fazla ram kullanıyor. Onu devre dışı bırakınca rahatlıyor telefon.

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.