Şimdi Ara

İmei numarası sıfırlandı yardım ! (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
3
Favori
46.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Visam Lord

Telefonu Garanti kapsamında değiştirlen arkadaşlara sesleniyorum. KVK ya telefonu hangi isimlerle verdiniz ? Burada onları belirtin ki bize yardımcı olsun. Konuyu açan arkadaş gibi ilk zamanlardan garanti dışı kalanların şu an sizleri örnek göstererek garanti kapsamına girmeleri gerekiyor aksi taktirde hangi servise verilirse verilsin cihaz tüm kvk tarafından garanti dışı sayılıyor. Bu konuda lütfen duyarlı olun ki hepimiz istediğimize ulaşalım.

ben 2.3 beta 1 ile gönderdim beta 1 ilk çıktığında uçmuştu imei.servis belgesine kısa ve öz birazda bilmiyor gibi ''güncel yazılımı yükledikten sonra telefon arama yapmıyor'' yazdım.12 aralıktan beri serviste cuma teslim alacağım.Ama sizin işiniz kolay burada yazanların hemen hemen hepsi her gün ilk iş kvk ve huaweiyi aradı haklı olduğumuzu kanıtlamak için ve sonunda amaca ulaşıldı.DH sayesinde birleştik ve kazandık.

• Salağa yatmak bazen işe yarayabiliyor Zaten büyük bir kesim bu konuda bilgisiz olduğundan sizin aslında salak olmadığınızı nadiren anlıyorlar. Sadece bu telefon için değil her türlü cihazın garantilik durumunda işe yarar genelde.
  • sen aldınmı telini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Visam Lord

Telefonu Garanti kapsamında değiştirlen arkadaşlara sesleniyorum. KVK ya telefonu hangi isimlerle verdiniz ? Burada onları belirtin ki bize yardımcı olsun. Konuyu açan arkadaş gibi ilk zamanlardan garanti dışı kalanların şu an sizleri örnek göstererek garanti kapsamına girmeleri gerekiyor aksi taktirde hangi servise verilirse verilsin cihaz tüm kvk tarafından garanti dışı sayılıyor. Bu konuda lütfen duyarlı olun ki hepimiz istediğimize ulaşalım.

benim cihazda 2,3,5 in 2.betası yüklüydü. bir hafta öyle kullandım sonra harici hafıza kartı kitlendi reset atınca mavi ekran çıktı

bende düzeltince imei 0 dı. eski sürümü yüklediğimde açılışta android yazısı çıkıyor ve telefonda gelen demo uygulamalar yüklenmiyordu ne yaptıysam yok düzelmedi

bende tekrar 2,3,5 i yükledim kvk ya kendim kargoladım

sorun olarak da şunu yazdım resmi sitesinden yüklediğim 2,3,5 romu yükledikten 1 hafta sonra hafıza kartı kitlendi mavi ekran çıktı.

telefonu yedek aldığım uygulama ile düzelttim fakat şabeke sorunu çıktı. telefonla görüşme yapmaya çalıştığımda bağlantı kesiliyor dedim. gönderdim gitti.

şu an üretici firmadan bilgi bekleniyor yazıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: asil__genc

sen aldınmı telini

Az önce aldım
    Telefonumu özlemişim la
  • telefonu nihayet teslim aldım.... işten gelince web den sorgulattım hala test ediliyor yazısını görünce sabrım taştı (neredeyse 1 haftadır test ediliyor) telefon açtım 10 dk oldu açan yok o sırada tekrar sorgulattım telefonu servisten alabilirsiniz vs vs yazıyordu, telefonu kapatmadım emin olmak için tam 23 dk bekledim açan yok tabi... telefonu teslim alırken (20 iş günü içerisinde yapılamadığı için yenisiyle değişim) değşim prosedürünü sordum, yetkili bayan hakem heyetine başvurmamız gerektiğini 1 e 1 değişim için başvuru alamayacağını bildirdi, ben de daha fazla uğraşmak istemediğim için üstelemedim... ilgilenen insanlar gayet kibardılar ve bu çarpık sistemin suçsuz parçalarıydılar onları üzmek istemedim :)).... ama artık kvk diyince ne diyeceğimi biliyorum...

az sonra imei yedeklemenin nasıl olduğunu öğrenip yedek almaya çalışacam, özlemişim telefonumu kurcalamayı, Allah tez zamanda kavuştursun sizleri de ...

• rom kuracanmı hobar ?
    sevindim teli almana hayırlı olsun
  • quote:

rom kuracanmı hobar ?

Kurmam mı miui kurcam. Salla orjinali
  • root oldum ve imei back up aldım, aldığım back up ı evin 4 köşesine saçtım garantiye almak için... emin olmak için soruyorum arkadaşlar back up dosyası 5irom adlı içinde 4 klasör olan toplam 18 mb lik dosya mı ? bu olduğuna 100 de 99 eminim diğer 100 de 1 lik kısım için cvp bekliyorum...
  • kurarsan aynı linki bana ver bende kurum ama imei yedeği almak lazım demmi
  • ilk iş root olup imei yedekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: antibiotic1907

root oldum ve imei back up aldım, aldığım back up ı evin 4 köşesine saçtım garantiye almak için... emin olmak için soruyorum arkadaşlar back up dosyası 5irom adlı içinde 4 klasör olan toplam 18 mb lik dosya mı ? bu olduğuna 100 de 99 eminim diğer 100 de 1 lik kısım için cvp bekliyorum...

evet imeibackup klasörünün içinde 5 10 11 diye 3 tane imaj dosyası var......
  • bi insanoğlu anlatsa da dinlesek imei yedeklemeyi
  • quote:

bi insanoğlu anlatsa da dinlesek imei yedeklemeyi

TELEFONDA root olacaksınız

5iromtoolox programını kuracaksınız
    kurulan programı açacaksınız, yetki isteyecek evet diyeceksiniz
    açılan programda imei backup ı tıklayacasınız - 1 dk kadar beklecek

daha sonra sd kart içinde 5irom klasorü var onu hep pc ye hemde istediğiniz yere kopyalayı yedek olarak tutacaksınız

eğer imei silinirse ileri Allah gösermesin.... tekrar programı kuracaksınız, ardından aldığınız yedekleri kopyalayıp programdan restore imei yi seçeceksiniz

geçmiş olsıun
  • ben dün ilk iş olarak hemen imei yedekleyip 2.3.5 kurdum, daha telefonu servisten alalı bir saat olmuştu ki imei uçtu yine :) imei restoreyi 2.3.5 te zar zor da olsa root olup yaptım ancak 2.2 de yedeklediğim imei yi kurunca telefon hem sapıttı hem de imei düzelmedi(açılış ekranı falan 2.2 gibi oldu, file explorer falan bile silindi), son çare olarak 2.2 ye tekrar dönüp imei restore ettim düzeldi... ancak 2.3 ü her yüklediğimizde imei 0 lanıyor... nasıl çözücez bunu bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: savgan36

ben dün ilk iş olarak hemen imei yedekleyip 2.3.5 kurdum, daha telefonu servisten alalı bir saat olmuştu ki imei uçtu yine :) imei restoreyi 2.3.5 te zar zor da olsa root olup yaptım ancak 2.2 de yedeklediğim imei yi kurunca telefon hem sapıttı hem de imei düzelmedi(açılış ekranı falan 2.2 gibi oldu, file explorer falan bile silindi), son çare olarak 2.2 ye tekrar dönüp imei restore ettim düzeldi... ancak 2.3 ü her yüklediğimizde imei 0 lanıyor... nasıl çözücez bunu bilemedim

2.3.5 i kvk önerdiğinde yüklicen yada custom :P
  • bu imei kanımıza işlemiş ne yapacaz bilmiyorum bende yarın alaçam teli bayiden hemen yüklerim
  • evet ben de öyle düşündüm, kvk yüklemeye başladığında 2.3.5 i yükletip üzerine de imei sini yazdırmak lazım servise
  • quote:

Orijinalden alıntı: savgan36

ben dün ilk iş olarak hemen imei yedekleyip 2.3.5 kurdum, daha telefonu servisten alalı bir saat olmuştu ki imei uçtu yine :) imei restoreyi 2.3.5 te zar zor da olsa root olup yaptım ancak 2.2 de yedeklediğim imei yi kurunca telefon hem sapıttı hem de imei düzelmedi(açılış ekranı falan 2.2 gibi oldu, file explorer falan bile silindi), son çare olarak 2.2 ye tekrar dönüp imei restore ettim düzeldi... ancak 2.3 ü her yüklediğimizde imei 0 lanıyor... nasıl çözücez bunu bilemedim

Ben miui kurdum bende de aynısı oldu. Ana konuda bununla ilgili birşey yazmıştım. Ona bak bi. Bir sayfa geride olacaktı
  • Bu arada benim imei gitmemiş ya. miui nin multi lang olanı kurdum geri geldi
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.