Şimdi Ara

İmei numarası sıfırlandı yardım ! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
3
Favori
46.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil__genc

telefonundan habe alan varmı

Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın tamir işlemlerinin devam edebilmesi için üretici firmadan bilgi beklenmektedir. İşlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır

benimki tamir ediliyor daydı, bu moda geçti tekrar... sizinkiler de öyle mi?
  • Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın tamir işlemlerinin devam edebilmesi için üretici firmadan bilgi beklenmektedir. İşlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. 444 1 585 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil__genc

Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın tamir işlemlerinin devam edebilmesi için üretici firmadan bilgi beklenmektedir. İşlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. 444 1 585 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

5 gündür bende de böyle.
  • çok uzattılar mahluklaarr b.. heriflerr adllrrrr
  • 15.gün ve hala bu yazıyor
    quote:

Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın tamir işlemlerinin devam edebilmesi için üretici firmadan bilgi beklenmektedir. İşlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. 444 1 585 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • 30 aralıkta çıkacak güncellemeyi bekliyor olabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

15.gün ve hala bu yazıyor
    quote:

hatırlatmada bi 15 gün daha geçsin sıfırını alırız
  • garanti dahili yazıyomu sende
  • so..çmmm bunlarınnn üretiçi firmalarınaa
  • hala daha haber bekliyorlar ne habermiş bu..anakart takılacak onayı alanların cihazları ne durumda teslim alan oldumu arkadaşlar.
  • yok şimdide bilgi bekleniyor yazıyolar 20 gün oldu adamlar resmen dalga geçiyolar
  • ayın 3 ünde 20 işgünü doluyor benim, bakalım o zaman ne diyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: savgan36

ayın 3 ünde 20 işgünü doluyor benim, bakalım o zaman ne diyecekler

Tuketici hakem heyetine gidersiniz, yeni telefon verirler...
  • 28 günmü olması lazımm
  • Imeisi silinen dostlar bir yol bulunmuş. Fakat hangi telefonlar için geçerli bilmiyorum. Yalnız konuyu açan arkadas bircok android cihazları desteklediğini yazmış. Bir deneyin belki imeiniz geri gelir. Unutmadan eğer gelirse hemen toolboxv3 ile yedeğini alın.
    www.****.com/android-genel-destek/android-telefonlarin-imei-kodunu-degistirme-problemi-cozuldu-resimli-anlatim-577136.html

**** olan yere maxicep yazın girin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimatetnctr -- 28 Aralık 2011; 1:09:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimatetnctr

Imeisi silinen dostlar bir yol bulunmuş. Fakat hangi telefonlar için geçerli bilmiyorum. Yalnız konuyu açan arkadas bircok android cihazları desteklediğini yazmış. Bir deneyin belki imeiniz geri gelir. Unutmadan eğer gelirse hemen toolboxv3 ile yedeğini alın.
    www.****.com/android-genel-destek/android-telefonlarin-imei-kodunu-degistirme-problemi-cozuldu-resimli-anlatim-577136.html

**** olan yere **** yazın girin.

İmei'm silinmesede meraktan soruyorum
    "Birinci Sim Kartın İmei kodunu değiştirmek istiyorsanız 1ST PDP 'yi Seç
    İkinci Sim Card imei değiştirmek istiyosanız 2nd PDP yi seç" demiş sim kart imei ne oluyormuş hocam imei "telefonun" olmuyor mu? "Bir ara burada imei yazabilen ucuz android telefonlardan alalım" gibisinden laflar ediliyordu hatırladığım kadarıyla bu linkteki bu özelliğe sahip telefonlarda işe yarıyor olabilir.Ben de merakla deneyen arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum umarım çözerler sorunlarını.

Edit:Çin kaynaklı telefonlardaki bir kodmuş simkartla ilgili işlemler için (sesin karşı tarafa az gitmesi sorununu da buradaki bir işlemden çözebiliyormuşuz.Okuduklarıma göre bu kodu girdikten sonra diğer ayarlarla haşır neşir olmamanız sizin yararınıza forum da dahil olmak üzere bu menüyü kurcaladıktan sonra telefonu çalıştıramayan arkadaşlar olmuş.Bir de not düşmüşler "UYARI : High Speed Sim Seçeneğine ASLA Basmayınız" yöntemi uygulayacak arkadaşların dikkatine.

2.Edit:Eğer Huawei'de bu menü varsa ve kurcaladıktan sonra telefon açılmazsa çözümüde buymuş;

Sim kartları (varsa ikisini de) hafıza kartını ve bataryayı çıkarın telefona batarya yı da takmadan 3-4 dakika bekleyin. daha sonra hepsini tekrar takıp normal açma kapama tuşu yerine telefonu şarja takarak açılmasını bekleyin. birkaç saniye sonra sorununuz düzelecektir. denendi 100 % olumludur.

Not:Ses problemi yaşayan kişiler vardı x5'te eğer bu menüye girerse telefon bu sorun içinse şöyle birşey paylaşmışlar;

Sorun: Karşı Tarafa Sesin Az Gitmesi.
    Çözüm:

*#3646633#
    3-ses
    2-normal modu (konuştuğunuz mod: Ağize,hansfree , kulaklık ayrı ayar gerektirir)
    6- mikrofon
    8- 16 level setting
    max analog gain 200
    step 5
    tamam diyoruz
    7 ses altı girip yukarı aşağı tuşları ile 223-230 arası bir değer seciyoruz
    geri diyoruz.
    ses 6 ses 5 ses 4 kademeli olarak belirli bir oranda azalarak 223-230 arası rakamdan dğşğk olacak sekilde arttırıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 28 Aralık 2011; 1:38:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

Orijinalden alıntı: ultimatetnctr

Imeisi silinen dostlar bir yol bulunmuş. Fakat hangi telefonlar için geçerli bilmiyorum. Yalnız konuyu açan arkadas bircok android cihazları desteklediğini yazmış. Bir deneyin belki imeiniz geri gelir. Unutmadan eğer gelirse hemen toolboxv3 ile yedeğini alın.

**** olan yere **** yazın girin.

İmei'm silinmesede meraktan soruyorum
    "Birinci Sim Kartın İmei kodunu değiştirmek istiyorsanız 1ST PDP 'yi Seç
    İkinci Sim Card imei değiştirmek istiyosanız 2nd PDP yi seç" demiş sim kart imei ne oluyormuş hocam imei "telefonun" olmuyor mu? "Bir ara burada imei yazabilen ucuz android telefonlardan alalım" gibisinden laflar ediliyordu hatırladığım kadarıyla bu linkteki bu özelliğe sahip telefonlarda işe yarıyor olabilir.Ben de merakla deneyen arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum umarım çözerler sorunlarını.

Edit:Çin kaynaklı telefonlardaki bir kodmuş simkartla ilgili işlemler için (sesin karşı tarafa az gitmesi sorununu da buradaki bir işlemden çözebiliyormuşuz.Okuduklarıma göre bu kodu girdikten sonra diğer ayarlarla haşır neşir olmamanız sizin yararınıza forum da dahil olmak üzere bu menüyü kurcaladıktan sonra telefonu çalıştıramayan arkadaşlar olmuş.Bir de not düşmüşler "UYARI : High Speed Sim Seçeneğine ASLA Basmayınız" yöntemi uygulayacak arkadaşların dikkatine.

Hocam bende ideos x5 kullanicisiyim. Bende çok şükür imei silinme gibi bit sorun yok. Belki işe yarar diye paylaştim.
    Birinci sim kart. Ikinci simkart derken nerden kastettiginu bilmiyorum. Fakat imeisi silinenler mutlaka denemeli diye düşünüyorum.

• basi geçen MTK çin klon cihazlardır ayrıca hepsinde olmaz huwaide MTK işlemci yoktur dolayısıyla sadece bazı çin cihazlarına işe yarar...
  • benim 19 gün oldu 28 günmü beklemem lazım şikayet edebilmem için ?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.