Şimdi Ara

Ehliyet Sınavına Girecekler - 20 Ekim 2012

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.130
Cevap
27
Favori
189.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu tarihte sınava girecek olanlar varsa bu başlık altında konuşalım :)

Sınavda ne yapılmalıdır,sorular nasıldır,direksiyon sınavında nelere dikkat edilmelidir?

Not:Yöneticilerden birisi bu konuyu hem burada hemde eğitim ve sınavlar bölümünde gösterebilirse sevinirim :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• up
  • bende gireceğim hayırlısı bakalım
  • Eskişehir'de girecek var mı sınava gençler?
  • lan ben agustos sınavına girecektım unuttum sonrakine girerim dedim oda geçmiş buna girecem bu seferde unutursam artık
  • Bir dahaki sınav ne zamana ?

Bu sınava girebilmem için olan kayıtlar bitti mi ?( Sürücü kursu vs )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @Majesty -- 16 Ekim 2011; 1:41:06 >
  • 2 temmuz sınavında aldım yardımcı oluyım.
    Öncelikle hiç mi hiç kazanamama korkusu olmasın. Sınav soruları gecen sınavda çıkmış sorularla aynısı genelde çoğu soru böyle oluyor yada çok benzer.
    Direksiyon sınavında soguk kanlı olun yeter. Arabaya biner binmez kemeri takın koltugu ayarlayın . Formaliteden aynaları elleyin. Ben gıcıklık olsun diye sağ aynayı hocaya ayarlatmıştım.
    Bir en önemli noktalardan bir tanesi sorulan sorulara dönüp bakmamak. Sadece aynadan yada bakmadan cevaplayın.
    Hoca benim kusursuz kullandıgımı görünce yan taraftaki pedallara basmaya basladı frene basmalar filan. Dedim sen mi sınavdasın ben mi. Bozulmustu 95 demişti.
  • ben 25 ekimde reşit oluyorum 26 sında yazılsam aralıktaki sınava girebilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @Majesty

Bir dahaki sınav ne zamana ?

Bu sınava girebilmem için olan kayıtlar bitti mi ?( Sürücü kursu vs )

Yazılı sınav 10 Aralık'ta :) Sanırım bir grup daha açılacak hocam kurslarda :) Ayrıca sınav başvuruları 24ünde başlıyor :)

@uA_1905

Kursla görüşsen iyi olur bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanki Bana Pele -- 16 Ekim 2011; 1:54:53 >
  • Bu cumartesi sınav var benim hadi bakalım herkese kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: andaceyi

Arkadaşlar bu tarihte sınava girecek olanlar varsa bu başlık altında konuşalım :)

Sınavda ne yapılmalıdır,sorular nasıldır,direksiyon sınavında nelere dikkat edilmelidir?

Not:Yöneticilerden birisi bu konuyu hem burada hemde eğitim ve sınavlar bölümünde gösterebilirse sevinirim :)

yazılı sınav ve direksiyon sınavı tarihleri tam olarak ne zaman? almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogan66

quote:

Arkadaşlar bu tarihte sınava girecek olanlar varsa bu başlık altında konuşalım :)

yazılı sınav ve direksiyon sınavı tarihleri tam olarak ne zaman? almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Yazılı sınav kesin olarak 10 Aralıkta.Direksiyon sınavı ise 7-8 Ocak tarihinde olacakmış diye okudum bazı sitelerde :)
  • quote:

quote:

quote:

Yazılı sınav kesin olarak 10 Aralıkta.Direksiyon sınavı ise 7-8 Ocak tarihinde olacakmış diye okudum bazı sitelerde :)

şuan ehliyet almak için kursa başvursam en erken sınav tarihi 10 aralık mı. aralıkta birsürü sınavım var bu ay girsem çok iyi olacaktı.
  • onumuzdeki c.tesi yani 22 ekimde sinava giriyorum.yazilidan korkum yok tek korkum direksiyon sinavinda heycanlanmam.
  • ehliyet almak için konumu açılır hiç bilmeyen türk insanı olan kuzenim girdim 80 75 100(motor) çekti hayatında arabanın sürücü koltugunda bulunmamış :) ben bi kaç bişey söyledim bi kerede uygulamalı gösterdim söylediklerimde direksiyon sınavıdan 75 almış :D

100 metre ileri gidince tamam al 100 puan yani her ehliyeti alan araba kullananmaz :D ehlyeti yeni almış birinin arabasına kimse binmez zaten :D Liseyede okulun ilk günü arabayla gittim felaket havalı deneyin ama dikkat edin çizerler :)

dediklerim de araca bin otur sol ayak asla frene yada gaza basmasın kendi dengesiz ehliyeti almadan 2 ay önce debriyaja sağ ayağınla basılması gerektiğin söylüyordu :D
    sol ayak sadece debriyajı kullanacak sağ ayak fren gaz dedim pedalları ezberledi :D el freni vitesi öğrendi :D o şekil bi kerede amcamın arabasıyla gezdirdim onada halı saha var burda boş orda verdi o şekil aldı :D
    binince debriyaja bas vitesi boşa al kontağı aç 1 e tak sağ ayak frende olsun araba kaymasın el frenini indir sol ayagını debriyajın kavrama noktasına getir sağ ayagı frenden kaldır hafifçe gazver araba vites istediğini belli eder zaten gazdan çek debriyaja bas vites + yada - işte o şekil anlatmamla geçti herkes alamaz demişti bide :D

Not : yaş 17 ama türkiye genelinin %75 inden iyi kullanırım arabayı :D köyde 10-12 yaşında traktörle tarla sürüyordum balya taşıyordum :D ordan alıştım sonra araba da aynı şekil zaten onuda 2006 model clio ile sürmeye başladım yani ortalama 5 yıldır araba kullanıyorummotoru olan ve karada giden herşeyi kullanırım motorlu motorsuz bisiklet araba kamyon minibüs dolmuş taksi motorsiklet atv forklift bide kepçe ama sürerim arkadaki ekipanı kullanmayı bilmiyorum :D :D bi tıra binmedim :)

imlayı parçaladım sanırım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

ehliyet almak için konumu açılır hiç bilmeyen türk insanı olan kuzenim girdim 80 75 100(motor) çekti hayatında arabanın sürücü koltugunda bulunmamış :) ben bi kaç bişey söyledim bi kerede uygulamalı gösterdim söylediklerimde direksiyon sınavıdan 75 almış :D

100 metre ileri gidince tamam al 100 puan yani her ehliyeti alan araba kullananmaz :D ehlyeti yeni almış birinin arabasına kimse binmez zaten :D Liseyede okulun ilk günü arabayla gittim felaket havalı deneyin ama dikkat edin çizerler :)

dediklerim de araca bin otur sol ayak asla frene yada gaza basmasın kendi dengesiz ehliyeti almadan 2 ay önce debriyaja sağ ayağınla basılması gerektiğin söylüyordu :D
    sol ayak sadece debriyajı kullanacak sağ ayak fren gaz dedim pedalları ezberledi :D el freni vitesi öğrendi :D o şekil bi kerede amcamın arabasıyla gezdirdim onada halı saha var burda boş orda verdi o şekil aldı :D
    binince debriyaja bas vitesi boşa al kontağı aç 1 e tak sağ ayak frende olsun araba kaymasın el frenini indir sol ayagını debriyajın kavrama noktasına getir sağ ayagı frenden kaldır hafifçe gazver araba vites istediğini belli eder zaten gazdan çek debriyaja bas vites + yada - işte o şekil anlatmamla geçti herkes alamaz demişti bide :D

Not : yaş 17 ama türkiye genelinin %75 inden iyi kullanırım arabayı :D köyde 10-12 yaşında traktörle tarla sürüyordum balya taşıyordum :D ordan alıştım sonra araba da aynı şekil zaten onuda 2006 model clio ile sürmeye başladım yani ortalama 5 yıldır araba kullanıyorummotoru olan ve karada giden herşeyi kullanırım motorlu motorsuz bisiklet araba kamyon minibüs dolmuş taksi motorsiklet atv forklift bide kepçe ama sürerim arkadaki ekipanı kullanmayı bilmiyorum :D :D bi tıra binmedim :)

Ehliyetsiz kullanmamani tavsiye ederim.En ufak bi kazadan bile buyuk sonuclar dogabilir dikkat et.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şuan ehliyet almak için kursa başvursam en erken sınav tarihi 10 aralık mı. aralıkta birsürü sınavım var bu ay girsem çok iyi olacaktı.

Evet 10 aralık.Zaten toplasan 50 dk bile sürmez sınav :) Çevremdekiler öyle diyor :)

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

ehliyet almak için konumu açılır hiç bilmeyen türk insanı olan kuzenim girdim 80 75 100(motor) çekti hayatında arabanın sürücü koltugunda bulunmamış :) ben bi kaç bişey söyledim bi kerede uygulamalı gösterdim söylediklerimde direksiyon sınavıdan 75 almış :D

Ehliyet almak için mi açmışım bu konuyu bak bakalım? Bize ne senin kaç yaşında araba sürmeye başladığından? Sanki bana sürüyorsun arabayı?

Ayrıca bak bakalım forumda kaç tane ehliyet konusu var? Başlık altında muhabbet ediyoruz alt tarafı.Belki gireceğimiz yerde veya kursta DH'den birileri çıkar.Bu sayede yüz yüze tanışmış oluruz.

Ulan bende 2010 Haziran'a kadar liseliydim ama hiç böyle bir konuda artistlik veya çok bilmişlik yaptığımı hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanki Bana Pele -- 16 Ekim 2011; 3:05:05 >
  • Şimdi bir sorum var ben gitsem kursa bugün yazılsam ve başvuruyu yapsam 10 Aralık'ta ki sınava girebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qRueL

Şimdi bir sorum var ben gitsem kursa bugün yazılsam ve başvuruyu yapsam 10 Aralık'ta ki sınava girebilir miyim?

zaten bugunden sonraki ilk sinav 1 hafta sonra tam.ona yetisemiuecehin icin 10 araliga rahat rahat yetisirsin.ben haftaya giricem sinava.kursa eylul 12 civarlarinda yazilmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.MerciLess

quote:

Orijinalden alıntı: qRueL

Şimdi bir sorum var ben gitsem kursa bugün yazılsam ve başvuruyu yapsam 10 Aralık'ta ki sınava girebilir miyim?

zaten bugunden sonraki ilk sinav 1 hafta sonra tam.ona yetisemiuecehin icin 10 araliga rahat rahat yetisirsin.ben haftaya giricem sinava.kursa eylul 12 civarlarinda yazilmistim

Tamam hocam sağolun şu işi de aradan çıkarmalı artık sıktı ehliyetsiz dolanıyoruz. Polis görecek diye binbir eziyet.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.