- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Şans Oyunlarından Zengin Olan İnsan
31 Cevap3851 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

903 Mesaj
15 Ekim 2011; 18:59:50 

Varmı çevrenizde akrabanız, tanıdığınız, arkadaşınızın arkadaşı falan? Piyango, sayısal vs gibi oyunlardan büyük ikramiye kazanmış veya yüksek bir mebla almış bildiğiniz birisi? Araştırdım çevremde hiç yok bu insanlar, oysaki her hafta 10 larca kişinin hayatı şans oyunları sayesinde değişiyor. Peki bu insanların hepsimi gizleniyor ya da hiçmi çevremizde yok. Arada bir zevkine oynayan bir insanım ve merak ettim bu konuyu varsa bilgi sahibi olan veya böyle birşeye tanık olan bizle paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xHannibalx -- 15 Ekim 2011; 19:13:47 >

Denizde bir bulutun öldürdüğü
Japon balıkçısı genç bir adamdı.
Dostlarından dinledim bu türküyü
Pasifikte sapsarı bir akşamdı...
Wepla id: Jakoben

676 Mesaj
15 Ekim 2011; 19:02:30 

Acilen olmam lazım bu zamlarla işimiz zor.

Galatasaray & Arsenal

282 Mesaj
15 Ekim 2011; 19:07:14 

benimde şu sıralar acilen zengin olmam lazım yoksa bi ayak çukurda

arkadaşlarla son bi sigaramız var onu içiyoruz birader.

440 Mesaj
15 Ekim 2011; 19:10:53 

Zamanında dedemlere çıkmış, dokuma tezgahı falan almışlar. Tabi şimdi onlardan eser yok

Since 1963

BursaSpor Fan

189 Mesaj
15 Ekim 2011; 19:21:22 

bundan rahat 10 yıl evvel eniştem ve babamın yaptığı ortak at yarışı kuponu tutmuştu. tatildeydik o ara, tatil bedavaya geldi ve süresi uzadı.enişte kart borçlarını kapattı babam 0 araba aldı. şimdi çıksa ne güzel olur be

4619 Mesaj
15 Ekim 2011; 19:24:38 

bir tanıdığımız sayısal oynamak için 4 kupon doldurmuştu yatırmak için gittiğinde 3 kuponu yatırdı 4. yatırırsa sigara alamayacağı için yatırmadan sigara alıp evine gitmişti.sonuçlar açıklandığında yatırmadığı kupona ikramiye çıkınca halini siz düşünün psikolojisi çökmüştü intihar etmeyi düşünmüştü bir aralar.

440 Mesaj
15 Ekim 2011; 19:27:50 

quote:

Orijinalden alıntı: RæmireZ

bir tanıdığımız sayısal oynamak için 4 kupon doldurmuştu yatırmak için gittiğinde 3 kuponu yatırdı 4. yatırırsa sigara alamayacağı için yatırmadan sigara alıp evine gitmişti.sonuçlar açıklandığında yatırmadığı kupona ikramiye çıkınca halini siz düşünün psikolojisi çökmüştü intihar etmeyi düşünmüştü bir aralar.

Sigaranın zararları

Since 1963

BursaSpor Fan

903 Mesaj
15 Ekim 2011; 19:57:50 

quote:

Orijinalden alıntı: RæmireZ

Bende biraz bundan bahsediyorum aslında. Belki tanıdığınız sigara almak yerine o kuponuda yatırsaydı ikramiye aynı numaralara çıkmayacaktı. Sanki ayarlanıyor tüm bunlar her hafta kaç kişiye trilyonlar çıkıyor ama bunların hiçbiri piyasada yok hayali kişilere çıkıyor sanki. Sıfırdan trilyoner olan bir insan illaki dikkat çeker dedikodusu etrafa yayılır. Kimsenin böyle büyük ikramiye tutturan tanıdığı ettiği yok ama.

Bunların aptal vergisi olduğunu bende savunuyorum ama işin hilesini bu denli ciddimi yapıyorlar onu merak ediyorum. Aslında o trilyonlar kimseye çıkmıyor direk devletin kasasınamı giriyor acaba?

1729 Mesaj
15 Ekim 2011; 20:19:49 

İddaa sayılıyor mu

903 Mesaj
15 Ekim 2011; 21:25:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

İddaa sayılıyor mu

%50 şans %50 yetenek o saylanmaz.

207 Mesaj
17 Ekim 2011; 4:33:32 

quote:

Orijinalden alıntı: xHannibalx

Varmı çevrenizde akrabanız, tanıdığınız, arkadaşınızın arkadaşı falan? Piyango, sayısal vs gibi oyunlardan büyük ikramiye kazanmış veya yüksek bir mebla almış bildiğiniz birisi? Araştırdım çevremde hiç yok bu insanlar, oysaki her hafta 10 larca kişinin hayatı şans oyunları sayesinde değişiyor. Peki bu insanların hepsimi gizleniyor ya da hiçmi çevremizde yok. Arada bir zevkine oynayan bir insanım ve merak ettim bu konuyu varsa bilgi sahibi olan veya böyle birşeye tanık olan bizle paylaşırsa sevinirim.

Para kazanılabiliyorda ama haydan gelen,huya gider.Nasıl elinden çıktığını anlayamayabiliyorsun.

Sad But True.

2943 Mesaj
17 Ekim 2011; 4:57:19 

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan2707

Para kazanılabiliyorda ama haydan gelen,huya gider.Nasıl elinden çıktığını anlayamayabiliyorsun.

Aynen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1520 Mesaj
17 Ekim 2011; 6:18:00 

quote:

Orijinalden alıntı: xHannibalx

bundan 1yıl felan önce mahalleden bi arkadaşla karşılaşmıştım iddaa bayisinde 2 kupon tutturdum biri 900tl diğeri 700tl yada 650tl gibi bi rakam dedi vay iyi felan dedim konuştuk bayide aradan 3-4 gün geçti bi baktım kafa göz dağılmış ne oldu dedim akşam mahallede yürüyodum ne olduğunu anlamadım arkadan önce heralde kafama vurdular sonra biraz daha tartaklamışlar dedi ceptekı tum parayı almıslar sigara paketıne kadar dedı sadece 1 dal sigara bide çakmak bırakmışlar
o yüzden insanlar artık bu tür oyunlardan kazandıklarını kimseye söylemiyolar haklılarda bence

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Ekim 2011; 6:23:07 

Borsa sayılırsa şans oyunu olarak, babam baya para kaldırdı, 2 tane dairemiz oldu borsadan kazandığımız paralarla.

Uzaklaştırılmış
17 Ekim 2011; 6:58:41 

Şans oyunlarına güvenmiyorum. KPSS, LGS,YGS,ALES,ÜDS,KPDS,POLİSLİK, AÇIKÖĞRETİM sınavları dahil tüm sınavlarda kopya çekiliyor. Devletin tüm kurumlarında yolsuzluk almış başını giderken. Büyük paraların döndüğü çekilişlerde niye yolsuzluk yapılmasın ki? Toplardaki en ufak ağırlık değişiminin bile topun düşmesinde etikli oluyor. Bence 10 tane çekiliş yapılıyorsa 1 tanesi göstermelik olarak veriliyor. Düşünsenize 4-5 tane şans oyunu var. Her hafta 5 yandaşı zengin yapsalar 10-15 senede anasını ağlatırlar ortalığın. Bence en mantıklısı iddaa. Alacaksın 10 maç 500,000 TL veren kuponu rastgele oynayacaksın, şike bile olsa rastgele oynadığın için seni etkilemiyor. Hem tutturma oranı sayısala göre daha yüksek hemde güvenli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingozzz -- 17 Ekim 2011; 6:59:59 >

43 Mesaj
17 Ekim 2011; 7:06:24 

98 büyük. İkramiye galiba 1 Tirilyondu ( zamanın parası ) bizim oturduğumuz apartmanın kapıcısı 125 Milyar kazanmıştı.
Adama para yaramamış mesleğe geri dönmüş diye duymuştum sonradan

4546 Mesaj
17 Ekim 2011; 7:10:14 

milli piyangodan 2 kişi var kazanan bitanesi köylümüz diğeri mahalleden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 17 Ekim 2011; 7:11:41 >

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
3 gün 4 sa. 40 dk. kadarı kaldı.
17 Ekim 2011; 7:23:02 

Olasiliksizi oku

783 Mesaj
17 Ekim 2011; 7:35:01 

Karşı komşumuza çıktı. Yeni ev ve araba aldılar.

Benim söylediğim her sözde bir hayr var, hayr-ı şerde sakladım.

927 Mesaj
17 Ekim 2011; 15:57:55 

Haram para olduğunu bildiğimden oynamıyorum, ha hiç oynamadım mı? eskiden oynuyoduk tabi, çıkmayınca dahada oynamadık zaten oynasak ve kazansak bile dediğim gibi haram para.Hadi buna inanmıyon bak çevrene büyük ikramiye çıkanların geneli eski halinden beter olabiliyor.Neden?Haydan gelen seni çarpıp huya gidiyor.

Geçen bi haberde görmüştüm avrupada yada amerikadamıydı neydi, bi karı kocaya 2 katrilyon ikramiye çıkmış.15 kişye dağıtacaklarmış, o para bana çıkacak 70 milyon akrabam olurdu heralde

Bilmek yetmez, uygulamalıyız
İstemek yetmez, yapmalıyız

Uzaklaştırılmış
17 Ekim 2011; 17:37:17 

ben oyle birden zengin olan adamlardan degilim ama suan altımda porsche varsa buna borcluyum.her hafta en az 2 iddaa tutturup kenara koyuyorum.misal bu hafta 2 liradan;800 tl tutturdum.ama alıştım kesmiyor artık.

2166 Mesaj
17 Ekim 2011; 17:48:12 

@rifatsahan
kupanlarını bizlede paylaş dostum herkes kazansın...
süper olur..

2484 Mesaj
17 Ekim 2011; 18:17:06 

quote:

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

@rifatsahan
kupanlarını bizlede paylaş dostum herkes kazansın...
süper olur..

Bende geçengün villa yaptıracaktım fakat iddia tutmadı.
Cool Story B R O !

6256 Mesaj
17 Ekim 2011; 18:44:12 

Komşu 5 tutturmuştu

Uzaklaştırılmış
17 Ekim 2011; 20:02:18 

Biz sayısaldan 5 tutturduk 1500 civarı para almıştık 6-7 yıl yada daha fazla oluyor galiba.Ama büyük ikramiye çıkarsa ve azıcık aklın varsa o para ile hayatının sonuna kadar iyi bir şekilde yaşayabilirsin.

903 Mesaj
21 Ekim 2011; 0:45:18 

quote:

Orijinalden alıntı: yenikoy kasabi

ben oyle birden zengin olan adamlardan degilim ama suan altımda porsche varsa buna borcluyum.her hafta en az 2 iddaa tutturup kenara koyuyorum.misal bu hafta 2 liradan;800 tl tutturdum.ama alıştım kesmiyor artık.

Kesmez tabi, beyin bedava neden kullanmayasın dimi

3065 Mesaj
21 Ekim 2011; 1:07:06 

Bi tane mi çıkan yok yani. Sayısal haftada en az 1.5milyontl para veriyor.Gerçekten hayali mi yani ?

1530 Mesaj
21 Ekim 2011; 1:15:00 

quote:

Orijinalden alıntı: yenikoy kasabi

şu devlet dedikleri köhne virane
kurmuş gönüllere tenha kerhane

433 Mesaj
21 Ekim 2011; 1:29:18 

O değilde iddaa dan az meblalar kazanınca çok güzel oluyor be Hemen hemen 3-4 günde bir 20-30 tl geliyor

Derine, derine daha derine, adımı kazı derine.
I ❤ Google

3077 Mesaj
21 Ekim 2011; 1:33:21 

quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Aynen.

Aynen öyle vallahi.

Geçen sene iddaa' dan büyük paralar vurmuştum. Normalde para harcamayı, tutumlu geçinmeyi bilen adamımdır. ''Ohh birkaç ay rahatım'' dedim, demez olaydım. Nasıl eridi gitti o paralar ben bile anlamadım

Hakikaten bereketi olmuyor şans oyunundan gelen paranın.

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

3300 Mesaj
21 Ekim 2011; 1:43:16 

Halam 5 de kalmıştı bundan bi 10 sene once filan. 2 sene önce de isyerinin karşında oto tamircisi abi 5 de kalmıştı.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

171 Mesaj
21 Nisan 2014; 13:18:57 

Eski konuyu canlandırmak istemem fakat bugün ilk kez iddia oynadım, 800TL çıktı. Öğrenci adam için cidden bayağı yüksek bir mevla.

Karı, kızı geçtim alternatif akımı seçtim. ODTÜ -Fizik
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Şans Oyunlarından Zengin Olan İnsan
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281