- x
Lenovo IdeaPad Z570 Kullanıcı Platformu
3277 Cevap235371 Görüntüleme41 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     4 [6] 8 9 10 11 12 13      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1654 Mesaj
17 Ekim 2011; 12:50:13 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

bende aranıza katıldım , vatan sağolsun

Hoş geldiniz aramıza, hayırlı olsun

2013 C4 Exclusive Cam Tavan Neptün Mavi - Golf V 1.4 TSI 140 PS
iPhone 5S 16 GB - Sony Playstation 3 320 GB
Sakarya University - Information Systems Engineering

561 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AvantiLazio
17 Ekim 2011; 13:31:40 

az önce Y570 modelini aldım içinden garanti belgesi çıktı gold pc den sipariş yoluyla aldım fakat z570i vatandan aldık içinden garanti belgesi çıkmadı bu konuda hala aydınlanmış değilim.Bir de bu recovery düğmesiyle bilgisayarı ilk günkü uruma getirmek için sistem yedeği oluşturmak mı gerekiyor yoksa recovery olayını yapamazmıyız?

http://www.youtube.com/watch?v=HPXf-KJvUf8

142 Mesaj
17 Ekim 2011; 13:55:34 

Arkadaşlar Bende aldım z570 :) kargo bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

100 Mesaj
17 Ekim 2011; 13:59:20 

quote:

Orijinalden alıntı: anatomie

az önce Y570 modelini aldım içinden garanti belgesi çıktı gold pc den sipariş yoluyla aldım fakat z570i vatandan aldık içinden garanti belgesi çıkmadı bu konuda hala aydınlanmış değilim.Bir de bu recovery düğmesiyle bilgisayarı ilk günkü uruma getirmek için sistem yedeği oluşturmak mı gerekiyor yoksa recovery olayını yapamazmıyız?

eksenbilgisayarda daha ucuz neden golddan aldınız

584 Mesaj
17 Ekim 2011; 14:01:02 

Ben cuma günü siparişimi vermiştim.(lenovo z570 59-311142 )Bugün birkaç saat öncesinde kargoya verilmiş .Muhtemelen sipariş sırasına göre kargoya veriyorlardır.Böylece siparişlerin ne zaman kargoya verileceği konusunda ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

561 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AvantiLazio
17 Ekim 2011; 14:03:46 

quote:

Orijinalden alıntı: geniu.s

eksenbilgisayarda daha ucuz neden golddan aldınız

Bilgisayarı kız kardeşim kullanacak hocam servis konusunda pek anlamazlar uğraşamazlar bende şehir dışındayım bu şekilde karar verdik online olarak sipariş vermiştim 2230 lira civarı tuttmuştu galiba.

100 Mesaj
17 Ekim 2011; 14:32:26 

quote:

Orijinalden alıntı: LuX Aeterna

Ben cuma günü siparişimi vermiştim.(lenovo z570 59-311142 )Bugün birkaç saat öncesinde kargoya verilmiş .Muhtemelen sipariş sırasına göre kargoya veriyorlardır.Böylece siparişlerin ne zaman kargoya verileceği konusunda ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

ben pazar sabah verdim siparişi o zaman çok beklerim daha :D

bi de benden belge yollamamı istediler daha ona bakacaklar da ohooooo

561 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AvantiLazio
17 Ekim 2011; 14:37:25 

vatandan alan arkadaşlar ürünleri eline gelince garanti belgesi varmı diye i kontrol edebilirlermi?

38 Mesaj
17 Ekim 2011; 14:40:54 

quote:

Orijinalden alıntı: inistanbul

alette e-sata varmı? harddisc 7200 rpm mi? bide sıcaklık değerlerini koyarsanız çok güzel olacak. son bi soru daha pili kaç saat gidiyor, oyun haricinde 4-5 saati buluyor mu?

evet e - sata var

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

120 Mesaj
17 Ekim 2011; 14:57:18 

quote:

bende cuma akşam verdim şiparişi ama bende hareket yok.. hala sipariş hazırlanıyo....insan bi faturalandı fln yazar :P

49 Mesaj
17 Ekim 2011; 15:05:53 

Arkadaşlar ben vatandan aldım daha doğrusu lenovonun tırından aldım ordada vatan satıyodu garanti belgesi var kutunun yanında birleşim noktalarını sıkıstırmıslar kutuyu komple acın görürsünüz garanti belgesini :)

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcıları Kulübü

561 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AvantiLazio
17 Ekim 2011; 15:19:57 

quote:

Orijinalden alıntı: 55mcm55

Arkadaşlar ben vatandan aldım daha doğrusu lenovonun tırından aldım ordada vatan satıyodu garanti belgesi var kutunun yanında birleşim noktalarını sıkıstırmıslar kutuyu komple acın görürsünüz garanti belgesini :)

Allah senden razı olsun hocam kaç gündür kafama takıldı nerede garanti belgesi diye nereye sıkıştırmışlar arkadaş adam kutuyu çöpe atsa gitti garanti belgesi kutuyu parçaladım resmen bulmak için :)

49 Mesaj
17 Ekim 2011; 15:26:33 

Dostum garanti bitene kadar sakın kutu ve köpükleri atma :)

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcıları Kulübü

6 Mesaj
17 Ekim 2011; 15:27:19 

2 tane de ben aldım ve bu sitedeki yorumlar, sorunlar, cevaplar sayesinde aldım.Forumlardan bi süredir uzaktım sırf bu konuyu açıp ilgilenen arkadaşlara teşekkür etmek için üye oldum diyebilirim:) Ancak forum çok hoş burda kalırım ben:)
Benide listeye ekleyin:)

2257 Mesaj
17 Ekim 2011; 17:08:13 

quote:

Orijinalden alıntı: moral83

eyvallah arkadaşım , hoşbulduk bu gidişle topic de z570 patlaması olacak

7 Mesaj
17 Ekim 2011; 18:35:13 

bende iki gün önce aldım. ismimi eklerseniz sevinirim :D

100 Mesaj
17 Ekim 2011; 19:40:45 

kargoya verilmiş yarın elimde olur

184 Mesaj
17 Ekim 2011; 19:49:31 

Beyler Ben Vatan Bilgisayardan Aynı Modeli Aldım vede Lenovoya Ait Garanti Belgesi Cıktı Vatandaki Kişilerde Bir Şey Olursa Fatura Bilgisayarın Kutusu Hepsini Getirin Dediler

Şimdi GTA4 yüklüom Test etcem ama torbo bost yüksek güce gecip geçmediğini nasıl anlayacam oyun moduna nasıl ayarlayacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyCeySaN -- 17 Ekim 2011; 19:50:42 >

Qualcomm MSM8660 Dual-core 1.2 GHz Cpu - Adreno 220 Gpu - android OS, v2.3 (Gingerbread) - 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density) - 1 GB storage, 1 GB RAM - Htc Sense 3.0

184 Mesaj
17 Ekim 2011; 20:37:23 

Ben bilgisayarın tam güçde veya normal güçte olup olmadığını nerden anlayacam yardım edin lütfen

Qualcomm MSM8660 Dual-core 1.2 GHz Cpu - Adreno 220 Gpu - android OS, v2.3 (Gingerbread) - 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density) - 1 GB storage, 1 GB RAM - Htc Sense 3.0

55 Mesaj
17 Ekim 2011; 21:12:59 

quote:

Orijinalden alıntı: CeyCeySaN

Ben bilgisayarın tam güçde veya normal güçte olup olmadığını nerden anlayacam yardım edin lütfen

bende bunu merak ediyorum gerçekten bilen varsa cevap atsın lütfen

748 Mesaj
17 Ekim 2011; 21:13:37 

quote:

Orijinalden alıntı: aeroow

kardeşim biriniz ekran panelini söylerse seinirim aida64 programından bakabilirsiniz buna

bu arada ben sanırsam 1700tl ye alıcam indirim bittigi icin mecbur

belki tekrar indirime girerse o zamanda alabilirim belli olmaz

hocam panel kötü

Bencede usb 3.0 olmaması kötü olmuş sonuçta 2 3 yıl gidecek, hdd alcaktım 3.0 alamıyorum

Harddisk 5400 rpm sormuştum ben

Isınma yok ama super sessiz modu ile standart mod arasında fark yok

Otomatik nvidia ya geçmemesi saçma olur umarım geçiyordur

Çok aceleye getirdim, asus ya da toshiba gibi kalitelidir umarım

Özellikleri iyi diye daldık ama dandik malzeme kullanıp satmalarından da tırsmıyo deilim

Sz007v de fazla pahalıydı, 1500 tl olan asus ram duşuktu sadece
Gerçi hp 7200rpm falan kullanıyor da noluyor hp 6020et alıcaktım millet hep sorun yaşamış

Bu arada 6 sayfa olmuş guzel gdiyor konu

Umarım kimse pişman olmaz

55 Mesaj
17 Ekim 2011; 21:29:18 

quote:

Orijinalden alıntı: trizor

hocam panel kötü

Bencede usb 3.0 olmaması kötü olmuş sonuçta 2 3 yıl gidecek, hdd alcaktım 3.0 alamıyorum

Harddisk 5400 rpm sormuştum ben

Isınma yok ama super sessiz modu ile standart mod arasında fark yok

Otomatik nvidia ya geçmemesi saçma olur umarım geçiyordur

Çok aceleye getirdim, asus ya da toshiba gibi kalitelidir umarım

Özellikleri iyi diye daldık ama dandik malzeme kullanıp satmalarından da tırsmıyo deilim

Sz007v de fazla pahalıydı, 1500 tl olan asus ram duşuktu sadece
Gerçi hp 7200rpm falan kullanıyor da noluyor hp 6020et alıcaktım millet hep sorun yaşamış

Bu arada 6 sayfa olmuş guzel gdiyor konu

Umarım kimse pişman olmaz

toshiba yı bilmiyorum ama asus dan çok büyük bir rpoblem yaşadım evet kaliteli ürünleri var ama ufan bir sorun yaşadınızmı işiniz çok zor geri dönüşü olmuyor zaten servisi o kadar kötü ve ilgisiz ki böyle bir şey olamaz hiç bir sorunuza telefonlarınıza cevap alamıyosunuz yüz yüze görüşmeye gidiyosunuz muhattap bulamıyosunuz çünkü vericek cevapları yok

165 Mesaj
17 Ekim 2011; 22:06:30 

cumartesi günü de bir tane ben aldım vatandan listeye beni de eklerseniz sevinirim :)

24 Mesaj
17 Ekim 2011; 22:21:09 

bende asus 007 ile bu arasında gidip geliyorum ama son kararım bu olacak gibi.bir de işlemcide 2410 ile 2430 arasındaki 0,1 hız farkı 35 liraya değerr mi? ucuz olanı almayı düşünüyorum.teşekkürler

584 Mesaj
17 Ekim 2011; 22:26:44 

Beyler z570ler(genelde vatan bilgisayardan alınanlar),malumunuz üzere işletim sistemi home basic olarak geliyor.Aero,xp mod vs bazı önemli özelliklerden yoksun olan home basic can sıkıcı bir işletim sistemi.Eminim ki pek çoğumuz clean install yaparak,ultimate vs üst sürümleri kurmayı deneyecek.Tam da bu noktada pek çok kullanıcı clean install (sıfırdan yeni işletim sistemi) kurmak istediğinde,wireless driverın çalışmadığını belirtmiş.Bu durumu ancak windows üzerinden anytime upgrade ile halledebileceğimizden bahsedilmiş.ee bu durumda yükseltme işlemi için yeni bir anahtar satın almamız gerekecek.(legal yol)(i)
İşletim sistemi yükseltmede;anahtar olayında farklı bir yol da denenebilir tabi(ii)Ancak forumda bu tarz şeyler paylaşmak yasak olduğundan,google biraz araştırma yapmanızı tavsiye ederim.Böylece ücretsiz bir şekilde hem işletim sistemini upgrade edersiniz,hem de malum wireless sorunsalından paçayı kurtarmış olursunuz.
Şahsen benim laptop yarın elimde olacak.(kargoda şu an)Alır almaz işletim sistemini yükseltme işini halledip,ardından recovery dvdleri oluşturacağım.Zaten en mantıklısı da bu gibi.

2 Mesaj
17 Ekim 2011; 22:38:14 

Sevgili Arkadaşlar,
Pazar günkü indirimi yakaladım ve ne büyük şanstır ki bir word kart buldum ve uzun süredir peşinde olduğum lenovo-59-311142-z570-core-i5-2430m-2.40ghz-6gb-ddr3-750gb-15.6-dvdrw-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=56737 kodlu ürünü satın aldım. Bugün yarın teslim edilir.
Sizden dileğim bu ürün elime ulaşır ulaşmaz yapmam gerekenleri benim gibi teknoloji engelli birinin anlayacağı basitlikte yazmanız. Forumunuzu (artık forumumuzu) okudum. recovery 3dvd falandı filandı kafam almadı. Garanti konusuna gelince hepinizin bildiği gibi faturalar artık yasal zeminde garanti yerine geçmiyor. Elimizde 2 yıllık garanti belgesinin olması gerek. Bu konuda ne yapabilriz? Bu arada yapmam gerekenleri lütfen atlamayın. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Yanıt bekliyorum...

umerk

584 Mesaj
17 Ekim 2011; 22:39:41 

quote:

Orijinalden alıntı: bekir33

bende asus 007 ile bu arasında gidip geliyorum ama son kararım bu olacak gibi.bir de işlemcide 2410 ile 2430 arasındaki 0,1 hız farkı 35 liraya değerr mi? ucuz olanı almayı düşünüyorum.teşekkürler

Usta kesinlikle 2430 olan modeli tercih et.(hız farkı önemli değil)Forumda sandy bridge sorunsalı olarak aratırsan anlarsın.İntelin 2. jenerasyon i serisi işlemcilerinde (özellikle 2011 ilk çeyreği kapsayan) chipset problemi olduğundan bahsediliyor.Dahası bu bir iddaa değil intelin kabul ettiği,asus başta olmak üzere bazı firmaların,ilk piyasaya sürülen sandy bridgeleri toplattığını biliyoruz.Sorunun daha çok i7 lerde gözlendiği belirtilmiş ancak i5 lerde de olmadığına nasıl emin olabiliriz ki?
Kısaca 2410 modeli 2011'in ilk çeyreğinde üretilmiş.(yani riskli bölümde).2430 ise 2011'in 3.çeyreğinde.Yani eğer 2430'u tercih edersen sandy bridge sorunu başını ağrıtmaz.Özellikle lenovo'nun aldığımız z570 lerde new revision(sorunlu chipsetlerin toplatılıp yenileri ile piyasaya sunulması.) stiker ları olmadığını düşünürsek,2430 olan modeli 30-40 tl fazla vererek tercih etmek akıllıca olacaktır.

11363 Mesaj
17 Ekim 2011; 22:43:06 

Gittim bugün inceledim bir kere kasası ve tuş takımı süper kaliteli bir makine özellikleri de harika ben çok beğendim açıkçası 1400 TL ye mükemmel bir cihaz almışsınız (Şu anki fiyat 1700 TL) hepiniz iyi günlerde kullanın... Satış elemanıda yok sattıklarını söyledi indirim zamanı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 17 Ekim 2011; 22:44:27 >

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Para" ile "İman" Ters Orantılıdır...
Katılım zamanı: 7 Aralık 2005

24 Mesaj
17 Ekim 2011; 22:43:30 

quote:

Usta kesinlikle 2430 olan modeli tercih et.(hız farkı önemli değil)Forumda sandy bridge sorunsalı olarak aratırsan anlarsın.İntelin 2. jenerasyon i serisi işlemcilerinde (özellikle 2011 ilk çeyreği kapsayan) chipset problemi olduğundan bahsediliyor.Dahası bu bir iddaa değil intelin kabul ettiği,asus başta olmak üzere bazı firmaların,ilk piyasaya sürülen sandy bridgeleri toplattığını biliyoruz.Sorunun daha çok i7 lerde gözlendiği belirtilmiş ancak i5 lerde de olmadığına nasıl emin olabiliriz ki?
Kısaca 2410 modeli 2011'in ilk çeyreğinde üretilmiş.(yani riskli bölümde).2430 ise 2011'in 3.çeyreğinde.Yani eğer 2430'u tercih edersen sandy bridge sorunu başını ağrıtmaz.Özellikle lenovo'nun aldığımız z570 lerde new revision(sorunlu chipsetlerin toplatılıp yenileri ile piyasaya sunulması.) stiker ları olmadığını düşünürsek,2430 olan modeli 30-40 tl fazla vererek tercih etmek akıllıca olacaktır.

yardımcı olduğunuz için teşekkürler.bir daha ki indirimde limit olursa ben de düşünüyorum iyi akşamlar

120 Mesaj
17 Ekim 2011; 23:12:40 

kargoya verilmiş bu akşam

55 Mesaj
17 Ekim 2011; 23:13:32 

quote:

Beyler z570ler(genelde vatan bilgisayardan alınanlar),malumunuz üzere işletim sistemi home basic olarak geliyor.Aero,xp mod vs bazı önemli özelliklerden yoksun olan home basic can sıkıcı bir işletim sistemi.Eminim ki pek çoğumuz clean install yaparak,ultimate vs üst sürümleri kurmayı deneyecek.Tam da bu noktada pek çok kullanıcı clean install (sıfırdan yeni işletim sistemi) kurmak istediğinde,wireless driverın çalışmadığını belirtmiş.Bu durumu ancak windows üzerinden anytime upgrade ile halledebileceğimizden bahsedilmiş.ee bu durumda yükseltme işlemi için yeni bir anahtar satın almamız gerekecek.(legal yol)(i)
İşletim sistemi yükseltmede;anahtar olayında farklı bir yol da denenebilir tabi(ii)Ancak forumda bu tarz şeyler paylaşmak yasak olduğundan,google biraz araştırma yapmanızı tavsiye ederim.Böylece ücretsiz bir şekilde hem işletim sistemini upgrade edersiniz,hem de malum wireless sorunsalından paçayı kurtarmış olursunuz.
Şahsen benim laptop yarın elimde olacak.(kargoda şu an)Alır almaz işletim sistemini yükseltme işini halledip,ardından recovery dvdleri oluşturacağım.Zaten en mantıklısı da bu gibi.

tamda arkadaşın paylaştığı şekilde upgrade ettim ve wireless problemi yok gayet güzel şuan kullanıyorum ultimate versiyonumu :) sizede tavsiye ederim google amcamızın herşeye bir cevabı vardır unutmayın :D

1654 Mesaj
17 Ekim 2011; 23:19:45 

quote:

Orijinalden alıntı: SkyWalker85

tamda arkadaşın paylaştığı şekilde upgrade ettim ve wireless problemi yok gayet güzel şuan kullanıyorum ultimate versiyonumu :) sizede tavsiye ederim google amcamızın herşeye bir cevabı vardır unutmayın :D

hocam pm.

1654 Mesaj
17 Ekim 2011; 23:42:18 

quote:

Orijinalden alıntı: c0x

Arkadaşlar Bende aldım z570 :) kargo bekliyorum

1654 Mesaj
17 Ekim 2011; 23:59:15 

quote:

1654 Mesaj
18 Ekim 2011; 0:01:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ketenpelarus

2 tane de ben aldım ve bu sitedeki yorumlar, sorunlar, cevaplar sayesinde aldım.Forumlardan bi süredir uzaktım sırf bu konuyu açıp ilgilenen arkadaşlara teşekkür etmek için üye oldum diyebilirim:) Ancak forum çok hoş burda kalırım ben:)
Benide listeye ekleyin:)

Hoş geldiniz aramıza, hayırlı olsun Ayrıca teşekkürler iyi forumlar.

1654 Mesaj
18 Ekim 2011; 0:02:16 

quote:

Orijinalden alıntı: colin_sezer

bende iki gün önce aldım. ismimi eklerseniz sevinirim :D

1654 Mesaj
18 Ekim 2011; 0:03:18 

quote:

Orijinalden alıntı: 1129839

cumartesi günü de bir tane ben aldım vatandan listeye beni de eklerseniz sevinirim :)

1654 Mesaj
18 Ekim 2011; 0:07:14 

quote:

Hocam bu ayrıntılı anlatım ve detaylı bilgilendirme için teşekkürler.

1654 Mesaj
18 Ekim 2011; 0:08:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Gittim bugün inceledim bir kere kasası ve tuş takımı süper kaliteli bir makine özellikleri de harika ben çok beğendim açıkçası 1400 TL ye mükemmel bir cihaz almışsınız (Şu anki fiyat 1700 TL) hepiniz iyi günlerde kullanın... Satış elemanıda yok sattıklarını söyledi indirim zamanı..

Teşekkürler darısı başınıza

11363 Mesaj
18 Ekim 2011; 0:13:42 

quote:

Orijinalden alıntı: moral83

Teşekkürler darısı başınıza

İnşallah hocam şu masa üstünü bir satsaydım alacaktım bir daha ki indirime artık.

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Para" ile "İman" Ters Orantılıdır...
Katılım zamanı: 7 Aralık 2005

748 Mesaj
18 Ekim 2011; 0:32:00 

quote:

sen böyle dedikten sonra 2430 u alamadığıma üzüldüm (kalmamıştı yetişemedim)

748 Mesaj
18 Ekim 2011; 0:52:16 

http://ref5.net/destek-...kard-yoluyla-konu19863/

usb 3.0 a pcı express card la geçebiliyormuşuz arkadaşlar duyurulur, bence fiyatı makulse çok mantıklı olur zaten 3 tane usb girişi var sanırsam bence az

525 Mesaj
18 Ekim 2011; 8:49:56 

quote:

Orijinalden alıntı: trizor

http://ref5.net/destek-...kard-yoluyla-konu19863/

usb 3.0 a pcı express card la geçebiliyormuşuz arkadaşlar duyurulur, bence fiyatı makulse çok mantıklı olur zaten 3 tane usb girişi var sanırsam bence az

Bu durumu bende merak ediyorum eğer z570 uygunsa bunun için bende alacam.

suçlular iktidarda kahramanlar sürgünde ölür...

165 Mesaj
18 Ekim 2011; 9:25:22 

http://www.bimeks.com.t...-z570am-59-311142-.aspx
z570am diyor ne fark var diğerlerinden acaba.. fiyatta 1535 tl şuan için iyi değilmi

126 Mesaj
18 Ekim 2011; 11:22:53 

Şuan bimeks de 1560 TL Z570am modeli alınmalı mı ne diyorsunuz?

iPhone 5S 16 GB

165 Mesaj
18 Ekim 2011; 11:39:25 

sabah 1535tl idi 1560tl olmuş

399 Mesaj
18 Ekim 2011; 14:36:47 

Hala sipariş hazırlanıyor nasıl bir siparişse

40 Mesaj
18 Ekim 2011; 16:33:07 

arkadaslar selam bende 4 gün önce aldım z570 benide listeye ekleyebilirsiniz .Yanliz benim laptop çok yavaş açılıyor .masaustundeki lenovo boot optimizer programiyla da iyilistirme yaptım ama hala Asıri yavaş açılışta.su andada açılışta güncellemeler yükleniyor dedi fakat % 94 mü ne orda kaldı guncellestirme yapılamadı dedi ve wın 7 siyah ekranda dondü kaldı .sorun ne anlayamadım lütfen yardımcı olabilecek arkadas war mı ? Teşekkürler .

584 Mesaj
18 Ekim 2011; 16:33:30 

Cuma günü vatan computer dan siparişimi vermiştim.Bugün saat 2 gibi kargoyu teslim aldım.İlk izlenimlerim;
1)Kasa gerçekten kaliteli.
2)Ses sistemi oldukça iyi.
3)Klavye oldukça sağlam ve kaliteli(pek çok laptopta olan; bastırınca esneme vs gibi durumlar söz konusu değil)
4)Panel kalitesi normal düzeyde.(arkadaşta asus n61 modeli var(led) ona göre daha iyi )
5)Kesinlikle kasa içerisinde ucuz ya da adi diyebileceğimiz bileşen yok.(hdd western digital,dvd sürücüsü ise toshiba&samsung)
6)Tasarım gayet başarılı.Şimdilik bu kadar kurcaladıkça eklerim:D

40 Mesaj
18 Ekim 2011; 16:48:05 

beyler makina Windows başlatılıyor yazısında doup kalıyor lütfen yardım beyler napmam gerek öylece dönüp kalıyor .

40 Mesaj
18 Ekim 2011; 17:09:26 

Beyler kafayı yicem lütfen yardım edecek yokmu ? neden açılmıyor bu makine

126 Mesaj
18 Ekim 2011; 17:13:22 

aldığın yere götür geri açılmıyor de değiştirilmesini iste

iPhone 5S 16 GB

40 Mesaj
18 Ekim 2011; 17:24:36 

başka bir yolu yokmu bunun bu sorunla karşılaşan arkadaşlar wardı diye hatırlıyorum mutlaka bir çözümü olmalı .

145 Mesaj
18 Ekim 2011; 17:37:30 

Arkadaşlar saçma sapan ekran paneli cok kötü vs gibi yorumlar yapmassanız sevinirim cünkü

1700tl ye bu notebook özdes özelliklerde ekran paneli daha kaliteli bi notebook yok tersine daha kalitezisi var

en azından bunda görüntüsü cok iyi degil dediniz

asus k53 serisinde pikseller sayılıyo ekranda

buna şükredin

bu arada ekran paneli samsung ltn imiş

aynı panel asus n53sv serisinde kullanılıyor

edit:arkadaşlar bu arada sacma sapan bilip bilmeden konuşmayalım

yok pc yi bataryasız kullanın daha uzun süre dayansın yok neymiş ilk aldıgında 12 saat jarj edicekmişşin

bırakın bu işleri pc yi yakıcaksınız aglicaksınız sonra aynen böyle

öncelikle bunların hepsi sacmalamaktan öte degildir

yeni nesil bataryalarda öncelikle

12 saat kuralı vs diye bişey yoktur jarj doldugu zaman otomatik olarak akımı kesicektir

notebook ilk alındıgında batarya tam performansında calışşın diye

1-2 kere doldur boşalt işlemi yeterlidir

fişe takılı bataryasız kullanmak zarardan başka bişey getirmeyecektir batarya full doldugunda batarya gücü kesicektir ve gücü fişten almaya başliyacaktır

bataryasız kullandıgınız zaman
ani bi elektrik kesilmesi yada şimşek carpması yada pc ye fazla akım gitmesinden dolayı

pc yanar

bunun nedeni laptoplarda sigorta olmamasıdır

ve bu sigorta laptopun bataryasında bulunur fazla akım vs gibi olaylarda gücü keser

ve bilgisayara koruma altına almış olursunuz

he önemli deil yansada bişe olmaz diyosanız tabiki bataryasız kullanın

he birde bu nedenlerden dolayı olan hatalarda ürün garanti dışıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeroow -- 18 Ekim 2011; 18:04:32 >

40 Mesaj
18 Ekim 2011; 17:43:35 

beyler neden birşey yazan yok anlamıyorum bu win 7 açılışta logolar varken donuyor ve öle kalıyor sorunu ben anlayamadım ayrıca recovery tuşuyla başlatıyorum kurtarma dvd sini takıyorum ama hiç bişey olmuyo masaüstü yeşil bir yaprak resmi war öle bekliyor lütfennnn yardımm beyler ??

584 Mesaj
18 Ekim 2011; 17:46:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Psyagami

beyler neden birşey yazan yok anlamıyorum bu win 7 açılışta logolar varken donuyor ve öle kalıyor sorunu ben anlayamadım ayrıca recovery tuşuyla başlatıyorum kurtarma dvd sini takıyorum ama hiç bişey olmuyo masaüstü yeşil bir yaprak resmi war öle bekliyor lütfennnn yardımm beyler ??

Güncellemeleri aldıktan sonra mı bu sorunla karşılaştınız?

1623 Mesaj
18 Ekim 2011; 18:15:30 

http://www.pcdepo.com/l...-notebook-urun6486.html
Gençler sizin Z570 bundan herhalde.Fiyaı uygunmu?

40 Mesaj
18 Ekim 2011; 18:39:37 

Lux aeterna hayır guncellestirmeleri yapmadım . Su an DVD den recovery yapmaya çalışıyorum onuda yapamiom DVD yi takıorum not valid Image diyor onekey recovery i nasıl yapicaz ?