Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z570 Kullanıcı Platformu (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
37
Favori
314.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese selamlar...arkadaşlar bende bugün lenovo z 570 modelini aldım.açıkçası olayın biraz yabancısıyım ,faydası olacak her türlü bilgiyi almaya çalışıyorum,ilk etapta hangi programları kuracağımı burada paylaşırsanız sevinirim...iyigeceler...
  • ya arkadaşlar öncelikle slm herkese :D ben de aranıza yeni katıldım benim bir sorum olacak gta 4 sorunsuz çalışıyordu ama bilgisayarın içindeki driverları yükledikten sonra takılma sorunu yaşıyorum bi yardımcı olsanız nedendir acaba ?
  • selamınaleyküm beyler HDMI ile LCD tv'yi baglamada sorun yaşıyorum, yapan arkadaşlar aydınlatabilirmi rica etsem ,teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: divxm_lost

ya arkadaşlar öncelikle slm herkese :D ben de aranıza yeni katıldım benim bir sorum olacak gta 4 sorunsuz çalışıyordu ama bilgisayarın içindeki driverları yükledikten sonra takılma sorunu yaşıyorum bi yardımcı olsanız nedendir acaba ?

Aşağıdaki linkteki güncel ekran kartı sürücüsünü indirip kurmayı deneyin.

http://uk.download.nvidia.com/Windows/285.62/285.62-notebook-win7-winvista-64bit-international-whql.exe

quote:

Orijinalden alıntı: leon_33

selamınaleyküm beyler HDMI ile LCD tv'yi baglamada sorun yaşıyorum, yapan arkadaşlar aydınlatabilirmi rica etsem ,teşekkürler

Sorununuz tam olarak nedir? Fn + F3 ile bağlı durumdaki diğer görüntü aygıtına geçiş yapmayı denediniz mi?
  • quote:

selamınaleyküm beyler HDMI ile LCD tv'yi baglamada sorun yaşıyorum, yapan arkadaşlar aydınlatabilirmi rica etsem ,teşekkürler

Nasıl bir sorun yaşıyorsun, ben çok rahat kullanıyorum.
  • arkdaşlar ben makinaya işletim sistemi yükleyemedim,
    makinayı açıyorum, Bios'ta ayar veya güncelleme yapmadım geldiği gibi f12 tuşuyla DVD sürücüyü seçip ilerliyorum,
    windows genişletiliyor kısmında 0% takılıyor ilerlemiyor,
    64/86 bitlik sürümleri denedim ilerleme alamadım, XP yüklemeye kalktıgımdada mavi ekran hatası veriyor,
    Acaba ilk yükleme yaparken bios ta ayar değiştirmek veya güncelleme yapmak gerekiyormu?
    Yoksa HDD'de falan sorunmu vardır garantiyemi göndereyim

Kararsız kaldım garantiye göndermeden kullanananlar veya bilenler öneride bulunurlarsa sevinirim iyi günler.

Modeli imzamda yazılı model ve free dos gelmiştir.
  • arkadaşlar iyigeceler,nfs run 'u 1366*768 60 hz yüksek performansla oynuyorum yalnız donmalar oluyor ne yapmalıyım?
  • Arkadaşlar bende yakın zamanda aranıza katıldım..8gb ram, 2gb Gt540 modelinden aldım..Benim bir sorunum var, WD harici hard disk var..Bilgisayara taktığımda erişilemiyor hatası alıyorum..checkdisk yaptım, mcafee ile tarattım ama bir sonuç alamadım..hala görmüyor cihazı..hard diski masaüstünde çalıştırdığımda bir sorun yok ama lenovo da başaramadım çalıştırmayı..yardım edebilecek arkadaşım varmı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: atltpz

arkadaşlar iyigeceler,nfs run 'u 1366*768 60 hz yüksek performansla oynuyorum yalnız donmalar oluyor ne yapmalıyım?

dostum bu laptop nfs the run ı full ayarlarda oynatabilmen için yeterli değil..ayarları biraz düşür istersen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelocremini

Arkadaşlar bende yakın zamanda aranıza katıldım..8gb ram, 2gb Gt540 modelinden aldım..Benim bir sorunum var, WD harici hard disk var..Bilgisayara taktığımda erişilemiyor hatası alıyorum..checkdisk yaptım, mcafee ile tarattım ama bir sonuç alamadım..hala görmüyor cihazı..hard diski masaüstünde çalıştırdığımda bir sorun yok ama lenovo da başaramadım çalıştırmayı..yardım edebilecek arkadaşım varmı??

peki laptopta herhangi başka bir harici disk çalışıyor mu onu dene muhtemelen senin laptopla alakalı bi durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralbaykus

arkdaşlar ben makinaya işletim sistemi yükleyemedim,
    makinayı açıyorum, Bios'ta ayar veya güncelleme yapmadım geldiği gibi f12 tuşuyla DVD sürücüyü seçip ilerliyorum,
    windows genişletiliyor kısmında 0% takılıyor ilerlemiyor,
    64/86 bitlik sürümleri denedim ilerleme alamadım, XP yüklemeye kalktıgımdada mavi ekran hatası veriyor,
    Acaba ilk yükleme yaparken bios ta ayar değiştirmek veya güncelleme yapmak gerekiyormu?
    Yoksa HDD'de falan sorunmu vardır garantiyemi göndereyim

Kararsız kaldım garantiye göndermeden kullanananlar veya bilenler öneride bulunurlarsa sevinirim iyi günler.

Modeli imzamda yazılı model ve free dos gelmiştir.

herhangi bir güncelleme veya bios ta bi ayar yapmana gerek yok..direk yükleyememen gösterir ki taktığın dvd de sorun var..hdd de değil.başka bi windows dvd si kullanmyı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely warrior

quote:

Arkadaşlar bende yakın zamanda aranıza katıldım..8gb ram, 2gb Gt540 modelinden aldım..Benim bir sorunum var, WD harici hard disk var..Bilgisayara taktığımda erişilemiyor hatası alıyorum..checkdisk yaptım, mcafee ile tarattım ama bir sonuç alamadım..hala görmüyor cihazı..hard diski masaüstünde çalıştırdığımda bir sorun yok ama lenovo da başaramadım çalıştırmayı..yardım edebilecek arkadaşım varmı??

peki laptopta herhangi başka bir harici disk çalışıyor mu onu dene muhtemelen senin laptopla alakalı bi durum

başka harici disk yok elimde fakat bütün usb portlar 8gb lık usb belleği görüyor..Ama 1tb lık WD harddiske bir türli erişilemiyor..Anlayamadım gitti..
  • quote:

quote:

quote:

başka harici disk yok elimde fakat bütün usb portlar 8gb lık usb belleği görüyor..Ama 1tb lık WD harddiske bir türli erişilemiyor..Anlayamadım gitti..

Bende de samsung un 640gb hdd si var saniyeler içinde görüyor ve okuyor yani bende bir sorun yok. Sizin kabloda veya hdd nizde sorun olabilir.Bazen benim masaüstünde de görmeyebiliyordu hdd yi.Yeniden başlattım kabloyu söküp taktım sorun hallolmuştu.

Ama bence lenovo da sorun yoktur kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum tabi kendi görüşüm :) .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jagenhagar -- 20 Ocak 2012; 13:27:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ichigo85

quote:

Nasıl bir sorun yaşıyorsun, ben çok rahat kullanıyorum.

ekranı tanımıyor ,
    siz aşamaları bana yazarmısınız baştan sona ne yapmam gerek ,rica etsem
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atltpz

arkadaşlar iyigeceler,nfs run 'u 1366*768 60 hz yüksek performansla oynuyorum yalnız donmalar oluyor ne yapmalıyım?

dostum bu laptop nfs the run ı full ayarlarda oynatabilmen için yeterli değil..ayarları biraz düşür istersen..

Evet full'de oynayamazsınız.Bende de aynısı olmuştu.Bi kademe altını ise çok rahat oynatıyor..
  • evet benide yazın.
    2 aydır bende kullanıyorum....
  • arkadaşlar bir sıkıntı daha var nfs oyununda .bir gamepad aldım oyuna tanıttım klasörüne girip ,yalnız belli bir hızdan yukarı (atıyorum 155 km) cıkmıyor araç..nedir acaba...teşekkür ederim..
  • merhaba bende bugun LENOVO Z570 CORE İ5 2450M-2.40GHZ-6GB DDR3-500GB-15.6"-DVDRW-2GB GT540M-CAM-BT-W7BAS modelini aldim almadan once forumu baya okudum yazan arkadaslara tesekkkurler
  • İyi akşamlar arkadaşlar bir şey soracağım. Bilgisayarı kapalı bir şekilde şarj etmek istiyorum. Kapalıyken şarja taktığımda turuncu olan gösterge biraz dolduktan sonra beyaza dönüyor. Bilgisayar kapalıyken tam şarj olup olmadığını nasıl anlayacağım? Bunu öğrenmek istiyorum çünkü şöyle bir şey duydum. Bilgisayarda iş yaparken bir yandan da şarj edilirse pilin ömründen yiyormuş. Yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  • arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var one key recoverydeki sıkıntı nedeniyle kendi dvdimden windows 7 ultimate kurulumu yaptım ancak bluetooth driver, ee boot optimizer ve ses sürücüsünde sıkıntılar yaşıyorum lenovonun sitesinde bizim bilgisayarların driverlarının olduğu bölümde boot optimizer yok diğer iki driver ise her indirmeye kalktığımda hata veriyor... model 2 gb ekran kartlı 720 gb harddisk z570AM...bu sürücüleri başka yerden bulabilecek yada kendi elindeki driverları upload yapabilecek birileri varsa çok müteşekkir olurum...
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.