Şimdi Ara

Yeni BMW F30 3 serisi tanıtıldı ! İlk fotoğraflar ve Reklam filmi (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
1
Favori
38.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: honestboy

Tum araçlarda mekanik el freni goruyorum. Su anki 3 serisinde de mi boyle? BMW alıp da elektrik el freni olmaması abes olmus. Sırf bu sebepten 508 den vaz gecmiştim...

BMW den anlamıyosun dostum sen arkadan cekişli drift araci bu surus zewkidir BMW
    elektronik el freni ile driftmi olur limona ekşiymiş demek gibi bişey bu
  • her zaman olduğu gibi gine bmw konuşturmuş aracı
  • Konu açıldıktan sonra cevap çok geç olsa da ( ne yapıyım her gün görüyorum artık daha fazla dayanamıyorum) araba iğrenç olmuş. Ben çocukluğumdan beri BMW delisiyim ama bence BMW'yi BMW yapan ön ızgarası, ön ızgaranın yanında bulunan büyük çifter yuvarlak far, ön ızgaranın dik şekilde ızgaranın önüne gelmesi ve pencereler açıkken 1. viteste 3 bin devirde aldığım sestir. Bunların hiç biri yok neredeyse artık tasarım olarak ciddi olarak kötüye gidiyorlar çok acil argeleri değiştirmeleri lazım. BMW E90 nın arkasının eski kasa renault lara benzemesi, BMW F 10 nun arka çamurluk bölümünün aşırı kaba olması ve arka farlarının iğrenç olması, yeni 6 serisinin estetikten çok çok uzak olması ve birde bu iğrenç arabanın çıkması. Estetik bitti artık BMW'de arabalar aşırı kaslı duruyor sanki metali insanların gözüne sokarcasına kaba duruyor. Kusura bakmayın ama beğenen arkadaşları anlamadım. Ben BMW delisiyim ama bu böyle giderse ya e36, e46, e90(coupe) nin resimlerine bakarak kendimizi avutacaz. Anlaşılan BMW yerini AUDI'ye vermek istiyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.