Şimdi Ara

Adonit Jot Pro Kalem Hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
4.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar, Adonit Jot Kalem ariyorum Turkiyeden herhangi bir yerden veya siteden alabilicegim.

Ama hic bir sekilde bulunmuyor.

Bu konuda bilgisi olan varsa ve paylasirsa sevinirim.

tesekkurler.

PS: bu adresten kalemin ozelligini gorebilirsiniz:http://adonit.net/product/jot-pro/

+ yabanci bir forumda, bu kalemin asus transformer la tam uyum gosterip, en ince el yazinizi tablete yazabildigini de ispatlamislar. Yani kalem alicaksaniz, bu kalem olmali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomailx -- 14 Ekim 2011; 4:40:25 >

• ADONIT JOT VE JOT PRO KALEMLERIN TÜRKİYE TEDARİKÇİSİ
    IRAY DIŞ TİCARET - TERCÜME VE DANIŞMANLIK firmasi ile irtibate geçebilirsiniz

email: iray.information@gmail.com
    GSM 0542 788 04 66

Diğer IPAD, IPHONE, TABLET PC aksesuarları ile ilgili danışınız.

Saygılarımla

IRAY
  • Selam. Ben konu yayınlamasını bilmiyorum. ASUS windowsmobile jet 2007 P735 kalemi lazım, bunun için siteye mesaj açabilir misiniz!! Kolay Gelsin.
  • iray ticaret . Telefonla çok yardımcı oldular. Güvenilesi bir site ve firma intibağı edindim.
  • iray ticaret. Telefonla çok yardımcı oldular. Güvenilesi bir firma.
  • Bu stylus kalemler ekran korumasın kullanılır mı?

Ekranı çizme gibi bir sorunu var mı?
  • Ne kadar fiyata satılıyor acaba bu kalem..?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezeryeyim

Ne kadar fiyata satılıyor acaba bu kalem..?

Aynen fiyat nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 dolarlık versiyonu 100 liraya satıyorlar
  • Iray Dis ticaretten guya Adonit Jot Script siparisi verdim, Eylul'de gelecek dediler, haber yok simdi Ekim'de diyorlar. Ne bir muhattap bulabiliyoruz ne bir sey! Param boşa gitti sanirim az da degil 279 lira. bence Amazon'dan alin daha cabuk gelir, en azindan bir sekilde gelir. Benimki IRAY'dan gelecek mi bakalim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuttantX -- 16 Eylül 2014; 20:49:38 >
  • Adonit jot pixelpoint çıkmış alan var mı?99 dolar İray da kaça olacak siz tahmin edin:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, bende adonit jot pro kalem aldım. ancak bir şey soracağım. bu kalemin içine bir pil yerletirmemiz gerekiyormu. çünkü reeder android tabletimde pek işe yaramadı. iray'ın web sayfasında usb şarjı gördüm. bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?

teşekkürler.
  • beyler elimde bi adet adonit jot touch pixelpoint var ilana koydum haberiniz olsun selamlar.
  • Adonit Jot Pro en yeni versiyon kalemim satılıktır. Düşünenler PM atabilirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.