Şimdi Ara

Rage Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
24.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Çarpışmadan geriye yıkıntılar ve nefret kaldı...

• mukemmel oyun keske mıladı dolmus konsollara gore deılde pc ana platform olsaydı da super grafıklerle oynasaydık ne yapalım basyapıt olamadı ama yınede guzel carmack akıllanır artık heralde bır daha konsolu ana platform yapmayacagını ogrenmıstır
  • böyle bi oyuna 13dk inceleme yeter mi ya.
  • Buram buram borderlands .
  • 2 gün önce bitirdim oyunu...keşke bu kadar sorunlu gelmeseydi,üzerinde biraz daha çalışılsaydı daha iyi olabilirdi.Oyun full aksiyon :) herkeze tavsiye ederim...Sonu biraz sıradan bitti ama olsun (no spoiler)
  • Bol keseden gibime geldi puanlar tarza özgü hiçbir değişiklik yok grafik hataları pc için affedilir gibi değil.bu puanlarla cod a crysis e ayıp edilmiş olur ederi maximum 7 oda id software oyun yapmaya küsmesin diye yoksa allah muhafaza
  • Geleceğin vahşi batısı.
  • oyunu kuzenimde oynadim çok güzel bir oyun tavsiye ederim....
    video incelemesi içinde çok tesekkürler......
  • oyunu 2 gundur oynuyorum...ana karakterımızın konuşmaması kotu olmuş.. ama düşman animasyonları ve vurdugunuz bolgeye gore hasar alıp yaralanmaları çok hoş...
  • Puanlar Biraz Fazla Verilmiş sanki .
  • Oyunun grafikleri harika.
  • Güzel inceleme
  • Unreal motorlu Geow 3 grafiklerine 9.5 verip, RAGE gibi tüm Dünya'da övülen bir oyunun grafiklerine 88 vermek ne kadar mantıklıdır? Tam tersi olması gerek. Kesinlikle en iyi grafikli oyunlar arasında RAGE.
  • iyiki orjinalini almamışım multiplayer gerçekten berbat mıs
  • Anlatımın en az oyun kadar başarılı olduğunu söylemek istiyorum
  • inceleme için teşekkürler,oyunu beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

undefined

aynen katılıyorum. zaten geow 3 ün incelemesi sonu baştan belli filmler gibiydi. kaç verecekleri belliydi zaten. sanki anlaşmış gibi. eski bir grafik motoruyla yapılan oyunla rage yi nasıl kıyaslamıslar anlamak mümkün değil. her görevi bambaşka bir dünyada geçiyor gibi ve birbirinin kopyası değil. oyunun multiplatform olduğu da unutuluyor. yani geow 3 gibi tek platform da değil.
  • oyunu uzun zamandır bekliyordum siparişimide vermiştim büyük bi zevkle yükledim ve o kadar bekleme artı para üstüne uptadate yapmalar ve artı sorunlar hepsini hallettim ve sonuç değdimi bu kadar bilemiyorum keşke pc ye geç çıkarsalardı da herşeyi tam yapsalardı o kadar uğraşınca zevk alacağım varsa bile kaçtı tabi ki direkt yüklemede oynayanlar için daha zevkli olmuştur.
  • Bu oyuna çok haksızlık edilmiş, örneğin ign grafiklere 10 verdi,gametrailer 9.5 verdi gamespot benzer notlar verdi. Pc sürümü güncellemeden sonra hatalar giderildi, grafik olarak oyun çok başarılı,daha iyi notlar beklerdim.
    Yapay zeka da bence bu nesildeki en iyilerinden biri, şu nesilde yapay zekayı bir halo adam akıllı yaptı birde rage,geri kalanlar harbi zeka konusunda geri kaldılar. Düşmanlar duruma göre saklanıyorlar,üstünüze saldırıyorlar,incelemede yapay zekanın ortak hareket etmediği söyleniliyor,halbuki oyunun ileriki bölümlerinde düşmanlar hep ortak strateji geliştiriyor,birileri sizi ateş ederken diğerleri size yavaşça saldırıyor. Sanırım oyunun tamamını oynamadan bu inceleme hazırlanmış.
  • Konuyla alakası yok ama vatanda %25 indirim var su anda Battlefield 3.... 74,95tl :D
    Fırsatı kaçırmainn derimm
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.